free web hit counter Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Niom, niektórzy mają tyle szczęścia w nieszczęściu, że mają grafty 4-5-włosowe, a do tego grube chropowate czarne włosy, a takie mają najwyższą zdolność pokrycia łysiny. 

Poza tym to nie jest jedyny przypadek, bo już dawno z kliniki np. H&W chwalili się podobnymi efektami i nawet nieraz w przypadku blondynów...

Od FUE-expert'a też były nieraz pokazywane podobne osiągnięcia. 

 

Sporo też zależy od tego ile faktycznie graftów zostaje zniszczone przy pobieraniu, ile umrze poza ciałem, i ile przy sadzeniu, a z pewnością procent uszkodzonych jest dużo niższy w topowych klinikach i z tego też powodu, kogo tylko stać i komu zależy na jak najlepszej jakości, i kto jakąkolwiek wiedzę ma, robi HT w drogich sprawdzonych i obleganych klinikach pomimo, że może zrobić 10 razy taniej i 10 razy szybciej gdzie indziej.

 

Poza tym widać, że koleś miał jakieś tam włosy zminiaturyzowane też na obszarze łysiny, a takie w przypadku brania chemii potęgują efekt HT jeśli nie zostały uszkodzone podczas sadzenia. Jest masa ludzi co bierze fina/duta a nie przyznaje się do tego. Ponadto cała masa ludzi dowiaduje się o finie dopiero od lekarza HT lub skłania się do zaleceń lekarza co do tego, i bierze dopiero  po zabiegu.

 

Nie ma tu nic nadzwyczajnego, ani tajemniczego.

 

I skoro można z takiego stanu zrobić taki... i jakoś to wygląda, to i pewnie linię też można by nieco niżej albo bardziej wyprostować.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

I jeszcze jedno. 

 

Wiadomo, że nie u każdego z takim stanem będzie taki efekt, i kiedy zachodzi wątpliwość co do efektu końcowego, co do tego jak robić gęstość i linię w związku z oszczędzaniem graftów, i w dobie komputerów i na postawie bazy wiedzy zdobytej na setkach tysięcy przypadków, moim zdaniem fotki pacjenta powinny być wrzucane w komputer, oraz wszystkie dane odnośnie hair/per graft, średnicy włosów, koloru, obszaru biorczego , czy bierze leki itd, i jakiś specjalny program powinien po przeanalizowaniu w ułamku sekundy pokazać przybliżone, przewidywane, prognozowane efekty HT. Było by łatwiej w podejmowaniu decyzji co robić i jak to robić i na co być gotowym, i to samo z tą wizualizacją różnych linii.  Niestety zacofanie nadal jest w klinikach HT mimo szklanych budynków za grube miliony, ociekających luksusem sal zabiegowych i holu klinik, recepcji, i kierowców z mercedesami. A pewnie bardzo prosto byłoby zrobić taki program, który by to przeliczał.

Edytowane przez antydhtor
  • Like 1

Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu też jest podobny efekt z podobnego stanu, ale to VHC a nie budżetówka z Turcji czy Polska...

 

It's Different for Girls: Why Men Outnumber Women When It Comes to Getting  a Hair Transplant – Vinci Hair Clinic

 

Być Gargamelem czy nie być Gargamelem. Oto jest pytanie.

To macie od wujka Antka, bo tak przypadkowo się zaraz rzuciło w oczy, przy przeglądaniu czego innego.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo co, bo filmiku nie ma ? 

Szukaj se tam gdzie są filmiki. 

A patrząc na gęstość linii wygląda podobnie.

I tak najlepszym sposobem na ocenę danej roboty jest oglądanie efektów na żywo, dlatego ja staram się szukać w taki sposób, choć łatwe to nie jest. Kilku ludzi do których pisałem się nie zgodziło, ale i też obejrzałem kilka efektów na żywo.

Jednak nie jest moją intencją bić z tu piany.

 


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 4.06.2022 o 05:50, piotr1281 napisał:

Czy ktos potrafi wytlumaczyć jego fenomen? Jak można z NW 7 osiagnąc takie rezultaty?

Tylko i wyłącznie genetyka. W jednym grafcie wiele włosów, stąd ta gęstość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...