free web hit counter Skocz do zawartości
ja1922

Zamówienie 0C000459

Rekomendowane odpowiedzi

Aktualna lista wygląda tak:

ja1922 - 250mg

Member - 250mg

Astronauta - 250mg

delpiero02 - 250mg

radziobiker - 250mg

tadzik - 250 mg

janek19802003 - 250mg

amarant - 250mg

quintar - 250mg

celine - 250mg

pix178 - 250mg

tom555 - 250mg

 

Niech każdy sprawdzi czy się na niej znajduje.

Zamówienie pójdzie po świętach z tego względu że gdybym teraz je zaczął realizować to zanim mi ludzie powysyłają potwierdzenia i zanim Kane odpisze to już będą święta.

 

Nie chce za bardzo realizować zamówienia w święta bo i tak pewnie niektóre przelewy dostane po świętach z tego względu że jest dużo dni wolnych i nie każdy siedzi na dupie przed kompem.... a wiem że niektórzy rzadko wchodzą na forum.

 

Druga sprawa to cena. Tamta promocyjna cena już się skończyła i pewnie tych promocyjnych dodatków też nie dostaniemy. Ale nie powinno być drogo anie drożej bo się sporo osób uzbierało więc zapytam Kane jeszcze raz o cenę.

Także cena zależy od ilości więc jeżeli ktoś się rozmyśli to niech mnie o tym poinformuje.

 

Za nieco ponad tydzień podam maila to każdy wyśle potwierdzenie z danymi itd. A po nowym roku wyśle dane do przelewu i zamówienie pójdzie.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jest gdzieś na necie jakiś przypadek kogoś kto używał OC i miał fajne efekty(nie chodzi mi o ten meszek na google plus)? Czy na tą chwilę bazujemy jedynie na badaniach naukowców?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze OC jest stosowany zbyt krótko by spodziewać sie oszałamiających odrostów,po drugie 0C nie jest stymulatorem(chodz moze w dłuzszej perspektywie poprzez stabilizacje PGD2 prowadzic do nawet całkowitego odrostu włosów ) ale to wszystko trwa nie da sie odzyskac włosów w 2 miesiące (zbyt duża liczba czynników wchodzi w gre)Staramy sie stworzyc naturalne jak najlepsze srodownisko do wzrostu i ta układanka jest coraz pełniejsza .Dodatkowo możemy przyspieszyc proces regeneracji stosując takie leki jak np:minoxidil, TB-4, VPA(namnaża komórki progenitorowe których łysiejący mają 10 razy mniej),IGF-1 ,Equol ,Hiv1(neogenic,cyclopirox),dinoprostone(PGE2) który również jest zbyt mały w odniesieniu do tych badań (minoxidil podnosi PGE2). Natomiast wracając do 0C i czytajac opinie na jego temat to pomimo bardzo krotkiego czasu od momentu zastosowania bardzo duzo pozytywnych komentarzy przede wszystkim ze zatrzymuje wypadanie włosów(a to jest najważniejsze).W odniesieniu do zdjęc po miesiącu po dołaczeniu do kuracji OC - http://www.hairlosshelp.com/forums/mess ... erthread=y IMG_0393.jpg IMG_0400.jpg IMG_0399.jpg IMG_0398.jpg

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Other regimens include Rogaine also 2X a day along with my pills (Finasteride 2X a day and Dutasteride 1X a week).

...a to pozostałe elementy kuracji tego gościa. Nie wczytywałem się od kiedy bierze co. No ale jeśli jest na etapie leków eksperymentalnych, to mam nadzieję że bierze to wszystko dostatecznie długo, by dodatkowy pozytywny efekt był wynikiem tylko i wyłącznie OC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę żeby każdy kto się wpisał na listę wysłał mi maila potwierdzającego na adres:

 

memberlys(małpa)gmail.com

 

W treści proszę podać:

-nick z forum

-adres do wysyłki

-numer telefonu jeżeli ktoś sobie życzy wysyłkę kurierem.

 

Jeżeli ktoś się rozmyślił to niech wyśle chociaż maila z informacją że się rozmyśla.

Jeżeli ktoś chce się jeszcze dopisać to niech od razu wyśle maila potwierdzającego.

 

Z racji tego że to końcówka roku; jutro pewnie większość z was czeka impreza itd. nie wymagam żeby mi te potwierdzenia wysłać do końca tego roku...

Ale im szybciej tym szybciej

Do końca pierwszego tygodnia nowego roku chciałbym mieć już od wszystkich maile z danymi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej ponownie ponawiam pytanie odnośnie OC. OC jaką jest substancją ?czy trzeba to rozrabiać? czy trzeba to przechowywać w jakieś temperaturze np. w lodówce( jak w przypadku PSi) czy w inny miejscu?czy występuje po tym lnienie jak po minoxie? na jak dlugo wystarczy to 250mg?szukałem troche w necie i na forach ale są tylko szczątkowe informacje i domysły. Czy ktoś wie na ten temat więcej? Chodzi o to żeby po zamówieniu wiedzieć co z tym zrobić gdzie trzymać itp. a nie chodzić wkoło tego i myśleć jak się do tego zabrać

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w sumie też jestem ciekawy odpowiedzi na pytania Janka

1. Jaki pojazd i jak przechowywać (dla wielu to może być kluczowe, bo przy czymś skomplikowanym mogą wymięknąć)

2. Jak jest z lnieniem?

 

itd...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma z tym wielkiego problemu.

 

Przechowuje się tak jak ru.

Co do pojazdu to ja zamierzam stosować alko+glikol.

 

Na temat linienia nie mam żadnych informacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...