free web hit counter Skocz do zawartości
ja1922

Zamówienie 0C000459

Rekomendowane odpowiedzi

Przechowuje się tak że proszek w zamrażarce a rozrobiona mikstura w lodówce.

 

Mam na myśli glikol propylenowy. Do kupienia np. w mazidla.com.

Ja rozrabiam 30%glikolu i 70% alko ale niektórzy mogą źle znosić taką miksturę (swędzenie, wysuszenie skóry) więc nieco zmieniają proporcje.

Stosuje się stężenie OC od 0,1% do 1%.... sam nie wiem od ilu zacząć na początek ale pewnie nie od skrajnych wartości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze bysmy sie jeszcze chwile wstrzymali na zagranicznych forach ludzie koncza 3-miesieczna kuracje i w najblizszym terminie moze bedzie wiadomo cos wiecej o efektach OC.Z tego co wyczytalem wazny jest tez pojazd i rozrobienie go odpwiednio z OC jesli zrobi sie to nie dokladnie wyniki nie sa zbyt specjalne. Co o tym sadzicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież nikt nikogo nie zmusza.

Możesz poczekać jeszcze parę miesięcy. Jak będą zadowalające efekty to na pewno będziemy jeszcze zamawiać.

 

Tak czekać to można bardzo długo. To nie jest tak że minie 3 miesiące i bach na głowie nagle pełno włosów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wysłałem info wszystkim co do wpłaty.

W sumie po obniżce cen za 250mg wyszło 95,84 USD.

 

Na potwierdzenie wpłaty lub wpłatę czekam do końca tygodnia.

W razie czego pisać na maila.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie dostałem żadnego meila, ale nie szkodzi z przyczyn finansowych rezygnuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja rowniez sie wstrzymam z zamowieniem ponieważ obawiam sie tego calego dzielenia w odpowiednich proporcjach. Zle podzielenie tego nie przyniesie zadnych efektow i tego sie obawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde nie wiem czy to tylko u niego ale Gangsterboy zanotował problemy z bezsennością.

 

Gangsterboy:

I have Quit OC a time Ago, and have tried both Normal oc and ethanol. First time I tried OC + Quercitine, hairloss was completely stopped in these 3 weeks. But I was getting extreme insomnia issues, and did not know for sure if it was from OC or from Quercitine, after experments with vehicles and Trying OC only, it was clear that it was the OC, and not matter how low the dose was, the insomnia sides stayed.

 

after these 3 weeks I was so exhausted, that I had no other choice than dropping it. My hairline started to recied very badly after that, and the area began to itch very badly as well. after that I have tried various vehicles and dosages , but still insomnia.

 

after that I tried the OC ethanol in the hope that it would be better, but it was exactly the same.. I had insomnia issues with Duta in the past and ASC-j9, but not as bad as with OC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hm...

 

Ciekawe. Mnie bardziej zaciekawił fakt że zastopowało mu łysienie.

Pewnie będzie tak jak z innymi lekami. Jednym pomoże, innym nie a niektórzy będą mieli uboki... Chociaż skoro miał bezsenność też po DUTA i ASC-j9 to możliwe że ma akurat taką skłonność albo może taki efekt placebo że jak coś bierze to nie może spać.

 

Osobiście jestem ucieszony pozytywnymi skutkami niż tym ubokiem.

Ale przetestujemy to zobaczymy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kurde nie wiem czy to tylko u niego ale Gangsterboy zanotował problemy z bezsennością.

Gangsterboy ma nadwrazliwość na leki praktycznie wszystko wywołuje u niego efekty uboczne wiec to nic nowego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ku woli ścisłości czy będzie realizowane 2 zamówienie ? Jeżeli tak to za jaki czas bo zakładam że w przeciągu 3 miesięcy cudów nie będzie mogą być chętni za taki czas...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak tam stosujecie OC? Jakie stężenie, pojazd i ile razy dziennie? Właśnie zamierzam teraz rozpocząć kurację OC i chciałbym dowiedzieć się jakie macie sugestje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie moze wrzućcie jakieś fotki przed rozpoczęciem kuracji. Pomoże to nam, jak i zarówno Wam ocenić efekty. Ocena sememu może nie być obiektywna(placebo itp) wiec warto dać się ocenić komuś innemu Jeśli to polak, to będzie patrzył z negatywnej strony


Aktualna kuracja:

zew:RU58841+ Loxon 5%, Polaris 11, Zoxin

wew: Biotyna, Witamina D + B12

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...