free web hit counter Skocz do zawartości
Ivili

Bardzo szybki androgen typ męski - Kobieta 28 lat

Rekomendowane odpowiedzi

A te stare długie nie robią się coraz cieńsze im bliżej cebulki ?


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to masz odpowiedź na swoje wcześniejsze pytania.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[attachment=3]DSC_2791.JPG[/attachment]Dodaję nowe zdjęcia jak to wygląda. Nie zdążyłam zrobić korony głowy. Nad karmiem prawe włosów nie ma. Znowu wydają się być ale widać, że coś jest nie tak.. Za uchem brakuje.. Pod uchem to samo.. Itd itd.. Widać na zdjęciu t trochę tył głowy.. Korona głowy i po prawej stronie od niej w okropnym stanie.

 

PRZED OASTATNIE ZDJĘCIE Z MARCA TEGO ROKU. Już wtedy miałam przerzedzone.

 

-- 08 wrz 2020, 20:59 --

 

@antydhtor dodatkowo zauważyłam dzisiaj, że włosy po bokach z tyłu jeszcze są ale.. Pomiędzy lewym tylnik bokiem a prawym jest korona głowy i tam na całej powierzchni jest malutko włosów bo mam długie a pomimo tego jak tam podrapie, to czuje pod palcami skórę. Z resztą cały ten obszar kęsy jakby "wklęsły". Bo jest tam mniej włosów..

 

-- 08 wrz 2020, 22:15 --

 

Dodaję link do filmiku korony a przynajmniej częściowo :

 

Link jak wygląda nad karkiem :

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli wyraźnie widzisz, że linia się cofnęła, postrzępiła, zrobiły się wżery po bokach (szczególnie chyba na jednym), a do tego ogólnie występuje miniaturyzacja i jest wyraźniej mniej włosów nawet w dotyku, to jest jakieś tam łysienie, ale tragedii nie masz i farmakologia z pewnością pomoże, szczególnie androcur. Poza tym nie masz już 18 lat tylko 28, a jak wiadomo łysienie z wiekiem bardziej postępuje czy to u mężczyzn czy u kobiet. Masz czoło porośnięte sporym meszkiem, a to dobry znak, ponad to włosy nie rosną w kilka dni czy nawet w miesiąc na tyle aby znów było max gęsto zarówno optycznie, wizualnie jak i w dotyku. Te na zakolach też masz krótkie zminiaturyzowane, ale nadal masz, czego nie ma większość na forum. W każdym razie masz szansę znacznie poprawić stan tylko trzeba trzymać się kuracji.

 

 

Ja też mam nadal miejsca gdzie czuję a nawet widzę słabszą gęstość i skórę bardziej widoczną, mam też na karku dużo włosów, które są sporo krótsze, z pewnością też cieńsze i rosną bardzo wolno a może i tez tylko do pewnej długości.

Nie twierdzę, że nie masz problemu , ale i u zdrowych niełysiejących ludzi nawet u kobiet włosy z karku rosną często wolniej, są słabsze i cieńsze.

 

Nijak nie przeskoczysz tego jak tylko ew. farmakologią i też zrozumieniem, że jeśli chodzi o te włosy to często niełysiejący też tak mają. Nikt nie ma wszystkich włosów na głowie w idealnie takiej samej długości przy tej długości, to jest niemożliwe nawet u nie łysiejących, bo jakaś część procentowa włosów nie jest w anagenie, kiedy inne w większości są.

 

Masz tu fotkę przedstawiającą jak u mnie to wygląda na karku.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie masz rację przy czym nad karkiem aż do wysokości całego ucha mam włosy max 10 cm i krótsze gdzie były kiedyś długie. Miniaturyzacja.

 

Jeśli chodzi o zakola to zdjęcie z pierwszego postu już jest nieaktualne. Tak wygląda to zakole dzisiaj.

Stare zdjęcie vs nowe. Gdzie te "stare" było robione dopiero 27 sierpnia a jeszcze z 16 sierpnia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cere też masz słabą z tego co widać. To chyba znamienne dla ludzi chorych na łysienie. Ja za małolata miałem taki trądzik potężny...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle tylko, że te wyniki PSA są dla dawki 50 mg Cyproteronu oktanu, a nie dla większych rzędu np. 200 czy 300 mg (dawkowanie dla mężczyzn)


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...