free web hit counter Skocz do zawartości
Greg64

D5a duasteryd topical

Rekomendowane odpowiedzi

Kiedy u nas będzie dostęp do takich środków


Nezyr 1mg

Nizoral szampon

Revivogen

Emolium szampon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do autora tematu.

 

A powiedz mi w czym masz problem aby stosować sobie dutasteryd topical ?

 

Bo w gruncie rzeczy, to nawet można go pozyskiwać z kapsułek dostępnych u nas leków.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pasowałoby przetestować ten produkt, bo skład ma przyzwoity (pod warunkiem, że naprawdę ma to co podają). Pytanie tylko dlaczego tak mało o nim znajdziemy w sieci ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może sprubuje poszukać jak bede w USA , chętnie dodał bym taka wcierke do kuracji z finem

Pytanie do antydhatora mówisz o skruszeniu tabletki tylko w czym minoxa narazie nie chce


Nezyr 1mg

Nizoral szampon

Revivogen

Emolium szampon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz zamówić ten produkt przez ich stronę internetową. Zastanawiam się nad tym, produkt "na papierze" dobry. Jeżeli ma to co podają + jest dobry pojazd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pytanie do antydhatora mówisz o skruszeniu tabletki tylko w czym minoxa narazie nie chce

 

Jak masz dutasteryd w tabletkach, to tak - o skruszeniu mowa, bo ja jeszcze nie widziałem w aptekach leku z dutasterydem w formie tabletek. Wszystkie leki z dutasterydem to kapsułki elastyczne w których znajduje się ciecz z rozpuszczonym dutasterydem.

 

Poczytaj skład preparatu minoxa i rusz głową, to będziesz wiedział w czym.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na temat topical dutasterydu jest niewiele badań, prawie wcale. Sa chyba tylko takie w których dutasteryd jest użyty jako element "koktajlu" w mezoterapii. Cząsteczka dość duża, aż o połowę większa niż finasteryd. Nie wiadomo czy to w ogóle przechodzi przez skórę głowy po normalnym wcieraniu :/ Topical finasteryd lepiej przebadany i wiadomo żę przechodzi przez skórę i w dodatku masz więcej badań mówiących jakie stężenie ma go byc i w jakiej ilości by z największym prawdopodobieństwem uniknąć skutków ubocznych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wylanie na skore głowy bezpośrednio z kapsulki ma sens?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...