free web hit counter Skocz do zawartości
ja1922

Zamówienie 0C000459

Rekomendowane odpowiedzi

Może na początku napisze co to jest OC000459. Jest to lek stworzony przez firme Oxagen pierwotnie do leczenia szeroko pojętych chorób alergicznych,wykazał doskonały profil bezpieczeństwa na ponad 800 badanych osobach. OC jest antagonistą receptora CRTH2 i o to nam chodzi.a DLACZEGO? Do tej pory za wypadanie włosów obwiniano przede wszystkim geny oraz testosteron, a właściwie jego pochodną formę dihydrotestosteron. Testosteron należy do androgenów, stąd też nazwa łysienia – androgenowe. Testosteron decyduje o męskich cechach płciowych, jednak inna jego aktywna forma, negatywnie oddziałuje na mieszki włosowe. Początki łysienia widoczne są na przedniej linii brzegowej głowy oraz na skroniach, by następnie pozbawić nas włosów na czubku głowy. Za skłonności na ten rodzaj łysienia odpowiadają przede wszystkim geny, a nie jak głosi powszechna opinia ilość testosteronu. Problem leży we wrażliwości komórek mieszków na działanie DHT, czyli dihydrotestosteronu.

 

Całkowicie inny pogląd na sprawę łysienia, przedstawili naukowcy z Uniwersytetu w stanie Pensylwania, na łamach „Science Translational Medicine”. Naukowcy, aby bliżej poznać problem łysienia przebadali próbki skóry pobranej od łysiejących mężczyzn. Cześć z próbek skóry posiadała włosy, druga była ich pozbawiona. Po wnikliwej analizie zauważono, iż próbki skóry pozbawionej włosów, zawierały kilkakrotnie więcej białka – PGD2, wraz z jego pochodnymi i enzymami, które odpowiadają za ich produkcję. Pod tajemniczą nazwą PGD2 kryje się prostaglandyna D2, białko, które odpowiada w ludzkim organizmie za kontrolę wzrostu komórek, rozwoju reakcji zapalnej czy kurczeniu i rozkurczaniu mięśni. Inne białko z tej rodziny odpowiedzialne jest za rozrost włosów, stąd też zdziwienie, że PGD2, oddziałuje na włosy zupełnie na odwrót. Im więcej prostaglandyny D2, było na badanej skórze tym włosy były bardziej słabe lub nie było ich już w ogóle.

 

Zainspirowani wynikami badań naukowcy przeprowadzili kolejne eksperymenty, w celu potwierdzenia wpływu PGD2 na wypadanie włosów. Białko podane zostało myszom, gdzie prawie natychmiast zauważono zahamowanie wzrostu włosów. Podobny eksperyment przeprowadzono również na skórze ludzkiej, a wyniki jedynie upewniały naukowców o słuszności założeń.

 

Przy wykorzystaniu inżynierii genetycznej, wyhodowane zostały myszy, posiadające wysoko aktywny gen, odpowiedzialny za produkcję prostaglandyny D2. Myszy przez cały swój cykl życia były kompletnie łyse.

 

Na podstawie powyższych eksperymentów, naukowcy uzyskali potwierdzenie faktu, iż prostaglandyna D2, odgrywa kluczową rolę w procesie wypadania włosów. Ponadto odkryto, że PGD2, oddziałuje na mieszki włosowe za pośrednictwem receptora GPR44. Prostaglandyna mając styczność z tym receptorem jest w stanie zniszczyć mieszek włosowy. Zdaniem naukowców, oddziałując na receptor GPR44, poprzez zahamowanie jego działania, skutecznie zwalczymy problem łysienia.Obecnie jedynym labolatorium które syntezuje 0C w zadowalającej czystości jest KANE- http://www.thekaneshop.com/index.php/cr ... gifts.html Interesuje nas wersja SALTED -CENA TO OK 460 DOLARÓW ZA 1 GRAM Z PRZESYŁKĄ stosuje sie małe stężenia od 0,1 do 1% zamówienie przeprowadzi kolega Member OTWIERAM LISTE: ja1922-250mg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jest. No więc dopisuje się do listy:

ja1922 - 250mg

Member - 250mg

 

Żeby zamówienie poszło potrzeba minimum 1g.

W cenę nie jest wliczona przesyłka na terenie Polski.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli zaczniesz od najnizszej dawki 0,1% to 250 mg starczy na 250 aplikacji tu zdjecia gościa który od 20 lat nie miał włosów na głowie i jak twierdzi to co widac to zasługa 0C000459 po 1,5 miesiąca stosowaniahttps://plus.google.com/photos/103770503017101406364/albums/5807705701185458593

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zupełnie inne substancje wiec nie da sie porównać.PSI nie działa tak jak powinno efekty są na razie zadne albo liche a powinny byc juz zauważalne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
skad wiesz ze efekty po PSI sa liche ? z tym srodkiem moze byc podobnie

 

Bo tak napisalo pare osob ktore bierze PSI od blisko dwoch miesiecy.Oczywiscie,ze z OC moze byc podobnie,tak samo jak z kazdym innym srodkiem.Niestety szansa ze cos zadziala jest procentowo duzo mniejsza niz ze nie bedzie dzialac.Chociaz i tak wieksze szanse sa ze cos spowolni lub zatrzyma wypadanie wlosow niz ze je przywroci.Przywrocenie wlosow byloby idealne ale w tej chwili wyglada na to ze malo realne,wciaz trzeba czekac na tego sw.Graala.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z PSI jeszcze nie można niczego potwierdzić, efekty pojawiały się podobno dopiero po drugim cyklu. Nikt z ostatniego zamówienia po drugim cyklu jeszcze nie jest. Oczywiście cały zachwyt opadł, bo pewnie każdy się spodziewał, że po miesiącu to już całe zakola zarosną (też do takich osób należałem). Trzeba mieć zawsze nadzieję. Na prywatnym forum jedna osoba na razie pisze, że ma rezultaty w postaci całkowicie zredukowanego zaczerwienia oraz odrostów, ale naprawdę niewielkich. Zdjęć nie ma więc na razie nie ma co gdybać. Trzeba czekać.

A co do 0C000459 to może też będę zainteresowany, ale na pewno nie w tym roku, może w styczniu. Na razie chce posiedzieć na tym co mam.


Aktualna Kuracja (data rozpoczęcia)

RU 5% w KB 2 ml dziennie ( 9.08.12)

Biotyna 10 mg (22.01.14)

MSM 1.5g (15.01.18)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak jest z tego czystością? Bo z tego co pamiętam Kane miało problem z utrzymaniem RU w pożądnej wysokiej czystości, a jak jest z tym?

W jakim pojeździe powinno się to stosować?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie Kane ma dobre substancje. Problem z ostatnim zamówieniem był raczej spowodowany kłopotami z urzędem celnym.

 

Problem z OC jest natomiast taki że nie mamy pojęcia jak wpłynie długofalowe blokowanie crth-2 a przez to obniżenie pgd2. Ja się wstrzymuję ponieważ zbyt mało osób go jeszcze stosuje i zbyt krótki okres czasu. A ingerowanie bezpośrednio w prostaglandiny może prowadzić do znacznego zwiększenia ryzyka zachorowania na raka. Ale jak to z każdym lekiem eksperymentalnym każdy stosuje go na własną odpowiedzialność i mam nadzieję że jest świadomy ryzyka

 

Co do PSI to rzeczywiście mało osób to stosuje i bardzo krótko dlatego ciężko cokolwiek powiedzieć na jego temat ale przynajmniej w jego przypadku profil bezpieczeństwa stosowania jest wysoki dlatego akurat w jego przypadku nie miałem żadnych obaw przed rozpoczęciem kuracji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znaczy pytasz się o koszt zamówienia OC?

$450/g + wysyłka w Polsce.

Taka jest cena za 1g ale jakby się więcej osób uzbierało to może by Kane jeszcze opuścił trochę.

 

Na razie zbieramy chętnych. Zamówienie pójdzie pewnie w grudniu.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem skąd twoje obawy ziom ,OC było testowane na ponad 800 ludziach w dodatku doustnie i ma doskonały profil bezpieczeństwa, w odróznieniu do np RU które z tego co wiem nigdy nawet nie było testowane pod zadnym aspektem na ludziach .Poza tym OC nie blokuje całkowicie PGD2 ,zbija jego poziom ale nie pozbawia go całkowicie jak (TM30089)A róznica w tescie immunologicznym lysiejących a nie łysiejących jest 16,3 ng/g do 1,5ng/g.Dr.Cortalelis i Garza to czołowi lekarze w dziedzinie łysienia a patent na leczenie(poprzez blokowanie PGD2) złożyli juz długo przed tym jak media obhuczały te odkrycia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cena 460 us jest za 1g ktory jest dzielony na 4 osoby po 250 mg czyli po 120 us czy dobrze zrozumialem? na jaki okres wystarczy kazdemu to 250 mg? w jakiej jest to formie ( proszek, masc?) jak sie to aplikuje? kiedy chcesz realizowac zamowienie?wybacz serie pytan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już Ci odpowiedziałem co do ceny i kiedy będzie realizowane zamówienie.

Cenę podałem w $/g. Nie musisz brać 250mg przecież ale 250mg to już takie minimum. Mniej się chyba nie opłaca.

250mg kosztuje dokładnie 112,5$.

 

Pasowało by jakoś tak zrobić żeby wziąć ileś całych gramów to wtedy z tymi bonusami nie będzie żadnych niejasności.

 

Co do tego na ile wystarczy to zależy od tego ile stosujesz. Ja nie wiem.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Całkowicie inny pogląd na sprawę łysienia, przedstawili naukowcy z Uniwersytetu w stanie Pensylwania, na łamach „Science Translational Medicine”.

 

Myślę, że musi istnieć związek między poziomem PDG2 a działaniem DHT, albo między DHT a poziomem prostaglandin D(2) synthase (PTGDS) odpowiedzialnej za syntezę PDG2.

Skoro jedno i drugie jest skuteczne w leczeniu łysienia, to jedno z drugim musi być jakoś powiązane.

 

Poza tym OC nie blokuje całkowicie PGD2 ,zbija jego poziom ale nie pozbawia go całkowicie jak (TM30089)

 

Chyba blokuje działanie PDG2 poprzez jej receptor CRTH2 (DP2), czyli przyłącza się w miejsca gdzie normalnie powinna przyłączać się ta prostaglandyna. Z założenia nie powinno wpływać to na jej poziom.

Aktywny pozostaje jeszcze receptor DP1, ale nie ma on wpływu na łysienie.

PDH2-DP2 natomiast wszczyna produkcję cytokin, które przekazują mieszkom nieprawidłowe sygnały, prowadząc do inhibicji ich wzrostu.

 

Oczywiście pozostaje pytanie jaki skutek ma długotrwałe blokowanie tego receptora i jakie on pełni funkcje w organizmie, ale 0C000459 był testowany również doustnie w leczeniu astmy. Nie powinno się więc obawiać, co będzie jak przeniknie do krwi, przynajmniej nie w okresie krótkoterminowym.

 

W długoterminowym okresie natomiast można się będzie zastanawiać, jeśli terapia ta okaże się skuteczna, bo teraz to trochę "kogut myślał o niedzieli, a w sobotę mu łeb ucięli".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jest związek pomiędzy PGD2 oraz DHT. Z tym że obniżenie DHT nie zawsze wpłynie znacząco na obniżenie PGD2 ze względu na inne czynniki za które jest odpowiedzialne PGD2 gdyż one będą wtedy w większym stopniu go regulować. Natomiast obniżenie PGD2 będzie dla nas bardziej korzystnej gdyż wpływa także na takie czynniki jak: czynniki stanów zapalnych, TNF, COX itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...