free web hit counter Skocz do zawartości
HairAvenger

Stop and Regrow

Rekomendowane odpowiedzi

Trafiłem na to jakiś czas temu. Lekarz z Beverly Hills na podstawie badań krwi określa biochemię organizmu danego pacjenta i przygotowuje kurację indywidualnie pod niego. Jego terapia bazuje na naturalnych środkach, ale wykorzystuje też leki zatwierdzone przez FDA. Generalnie stara się dotrzeć do przyczyn zaburzonego poziomu hormonów, a nie tylko zaleczać skutki:

 

"Anyway, back to the point of this article. High DHT causes hair loss. A chemical imbalance within our bodies causes high DHT. The Nettles root has been shown in clinical trials to reduce DHT levels.

Whilst there have not been many studies (pharmaceutical companies tend not to be incentivized to research herbal supplements that can’t be trademarked for exclusivity and large profits), there have been some which support the herbalists claim."

 

Twierdzi że jest w stanie w pełni odbudować włosy objęte zaawansowaną miniaturyzacją:

 

https://www.stopandregrow.com/dr-robert ... t-11-30-18

 

https://www.youtube.com/channel/UCOsx6x ... ZZQ/videos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polubiłem tego doktora, jakbym blisko gdzieś mieszkał to na pewno udał bym się na konsultacje w sprawie odbudowania zminiaturyzowanych włosów na obszarze juszejpa począwszy od rogów. Może doktor jakieś dobre ziółka tam zna, sam też ma włosy w bardzo dobrym stanie i może jakoś o to dba. Ciekawe czy u mnie na tym obszarze dałoby radę albo coś chociaż dodatkowo pomogło, bo mam tam włosy, tyle że właśnie objęte miniaturyzacją.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie zgłębiam tę ich stronę. Dieta bogata w białko (20g co dwie godziny, bo jelito cienkie i tak nie wchłonie więcej) i tłuszcze nienasycone, to podstawa. Ograniczyć węgle, cukier, alko. Zastanawia mnie jedynie co używa jako stymulator wzrostu? Pasowałoby do nich jechać żeby zrobili test z krwi. Impreza kosztuje około 150$ na miesiąc (+ wiadomo lot/zakwaterowanie), z tym że jak mieszkasz poza USA, to nie mogą wysłać leków więc jak jedziesz to dają Ci wyprawkę na rok. Potem trzeba ich odwiedzić raz do roku na kontrolę i nową wyprawkę. W sumie raz na rok można by się szarpnąć na małe wakacje w Beverly. Najważniejsze że robią Ci rozpiskę diety i jakich składników indywidualnie potrzebujesz - wszystko spersonalizowane. Ogólnie to polecam dokładnie poczytać te artykuły na ich stronce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No właśnie zgłębiam tę ich stronę. Dieta bogata w białko (20g co dwie godziny, bo jelito cienkie i tak nie wchłonie więcej) i tłuszcze nienasycone, to podstawa. Ograniczyć węgle, cukier, alko.

 

Możliwe, że to pomaga, tylko powiedz to forumowym koksikom czy nawet amatorom rzucania żelaztwa aby ograniczyć węgle... - przecież oni jakby tylko mogli to by węgle wpiehdali bezpośrednio z kopalni a czym większy kawałek tym lepszy

I ja to tam mogę węgli w cale nie żreć, ja nie potrzebuję ani przepychać pociągów ani rzucać samochodami ani wyglądać jak Burneika, ale większość forumowiczów chyba raczej nie - a co czytam jakiś tylko wątek to wszędzie jest siłownia, siłownia, siłowania, albo/i do tego wbijanie już od młodego androgenów, i anabole, a zaś płacz, co robić bo tracę włosy a do tego z obślizgłą glacą czy jeszcze do tego z niekształtną czaszką wyglądam jak gówno i podczłowiek albo kosmita...

W ogóle często mam wrażenie, że przynajmniej 70% aktywnych forumowiczów to koksiki.

 

A po drugie powiedz tylko Polakom o odstawieniu alkoholu albo na forum tak jak ja to zrobiłem, to zara będzie, że jesteś coś nie tego albo, że islam. Odstawienia alkoholu w Polsce i Rosji to rzecz nawet niewyobrażalna.

Reszta z wielkimi problemami chyba by jakoś przeszła.

 

Zastanawia mnie jedynie co używa jako stymulator wzrostu?

 

No to jest ciekawe, ale może to być wiele rzeczy właśnie z diety (co prawda nie jest to efekt minoxa ale coś tam może pomóc) tylko ciekawe co to, może jakieś ostre żarcie

 

Pasowałoby do nich jechać żeby zrobili test z krwi. Impreza kosztuje około 150$ na miesiąc (+ wiadomo lot/zakwaterowanie), z tym że jak mieszkasz poza USA, to nie mogą wysłać leków więc jak jedziesz to dają Ci wyprawkę na rok. Potem trzeba ich odwiedzić raz do roku na kontrolę i nową wyprawkę.

 

Tylko ciekawe co zawierałby ten test krwi i czy nie byłoby wg. nich przeszkodą mieszanie w hormonach... a z pewnością mam trochę z lekka namieszane chodzi o to żeby po prostu skorzystać z ich metod ale oprócz tego, że się bierze leki farmakologiczne na łysienie - a przynajmniej w moim przypadku.

150 zielonych baksów na miesiąc tzn. że trzeba by zapłacić z góry za cały rok leczenia czyli 1800 $ USD ?

150 dolarów na miecha dla '''przeciętnego'' mieszkańca Beverly Hills to jak drobne na zapałki, ale już nawet przeciętny Amerykanin by się zastanawiał skoro z USA też masowo latają na HT do Turcji..., a co dopiero dla Polaka i przeciętnego forumowicza, choć jeśli kogoś stać i chciałby się w to pobawić to dlaczego nie. Tylko teraz wiz nadal nie ma i pewnie nigdy nie będzie, a po drugie ciekawe czy ta wyprawka (roczny zapas) to są jakieś leki na receptę czy bez recepty i czy w ogóle nie są to leki ino jakieś suple czy coś..., i nachodzą dwa pytania:

- czy to warte swojej ceny?

- i czy nie zapiehdolili by tego na granicy jeśli byłyby to leki na receptę w sporej ilości, bo wtedy i tak uj by bombki strzelił i w dupe cały ten interes?

 

Dobrze byłoby namierzyć kogoś kto już to przerabiał i o wszystko go wypytać, a jeszcze najlepiej jakby ten ktoś był z poza USA i był z Europy czy nawet z PL.

 

Ale wycieczka nie jest złym pomysłem.

 

W sumie raz na rok można by się szarpnąć na małe wakacje w Beverly.

 

Ja już chciałem się szarpnąć na wycieczkę do do Beverly na HT do Armaniego (pierwsza klinika gdzie normalnie i poważnie mnie potraktowali a do tego poziom obsługi chyba nie ma sobie równych na świecie), ale jednak po wielu przemyśleniach uznałem, że najlepiej zrobić Strip'a gdzieś w dobrej klinice. Poza tym kasa mi się przydała (zakup nieruchomości). Ale tak jak pisałem, jeśli ktoś ma ochotę i wolne środki to jak najbardziej.

 

Najważniejsze że robią Ci rozpiskę diety i jakich składników indywidualnie potrzebujesz - wszystko spersonalizowane. Ogólnie to polecam dokładnie poczytać te artykuły na ich stronce.

 

No to jest ciekawe, że indywidualnie spersonalizowane, i dobrze, że ktoś się zajął na tym świecie indywidualnymi rozpiskami diety czy tam leków/supli po włosy. Tylko ciekawe czy to aby na pewno jest konkretnie tak spersonalizowane, i jakby wyglądało po przestudiowaniu iluś tam przypadków, a poza tym do tego kwestia też, że z czasem indywidualne zapotrzebowania na dany składnik też może ulec zmianie a tu aż rok trzeba czekać na następną kontrolę i jak mniemam następną spersonalizowaną rozpiskę.

 

I co do ściśle mojego przypadku, to raczej chyba nic więcej już bardziej nie pomoże w kwestii leczenia microbaldingu na obszarze juszejpa, a nawet jeśli, to chyba to nie warte takich cen, zwłaszcza, że HT do tanich nie należy i moim zdaniem, w moim przypadku lepiej kasę wydać na HT niż bawić się jeszcze w jakieś dodatkowe drogie czy stosunkowo drogie rzeczy, bo fakt, tez faktem, że tam gdzie normalnych włosów w cale nie było, to tylko HT załatwia sprawę na tych obszarach, a ja chcę niskiego juszejpa z wysoką gęstością i z pełnowartościowymi włosami z długą normalną fazą wzrostu. Tak czy inaczej jeśli bym tam mieszkał, to tak jak mówiłem, udał bym się do tego lekarza, jednak biorąc pod uwagę wszystko powyższe w moim przypadku chyba zwyczajnie to nieopłacalne, czyli nie dałoby wymiernych korzyści w stosunku do wydanej/wydawanej kasy.

Ale fajnie by było jakby ktoś z forum powiedzmy z mniejszymi wymaganiami ode mnie poleciał, przetestował wszystko, zrobił wywiad i opisał to na forum, oraz udokumentował relacją z fotkami.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No właśnie zgłębiam tę ich stronę. Dieta bogata w białko (20g co dwie godziny, bo jelito cienkie i tak nie wchłonie więcej) i tłuszcze nienasycone, to podstawa. Ograniczyć węgle, cukier, alko.

 

Możliwe, że to pomaga

 

co do wysokiego białka i niskich ww to raczej ta teoria na mnie poległa, większość swojego życia jestem na Low carb i jak wyglądał mój fryz każdy może zobaczyć. oczywiście może paść "ale nie wiesz jakby wyglądało gdybyś jadł dużo węgla" no niby tak, ale jak widać przed łysieniem mnie to nie ochroniło.

 

Od +/- pół roku jestem na ketozie, choć takiej mniej ekstremalnej wersji, jednak staram się oprócz tłuszczy nasyconych dobijać jednonienasyconych i wielonienenasyconych. Ketony na poziomie 1-1,5, poprawy kondycji włosów/odrostu nie zauważyłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, dlatego napisałem, że możliwe, że pomaga, w sensie, że coś tam może pomóc, a nie że spowoduje odrost czy zapobiegnie łysieniu, bo jeśli by tak było to równie dobrze można by stwierdzić, że zrezygnowanie z cukrów zapobiega łysieniu, albo abstynencja alkoholowa, podczas gdy żule chlają wszelkie alkohole na potęgę i jak wielu zauważyło rzadko łysieją.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie ten doktor wygląda na typowego lekarza od włosów dla altmedowców. No chcę niby dotrzeć do przyczyny ale zaleca(?) nettle root które według niego zbija DHT i tak i oczywiście pewnie DHT zbijane przez nettle root nie powoduje uboku bo to naturalne Może dojdzie na podstawie wyników krwi do jakiś konkluzji dlaczego włosy są bardziej przerzedzone (jak wysoka prolaktyna, parathormon, niskie T3 i T4 itp.) ale łysienia androgenowego to to na pewno nie wyleczy. Chociaż w sumie... jak chcę walczyć z bezpośrednią przyczyną łysienia androgenowego to może ten lekarz przy okazji jest urologiem/chirurgiem i wykonuje kastrację no co, walczymy bezpośrednio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cały czas przewija się tam stwierdzene że nie ma czegoś takiego jak "one size fits all", i u każdego może stać inna przyczyna za zaburzeniem DHT itd. Jeśli chodzi o opinie to znalazłem wątek na redditcie https://www.reddit.com/r/Balding/commen ... months_in/

Co do koksów to mięśnie zbudowane są z białka, jak z resztą cały organizm natomiast to tłuszcze powinny być paliwem tak jak w przypadku diety keto gdzie węgle są ograniczone do minimum. Ten doktorek mocno stawia na zmianę całego lifestylu, począwszy od diety aż po redukcję stresu. Sam z resztą wygląda na w miarę przypakowanego

 

Odrośnięcie, odrośnięciem ale kwestia żeby zatrzymać to kurestwo bez dźgania się ciężką chemią to jest sztuka. Ja nawet gdybym wszystko odzyskał to i tak rozważałbym przeszczep podobnie jak Antek, bo kształt linii i czoła zawsze mnie wkurwiał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korzeń pokrzywy działa trochę jak Ru. Przyczepia się do receptorów androgenowych blokując drogę DHT. Korzeń w zasadzie nie obniża serum DHT dlatego jest uważany za bezpieczny.

Ma też działanie przeciwzapalne i podnosi wolny T. Nie wiem jaką dawkę on rekomenduje ale standardowa czyli 300- 500 mg jest zbyt mala.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...