free web hit counter Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Postanowiłem odświeżyć wątek Zauważyliście coś pozytywnego po 3 miesięcznej kuracji AHK, jakie stężenia stosujecie, czy mieszacie z czymś ? Ja stopniowo zwiększam stężenie, obecnie 7% i dodałem do tego jeszcze 1% adenozyny z nadzieją że coś tam wykiełkuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja stosuję 5% stężenie w kremie z emu. Używam tego około 2.5 miesiąca-szczerze mówiąc dla mnie jest to za drogie w stosunku do efektów, ale mam zapas jeszcze na ponad pół roku więc już wykorzystam.

Planuję teraz przejść na pojazd alkoholowy z dmi. Mam już trochę dość tych wszystkich kremów. Przy stężeniu raczej zostanę takim jak teraz


Aktualna Kuracja (data rozpoczęcia)

RU 5% w KB 2 ml dziennie ( 9.08.12)

Biotyna 10 mg (22.01.14)

MSM 1.5g (15.01.18)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DMI jest ponoć dyskusyjne w kwestii zbytniego przenikania do krwiobiegu, pytanie jak wygląda to na tle petydów miedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stosuje 3 miesiące i niestety nie zauważyłem żadnych pozytywnych efektów. Brak czegokolwiek, ale dodałem niedawno CB, a że najlepsze efekty mieli właśnie przy połączeniu AHK+ CB+ minox także liczę, że od teraz cokolwiek się polepszy, ale bardziej mam nadzieję niż w to wierzę...


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
DMI jest ponoć dyskusyjne w kwestii zbytniego przenikania do krwiobiegu, pytanie jak wygląda to na tle petydów miedzi.

 

DMI nie przenika do krwiobiegu. Pomyliłeś się z DMSO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo się zasugerowałem twoją wypowiedzią ziomu

DMI = całkowita absorpcja systemowa

 

Czy rzeczywiście to lepiej przenika niż krem bo na forum cyba nie ma wątku o tym.

Słuchajcie gdzie można to dostać i jak to po polskiemu brzmi ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info.

A jak wogóle postrzegacie dodanie adneozyny (1%) do AHK jako potencjalny składnik powodujący odrost ? Na szczęście można je ze sobą łączyć bo Spectral DNC ma je w składzie. Nie wiem czy stężenie nie za małe bo można dodawać w przedziale 0,8 - 3 %.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

można dodać, ale cudów bym się nie spodziewał, na papierze lepszym dodatkiem byłby VPA, ale to dopiero testujemy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tu czekam na jak się sprawa potoczy z tym VPA bo też jestem zainteresowany. Mam nadzieję że nie skończy się tak samo jak Lat bo mi zalega w lodówce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W badaniach nawet po 5 latach przechowywania była taka sama efektywność ,więc terminem ważności peptydów miedzi w ogole nie ma sie co przejmować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie spodziewalbym sie efektow po stosowaniu samych AHK i dotyczy sie to praktycznie kazdego leku eksperymentalnego- osobno praktycznie nic nie daja, ale w polaczeniu z roznego rodzaju combo mozna sie cokolwiek wiecej juz spodziewac i czasami nawet milo zaskoczyc, niestety ludzie rzadko to rozumieja i stad tez nie ma efektow. AHK uwazam za bardzo dobry stuff i z pewnoscia bede go kontynuowal uzywac, ale jak wspomnialem potrzeba do tego jeszcze jakiegos mocnego stymulatora i blokera i wtedy mozna pytac czy sa jakiekolwiek efekty.


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy będzie organizowane 2 zamówienie na AHK z tego samego źródła co zamówienie nr 1 ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie, można dostać u Kane'a Za niedługo będę coś ściągał to mogę wziąć przy okazji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może z nowym rokiem są inne ceny. Podobno wraz ze świętami pojawiły się obniżki cen. Jakie są koszty jednej osoby przy grupowym zamówieniu AHK-Cu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W razie czego rowniez jestem chetny na AHK


Aktualna kuracja:

zew:RU58841+ Loxon 5%, Polaris 11, Zoxin

wew: Biotyna, Witamina D + B12

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma już zamowień na ahk. Mozesz je dostac u Kane'a jesli chcesz. Ale zdecydowanie stosunek cena/efektywność nie jest zachęcająca. Ale jeśli nie dbasz o koszty...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...