free web hit counter Skocz do zawartości
bodzix1809

Jack Strong Hair 12/04 5800 graftów z temporal peaks

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, Plkk123 napisał:

Ja tam wystawiłem im opinie bez zbędnego pisania. 8 miesięcy po (spora ilość graftów) efekt? Krótko mówiąc chujnia z grzybnią. Gęstość bardzo słaba a po takim czasie wątpię czy coś jeszcze ruszy. Moim zdaniem popełniłem błąd wybierając tą klinikę ale kierowałem się tymi kilkoma udanymi zabiegami którymi się reklamowali a jak teraz myślę to ciekawe ile jest tych nieudanych. Trochę późno ale nie będę się bawił w jakieś poprawki itd. Zacząłem finasteryd+minoxa nakłuwania, masaże odpowiednia dieta itd. i mam nadzieję że to mi zrekompensuje w jakimś stopniu ten zabieg którym jestem strasznie zawiedziony.


Też zastanawiałem się ostatnio nad zakupem takiego małego wałeczka z igłami.
Używasz czegoś takiego? Jakie efekty?

Przypomniałem sobie też ostatnio, że mam urządzenie do darsonwalizacji, więc zacząłem stosować to dodatkowo, co między innymi ma poprawiać ukrwienie skóry głowy i tym samym stymuluje wzrost, nowych i zapobiega wypadaniu istniejących itd., do tego ampułki „Vichy clinical 5”, ( płyn na bazie aminexil z wodą termalna itd.,) w porównaniu z minoxidil, nie ma skutków ubocznych, na mnie działa to super gdzie, po minoxidil/loxon włosy leciały mi jak nigdy i podrażniało mi skore głowy.
W ciągu dalszym do tego 2 szampony również Vichy, które używam już chyba ponad 8 lat w charakterze profilaktyki, jak i podtrzymywania efektów po ww. ampułkach. Jeden szampon „Vichy Dercos Energising z aminexil” drugi natomiast zagęszczający „Vichy Dercos Neogenic” ten drugi natomiast ze składnikiem tzw. stemoxydine.... Do tego suplementuje się od niedawna „Grinday Look Up".
Nie robie tu reklamy, ale warto spróbować czegoś innego, bo co na jednego działa to na drugiego może nie działać i vice versa. Po tych wszystkich zabiegach po prostu skóra i włosy są w dużo lepszej kondycji.
Czy mógłbyś pokazać ze 3 fotki przed zabiegiem zaraz po i w miarę aktualne? Chciałby tylko obczaić tylko, jak to wyglądało i wygląda.. Jeśli nie chcesz, spoko jest,..
Co ci ściemniali, gdy kontaktowałeś się z nimi w sprawie słabego odrostu włosów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Tommy_mc napisał:


Też zastanawiałem się ostatnio nad zakupem takiego małego wałeczka z igłami.
Używasz czegoś takiego? Jakie efekty?

Przypomniałem sobie też ostatnio, że mam urządzenie do darsonwalizacji, więc zacząłem stosować to dodatkowo, co między innymi ma poprawiać ukrwienie skóry głowy i tym samym stymuluje wzrost, nowych i zapobiega wypadaniu istniejących itd., do tego ampułki „Vichy clinical 5”, ( płyn na bazie aminexil z wodą termalna itd.,) w porównaniu z minoxidil, nie ma skutków ubocznych, na mnie działa to super gdzie, po minoxidil/loxon włosy leciały mi jak nigdy i podrażniało mi skore głowy.
W ciągu dalszym do tego 2 szampony również Vichy, które używam już chyba ponad 8 lat w charakterze profilaktyki, jak i podtrzymywania efektów po ww. ampułkach. Jeden szampon „Vichy Dercos Energising z aminexil” drugi natomiast zagęszczający „Vichy Dercos Neogenic” ten drugi natomiast ze składnikiem tzw. stemoxydine.... Do tego suplementuje się od niedawna „Grinday Look Up".
Nie robie tu reklamy, ale warto spróbować czegoś innego, bo co na jednego działa to na drugiego może nie działać i vice versa. Po tych wszystkich zabiegach po prostu skóra i włosy są w dużo lepszej kondycji.
Czy mógłbyś pokazać ze 3 fotki przed zabiegiem zaraz po i w miarę aktualne? Chciałby tylko obczaić tylko, jak to wyglądało i wygląda.. Jeśli nie chcesz, spoko jest,..
Co ci ściemniali, gdy kontaktowałeś się z nimi w sprawie słabego odrostu włosów?

Nie wstawiam zdjęć na forum, gadali że dopiero tyle i tyle miesięcy i stan się jeszcze poprawi rzekomo dużo. Ja miałem kiedyś przygodę z loxonem ale zjadła mnie łuszczyca, teraz nie mam tego problemu bo masaż ściąga cały martwy naskórek więc 0 świądu i podrażnień. Nakłuwam dermarollerem 1,5mm co 10 dni, do niedawna co tydzień ale uznałem że dam skórze więcej czasu na gojenie, po wszystkim stempluje 0,5mm. Podchodzę jeszcze do wszystkiego z zimną głową ale widzę już delikatne efekty kuracji po zaledwie 2 miesiącach (korona się lekko zagęściła) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
36 minut temu, arkadiusz098 napisał:

I co bodzix, odezwal sie konsultn co ci odpisal? Zrobil bys zdjeie linii z bliska? 

Cały czas jest standardowa śpiewka, że wysyła zdjęcia do lekarza i cisza.20221122_212135.thumb.jpg.727d8fd6a65d285f2eb961db180f5744.jpg20221122_212141.thumb.jpg.c72578be50331cb65ed4c3f39561d2ae.jpg20221122_212129.thumb.jpg.63ade76fd7aa5a3110f53cdec9a0b543.jpg20221122_212317.thumb.jpg.39b4f06f15cabd1b2d3495208e9250e9.jpg

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na ten rzadki donor polecam ci mieć je trochę dłuższe i psiknąć sprayem do odsrostów z loreala albo dermmatch, u mnie tył wygląda normalnie w sumie jest gęsty a też tam brali grafty, ale za to lewa strona  nad uchem wydaje mi się że jest przerzedzona trochę za mocno, choć na zdjęciach trochę lepiej niż u ciebie wygląda, ale jak właśnie ty  sprayem sobie pisknę i rozczeszę to wygląda git

Edytowane przez arkadiusz098

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, arkadiusz098 napisał:

na ten rzadki donor polecam ci mieć je trochę dłuższe i psiknąć sprayem do odsrostów z loreala albo dermmatch, u mnie tył wygląda normalnie w sumie jest gęsty a też tam brali grafty, ale za to lewa strona  nad uchem wydaje mi się że jest przerzedzona trochę za mocno, choć na zdjęciach trochę lepiej niż u ciebie wygląda, ale jak właśnie ty  sprayem sobie pisknę i rozczeszę to wygląda git

Wrzuć jakąś fotkę tego specyfiku, do którego odrostów używasz? Tez się zastanawiałem nad mikrowłóknach w sprayu, ale dowiedziałem się że w większości przypadków są to farby, poza tym polecili mi ze strony glovis włókna sypane... W moim przypadku... Wsumie juz teraz sam nie wiem jakie nabyc, sypane czy w sprayu....

Edytowane przez Tommy_mc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
46 minut temu, Tommy_mc napisał:

Wrzuć jakąś fotkę tego specyfiku, do którego odrostów używasz? Tez się zastanawiałem nad mikrowłóknach w sprayu, ale dowiedziałem się że w większości przypadków są to farby, poza tym polecili mi ze strony glovis włókna sypane... W moim przypadku... Wsumie juz teraz sam nie wiem jakie nabyc, sypane czy w sprayu....

Ja mowie o retuszu do odeostow wlosow farbowanych loreal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
46 minut temu, Tommy_mc napisał:

Wrzuć jakąś fotkę tego specyfiku, do którego odrostów używasz? Tez się zastanawiałem nad mikrowłóknach w sprayu, ale dowiedziałem się że w większości przypadków są to farby, poza tym polecili mi ze strony glovis włókna sypane... W moim przypadku... Wsumie juz teraz sam nie wiem jakie nabyc, sypane czy w sprayu....

Ja mowie o retuszu do odeostow wlosow farbowanych loreal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam wrażenie, że z czasem jest trochę lepiej i na pewno pomagają dłuższe włosy u góry. Niestety nie udało się niczego wyjaśnić. Jeszcze niczego nie poprawiłem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 16.03.2023 o 21:50, arkadiusz098 napisał:

I jak tam, odrosło coś jeszcze ? Donor się poprawił ??

Trochę tak, ale wciąż widać, że prawa strona zaorana. W sobotę byłem na konsultacji u dr. Bisangi (napiszę o tym więcej jak dostanę dokładną odpowiedź na email z wynikiem konsultacji) i spotkałem się przy okazji z @looksmatters

Także on może ocenić jak to wyglądało na żywo.

Do tego skontaktowała się ze mną klinika JSH (nie opiekun) na podstawie feedbacku ludzi z forum, że widzieli mój post. Wysłałem im zdjęcia i mieli się dzisiaj odnieść do tego.

Edytowane przez bodzix1809

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
33 minuty temu, bodzix1809 napisał:

Trochę tak, ale wciąż widać, że prawa strona zaorana. W sobotę byłem na konsultacji u dr. Bisangi (napiszę o tym więcej jak dostanę dokładną odpowiedź na email z wynikiem konsultacji) i spotkałem się przy okazji z @looksmatters

Także on może ocenić jak to wyglądało na żywo.

Do tego skontaktowała się ze mną klinika JSH (nie opiekun) na podstawie feedbacku ludzi z forum, że widzieli mój post. Wysłałem im zdjęcia i mieli się dzisiaj odnieść do tego.

No cóż, dobrze przynajmniej, że nie ich prawnik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, bodzix1809 napisał:

Trochę tak, ale wciąż widać, że prawa strona zaorana. W sobotę byłem na konsultacji u dr. Bisangi (napiszę o tym więcej jak dostanę dokładną odpowiedź na email z wynikiem konsultacji) i spotkałem się przy okazji z @looksmatters

Także on może ocenić jak to wyglądało na żywo.

Do tego skontaktowała się ze mną klinika JSH (nie opiekun) na podstawie feedbacku ludzi z forum, że widzieli mój post. Wysłałem im zdjęcia i mieli się dzisiaj odnieść do tego.

Tak, widzieliśmy się w hotelu Mariott i ocenialiśmy sobie nawzajem łby, pochylając je pod różnymi kątami, co mogło wyglądać dziwacznie dla osób postronnych XD 

Przypadek @bodzix1809 można podsumować tak :

-donor ma kompletnie wyczerpany, więc nawet Bisanga mu nie mierzył gęstości donoru. 

- Fryzura z włosami gęsto zapuszczonymi, zaczesanymi do przodu i krótko ściętymi bokami się broni. Jednakże w mocniejszym świetle jak się przyjrzeć, to prawy bok wygląda gorzej. 

- Boki musi golić na krótko, bo dłuższe będą wyglądąły rzadko, więc źle. Co za tym idzie temporale też musi strzyć na krótko i to jest problem, bo temporale ścięte na krótko wyglądają źle.  Ale to trzeba się przyjrzeć z bliska. WIęc pozostaje kwestia co robić z temporalami, czy je usuwać czy spróbować poprawić. 

- Linia włosów opada trochę zbyt nisko od MFP do Fronto-temporal angle. Zatem można usunąć trochę włosów i podwyższyć linię na bokach, przeszczepiając niepotrzebne włosy z powrotem do donoru. Jednakże nie jest to paląca kwestia, bo i tak tego nie widać przy włosach zaczesanych do przodu. 

- Moim zdaniem w ogóle nie powinien myśleć o pomysłach typu obniżanie linii włosów, gdyż stosunek twarzoczaski do czoła wygląda bardzo korzystnie. Chłop ma szeroką szczenę, mógłby mnie zabić z główki :D

 

Ustaliliśmy, że oboje kolejne kroki powinniśmy podejmować nie śpiesząc się, na chłodno, analizując wszelkie argumenty.  O mojej sytuacji z Twojej perspetywy,  bodzix możesz się wypowiedzieć w moim temacie jak chcesz ;) 

 

Edytowane przez looksmatters

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chce mi się już udzielać na tym forum i gdziekolwiek indziej odnośnie wypadania włosów ale powiem tylko że u mnie podobny przypadek tylko włosy zostały wszczepione na większej powierzchni, donor wyczerpany i przy bardzo krótkich włosach widać blizny. Poradziłem sobie z tym w taki sposób że zapuściłem długie włosy. Jestem od pół roku na kuracji big 4 i zapewne będę jeszcze wiele miesięcy zrzucać włosy by rosły coraz lepsze. Troche żałuje mojej decyzji o tym przeszczepie no ale cóż, mam nadzieję że leki poprawią sytuację a później to utrzymam. Trzymajcie się tam i powodzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie akurat donor wygląda ok ( 6200 graftów niby mi brali JSH) , barber ostatnio mi przycił boki, nie goliłem na zero ale od 6 mm cieniowałem i w sumie nie widać żeby było tam coś majstrowane, odrost jest ale w sumie sam nie wiem niedługo 6 miesiąc minie i się zastanawiam czy po 6 miesiącu coś jeszcze będzie odrastać. 

Edytowane przez arkadiusz098

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
41 minut temu, looksmatters napisał:

Tak, widzieliśmy się w hotelu Mariott i ocenialiśmy sobie nawzajem łby, pochylając je pod różnymi kątami, co mogło wyglądać dziwacznie dla osób postronnych XD 

Przypadek @bodzix1809 można podsumować tak :

-donor ma kompletnie wyczerpany, więc nawet Bisanga mu nie mierzył gęstości donoru. 

- Fryzura z włosami gęsto zapuszczonymi, zaczesanymi do przodu i krótko ściętymi bokami się broni. Jednakże w mocniejszym świetle jak się przyjrzeć, to prawy bok wygląda gorzej. 

- Boki musi golić na krótko, bo dłuższe będą wyglądąły rzadko, więc źle. Co za tym idzie temporale też musi strzyć na krótko i to jest problem, bo temporale ścięte na krótko wyglądają źle.  Ale to trzeba się przyjrzeć z bliska. WIęc pozostaje kwestia co robić z temporalami, czy je usuwać czy spróbować poprawić. 

- Linia włosów opada trochę zbyt nisko od MFP do Fronto-temporal angle. Zatem można usunąć trochę włosów i podwyższyć linię na bokach, przeszczepiając niepotrzebne włosy z powrotem do donoru. Jednakże nie jest to paląca kwestia, bo i tak tego nie widać przy włosach zaczesanych do przodu. 

- Moim zdaniem w ogóle nie powinien myśleć o pomysłach typu obniżanie linii włosów, gdyż stosunek twarzoczaski do czoła wygląda bardzo korzystnie. Chłop ma szeroką szczenę, mógłby mnie zabić z główki :D

 

Ustaliliśmy, że oboje kolejne kroki powinniśmy podejmować nie śpiesząc się, na chłodno, analizując wszelkie argumenty.  O mojej sytuacji z Twojej perspetywy,  bodzix możesz się wypowiedzieć w moim temacie jak chcesz ;) 

 

jako ekspert, po 6 miesiącu coś jeszcze odrasta czy już przy 6 miesiącu jest taki max i potem bardzo mało odrasta ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, arkadiusz098 napisał:

jako ekspert, po 6 miesiącu coś jeszcze odrasta czy już przy 6 miesiącu jest taki max i potem bardzo mało odrasta ? 

Według opinii eksperta (tylko nie tego)10 miesięcy to stanowczo za krótko żeby ocenić efekt i nawet w miesiacach 10-12 może nastąpić poprawa o 90% 🤣

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, smutny12 napisał:

Według opinii eksperta (tylko nie tego)10 miesięcy to stanowczo za krótko żeby ocenić efekt i nawet w miesiacach 10-12 może nastąpić poprawa o 90% 🤣

u mnie nie ma tragedii wygląda okej, tylko wydawało mi sie że gęściej będzie ale może 6 miesiąc to jeszcze za wcześnie, gdzies na yt widziałem u typa co robi kontent z wypadaniem włosów i przeszczepami że do 6 miał 90 procent odrostwów i potem 10 tylko i to mnie zmartwiło,  bo inny typ taki Litwin już pisał że po 6 miesiacu dalej gęstniało i ugl najlepszy przeszczep jaki widziałem to ten u niego na yt

Edytowane przez arkadiusz098

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, arkadiusz098 napisał:

jako ekspert, po 6 miesiącu coś jeszcze odrasta czy już przy 6 miesiącu jest taki max i potem bardzo mało odrasta ? 

Po 6 miesiącach już generalnie można stwierdzić czy przeszczep się udał i czy odrost jest dobry. W kolejnych miesiącach włosy są dłuższe, grubsze i wyrastają jeszcze pozostałe włosy w graftach wielowłosowych, co jeszcze poprawia końcowy efekt. 

Edytowane przez looksmatters

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już minął ponad tydzień od kiedy miałem dostać odpowiedź z JSH po wysłaniu zdjęć. Wysłałem nawet przypomnienie i wciąż cisza. Chyba to mówi samo za siebie.

Jeśli chodzi o doktora Bisangę to zaproponował mi usunięcie temporali, bo są zrobione źle i przeniesienie tych włosów na donor. Do tego usunięcie małych pasków włosów "na zakolach" tak żeby linia wyglądała bardziej naturalnie i część środkowa (środek czoła) była najniżej. Te włosy też pójdą na donor. Powiedział też, że włosy wszczepione u góry mają totalnie zły kąt (powinny iść w przód i na boki, a nie w środek i górę). Niestety nie dostałem propozycji naprawy tego pewnie przez utrudnienie i koszt naprawy takiej ilości graftów. Na koniec mają zostać wszczepione pojedyncze grafty żeby zmiękczyć linię. Zdecydowanie będę się nad tym zastanawiać za jakiś czas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, bodzix1809 napisał:

Już minął ponad tydzień od kiedy miałem dostać odpowiedź z JSH po wysłaniu zdjęć. Wysłałem nawet przypomnienie i wciąż cisza. Chyba to mówi samo za siebie.

Jeśli chodzi o doktora Bisangę to zaproponował mi usunięcie temporali, bo są zrobione źle i przeniesienie tych włosów na donor. Do tego usunięcie małych pasków włosów "na zakolach" tak żeby linia wyglądała bardziej naturalnie i część środkowa (środek czoła) była najniżej. Te włosy też pójdą na donor. Powiedział też, że włosy wszczepione u góry mają totalnie zły kąt (powinny iść w przód i na boki, a nie w środek i górę). Niestety nie dostałem propozycji naprawy tego pewnie przez utrudnienie i koszt naprawy takiej ilości graftów. Na koniec mają zostać wszczepione pojedyncze grafty żeby zmiękczyć linię. Zdecydowanie będę się nad tym zastanawiać za jakiś czas.

a sama gęstość jak wygląda u cb po tylu miesiącach ? Bisanga odnosił się do tego że miałeś niby 5 tys graftów przeszczepionych

Edytowane przez arkadiusz098

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, arkadiusz098 napisał:

a sama gęstość jak wygląda u cb po tylu miesiącach ? Bisanga odnosił się do tego że miałeś niby 5 tys graftów przeszczepionych

Nie odniósł się.

Gęstość wygląda podobnie jak u @looksmattersna froncie. Także albo sporo graftów zostało w jakiś sposób zabite albo mam cienkie włosy, bo u mnie było oficjalnie więcej przeszczepionych graftów. Nie mam teraz czasu sprawdzić obszaru, ale mógł być podobny

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tz mam wrazenie ze te 6000 graftow u mnie to pic na wode ze albo realnie mniej pobrano albo duzo sie nie przyjelo, zreszta tam nikt tych graftow nie liczyl 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...