free web hit counter Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma już zamowień na ahk. Mozesz je dostac u Kane'a jesli chcesz. Ale zdecydowanie stosunek cena/efektywność nie jest zachęcająca. Ale jeśli nie dbasz o koszty...

 

Słaby stosunek cena/efektywność jeśli chodzi o Kane czy w ogóle o preparat ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ogólnie, z każdego źródła jest dość drogie, a Kane akurat ma ceny najniższe jeśli chodzi o źródło dla osób kupujących prywatnie, taniej można tylko dostać gdy organizuje się jakieś zamówienie grupowe dla większej grupy

 

Osobiście stosowałem i uważam że nie jest wart swojej ceny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ziom1990

Czyli coś tam działa, ale zbyt słabo jak na swoją cenę?

 

Jak z kuracja ma sens dorzucać to do rozpisanej przez Ciebie kuracji? Czyli

- Ru 5% w KB

- Saba Hydro

- Emu

- dodatki

 

Jaki pojazd jest najefektowniejszy dla AHK-Cu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co powiecie o tym: http://hairevo.com/shop/37-ahk-cu-for-hair-care.html Cena chyba całkiem spoko.

 

Zastanawia mnie tylko jedna rzecz. Skoro były przeprowadzone badania że takie substancje jak AHK-CU, RU, czy CB działają, to czemu nie powstaną leki które te substancje będą w sobie zawierały ... Zdaję sobie sprawę że nie były by one tanie ale myślę że chętni by się znaleźli a przez to że były by one w regularnej sprzedaży ich cena zapewne była by niższa niż obecnie. Wiem że są produktu zawierające np ahk takie jak tricomin ale ile tego ahk w nim jest? Jest chociaż 1%? Sądzę że nie. Więc i jego działanie jest znikome albo żadne. Szukam czegoś co ma w swoim składnie chociaż 2- 3% ahk ale chyba nic takiego nie ma.

 

 

 

http://www.mpbtreatments.com/#/shop/456 ... on/1717046 - gotowe ale trochę drogawo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A co powiecie o tym: http://hairevo.com/shop/37-ahk-cu-for-hair-care.html Cena chyba całkiem spoko.

O nie wiedziałem o tym site.

Ale ludzie chyba kupują z tego

http://www.thekaneshop.com/index.php/na ... ducts.html

 

Zastanawia mnie tylko jedna rzecz. Skoro były przeprowadzone badania że takie substancje jak AHK-CU, RU, czy CB działają, to czemu nie powstaną leki które te substancje będą w sobie zawierały ... Zdaję sobie sprawę że nie były by one tanie ale myślę że chętni by się znaleźli a przez to że były by one w regularnej sprzedaży ich cena zapewne była by niższa niż obecnie. Wiem że są produktu zawierające np ahk takie jak tricomin ale ile tego ahk w nim jest? Jest chociaż 1%? Sądzę że nie. Więc i jego działanie jest znikome albo żadne. Szukam czegoś co ma w swoim składnie chociaż 2- 3% ahk ale chyba nic takiego nie ma.

Z tego co wiem to CB jest obecnie w drugiej fazie klinicznej testów w USA.

Co do ahk-cu - trzeba to zrobić 'hand-made'. Jak ogarnę jak to się robi to puszczę PM.

 

hmm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy ahk stosuje się raczej jako bloker czy stymulator? Ja teraz poszukuję jakiegoś blokera, na fina ani duta nie zdecyduję się na pewno ponieważ ma za dużo skutków ubocznych. Nie chcę w sile wieku kiedy przede mną założenie rodziny - zostać impotentem. To było by jeszcze gorsze od łysej głowy. Z RU jest problem ponieważ nie występuje w polsce i trzeba brać od razu kurację na dłuższy czas a nie każdy ma tyle gotówki żeby jednorazowo ją wydać. Ok, ja jestem w stanie płacić za miesięczną kurację 200 - 300zł ale jesli to jest rozłożone na miesiące ale jakby mi przyszło kupić od razu na pół roku i wywalić ponad tysiaka to będzie problem. Zastanawiam się nad Alpicortem E. Może akurat na mnie podziała. Chyba pójdę do lekarza po receptę i zobaczymy.

 

Ja to głównie szukam czegoś na czubek. Bo nie wiem czemu ale u mnie to on strasznie poleciał. Na przodzie mam zdecydowanie gęstsze włosy, zakoli brak. Dziwne to tym bardziej że u mnie w rodzinie nikt takiego typu łysienia nie miał. Wszyscy czubek mieli gęsty do samego końca a łysienie posuwało się od zakoli. U mnie natomiast odwrotnie, zakoli brak a czubek ma prześwity .

 

Jeśli chodzi o swoje włosy to ja je odziedziczyłem po mamie i po jej rodzinie, nie po ojcu. Ojciec miał włosy ciemno bląd i siostry po nim mają. Moja mama miała włosy czarne, tak jak ja. Więc w teorii gen łysienia powinienem chyba też po niej mieć a dziadek owszem, jest łysy, ma jakieś NW6 ale zaczął łysieć po 40. Do 40 miał grube gęste włosy. I też łysiał od zakoli bo mam zdjęcia i widzę, to nie są niczyje opowieści tylko stwierdzam to naocznie. Na czubku miał do samego końca gęsto. Zresztą ojciec mój też. On dopiero na czubku zaczął łysieć koło 40 a zakola posypały mu się jakoś w wieku 30 lat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@peter

Ahk-cu to stymulator.

 

 

Jaki jest najlepszy znany pojazd do tego związku?

Jakim steżęniem atakować żeby to było najbardziej skuteczne? 5%?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam drugie pytanie

W jakie temperaturze się przechowuje Ahk? Pokojowa? Czy też lodówa?

 

Co ze zrobionym roztworem też pokój czy lodówka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@enigma, lepiej stwórz osobny wątek na zamówienia, bo się bajzel zrobi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam serdecznie!

Panowie czy ktoś już coś zamawiał z tego sklepu: http://www.mpbtreatments.com/#/shop/456 ... on/1717046, lub wie czy towar jest dobrej jakości u nich? chciałbym zamówić gdzieś sobie peptydy miedzi- myślałem o folligenie ale po przewertowaniu kilku stron okazuje się że tych właściwych peptydów miedzi jest tam bardzo mało. Czy te peptydy miedzi z linka powyżej to te właściwe, które warto zamówić? I czy to już gotowa formuła do wcierania w skórę głowy czy trzeba to jeszcze z czy rozrabiać/mieszać ?

z góry dzięki za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam serdecznie!

Panowie czy ktoś już coś zamawiał z tego sklepu: http://www.mpbtreatments.com/#/shop/456 ... on/1717046, lub wie czy towar jest dobrej jakości u nich? chciałbym zamówić gdzieś sobie peptydy miedzi- myślałem o folligenie ale po przewertowaniu kilku stron okazuje się że tych właściwych peptydów miedzi jest tam bardzo mało. Czy te peptydy miedzi z linka powyżej to te właściwe, które warto zamówić? I czy to już gotowa formuła do wcierania w skórę głowy czy trzeba to jeszcze z czy rozrabiać/mieszać ?

z góry dzięki za pomoc

Cieżko powiedzieć, na tym forum widocznie nikt nie zamawiał z tej strony.

Możesz przejrzeć zagraniczne fora.

 

--

 

Mam rozumieć, że jeśli przestanę używać Ahk-cu to włosy wyhodowane na tym bardzo szybko polecą w kosmos?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, Czy ma ktos ochote dolaczenia do zamowienia AHK. Potrzebuje 1 osobe, zainteresowana osobe prosze o kontakt na priv. Pozdro


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedno pytanie Panowie otóż czy saba gel nie działa na takiej samej zasadzie jak ahk cu bo jeśli tak to po co przepłacać za niebieski proszek?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś orientuje się gdzie obecnie opłaca się zakup AHK pod względem jakość/cena ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Jedno pytanie Panowie otóż czy saba gel nie działa na takiej samej zasadzie jak ahk cu bo jeśli tak to po co przepłacać za niebieski proszek?

 

Wiem, że minął rok od posta, ale sam się zastanawiałem nad Ahk-Cu, tyle, że na obecną chwilę najprawdopodobniej nie ma to sensu. Wydaje mi się, że jednak SABA jest lepszym wyborem pod kątem jakość/cena.

 

Abstrahując od naukowych teorii, to obecnie jakoś nie widzę specjalnie rezultatów Ahk-Cu u ludzi w sensie łysienia. A jak na działanie przeciwzapalne, to jest to zbyt drogie.

 

Natomiast np na duecie RU + SABA jednak rezultaty można znaleźć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jedno pytanie Panowie otóż czy saba gel nie działa na takiej samej zasadzie jak ahk cu bo jeśli tak to po co przepłacać za niebieski proszek?

 

Wiem, że minął rok od posta, ale sam się zastanawiałem nad Ahk-Cu, tyle, że na obecną chwilę najprawdopodobniej nie ma to sensu. Wydaje mi się, że jednak SABA jest lepszym wyborem pod kątem jakość/cena.

 

Abstrahując od naukowych teorii, to obecnie jakoś nie widzę specjalnie rezultatów Ahk-Cu u ludzi w sensie łysienia. A jak na działanie przeciwzapalne, to jest to zbyt drogie.

 

Natomiast np na duecie RU + SABA jednak rezultaty można znaleźć.

 

Dla kogos kto chce juz uderzyc z grubej rury i moze te 500 zl na pol roku stosowania sobie odzalowac to polecam jak najbardziej. Jest super dodatkiem do kuracji, ale zgodze sie z tym co napisales, ze RU/Saba odgrywa pierwszoplanowa role, pozniej jest ahk-cu, ale jednak dalej wnosi "cos" do kuracji i z pewnoscia pomaga:)


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jedno pytanie Panowie otóż czy saba gel nie działa na takiej samej zasadzie jak ahk cu bo jeśli tak to po co przepłacać za niebieski proszek?

 

Wiem, że minął rok od posta, ale sam się zastanawiałem nad Ahk-Cu, tyle, że na obecną chwilę najprawdopodobniej nie ma to sensu. Wydaje mi się, że jednak SABA jest lepszym wyborem pod kątem jakość/cena.

 

Abstrahując od naukowych teorii, to obecnie jakoś nie widzę specjalnie rezultatów Ahk-Cu u ludzi w sensie łysienia. A jak na działanie przeciwzapalne, to jest to zbyt drogie.

 

Natomiast np na duecie RU + SABA jednak rezultaty można znaleźć.

 

jest jednak ważna kwestia: saba jest sterydem a steryd jak wiadomo musi być brany z przerwami bo inaczej ŁZS może się wkraść

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jedno pytanie Panowie otóż czy saba gel nie działa na takiej samej zasadzie jak ahk cu bo jeśli tak to po co przepłacać za niebieski proszek?

 

Wiem, że minął rok od posta, ale sam się zastanawiałem nad Ahk-Cu, tyle, że na obecną chwilę najprawdopodobniej nie ma to sensu. Wydaje mi się, że jednak SABA jest lepszym wyborem pod kątem jakość/cena.

 

Abstrahując od naukowych teorii, to obecnie jakoś nie widzę specjalnie rezultatów Ahk-Cu u ludzi w sensie łysienia. A jak na działanie przeciwzapalne, to jest to zbyt drogie.

 

Natomiast np na duecie RU + SABA jednak rezultaty można znaleźć.

 

jest jednak ważna kwestia: saba jest sterydem a steryd jak wiadomo musi być brany z przerwami bo inaczej ŁZS może się wkraść

 

A jesli mam problem z lzs ktory powoduje stany zapalne mieszkow włosowych to teoretycznie saba gel powinien pomoc, natomiast ty piszesz ze moze spowodowac lzs moge prosic o odpowiedz dlaczego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest ok. Kupowałem kiedyś i brali też w zamówieniu grupowym organizowanym za granicą.

 

Spróbuję też poszukać jakiegoś tańszego dostawcy (choć wątpię żebym znalazł), bo cena jest co najmniej 2x za wysoka w stosunku do efektów ; )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jest ok. Kupowałem kiedyś i brali też w zamówieniu grupowym organizowanym za granicą.

 

Spróbuję też poszukać jakiegoś tańszego dostawcy (choć wątpię żebym znalazł), bo cena jest co najmniej 2x za wysoka w stosunku do efektów ; )

 

No wlasnie niestety ciezko jest, ale jakby sie udalo za 2x mniejsza cena jaka powinna i tak max byc to z checia bym wrocil do tego jako dodatek do kuracji;]


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...