free web hit counter Skocz do zawartości
kozaksieci

Aisha 4400 grafts

Rekomendowane odpowiedzi

Szkoda, że w tej Aish'y nie robią STRIP'a, bo też bym wiedział gdzie polecieć za te pieniądze, skoro indywidualna linia nie jest tam problemem, ani spore obniżenie linii, i skoro biorą niełysiejących i potrafią gęsto sadzić tak jak tamtemu niby niełysiejącemu na tym filmie, co to linię tak obniżył.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Generalnie w Aishy jest to dobre, że mają dwóch lekarzy specjalistów, przyjmują dwóch pacjentów dziennie i każdy specjalista jest przez całą operację przy pacjencie.

Podobno nie zdarzyło się nigdy, aby sami technicy wykonywali przeszczep, co w Turcji jest dość często spotykane, że lekarz tylko występuje na szyldzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O to info jest wbrew temu co mówi forumowy konsultant Maral Clinic, o Aisha Hair, że niby nie ma tam żadnego lekarza.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi się wydawało, że w kraju w miarę przyzwoitym, aby otworzyć klinikę, w której odbywają się zabiegi chirurgiczne to musi być lekarz specjalista, który podpisuje się jak się coś spierdoli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzieliście jakąkolwiek klinikę ( nie mam na myśli tylko tych robiących HT), która na swojej stronie w necie nie podaje danych pracujących tam lekarzy ? No więc Aisha jest tą jedyną. Tam nie ma lekarza i wiem o tym nie tylko dlatego, że nie ma takich danych na ich stronie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Widzieliście jakąkolwiek klinikę ( nie mam na myśli tylko tych robiących HT), która na swojej stronie w necie nie podaje danych pracujących tam lekarzy ? No więc Aisha jest to jedyną. Tam nie ma lekarza i wiem o tym nie tylko dlatego, że nie ma takich danych na ich stronie.

 

A ty widziałeś strony wszystkich innych klinik (choćby tylko tych klinik HT i choćby tylko samych tureckich klinik), żeby twierdzić, że Aisha Hair jest tą jedyną, w której nie ma lekarzy ?

 

Klinik HT jest podobno ponad 500 w Turcji czy aby tylko w samym Stambule, a lekarzy 12-u jak twierdził jakiś pośrednik czy ktoś tam z innej tureckiej kliniki na tym forum. Czyli to niewykonalne aby lekarze byli zawsze i wszędzie w każdej tureckiej klinice podczas każdego zabiegu.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ty widziałeś strony wszystkich innych klinik (choćby tylko tych klinik HT i choćby tylko samych tureckich klinik), żeby twierdzić, że Aisha Hair jest tą jedyną, w której nie ma lekarzy ?

 

Klinik HT jest podobno ponad 500 w Turcji czy aby tylko w samym Stambule, a lekarzy 12-u jak twierdził jakiś pośrednik czy ktoś tam z innej tureckiej kliniki na tym forum. Czyli to niewykonalne aby lekarze byli zawsze i wszędzie w każdej tureckiej klinice podczas każdego zabiegu.

 

Teraz się zastanowiłem czy Ty celowo robisz z siebie głupka. Jasne, że nie byłem na stronie wszystkich klinik ale na bardzo wielu byłem. Nigdzie nie było takiej sytuacji, lekarze zwyczajnie chcą się pokazać z imienia i nazwiska bo to buduje ich reputację od samego początku. Wiesz za to z czym się spotkałem ? Z sytuacją kiedy na stronie w necie ktoś informował, że jest lekarzem a nim nie był co jest zresztą karalne. Fakt, że ktoś jest lekarzem jest wykorzystywany do tego aby ludzi o tym informować bo to jest w interesie kliniki a nie ukrywać jak to rzekomo robią w Aisha. Zachodzi więc pytanie po co mieliby to robić ? Na ich stronie nie ma żadnej wzmianki na temat lekarzy ale też i reszty personelu. Ukrywają to w wiadomym celu.

 

Wiesz ile ludzi mieszka w Stambule? Prawie 15 ml, dla porównania w Warszawie 1.7 mln, to prawie 9 razy tyle. Ile jest tam klinik od HT, ilu jest lekarzy to bardzo wątpię czy wie Turek a tym bardziej jakiś pośrednik. Pytałem Marala ilu jest lekarzy od HT w jego mieście i powiedział, że nie wie bo co chwilę jakieś nowe kliniki się otwierają a na rynek wchodzą kolejne pokolenia lekarzy. Oczywiście, że niewykonalnym jest aby przy każdym HT w Turcji był lekarz specjalista bo prawo pozwala tam na fikcję dokładnie taką jak w Aishy. Nie biorą tam za nic żadnej odpowiedzialności stąd brak nazwisk.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Głupka to sam z siebie zrobiłeś, bo napisałeś, że tylko Aisha jest tą jedyną kliniką w której nie ma lekarzy, a teraz sam nawet twierdzisz, że jest tam takich klinik od *uja.

 

I na *uj komu jakaś pseudo-odpowiedzialność lekarza - wielce renomowanego, - czy kiedykolwiek jakiś wielce renomowany lekarz oddał komu pieniądze wraz z jakimś zadośćuczynieniem i przeprosinami za zjebany zabieg, i powiedział ''tak ku*wa spierdoliłem robotę, moja wina''...? NIE kurwa. Jedyne co to tylko oferują ew. darmowy zabieg poprawkowy i to z łaską i wielkim bólem dupy i z pierdoleniem głupot w wielu klinikach.

 

A co do tego prawa tureckiego to jest to bardzo dobre prawo, chociażby z tego powodu, że jest tam normalna duża konkurencja, co uniemożliwia windowanie cen na maxa. I ludzie z całego świata tam latają na HT, nawet z USA, płacą grosze (dla nich to już w ogóle grosze), i nikt na świcie nie może konkurować z Turcją pod względem cen i dostępności usług zabiegów HT. I nawet jeśli jest sporo z*ebanych zabiegów, ludzie z całego świata i tak zawsze będą tam latać, bo cena czyni cuda.

 

I tak, celowo to napisałem, bo ujeżdżasz na tę Aishę tylko. I też wszystko co piszesz przeciw tej klinice, ma celowe działanie, bo chcesz aby nikt sobie ku*wa linii nie obniżał i nie przerabiał, a w Aisha Hair ludzie mają możliwość zrobienia tego dobrze na dość wysokim poziomie, i tanio. I popierasz lekarzy terrorystów, którzy za ch*ja nie chcą zrobić linii jak klient chce i tych, którzy chcieli zniszczyć Armaniego.

 

A ja popieram Armaniego i tę Aishę i wszystkie kliniki, w których nie ma problemu żadnego aby zrobić sobie linię jaką się chce i w których nie uprawiają żadnego terroru i dyskryminacji.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Głupka to sam z siebie zrobiłeś, bo napisałeś, że tylko Aisha jest tą jedyną kliniką w której nie ma lekarzy, a teraz sam nawet twierdzisz, że jest tam takich klinik od *uja.

 

Nie zrozumiałeś, jak zwykle. Aisha jest tą jedyną w której rzekomo "pracują" lekarze ale jest to oczywiście trzymane w tajemnicy. To nie ja tylko Ty podtrzymujesz, że lekarze tam są więc podaj ich nazwiska.

 

I na *uj komu jakaś pseudo-odpowiedzialność lekarza - wielce renomowanego, czy kiedykolwiek jakiś wielce renomowany lekarz oddał komu pieniądze wraz z jakimś zadośćuczynieniem i przeprosinami za zjebany zabieg, i powiedział ''tak ku*wa spierdoliłem robotę, moja wina''...? NIE kurwa. Jedyne co to tylko oferują ew. darmowy zabieg poprawkowy i to z łaską i wielkim bólem dupy i z pierdoleniem głupot w wielu klinikach.
Ano taka, że jak lekarz coś zrobi, źle to ma odpowiedzialność karną większą niż ktoś inny i dodatkowo musi mieć obowiązkowe ubezpieczenie OC od błędów lekarskich. W "klinice"gdzie nie ma lekarza nie zrobią Ci nawet zabiegu naprawczego więc ryzykuj, jedź i zrób. Ciekawe dlaczego więc sam rozważasz kliniki gdzie są lekarze skoro ich tak nienawidzisz. Aisha jest dla Ciebie ideałem bo jeszcze na czaro się ubierają. Niech Ci stripa technik zrobi albo kumpel mechanik. Tyle tego youtuba oglądasz, masz przecież wiedzę absolutną a takich rzeczy nie wiesz ?

 

A co do tego prawa tureckiego to jest to bardzo dobre prawo, chociażby z tego powodu, że jest tam normalna duża konkurencja, co uniemożliwia windowanie cen na maxa. I ludzie z całego świata tam latają na HT, nawet z USA, płacą grosze (dla nich to już w ogóle grosze), i nikt na świcie nie może konkurować z Turcją pod względem cen i dostępności usług zabiegów HT. i nawet jeśli jest sporo z*ebanych zabiegów, ludzie z całego świata i tak zawsze będą tam latać, bo cena czyni cuda.
Prawo, które pozwala na oczywistą patologię nie jest dobre. Ich prawo ( może byś się najpierw zaznajomił) mówi,że HT ma robić lekarz więc o czym Ty piszesz. I będę czepiał się wypowiedzi co do każdej "kliniki" o której podawane są kłamstwa, zwłaszcza takiego kalibru. Wiem, że i tak nie załapiesz o co chodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zrozumiałeś, jak zwykle. Aisha jest tą jedyną w której rzekomo "pracują" lekarze ale jest to oczywiście trzymane w tajemnicy. To nie ja tylko Ty podtrzymujesz, że lekarze tam są więc podaj ich nazwiska.

 

Przecież to nie ja napisałem, że pracują tam dwaj lekarze specjaliści, a poza tym nigdy uparcie nie twierdziłem, że jest tam w ogóle jakiś lekarz, w innym wątku zapytałem ciebie czy uważasz, że Dr. Umar, który obniżył gościowi linię na 4 cm to też nie lekarz i tyle.

 

Ano taka, że jak lekarz coś zrobi, źle to ma odpowiedzialność karną większą niż ktoś inny i dodatkowo musi mieć obowiązkowe ubezpieczenie OC od błędów lekarskich. W "klinice"gdzie nie ma lekarza nie zrobią Ci nawet zabiegu naprawczego więc ryzykuj, jedź i zrób. Ciekawe dlaczego więc sam rozważasz kliniki gdzie są lekarze skoro ich tak nienawidzisz. Aisha jest dla Ciebie ideałem bo jeszcze na czaro się ubierają. Niech Ci stripa technik zrobi albo kumpel mechanik. Tyle tego youtuba oglądasz, masz przecież wiedzę absolutną a takich rzeczy nie wiesz ?

 

Lekarz ma odpowiedzialność karną? Chyba tylko jak uśmierci pacjenta na stole czy krześle. I jakoś jeszcze nie było słychać aby jakiegoś lekarza wsadzili do pierdla, który cokolwiek nie tak zrobił przy zabiegu HT.

A ubezpieczenie OC jak mają to dobrze dla nich jak mają.

Rozważam dlatego kliniki gdzie są lekarze, bo przecież Strip'a nikt nie zrobi kto nie jest lekarzem ino FUE tylko robią. Nienawidzę tylko tych lekarzy, którzy uprawiają terror i dyskryminację, a nie że wszystkich od HT.

A co jest złego w czarnych strojach? - są też kliniki, w których lekarze i personel mają niebieskie czy nawet różowe stroje i to jak dla mnie też jest lepsze niż białe. To moje osobiste preferencje walorów estetycznych, którymi instynktownie się kieruję wybierając różne rzeczy i tyle. Nie wiedzy absolutnej nie mam, za to taki lekarz terrorysta, który uprawia terror i dyskryminację ma władzę absolutną nad pacjentem i klientem, a na pewno tak mu się wydaje.

I nawet bym nie jechał na darmowy zabieg poprawkowy do tej samej kliniki, gdzie raz by mi już zabieg spierdolono.

 

 

Prawo, które pozwala na oczywistą patologię nie jest dobre. Ich prawo ( może byś się najpierw zaznajomił) mówi,że HT ma robić lekarz więc o czym Ty piszesz. I będę czepiał się wypowiedzi co do każdej "kliniki" o której podawane są kłamstwa, zwłaszcza takiego kalibru. Wiem, że i tak nie załapiesz o co chodzi.

 

Nie uważam, aby to była patologia to przede wszystkim. Widocznie uznali że zabieg FUE to kosmetyka a nie chirurgia i dlatego tak postępują, i nie wnikam w szczegóły tego ich prawa bo mnie to nie interesuje (do niczego mi to potrzebne nie jest, nie otwieram tam kliniki HT), a skoro sami powszechnie uprawiają takie praktyki jak uprawiają, to znaczy, że jednak prawo im na to zezwala w ten czy inny sposób - i o to tu chodzi.

 

I jakie kłamstwa, mają na stronie podane jakieś fikcyjne nazwiska lekarzy, którzy tam nie pracują albo nawet nie istnieją ?

 

 

Aisha jest tą jedyną w której rzekomo "pracują" lekarze ale jest to oczywiście trzymane w tajemnicy.

 

Skoro to jest trzymane w tajemnicy to skąd to wiesz?

I nawet jeśli to byłaby prawda, to skąd wiesz, że Aisha jest tą jedyną kliniką, która takie coś praktykuje, przecież nie pracujesz w innych pozostałych 500 klinikach ani nawet stron ich nie przeglądałeś ?

Ale twierdzisz, że Aisha jest akurat tą jedyną i że tylko i wyłącznie Aisha tak robi ?


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zacznij czytać ze zrozumieniem to może dojdziesz o co mi chodzi bo jest tak jak pisałem. Nie załapałeś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więc mnie oświeć. Stwierdzasz jakieś to niby fakty, na które nie masz żadnych dowodów, i tyle.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zacznij Ty człowieku myśleć choć trochę. Wejdź na ich stronę i znajdź jakiekolwiek informacje o lekarzach czy personelu. Nie ma nic, nawet zdjęć. Skoro ich reklamę masz w stopce to chyba powinieneś chociaż odwiedzić ich stronę aby wiedzieć co piszesz. To jest "klinika" techników a Ty jak głupek drążysz skąd ja wiem kiedy każdy kto chwilę pomyśli zrozumie o co chodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zacznij Ty człowieku myśleć choć trochę. Wejdź na ich stronę i znajdź jakiekolwiek informacje o lekarzach czy personelu. Nie ma nic, nawet zdjęć. Skoro ich reklamę masz w stopce to chyba powinieneś chociaż odwiedzić ich stronę aby wiedzieć co piszesz. To jest "klinika" techników a Ty jak głupek drążysz skąd ja wiem kiedy każdy kto chwilę pomyśli zrozumie o co chodzi.

 

Przyjacielu, czy nieprzyjacielu (a mam powody uważać cię raczej ku temu drugiemu), to, że nie ma na ich stronie nic o lekarzach i personelu, to nie znaczy, że mają fałszywe nazwiska, czy ludzi podszywających się pod lekarzy i udających lekarzy, a o to ich oskarżasz, bo to że w Turcji są kliniki techników, to wiadomo i sam to mówiłeś.

 

I nie mam w stópce żadnej ich reklamy, tylko swoje prywatne zdanie nt. tego, że każdy kogo nie stać na droższe kliniki, a chce sobie obniżyć sporo linię, może to tanio zrobić w Aisha Hair z dobrym efektem jaki jest na filmie, do którego link podaję.

 

Jak bym chciał mieć ich reklamę, to wkleił bym tam odpowiedni baner wielkości całej strony.

 

A co do myślenia to wiesz, mogłem też pomyśleć, że jesteś agentem jakimś, skoro wiesz to czego inni nie wiedzą, i to z nieznanych bliżej źródeł o których nie chcesz mówić. Albo że uprawiasz tu nieuczciwą konkurencję i próbujesz dawać kopy konkurencyjnej klinice.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biorąc pod uwagę wyniki tzn. gestośc itd w maral klinik to i tak zdecydował bym się na aischa.

A ty powinieneś być zbanowany za robienie tak chamskiego pr innej kliniki.

 

Nie mają lekarzy, wyniki mają lepsze niż u marala więc widać jest to tak skomplikowana robota że maral nie potrafi jako dr jej ogarnąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Biorąc pod uwagę wyniki tzn. gestośc itd w maral klinik to i tak zdecydował bym się na aischa.

A ty powinieneś być zbanowany za robienie tak chamskiego pr innej kliniki.

Nie mają lekarzy, wyniki mają lepsze niż u marala więc widać jest to tak skomplikowana robota że maral nie potrafi jako dr jej ogarnąć.

 

To jaki będzie wynik po tym co robią w Aishy okaże się za jakiś czas. Wiem, że ufasz temu co jest na youtubie ( wiadomo, Twoja sprawa) ja nie i po tych zabiegach i zdjęciach, które są u nas na forum nie widać tam cudów w gęstości, którą obiecują. Tam nie ma tych 60 graftów na cm o których piszą. Maral nie robił gęsto. To fakt i nie przeczę. Ale teraz robi i potrafi zrobić zagęszczanie nie uszkadzając włosów na biorczym a to nie jest mało skomplikowane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Choćby Maral robił nawet jak Feriduni, to i tak Aisha jest lepsza pod tym względem, że tam każdy może sobie zrobić tanio linię jaką chce. Ludzie, którzy chcą sobie dość mocno obniżyć linię, lub/oraz przerobić jej kształt, mają w końcu swojego Grala i to po taniości. I tacy liniowi terroryści jak np. Maral czy Erdogan, mogą sobie pogadać do dupy i albo napiehdalać banią w ścianę.

 

A obecne przypadki z forum ludzi robiących sobie HT w Aisha, to jakby nie patrzeć sami najgorsi kandydaci do HT, sami blondyni z cienkimi włosami i dużą łysiną, więc nigdy nie będą mieli efektu jak jakiś Hindus. Ale ja wiem, że będziesz się do tego przypierdalał już zawsze i to wykorzystywał jeśli choćby tylko jeden klient Aisha Hair miał niezbyt cudowny efekt końcowy.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A obecne przypadki z forum ludzi robiących sobie HT w Aisha, to jakby nie patrzeć sami najgorsi kandydaci do HT, sami blondyni z cienkimi włosami i dużą łysiną, więc nigdy nie będą mieli efektu jak jakiś Hindus. Ale ja wiem, że będziesz się do tego przypierdalał już zawsze i to wykorzystywał jeśli choćby tylko jeden klient Aisha Hair miał niezbyt cudowny efekt końcowy.

 

No i już się zaczyna ściemnianie bo Ty doskonale wiesz, że oni nie robią nic szczególnego i zwyczajnie bajerują z gęstością. Ja tu Antosiu piszę o tym jak oni gęsto sadzą a to nie ma żadnego związku z tym czy to jest włos Polaka czy Araba. To co robią jest w okolicach 30 graftów na cm. Ale już posyłasz teksty, że włosy słabe, że duża łysina. No to co ? Pacjentów z NW5 wzwyż nie potrafią, z włosem gorszym też nie ? No to nic szczególnego nie robią. Śmieszny jesteś bo dobrą klinikę to się właśnie poznaje na tych słabych przypadkach a nie Arabach co mają sierść gęstą jak wydra a wyłącznie takich zdjęcia wrzucają do sieci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli już coś się zaczyna to twoje mendzenie.

 

I skoro powierzchnia łysiny nie ma znaczenia to niech ten twój mistrz Maral zrobi jakiemuś gargamelowi z NW 7 dense pack na przynajmniej 80gr/cm2 całego biorczego. Choćby nawet musiał mu grafty z dupy pobrać jak donoru by takiemu nie starczało, i choćby nawet w kilku zabiegach - jak robili u Armaniego.

 

I skoro ten twój mistrz jest teraz taki dobry, mimo tego, że kiedyś nie był, i skoro potrafi max gęsto sadzić i dogęszczać, to dlaczego nie bierze niełysiejących, którzy chcą tylko obniżyć sobie linię czy skorygować, i u których to przecież nie trzeba przejmować się zapasem w donorze, a 3500-4000 niechby nawet max 5 kgr, wystarczy zupełnie u każdego do obniżenia linii czy/i skorygowania jej kształtu ? Dlaczego nie chce się wykazać umiejętnościami gęstego sadzenia w takich przypadkach w których ma pole do popisu w tej kwestii ?

 

I w Aisha Hair robią szczególne rzeczy i przypadki, jak np. tego gościa co tę linię tam mocno obniżał.

I to nie wygląda na 30 graftów na cm2 tylko co najmniej właśnie na 60 - szczególnie na dolnej połowie obszaru biorczego oraz krawędzi linii

 

-- 01 lut 2020, 17:42 --

 

A konkretnie co do tego:

 

dobrą klinikę to się właśnie poznaje na tych słabych przypadkach a nie Arabach co mają sierść gęstą jak wydra a wyłącznie takich zdjęcia wrzucają do sieci.

 

Oczywiście, że tak, nigdy nie twierdziłem inaczej (poza kwestią umiejętności robienia max gęstości u niełysiejących i naturalnych niskich linii), ale mówię, że będziesz wytykał jak tylko ktoś z forum z obecnych klientów Aisha (blondynów ze sporą łysiną) będzie miał tylko średni efekt w porównaniu do Hindusów, Latynosów czy Arabów. I sam wiesz, że to zamierzasz tu czynić, i że to będziesz właśnie robił. A dodatkowo jeszcze obwiniał mnie za to, i że to mnie posłuchali że tam polecieli do tej Aish'y.

 

A ja mam to w dupie (chcę tylko pomóc ludziom, którzy chcą sobie sporo obniżyć linię, skorygować mocno jej kształt, czy chociażby tylko wyprostować), wg mnie to każdy, komu nie zależy na obniżaniu linii, i bez względu na stopień i zaawansowanie łysienia, może lecieć sobie do Maral'a i nawet mieć efekty @maxik'a i mówić, że jest ok.

 

A nawet te ''gęstą sierść'' trzeba umieć też odtworzyć na biorczym.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to aktualnie wygląda w klinice Maral?

Bo czytając opinie chociażby na google, czy forum człowiek zwyczajnie się obawia czy zaryzykować. Chce poprawić linię ale kiedy czytam że jedno zakole jest rzadsze od drugiego to zwyczajnie boję się podjąć ryzyko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie będę Cię przekonywał i nie tylko dlatego, że jestem konsultantem bo nikomu nie radzę gdzie ma położyć swoją głowę. U Marala robią HT tym nowym ostrzem od ponad 4 miesięcy więc jak chcesz to obserwuj mój wątek. Nie będę komentował tego co jest na forum czy na google bo napisać można wszystko a gdzie leży przyczyna na podstawie takich wpisów nie można ustalić. Jestem po dwóch HT u Marala. Po pierwszym odrost był super ale gęstość była gdzieś w połowie naturalnej. Nie było źle i znajomi nic nie zauważali ale po prostu chciałem więcej a nie chciałem płacić kilkadziesiąt tyś w "renomowanej" klinice bo wiem jak to wszystko działa. Po II zabiegu jest już bardzo dobrze i niewiele się to różni od gęstości naturalnej a minęły dopiero 4 miesiące.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...