free web hit counter Skocz do zawartości
jacek042

Wybor kliniki transplantacji

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Moje zakola zaczely sie robic wieksze I wieksze. Nie moge juz patrzec na siebie w lustre kiedy widze przerzedzajace sie wlosy powyzej czola. Zastanawiam sie nad wyborem kliniki. Widzialem juz wiele ofert, nie które w naprawde atrakcyjnej cenie. Poszperalem nieco w necie I natknalem sie na ciekaw material

 

 

Macie podobne doswiadczenia? Czy ktos korzystal z tego typu klinik gdzie przestrzegaja w powyzszym filmie?

 

Dzieki za kazda odpowiedz!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdybyś poczytał choć parę tematów to byś wiedział że BHR Clinic jest obecnie kiepska.

 

Zakola ci się powiększają a ty chcesz przeszczep zrobić? jaki to ma sens, skoro przeszczepią ci włosy na przód a kawałek dalej będzie łysina przez postępujące łysienie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może dla niego ma to sens, dla mnie też by miało. I dlaczego nikt w przypadku ludzi NW6+ nie mówi ''jaki sens miał przeszczep skoro za przeszczepem nadal łyse jajo z tyłu''... ?


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego na te chwile się rozglądam. Dlatego uważam, że warto byóby się umówic na konsultacje do BHR, by wiedzieć jakie są szanse i kolejne etapy.

Z resztą na wcześniejszym video potwierdzają, że w BHR robiąbadania, a kiedy się nie kwalifikujesz, to odsyłają. Chciałbym zasięgnąc opinii lekarza, który się na tym zna.

 

Publikując ten post chciałem wiedzieć czy ktoś miał podobne doświadczenia. Czy natrafiliście na maszynki (młynki) do włosów, czy kliniki Yes Man. To daje sporo do myślenia a nie chcę żałować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o budżetowe kliniki które robią na ilość a nie na jakość, to są te wszystkie kliniki Maral, Clinicana, Aestepool czy też teraz Jack Strong Hair (czy jakoś tak)

Gdzie za zabieg płacisz 1600 euro do 5 tys graftow w czym masz jeszcze konsultanta, hotel i wyżywienie, więc sobie pomyśl kto wykonuje te zabiegi za takie śmieszne pieniądze bo na pewno nie wykwalifikowany lekarz z renoma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chodzi o budżetowe kliniki które robią na ilość a nie na jakość, to są te wszystkie kliniki Maral, Clinicana, Aestepool czy też teraz Jack Strong Hair (czy jakoś tak)

Gdzie za zabieg płacisz 1600 euro do 5 tys graftow w czym masz jeszcze konsultanta, hotel i wyżywienie, więc sobie pomyśl kto wykonuje te zabiegi za takie śmieszne pieniądze bo na pewno nie wykwalifikowany lekarz z renoma

 

Rozumiem że wszędzie tam byłeś że wydajesz taką opinię?


Konsultant Aestepool Clinic

info@aestepoolclinic.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Rozumiem że wszędzie tam byłeś że wydajesz taką opinię?

 

Bo Damianek to tutaj ukryty konsultant dlatego się zjeżył.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Rozumiem że wszędzie tam byłeś że wydajesz taką opinię?

 

Bo Damianek to tutaj ukryty konsultant dlatego się zjeżył.

 

Zachowajmy poziom dyskusji, proszę nie zwracać się do mnie w ten sposób.

 

Zmieniłem podpis żebyś już więcej nie czepiał się moich wypowiedzi, dlaczego ?

nigdy nie kryłem że jestem konsultantem Aestepool Clinic, nie rozumiem dlaczego wszędzie gdzie napiszę post tam pojawia się atak z Twojej/Pana strony.

 

Matrix, rozumiem że możesz być niezadowolony z efektów, ale nie wydawaj opinii na wszystkich na podstawie jednej kliniki, przyczyn niepowodzenia może być wiele, czasami nawet po stronie pacjenta. Nie odbieraj jako atak, ale nam ludziom łatwiej jest szukać winy w innych a nie w sobie.

 

Odnosząc się do Twojej wypowiedzi to Doktor Altan wykonuje osobiście otwieranie kanałów, projektowanie linii czołowej włosów, jest obecny w trakcie dwóch pozostałych etapów kontrolując swój zespół.


Konsultant Aestepool Clinic

info@aestepoolclinic.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ależ nie denerwuj się. Gdyby nie ta właśnie moja interwencja to byś siedział cicho i dalej udawał, że jesteś zwykłym użytkownikiem. A jak chcesz zachować poziom i uczciwość to trzeba było od samego początku zaznaczyć, że jesteś konsultantem ( gdzie jest Twój wpis, że sam bez nikogo sugestii o tym napisałeś ?).Prawda jest taka, że tego nie zrobiłeś. Skąd ludzie mają o tym wiedzieć, domyślać się ? Więc nie klej przygłupa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Doktor Altan wykonuje osobiście otwieranie kanałów, projektowanie linii czołowej włosów,

 

I tu jest ten problem, że w większości tych tureckich klinik pewnie nie można się dogadać co do linii, i w ogóle jakim kuhwa prawem to doktor projektuje skoro nie będzie zaś właścicielem tej linii ? Linia ma być taka jaką klient sobie życzy!!! I to jest dla mnie też kryterium w wyborze kliniki. I osobiście wolę takie kliniki w których klient nasz pan, i nawet jeśli są to droższe kliniki.

Innymi słowy HT to rodzaj operacji chirurgii plastycznej - poprawa wyglądu, i na *uj mam płacić za coś co mnie nie uszczęśliwi a przy tym się jeszcze nawkurwiać...

 

I Matrixowi też raczej o to chodziło, że nie zrobili mu tam takiej linii jak chciał a zmusili do zrobienia takiej jakiej nie chciał, że teraz musi to poprawiać.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...