free web hit counter Skocz do zawartości

Joe.Tillman

Members
 • Liczba zawartości

  36
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  1

Ostatnia wygrana Joe.Tillman w dniu 4 Listopada 2022

Użytkownicy przyznają Joe.Tillman punkty reputacji!

Reputacja

6 Neutral

O Joe.Tillman

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. czy pokażesz nowe zdjęcia, także z czubkiem głowy?
 2. Na przód potrzebujesz 2500-3000 i na czubek głowy jakieś 2500-3000 i dalej będą prześwity.
 3. Fajny efekt, jak widać da się też w Polsce zrobić dobry przeszcep.
 4. Idź do dermatologa niech Ci maść przypisze żeby smarować donor. Jak skóra będzie wyglądać na zregenerowana to tylko mikropigmentacje donoru i zapomnialbym o jakimkolwiek kolejnym zabiegu.
 5. Po Doktorze Przybylskim: Zaraz po hindusach , miejsce za uchem widać mocniej zaczerwienione, mocniej wybrane bez płynnego przejścia w main donor. I to samo miejsce po odroście włosów, zdjęcie pod innym kątem, ciemne w sztucznym świetle. Proszę nie obwiniać Doktora Przybylskiego.
 6. Ze wszystkich ostatnich tematów (poza jednym wyjątkiem) na forum tylko od ciapaków hindusów z Eugenix widziałem przeorany donor. Ten donor po 4000 wygląda dobrze.
 7. Na tych zdjęciach widać slady, dokładnie takie same, w tych samych miejscach co chwilę po przeszczepie u hindusów. Zabrakło płynnego przejścia w donor
 8. Niestety ale donor jest bardzo widoczny, jak za takie pieniądze oczekiwałbym czegoś więcej
 9. Daj sobie spokój i zacznij żyć. Z jednego problemu zrobisz jeszcze inny większy to nie jest moment na przeszczep włosów.
 10. Mikrowłókna nie zmienią kształtu linii czołowej.
 11. Wysyłaj zdjęcia z pytaniami jak ktoś by to rozwiązał, może jakąś konsultację w Polskiej klinice, która podsunie Ci pomysł a wykonanie u kogoś lepszego. Masz w Polsce konsultację w marcu u Dr Bisangi, na pewno dowiesz się czegoś rzeczowego.
 12. Z tego co widzę to były tutaj robione temporale, poza kilkoma grubszymi włosami widocznymi po przybliżeniu to wygląda to całkiem nieźle jak na tanią turecką klinikę.
 13. Linia czołowa wyglada bardzo dobrze, wydaje się być lekko krzywa, asymetryczna ale to chyba nie problem. Temporale z włosami cienkimi , kierunek i kąt sadzenia super, mam mięszane uczucia że temporale sa jak od linijki. Face frame także wygląda dobrze. Za lewym zakolem brak wszczepów, widać że musisz zaczesywać miejsce ze lewym zakolem. Wspominałem już o tym wcześniej i nie jest to kwestia oszczędności graftów a zwykłego braku cieniowania wszczepów, nawet jeśli to mogli dorzucić gratis te 250 graftów. Po drugim przeszczepie włosów zapewne zostanie to uzupełnione. Nie ma idealnych przeszczepów włosów, wszędzie zawsze coś się znajdzie, nawet jak zapłacisz najwyższą stawkę to coś znajdziesz.
 14. A Jak wyglądają temporale z bliska i z krótkimi włosami ? Czy zrobisz zdjęcia pod kątem oraz od boku? ( z ujęciem ucha czyli od fotografowanej strony) jak narazie wszystkie zdjęcia są z dalszego ujęcia.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...