free web hit counter Skocz do zawartości
Markus

Mikropigmentacja włosów - czy ktoś robił?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jestem tu nowa, mam problemy z przerzedzeniami na włosach, czy któraś z kobiet poddała się temu zabiegowi? Czy warto to robić? Mam włosy półdługie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W zaleznosci od stopnia twojego łysienia ,przy drobnych zakolach kilka tysiecy przy sporym łysieniu to ok 15 tysiecy.Polskich klinik wogole nie bierz pod uwage chyba ze chcesz zeby twoje zycie przerodziło sie w koszmar :Z moich info 4 kliniki:HIS CLINIC,VINCI hair clinic,Good Look INK i i Dermobeauty.Warto tez wybrac dobrego "lekarza" .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
(spam)

 

LOL, mocna pseudoreklama, szkoda, że autorowi nie chciało się jej napisać tak, by zabrzmiała wiarygodnie. Jestem pewny ze znajomi poczerwienieli z zazdrości, ba pewnie padli z wrażenia, gdy tylko zobaczyli, ze wydziarałes sobie na głowie sztuczny zarost....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ogólnie to nie jestem przekonany do Mikropigmentacji. Sam tez chciałem zrobic. Zapomnijcie o efektach jakie sa na fotach. Widziałem na żywo z bliska i wyglada to jak zwykle wytatuowane niebieskie kropeczki.. Byc moze za granica robia to lepiej ale poki co w Polsce nie widziałem dobrego efektu. Chyba ze ktoś zrobił i pokaze?

 

Nudzi ci sie?


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

microhaar.pl

 

-- 27 wrz 2016, 12:52 --

 

trzeba rozrózniać pigmentację wykonaną techniką pojedynczej igły od tzw. rollera czyli urządzenie ORON - efekty wykonane tym urządzeniem są rzeczywiście widoczne na łysej głowie i też tego nie polecam. Jeśli ktoś chce jedynie "zageścić" włosy tzn. nosi kilkucentymetrowe włosy i chce ukryć prześwitującą skórę głowy to ORON (roller czyli urzadzenie z wieloma igłami, którym się "jeździ" po głowie podobnie jakby malować wałkiem ścianę) jeszcze jakoś spełni swoje zadanie zaciemniając skórę i kropki tak nałożone nie są, aż tak widoczne, bo ukrywają je włosy. Jak napisałem na początku - mają rację ci, którzy piszą, że efekty efekty są słabe i widać, że jest to namalowane jeśli spotykają osoby po zabiegu rollerem. Po zabiegu wykonanym pojedynczą igłą nie jest to rozpoznawalne. Chyba, że jest to wykonane źle przez osobę bez dużego doświadczenia, ale to już zupełnie inna sprawa.

 

-- 27 wrz 2016, 12:53 --

 

Podstawa to dobre rozpoznanie - jaka technika mikropigmentacji jest stosowana, jak długo firma jest na rynku, jakie jest doświadczenie osoby wykonującej zabieg, ilość wykonanych zabiegów, ilość przykładów, ilość filmów i zdjęć, a także możliwość obejrzenia efektów na żywo i możliwość kontaktu z wcześniejszymi klientami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obecnie jestem po 1 zabiegu mikropigm. i juz widze roznice . Mniej widoczne sa przerzedzenia na glowie. Jestem zadowolona. Zabieg ogólnie jest dosyć bolesny ale jest wart poświęcenia. Polecam Pana Krzysztofa z kliniki scalpman profesjonalnie podejście do klienta jak i do samego zabiegu. Nie widać wogole ze było coś robione na glowie . Tylko wlosow wydaje się wiecej☺

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem po pierwszej sesji. Już widzę efekt. Miałem linie włosów cofniętą prawie do połowy głowy tzn wielkie zakola i łysy czubek. mam 30 lat a wygladałem na 50 chyba. żałuje że wcześniej się nie zdecydowałem na tę metodę. Jest bardzo naturalna w porównaniu z przeszczepem lub systemami i wygodna , można normalnie żyć, uprawiać sport nie mając fobii że coś się odkleja itd Tak jak pisałem jestem po pierwszej sesji, jeszcze dwie przede mną. Gabinet w którym robię jest mega profesjonalny. Wiadomo miałem obawy bo to trudna decyzja była, dużo wątpliwości czy to będzie dobrze wyglądać, czy mi nie zrobią kichy na głowie itd. Ale wiem że podjąłem właściwą decyzje. szkoda że dopiero teraz. Komfort życia się podnosi. Mogę z czystym sumieniem polecić wam mikropigmentacje i specjaliste u którego robię w Warszawie. Nie ma się czego bać. Jesteśmy młodzi, całe życie przed nami, czemu nie wyglądać i czuć się dobrze. Po co się stresować z powodu łysej głowy jak są już takie metody jak ta. Jak macie jakieś pytania o zabieg ale chcecie namiary na gabinet w którym robię dajcie znać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokonywałem mikropigmentacji głowy w gabinecie Artdesire we wrocławiu. Cel zageszczenie włosów po przeszczepie. Mikropigmentacja przy użyciu urządzenia Oron - rolka z igłami. 3 tys wywalone w błoto. Z czesci głowy tusz zniknął po kilku tyg, w innych miejscach pozostały czarne plamy, które wyblakły do koloru niebieskiego. Stanowczo przestrzegam i odradzam korzystania z tego salonu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem po pierwszy zabiegu mikropigmentacji w jednej z polskich klinik.

Zabieg przerósł moje najśmielsze oczekiwania

Wyglada to naprawdę super mimo ze glowa jest jeszcze mocno zaczerwieniona i zdjęcia nie oddaja stanu rzeczywistego to jestem mega szczęśliwy

To dopiero pierwsza sesja pozostaly jeszcze dwie.

 

https://www.fotosik.pl/zdjecie/usun/pPH ... d9n4nU~f1d

 

Takiej linii włosów nie miałem nigdy w swoim zyciu ))

 

A tutaj w trakcie zabiegu:

 

https://www.fotosik.pl/zdjecie/usun/TJO ... B1vwRpDA31

 

Jak skóra dojdzie do siebie postaram się o lepsze zdjęcia, na ta chwile nie posiadam lepszego aparatu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Dla mnie nie było już nadziei. Przeszczep włosów nie wchodził w grę ponieważ mam ich za mało i by to bardzo źle wyglądało Długo szukałem w koncu trafiłem na mikropigmentacje w ***ciach*** . Zdecydowałem się widziałem te wszystkie zdjęcia przed i po byłem troche sceptycznie nastawiony no ale stwierdziłem ze gorzej już wyglądać nie mogę. Efekty przerosły moje najśmielsze oczekiwania. Wiadomo nie jest to bujna fryzura jak z reklamy ale jest znacząca róznica. Zmienił mi się calkowicie kształ twarzy wyglądam młodziej szczuplej lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy ktoś z Was jest może poinformowany jakie są koszty ale nazwijmy to drugiego zabiegu tzn. takiego odnowienia ? bo jakimś czasie gdy pigment zacznie blaknąć ?

Nie chciałbym się po decyzji na tak - nie miło zdziwić

z góry dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ktoś tu wykonywał taki zabieg w ostatnim czasie i chce się podzielić efektami, odczuciami?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no tez jestem ciekaw bo widzialem ze pare znanych osob zrobilo sobie mikropigmentacje. moze dobrze wykonana to jakas alternatywa dla HT. musialbym obejrzec "na zywo" osoby ktore mialy to robione w PL zeby sie zdecydowac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja widziałem ma żywo w microhaar Poznań, naprawde efekt fenomenalny i nie jestem naganiaczem pojechałem na konsultacje, nie da sie odróżnić nawet z bardzo bliska.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, co do pytania o cene za odświeżenie to w klinice w której robiłem jest to połowa ceny zabiegu pierwszego.

 

Ja za mikropigmentację zapłaciłem 4000zł i było to jakieś 1,5 roku temu.

 

W najbliższym czasie wybieram sie na odświeżenie bo mam wesele i chce żeby bylo perfecto a ,że przez te póltora roku straciłem nieco włosów dlatego pojawily sie wolne miejsca na skórze które bede chciał wypełnić.

 

Co do samego zabiegu to jestem zadowolony ,że sie zdecydowałem na niego gdyż w końcu nie musze sie co rano użerać z włosami.

Jeśli któs ma fajny kształt głowy to moim skromnym zdaniem mikropigmentacja robi robote.

 

Co do wykrywalności to przez te półtora roku nie zdażyło sie ,żeby ktokolwiek zorientował sie ,że miałem coś robione.

 

W pracy słyszałem pytanie dlaczego gole sie na łyso skoro mam jeszcze dużo włosów

 

Jeśli ktoś chce zobaczyć efekt na żywo to zapraszam serdecznie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

https://zapodaj.net/6bffdbb880d5a.jpg.html

 

Zdjęcie wykonane celowo przed goleniem by było widać gdzie zaczyna się miejsce pigmentowane.

Od wykonania zabiegu upłynęły dwa lata dlatego przez środek widać gdzie poleciały mi włosy przez te dwa lata i gdzie trzeba dopigmentować.

Zakola zostawiłem sobie celowo bo miałem je od urodzenia i chciałem żeby wyglądało jak najnaturalniej.

01.02 jade na odświeżenie zabiegu więc mogę podesłać jak to bedzię wygladało jeśli ktoś zainteresowany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...