free web hit counter Skocz do zawartości
90aras

miesiąc na proscarze- wątpliwości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Włosy wypadają mi od 18roku życia(22 obecnie) w zatrważającej ilości, bo aż 200 dziennie. W efekcie postępują zakola, które przy grzywce na bok można zakryć

Od miesiąca na proscarze. Dziele go sobie na 4. I pytanie- Jedną część połknąć, a trzy wyrzucać. Czy z tej reszty można korzystać. Ktoś pisał, że substancja czynna w pokruszonych tabletkach utlenia się, a ktoś, że nawet dwa tygodnie przechowywania im nie przeszkadza?

 

Początkowo zauważyłem zahamowanie wypadania, a teraz wypadają jak nigdy. Jedyna korzyść puki co to wyleczenie trądzika.

I jeszcze pytanie po jakim czasie od zastosowania finasterydu włosy najwcześniej przestają wypadać??

 

 

W załącznikach stan owłosienia

393689425_300(2).thumb.jpg.d26d6ffee634fc6ab641f286146822d4.jpg

Lewa.thumb.jpg.b90a3e4aa49023541c8b0745727b530e.jpg


Będzie co będzie stanie się co ma się stać tak kurwa mać przedstawienie musi trwać.

Big 3(1.25 g finasteryd + 2x/d minoxidil + 4xtyg nizoral + 3xtyg Alpecin(szampon kofeina) -

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się, czy nie robię źle dzieląc proscar i korzystając z jednej tabletki kilka dni?


Będzie co będzie stanie się co ma się stać tak kurwa mać przedstawienie musi trwać.

Big 3(1.25 g finasteryd + 2x/d minoxidil + 4xtyg nizoral + 3xtyg Alpecin(szampon kofeina) -

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic nie trzeba wyrzucać. Dzielisz na 4 części i najlepiej trzymaj w jakimś pojemniczku na tabletki hermetycznie zamkniętym, do środka wrzuć torebkę co wchłania wilgoć, poszukaj w aptekach albo allegro. Z oryginalnego pudełka od Proscar wyjmuj tylko po jednej tabletce, skończą się po 4 dniach te kawałki i wyjmujesz kolejną i dzielisz. Miesiąc na proskar to prawie zero. Odezwij się po 12-16 miesiącach i to jest minimum jakichkolwiek efektów o ile będą bo może ich w ogóle nie być.

 

Co do wypadania tak mocno się nie przejmuj, nawet dla zdrowego człowieka wypada dziennie 100 włosów. Kto ich nie liczy to nie ma takiej świadomości. Kto zaczyna liczyć czasami wpada w niepotrzebną panikę bo de facto przy dość małej ilości ciężko powiedzieć czy wypadają od DHT czy to naturalny proces.

 

Dla wzmocnienia koniecznie kup biotynę 5mg np. Biotebal 5mg. Teraz jest okres jesienny, organizm z lekka osłabiony przez przesielnie letnio-jesienne. Dla mnie też wzmożyło się z lekka wypadnie i nie tylko mi bo wielu tutaj osób ma to samo. Do biotyny możesz dorzucić olej z wiesiołka i skrzyp polny.

 

Dla ochrony wątroby polecam Heparegen, jest na receptę, więc trzeba udać się do rodzinnego albo do tej osoby która Ci przepisała Proscar. Żadne sylimaroly essentiale fore i jemu podobne bzdury ziołowe, szkoda monety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biotyne lepiej kupić na allegro. Bo biotebal w aptece jest bardzo drogi. Na allegro koszt kuracji na 200 dni wyniósł mnie niecałe 60zł z przesyłką, gdzie biotebal w aptece kosztuje około 25zł na miesiąc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za konstruktywną odpowiedz

Stosuję też loxon 5% dwa razy na zakola, nie wiem czy na dobre mi to wyjdzie


Będzie co będzie stanie się co ma się stać tak kurwa mać przedstawienie musi trwać.

Big 3(1.25 g finasteryd + 2x/d minoxidil + 4xtyg nizoral + 3xtyg Alpecin(szampon kofeina) -

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odstawiam finasteryd z powodu tkliwości sutków i braku porannych erekcji.

 

Za dobrze zadziałał , na razie mu podziękuję.


Będzie co będzie stanie się co ma się stać tak kurwa mać przedstawienie musi trwać.

Big 3(1.25 g finasteryd + 2x/d minoxidil + 4xtyg nizoral + 3xtyg Alpecin(szampon kofeina) -

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie co będzie stanie się co ma się stać tak kurwa mać przedstawienie musi trwać.

Big 3(1.25 g finasteryd + 2x/d minoxidil + 4xtyg nizoral + 3xtyg Alpecin(szampon kofeina) -

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kontynuując. Prawie cztery lata nie stosowałem żadnej kuracji na łysienie androgenowe. Jakość włosów i zakoli oczywiście pogorszyła się, ale w znośnym stopniu. Jako, że włosy są dla mnie ważne postanowiłem coś zrobić i teraz stosuję kurację tzw big3 (fin1.25, minoxidil 2 razy dziennie i nizoral) od dwóch i pół miesiąca. Wydaje mi się, że mam pozytywny progres na baby hair's-ach, ale poczekam jeszcze z oceną porównawczą zdjęć, bo kuracja trwa zbyt krótko.

 

Po miesiącu kuracji wypadanie włosów bardzo zmalało, a teraz przechodzę chyba przez fazę linienia i lecą strasznie. Dodatkowo nizoral robi sianowate włosy. No ale trzeba to przeżyć. Za 10 miesięcy pewnie się dowiemy czy minox zagęści mi linię, czy całkiem mi ją spierdoli. Także podjąłem ryzyko. Czasem swędzą mnie zakola po minoxie, stosuje 2x dziennie po 6 psiknięć na linię .


Będzie co będzie stanie się co ma się stać tak kurwa mać przedstawienie musi trwać.

Big 3(1.25 g finasteryd + 2x/d minoxidil + 4xtyg nizoral + 3xtyg Alpecin(szampon kofeina) -

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niecałe trzy miesiące na finasterydzie 1.25 i niecałe dwa miesiące na minoxidilu 2 x dziennie.

 

Stosunkowo niedługi czas kuracji. Wydaje mi się, że baby hairsy na zakolach rosną. Jak myślicie?

 

W planach chciałbym dodać emu oil, żeby łagodził ew stany zapalne. Tylko nie wiem kiedy miałbym to stosować, skoro dwa razy dziennie psikam minoxem.

483090828_Zdjciaporwnawcze.thumb.jpg.f99633d1a3a4a94966d88942bcc5c435.jpg


Będzie co będzie stanie się co ma się stać tak kurwa mać przedstawienie musi trwać.

Big 3(1.25 g finasteryd + 2x/d minoxidil + 4xtyg nizoral + 3xtyg Alpecin(szampon kofeina) -

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

minox alopexy 5%. Podobno 2% jest za słaby

fina procar 1.25

Uboków nie mam, może lekko obniżone libido.Przy łysieniu androgenowym, każdy skuteczny lek obciąża organizm bardziej lub mniej.


Będzie co będzie stanie się co ma się stać tak kurwa mać przedstawienie musi trwać.

Big 3(1.25 g finasteryd + 2x/d minoxidil + 4xtyg nizoral + 3xtyg Alpecin(szampon kofeina) -

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Niecałe trzy miesiące na finasterydzie 1.25 i niecałe dwa miesiące na minoxidilu 2 x dziennie.

 

Stosunkowo niedługi czas kuracji. Wydaje mi się, że baby hairsy na zakolach rosną. Jak myślicie?

 

W planach chciałbym dodać emu oil, żeby łagodził ew stany zapalne. Tylko nie wiem kiedy miałbym to stosować, skoro dwa razy dziennie psikam minoxem.

Wydaje mi się że jest odrost - ciekaw jestem jak to się rozwinie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cztery miesiące na Big 3. Pomału zarysowuje mi się stara linia, progres trwa.

1805393178_10_10.2016Porwnanie.thumb.jpg.aa6b116397df087dbfbd8dd76ce754d0.jpg


Będzie co będzie stanie się co ma się stać tak kurwa mać przedstawienie musi trwać.

Big 3(1.25 g finasteryd + 2x/d minoxidil + 4xtyg nizoral + 3xtyg Alpecin(szampon kofeina) -

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisalismy na chacie mega pomaga obecna kuracja i widac poprawe. Tak trzymaj bedzie coraz lepiej


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kozackie efekty zazdro...


finsteryd 1.25 mg

dutasteride 0.5 mg

minoxidil 5%

nizoral 5%

biotyna/cynk/krzem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cztery miesiące na Big 3. Pomału zarysowuje mi się stara linia, progres trwa.

 

Cześć jak efekty po 5 miesiącu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolega ma tak dobre juz efekty ze zapomniał o forum


finsteryd 1.25 mg

dutasteride 0.5 mg

minoxidil 5%

nizoral 5%

biotyna/cynk/krzem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jestem ciekaw, a nigdzie nie znalazłem takiej informacji, jak długo zajmuje takiemu świeżo wyrośniętemu meszkowi rozwój do dorosłego włosa? Bo wiadomo, że gdy włos wypada w naturalnych okolicznościach a na jego miejsce rośnie nowy, to ten nowy na samym początku nie ma takich parametrów jak stary, zajmuje mu to trochę czasu. Pytanie-ile? I czy na początku rośnie z normalną prędkością, czy trochę wolniej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...