free web hit counter Skocz do zawartości
Markus

Mikropigmentacja włosów - czy ktoś robił?

Rekomendowane odpowiedzi

Dopiero niedawno zainteresowałem się moją postępującą łysiną ( lata lecą) i postanowiłem skorzystać z zabiegu mezo...coś tam czyli takie wprowadzanie w skórę preparatu na porost włosów. Ale ja nie o tym chciałem. W tym gabinecie w którym to robię mają taki zabieg maskowania łysiny pigmentami. Coś takiego jak tatuaż. Najpierw to mi się wydało śmieszne ale ta Pani pokazała mi filmik i stwierdzam że muszę się nad tym zastanowić.

CZY KTOŚ COŚ TAKIEGO ROBIŁ? To się fachowo nazywa chyba MIKROPIGMENTACJA WŁOSÓW.

POZDR.

MARKUS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Polsce? Gdzie?

 

Było juz na forum omawiane, HIS w Londynie. Ktoś miał isc na zabieg i dzielic sie wrazeniami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się też tym interesuje, weszłam na stronę i rzeczywiście mają taki zabieg. To się nazywa Mikropigmentacja włosów. Zadzwonię do tego gabinetu i zapytam o szczegóły.

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Markus przejrzyj sobie ten temat viewtopic.php?f=27&t=100

Wypowiadałem się w nim. O mikropigmentacji juz troche wiem, bo byłem w klinice w Londynie która jest pionierem tej metody i jestem zdecydowany na zabieg u nich po nowym roku. Jesli chodzi o tą klinike w Polsce to jak dla mnie to za mało jest zdjęć pokazujących efekt ich pracy, ale jesli ktoś ma włosy i po prostu chce je zagęścić to myślę, że to dobra alternatywa, ale ja chce stworzyć imitacje strżyżonego włosa na dużym obszarze mojej głowy (w miejscach bardzo przerzedzonych i całkiem łysych jak zakola) dlatego raczej nie zaryzukuję po obejrzeniu dwóch zdj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chcę tylko "zagęścić" czubek co by nie świecił hi hi. Już dzwoniłam i się umówiłam. Będe płacić 2 tys. Zrobię sobie fotkę i p0każe jak będę p0 zabiegu. Idę w listopadzie. Na stronie producenta jest więcej zdjęć przed i po oraz jakieś filmiki podaje link http://www.npm.co.il/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje wszystkim za informacje na temat , który poruszyłem na tym forum ( wiem ,że ten temat już był omawiany )

Maryla z niecierpliwością czekam na twoje fotki i relacje z zabiegu.Byłem osobiście w salonie Abacusan i rozmawiałem z panią , która wykonuje ten zabieg.W trójmieście jest to jedyny gabinet, który wykonuje mikropigmentacje.Też będę ten zabieg sobie robił pod koniec roku.

W gabinecie tym też wykonują jeszcze jeden zabieg na porost włosów w miejscach , w których przestały rosnąć.Nie pamietam tej nazwy ,tego zabiegu.Polega on na nakuwaniu specjalną maszynką z igłami skóry głowy w miejscach gdzie nie ma już włosów.Następnie wprowadzany jest specjalny preparat, którego zadaniem jest pobudzić do życia martwe cebulki włosów itp.Podobno trzeba wykonać minimum takich 10 zabiegów.

Sam nie wiem jaki teraz wybrać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Markus jak wygląda u Ciebie łysienie ? Chodzi mi o obszar i rodzaj łysienia ? Pytam, bo zastanawiam się w jakim celu robisz mikropigmentacje.

Zabieg o którym piszesz i nie pamiętasz nazwy nazywa się mezoterapią igłową lub mezoterapia mikroigłową Myślę, że przed mikropigmentacją warto spróbować, bo podobno na niektórych działa, chociaż nie wierzę żeby wyrastały włosy w miejscach w których nie ma ich od lat, ale stan i kondycje włosów poprawia na pewno.Zabieg polaga na wstrzykiwaniu pod skórę koktajli odżywczych (witaminki:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, klamka juz zapadła.Jestem juz po pierwszym zabiegu mezoterapi igłowej w Abacosun.Wrażenia ogólnie bardzo dobre.Sam salon elegancki.Wysoki poziom wykonywanych zabiegów.Przede mną jeszcze 9 zabiegów.Będę informował o rezultatach.Po tych zabiegach zobacze jekie będą efekty.Napewno wzmocnie sobie żywe cebulki co wstrzyma dalsze łysienie oraz jest szansa ,że w miejscach gdzie obumarły cebulki odżyją i urosną włoski.Jeżeli nie będzie efektu ponieważ nie ma gwarancji ( zależy to od wielu czynników m.in. gen.) to zdecyduje się wtedy na mikropigmentacje też w tym samym salonie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mezoterapia igłowa jezeli chodzi o łysienie to totalna strata pieniedzy. Głownym składnikiem koktajli wstrzykiwanych jest minoxsidil + witaminki.To jest to co dermaroler+loxon+witaminki tylko za wiele wieksze pieniądze.Jezeli chodzi o Abacosun to jest to mezoterapia miro naskorkowa czyli zatomotyzowanym pórem robimy nakucia a potem wmasowujemy koktajl(to samo co dermaroler).A mezoterapia igłowa to specjalny pistolet ktory wstrzykuje odpowiednia dawke preparatu na odpowiednia głebokosc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też poszukuje info o polskich firmach co to robią. Myślałem ze tylko secondhairclinic to robi a widze ze też abacosun. Czy jest już ktoś po zabiegu w którejś z tych firm?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja idę na tą mikropigmentację w grudniu, w listopadzie nie dałam rady. Na ten mój czubek przerzedzony. Dam znać szczegóły jak będę po zabiegu.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekamy na relacje w takim razie! Dla mnie to jeszcze nie pora na ten zabieg, ale bylbym wdzieczny za podzielenie sie doswiadczeniami, zdjeciami przed i po. Na ile wycenili ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak, jestem po zabiegu. na początku sie bałem ale efekt wyszedł super. jestem bardzo zadowolony. oczywiscie przez pierwsze dni po zabiegu zrobiły mi sie małe strupki i skóra była podrazniona ale juz wszystko ladnie zeszlo i efekt jest rewelacyjny. POLECAM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Lukasz pokaz fotki,chetnie obejrzymy efekty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No bo kampania reklamowa tej kliniki skończyła się. Pewnie "przedstawiciel handlowy" pogubił hasła i loginy, w koncu tylu ich narobił, później wszyscy ucichli. W kazdym razie jakiś cel osiągneli. Nazwa kliniki przewineła się kilkakrotnie więc dowiedzieliśmy się, żę takie "cudo" istnieje.

Faktem jest, że nie zaprezentowali żadnych ciekawych efektów. Szkoda na nich czasu.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...