free web hit counter Skocz do zawartości
kozaksieci

Aisha 4400 grafts

Rekomendowane odpowiedzi

Ja nie będę Cię przekonywał i nie tylko dlatego, że jestem konsultantem bo nikomu nie radzę gdzie ma położyć swoją głowę. U Marala robią HT tym nowym ostrzem od ponad 4 miesięcy więc jak chcesz to obserwuj mój wątek. Nie będę komentował tego co jest na forum czy na google bo napisać można wszystko a gdzie leży przyczyna na podstawie takich wpisów nie można ustalić. Jestem po dwóch HT u Marala. Po pierwszym odrost był super ale gęstość była gdzieś w połowie naturalnej. Nie było źle i znajomi nic nie zauważali ale po prostu chciałem więcej a nie chciałem płacić kilkadziesiąt tyś w "renomowanej" klinice bo wiem jak to wszystko działa. Po II zabiegu jest już bardzo dobrze i niewiele się to różni od gęstości naturalnej a minęły dopiero 4 miesiące.

 

 

Na czym polega ta różnica? Kiedyś chyba wspominałeś że skład zespołu Marala się zmienił? Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rożnica polega na tym, że można robić mniejsze nacięcia a przez to uzyskać lepszą gęstość. To się już obecnie robi standardem. Zmieniła się część personelu ale technik jest ten sam. Mi II HT robiła ta sama technik a resztę inne osoby niż przy I HT. Ludzie tu sugerowali, że ta zmiana spowodowała spadek jakości ale ja tego nie widzę na swojej głowie. Robią to szybko i tak powinno być. Mój zabieg trwał 3 godziny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak sytuacja na głowie? Coś się zmieniło?

 

No i zaginął. A minęło 7 miesięcy.

Coś mi się wdaje że chyba kaszanka wyszła z tego przeszczepu ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Coś mi się wdaje że chyba kaszanka wyszła z tego przeszczepu ?

 

Niekoniecznie. Są ludzie na tym forum którzy zrobili HT a nawet kilka razy zrobili, i mimo, że twierdzą, że są zadowoleni to przesiadują właściwie codziennie na tym forum, albo bardzo często jeśli nawet nie codziennie. A są też ludzie, którzy mają gdzieś forum jak osiągną już zadowalający rezultat i nie widzą takiej potrzeby by to pokazywać, albo/lub do tego, nie mają tyle czasu aby zaglądać na forum, a po drugie to dopiero 7 miesiąc, a forum wrzeszczy, że efekty należy podsumowywać po min. roku a najlepiej po dwóch. A są jeszcze i tacy ludzie, którzy wracają na forum po roku lub nawet po kilku latach i także pod innymi nickami nawet. Spokojnie.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...