free web hit counter Skocz do zawartości
majette

Dr.A's Clinic-Indie 2-7.11.2011 6239 grafts FUE+BHT

Rekomendowane odpowiedzi

efekty na zdjęciach na pierwszej stronie powalające zazdroszczę Ci takiego stanu na głowie. Ja po 3 latach nieprzemyślanych kuracji i niestety słuchania rad osób mało "doczytanych" i nie znających się w temacie mam sytuacje gorszą na zakolach niż Ty na zdjęciu przed zabiegiem

 

Wielkie brawa za wytrwałość w dążeniu do celu, myślę ze teraz jesteś zadowolony ze swoich włosów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestem bardzo zadowolony aczkolwiek moja góra nie była objęta przeszczepem więc musze kontynuować kurację no i to dopiero 6 miesiąc


moja kuracja: mezoterapia igłowa 1x tyg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli w przyszłości będziesz musiał jeszcze robić następny HT?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jestem bardzo zadowolony aczkolwiek moja góra nie była objęta przeszczepem więc musze kontynuować kurację no i to dopiero 6 miesiąc

 

Witam, na hairlosstalk pojawił się wątek dot. dr Poswala, jeden z forumowiczów po kilku nieudanych ht rezygnuje z wyboru tej kliniki jako miejsca gdzie miałby dokonać poprawki, twierdzi że zdjęcia na stronie kliniki są nieprzekonywujące i dr A nie potrafi dobrze zrobić linii. Miałem zamiar naświetlić mu twój przypadek, czy nie miałbyś nic przeciwko wklejeniu tam niektórych zdjęć z twojego wątku z poprzedniego forum?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wtrącę się:

http://fusehair.com/image/tid/111

http://fusehair.com/image/tid/148

 

Tutaj można też znaleźć przykłady gęstej linii wykonanej przez dr Arvinda Poswala


Jestem reprezentantem Dr. A's HRC, najlepszej na świecie kliniki transplantacji włosów wg #HairSite.com.

http://www.fusehairpolska.blogspot.com

 

Wszelkie opinie wygłaszane na tym profilu są prywatne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jestem bardzo zadowolony aczkolwiek moja góra nie była objęta przeszczepem więc musze kontynuować kurację no i to dopiero 6 miesiąc

 

Witam, na hairlosstalk pojawił się wątek dot. dr Poswala, jeden z forumowiczów po kilku nieudanych ht rezygnuje z wyboru tej kliniki jako miejsca gdzie miałby dokonać poprawki, twierdzi że zdjęcia na stronie kliniki są nieprzekonywujące i dr A nie potrafi dobrze zrobić linii. Miałem zamiar naświetlić mu twój przypadek, czy nie miałbyś nic przeciwko wklejeniu tam niektórych zdjęć z twojego wątku z poprzedniego forum?

 

oczywiscie nie mam nic przeciwko,jak mozesz zapodaj linka


moja kuracja: mezoterapia igłowa 1x tyg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, to ten link, wrzuciłem pod innym nickiem, mój był zajęty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Majette, mógłbyś wrzucić zdjęcie w dobrej rozdzielczości lub może makro donoru BHT po ogoleniu? Są tam jakiekolwiek ślady po pobraniu graftów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sory,ze dlugo nie odpisywalem,problemy prywatne/zdrowotne,

donoru całkiem nie zgalam ale jest i tak na ok. 2-3mm po bokach a stamtad tez bylo pobierane,natomiast po pobraniu wygląda on identycznie jak przed , gorzej blizny z włosami z brody, bo wlosy z zarostu mam grube i czarne i niestety odróżniają się mocno od reszty :-/

myslę,że wszczepienie włosów z donoru byłoby lepsze ale ja już nie miałem donoru na blizny,nie wystarczyło

 

 

 

144640778_boklewy.thumb.JPG.f98e882eb37a7af2dd222f82d4410dd5.JPG

 

 

 

donor.thumb.JPG.ea3a067e8d4a0f8958d26c367634caf7.JPG

 

1486007801_przd.JPG.79a8e9fa0e95dd9ed79cd11d1bf6b2f5.JPG


moja kuracja: mezoterapia igłowa 1x tyg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Majette, a jak ogólnie oceniasz to wszystko z perspektywy czasu, jesteś zadowolony, czy jednak wybrałbyś teraz co innego?

Co do blizn to ich nie widać na zdjęciach (ja ich nie widzę )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wybrałbym innego chirurga m.in. z takiego powodu,że np. Bisanga nie chciałby sie bawić w reperowanie takiej pisanki jak ja, korespondencja z BHR była niezbyt zachecająca, cenowo bht zbyt drogie, linie,które projektuje niezbyt mi się podobały/tzw.ordynarne jajko, ma wielu bardzo klientów i bardzo odległe terminy, poleca Polakom głównie strip, grymasi przy FUE ,że donor będzie zbyt osłabiony itd/ przypadek mojego kolegi,który też leci przez to do Indii

ale tak to jest jak się ma zbyt wielu klientów, może gdybym miał piekny zdrowy donor i zero włosów z przodu to fakt wybrałbym Bisangę bo bliżej i cena FUE porównywalna, jakośc usług podobna

ale wiesz co miałem na głowie, punch, szereg blizn kropek itd

podejrzewam ,że gdybym miał własny donor dobry blizny udałoby się zamaskować całkowicie włosami z donoru głowy no ale nie miałem,zmasakrował go Kolas

moje bht na bliznach odrosło bardzo dobrze,tyle ,że jak mówię kolor tych włosów jest czarny bardzo i przy wygoleniu na 1-2 mm to jednak widać , są grube i pod kątami wszczepione,nie zachowują się jak naturalne włosy na bokach,ale przy 4-5mm juz niemal wcale są niewidoczne, za to bht na koronę jest do zagęszczenia u mnie idealne bo tam im ciemniej tym lepiej i nie ma róznicy zbytnio

 

pozatym tak nie w temacie ale pośrednio jest to użyteczne i tutaj powiem ,że włosy znacznie lepiej się prezentowały po zażywaniu codziennym biotyny i msm,teraz do nich wracam, bo musiałem z powodów zdrowotnych przerwać przyjmowanie wszelkich suplementów, moje włosy stały się cieńsze, ale pobiorę i znów będą grubsze i tym samym efekt po ht lepiej się będzie prezentował


moja kuracja: mezoterapia igłowa 1x tyg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź.

 

Szkoda że A's nie myśli o otwarciu placówki w Polsce, cena otwarcia niska(wysłałby jakiegoś ogarniętego chirurga), a praktycznie przy tej marce, w Europie i cenach podobnych, albo lekko wyższych, wywołałby popłoch wśród środowiska HT ale z drugiej strony zwiedzić Indie też ciekawa sprawa, choć koszt podróży jest dość wysoki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładnie to wygląda. Gratuluje. Na koronę z tys by się jeszcze przydało aby zagęścić, ale myślę że na zdjęciu bardziej przebija. Dla mnie i tak jest super.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiesz mogłbym dać fotki jak niektórzy po nanogenie itp i byłoby lepiej niż super tylko wtedy nie dawałoby rzeczywistego obrazu

sam dół korony był właśnie taki z leciutkim prześwitem ,ale to głównie na zdjęciu ,na żywo tak nie widać, natomiast na górze było dużo gorzej/prawie łysy placek/ więc wybrałem przód,zakola,górę korony,blizny,może jeszcze kiedyś coś dogęszczę jak zarobię kasę no ale to szybko teraz nie nastąpi

w grę wchodziłoby bht z brody ,więc na koronę mogłoby być


moja kuracja: mezoterapia igłowa 1x tyg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

majette, jeśli można wiedzieć ile kasy poszło na to? Była możliwość coś więcej utargować, czy ceny które są na stronie są "święte"?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ceny tam są święte, nic nie utargujesz,udają głupich jak się o ceny pytasz, to dlatego ,że europejczyk to dla nich bogacz, już nie pamiętam ok.70tys ze wszystkim,jak dla mnie bajońska suma ale akurat miałem przypływ gotówki i nie musiałem brać kredytów,niestety ostatnio kursy są niekorzystne usd


moja kuracja: mezoterapia igłowa 1x tyg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

majette wiem ze stosowałeś/stosujesz dermaroller na recipient area po przeszczepie , od kiedy po ht zacząłeś ( i skąd wiedziałeś że można - "na czuja" ? ) - w różnych źródłach różnie piszą od kiedy można używać - totalny azerbejdzan - a nie chcę narobić więcej złego niż dobrego , choć teoretycznie 0.3 mm i 0.5 mm krzywdy nie da się zrobić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nikt ci tego nie powie, jedyne badania które widziałem kiedykolwiek "naukowe" nt dermarollera ,to ,ze poprawił wchłanialnośc preparatu minoxidil ileś tam %,na stronie istniejącego lipoxidil.com-juz skasowana-fda ja raczej na czuja, najbardziej intensywnie rolowałem przed zabiegiem,aby zmniejszyc blizny pooperacyjne , po zabiegu byl odpoczynek jakis czas i teraz stosuje nadal, dermaroller działa najprawdopodobniej tak,że uszkadzając-nakłówając naskórek przyczynia się do regeneracji komórek , no i poprzez nakłówanie sprzyja przedostawaniu się preparatów wgłąb skóry

podsumowując zmniejsza nieznacznie blizny, jest nieprzyjemną terapią, nie spowodował nic żłego po ht/ około miesiąc po juz delikatnie stosowałem /


moja kuracja: mezoterapia igłowa 1x tyg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aha zapomniałem ,dostałem ponad 200 graftów gratis,zawsze coś


moja kuracja: mezoterapia igłowa 1x tyg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolejna fotka większa rozdzielczość:

 

308640413_naforum.thumb.JPG.d94d8e8ecd009acd09c3380e46d08cc6.JPG


moja kuracja: mezoterapia igłowa 1x tyg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...