free web hit counter Skocz do zawartości
tadek

1300MH+2206BHR+2900FUE+BHT

Rekomendowane odpowiedzi

Dla osób które chcą prześledzić poprzednie wątki oto linki z Medical hair i BHR FUT:

viewtopic.php?f=23&t=105

viewtopic.php?f=23&t=108&start=130

 

Łącznie zostało przeszczepionych 2900 graftów w tym 554 z brody.

FUE z głowy:

1 włosowe- 382

2 włosowe 961

3 włosowe 915

4 włosowe 88

BHT broda:

1 włosowe 366

2 włosowe 122

3 włosowe 31

4 włosowe 35

 

Moim planem było pokrycie całej góry, niestety plan się nie powiódł bo zostało część korony nietkniętej. Blizna z prawej strony rozciągneła się w paru miejscach powodując łyse placki, doktor wszczepił ponad 400 graftów z brody w całą bliznę.Pierwszy dzień zleciał bardzo szybko bo skończyli o 15. Doktor pobrał w pierwszy dzień tylko 1300 graftów i użył 60 % donora,co mnie zaniepokoiło że nie będzie wstanie nawet zbliżyć się do granicy planowych 3000 gr. Dlatego w drugi dzień doktor pobrał ponad 500 graftów z brody a o 18 już był koniec. Co do samego zabiegu to przeszedł bardzo gładko, jak wiadomo najgorsze są zastrzyki a później już nic nie boli, jak czucie wracało to doktorek ponawiał zastrzyki. Oprócz przeziębienia które złapałem to nie mam większych dolegliwości po FUE i nie mam opuchlizny.

DSC01337.thumb.JPG.97347aa5485adf51c54277172338d07f.JPG

DSC01316.thumb.JPG.62dd7fb1f4cb7639fb0ad04ec462991c.JPG

DSC01335.thumb.JPG.7ae90f02a42498961d519917fe24c201.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie fajny efekt

Można powiedzieć gdyby nie MH to byś miał wszystko już załatione?

Planujesz jeszcze jakiś zabieg czy to już ostateczny koniec?

 

Jeszcze jedno pytanie, chodzi mi czy grafty w BHR są wyciągane manualnie czy mechanicznie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Będzie fajny efekt

Można powiedzieć gdyby nie MH to byś miał wszystko już załatione?

Planujesz jeszcze jakiś zabieg czy to już ostateczny koniec?

Jeszcze będę potrzebował jednego HT może 1000-1500 gr. poczekam pełne 12 miesięcy żeby ocenić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dla osób które chcą prześledzić poprzednie wątki oto linki z Medical hair i BHR FUT:

viewtopic.php?f=23&t=105

viewtopic.php?f=23&t=108&start=130

 

Łącznie zostało przeszczepionych 2900 graftów w tym 554 z brody.

FUE z głowy:

1 włosowe- 382

2 włosowe 961

3 włosowe 915

4 włosowe 88

BHT broda:

1 włosowe 366

2 włosowe 122

3 włosowe 31

4 włosowe 35

 

Gratulacje Tadek... zastanawia mnie skąd znalazly sie wielowlosowe grafty na twojej brodzie... mnie zapewniano ze na brodzie sa tylko 1 wlosowe grafty.

Wrzuc proszę więcej zdjęc... pokaz jaki obszar dr. Bisanga zostawil niepokryty i jak to wyglada... pokaz jak wyglada broda po BHT...

Czy ty nie powinienes miec 2 blizn do pokrycia? (po MH i BHR) na zdjeciu widac tylko jedna.. jak rozumiem to drugie zdjecie zostalo zrobione jeszcze przed pokryciem blizny przez BHT?

Czy twój donor nadaje sie do kolejnego zabiegu w przyszłości? Jaka miales gestosc robioną na srodku?

Ile czasu sie nie goliles przed zabiegiem?


1547 FUT - Styczeń 2011 - Medical Hair - dr Pietruszko
2930 FUT - Maj 2012 - BHR - dr Bisanga
1645 FUE, 356 BHT - Luty 2013 - BHR - dr Bevin
1237 FUE, 1350 BHT - Maj 2014 - BHR - dr Bisanga
1000 FUE, 370 BHT - Styczeń 2022 - BHR - dr. Bisanga / dr. Kovas
---

8359 graftów (FUE/FUT) + 2076 BHT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam myślałem że na brodzie są większości jedno włosowe . Miałem tylko jedną bliznę, ta po MH została wycięta przez BHR.Drugie zdjęcie pokazuje bliznę przed BHT. Z mojego donoru można pobrać jeszcze około 2000 graftów ale zostaje jeszcze BHT, a z tego co widzę to te ponad 500 graftów z brody to jak igła w stogu sina do tego jeszcze klata zostaje. Nie wiem jaką gęstością dr robił. 4 dni przed zabiegiem nie goliłem się. wrzucę więcej zdjęć wieczorem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tadek nie wiesz moze jakiej wielkosci sa narzedzia w BHR? 0,9 mm czy mniejsze?

Robia to mechanicznie czy normalnie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tadek a moglbys mniej wiecej podac w zlotowkach ile Cie kosztowaly wszystkie zabiegy z hotelami, zywnoscia, biletami?


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doktor używa 0,8 mm manualny. Cena za 3 transplanty wyniosła mnie tak około 75 tys złotych ze wszystkim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy poza tradycyjna bandamką dostales jeszcze jakas ochrone na brode na czas podróży powrotnej ?

Czy na podziurawiony donor rowniez miales zalozony jakis opatrunek?


1547 FUT - Styczeń 2011 - Medical Hair - dr Pietruszko
2930 FUT - Maj 2012 - BHR - dr Bisanga
1645 FUE, 356 BHT - Luty 2013 - BHR - dr Bevin
1237 FUE, 1350 BHT - Maj 2014 - BHR - dr Bisanga
1000 FUE, 370 BHT - Styczeń 2022 - BHR - dr. Bisanga / dr. Kovas
---

8359 graftów (FUE/FUT) + 2076 BHT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bezpośrednio po HT zakładają opatrunki, a następnego dnia ściągają i wracasz tylko w chuście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4/5 dzień po HT czuję się bardzo dobrze, w nocy spałem jak zabity 12 godzin:) jak nie było tak nie ma opuchlizny,także myślę że i tym razem jej też nie będzie, broda i tył ładnie się goi, dyskomfort po zabiegu na dzień dzisiejszy minimalny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gorączka minela?

Super... wrzuc jakies zdjecia... i jestem ciekaw po jakim czasie bedziesz nadawal sie miedzy ludzi.

Zastanawia mnie tez czy blizna zostanie zaslonieta wlosami zanim wypadna przeszczepione wlosy.

Czy jestes w stanie teraz się golić?

Trzymam kciuki Tadek.


1547 FUT - Styczeń 2011 - Medical Hair - dr Pietruszko
2930 FUT - Maj 2012 - BHR - dr Bisanga
1645 FUE, 356 BHT - Luty 2013 - BHR - dr Bevin
1237 FUE, 1350 BHT - Maj 2014 - BHR - dr Bisanga
1000 FUE, 370 BHT - Styczeń 2022 - BHR - dr. Bisanga / dr. Kovas
---

8359 graftów (FUE/FUT) + 2076 BHT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc to patrząc na Twój ostatni przeszczep to nawet przy obcięciu się na 3mm dobrze wyglądasz, fajna linia włosów. Trzymam kciuki za koronę aby wszystko wyrosło. Bo szczerze mówiąc Twoje wyniki mogą przesądzić o mojej decyzji. pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Szczerze mówiąc to patrząc na Twój ostatni przeszczep to nawet przy obcięciu się na 3mm dobrze wyglądasz, fajna linia włosów. Trzymam kciuki za koronę aby wszystko wyrosło. Bo szczerze mówiąc Twoje wyniki mogą przesądzić o mojej decyzji. pozdro

Jak miałem 23 lata to obciąłem włosy na 3 mm i powiem że nie podobało mi się bo zakola były za duże do połowy głowy, dlatego podjąłem decyzję o transplancie. Teraz tak krótkie włosy bardzo mi się podobają, szczególnie z zarostem na twarzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gorączka minela?

Super... wrzuc jakies zdjecia... i jestem ciekaw po jakim czasie bedziesz nadawal sie miedzy ludzi.

Zastanawia mnie tez czy blizna zostanie zaslonieta wlosami zanim wypadna przeszczepione wlosy.

Czy jestes w stanie teraz się golić?

Trzymam kciuki Tadek.

Gorączkę miałem dwa dni w noc po przeszczepie i następnego dnia, potem czułem się dobrze. 2 dni temu brodę strzygłem trymerem. przez 4 tyg od HT nie można golić się.zalaczam zdjecia ze wczoraj 4/5 dzien po HT

DSC_0560.thumb.JPG.4ff889b9cb5bc1b1acb1035bad329e66.JPG

DSC_0561.thumb.JPG.3c3daa95c30488505222c733da30b7bc.JPG

broda4.thumb.jpg.f2cc3bf492dac6b14b5273ffde6f32aa.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Szczerze mówiąc to patrząc na Twój ostatni przeszczep to nawet przy obcięciu się na 3mm dobrze wyglądasz, fajna linia włosów. Trzymam kciuki za koronę aby wszystko wyrosło. Bo szczerze mówiąc Twoje wyniki mogą przesądzić o mojej decyzji. pozdro

Jak miałem 23 lata to obciąłem włosy na 3 mm i powiem że nie podobało mi się bo zakola były za duże do połowy głowy, dlatego podjąłem decyzję o transplancie. Teraz tak krótkie włosy bardzo mi się podobają, szczególnie z zarostem na twarzy.

 

Bo inaczej się postrzega różne kwestia mając lat 20 a inaczej 30 czy 40,tak samo co innego sie podoba 18 letnim dziewczynom a co innego 30 letnim kobietom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chodziło mi tu o kwestie postrzegania czy gusta, ale to że włosy nawet 2-3 mm wciąż kształtują twarz jeżeli masz linie włosów a ja w wieku 23 już nie miałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładanie też tak samo to odbieram. Łysi mężczyźni tylko z wiankiem, jeśli nie są ogoleni na przysłowiowe 0 wyglądają kiepsko. Po prostu staro. Zakola też wyglądają nie ciekawie. Gdybym tylko wiedział, do jakiego stadium wyłysieje to chciałbym podjąć decyzję o transplantacji w tym roku. Ale włosy uciekają dość powoli. Tak właśnie myślę patrząc na Twoje zdjęcia, że gdybym, chociaż zrobił ładną linie włosów to nawet nie musiał bym robić tak gęstej korony. I obcięty na 3 mm wyglądałbym po prostu symetrycznie;)

 

Mam pytanie czy może posiadasz jakieś lepszej jakości zdjęcia przez wszystkimi transplantacjami niż to co podajesz w innym wątku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O jakiego rodzaju zdjęcie tobie chodzi??? 12 lat temu nie miałem cyfrówki . O ile dobrze pamięta to pierwszą kupiłem 2005.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tadek a jak to jest z tymi white dots na brodzie, bo ja czytalem ze na glowie do 3 mm wlosow sa niewidoczne, nie wiem jak ponizej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy to od kolory skóry i techniki pobierania, jednakże nie powinno nic widać. Jestem tydzień po i muszę doszukiwać się gdzie były wybierane grafty na brodzie. zobacz sobie moje zdjęcie parę dni po czy widać czy coś było robione?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W BHR proponują też Dr Bhoyrula wykonuje on taniej zabiegi, wiadomo coś na jego temat??

 

Z tego co wyczytałem na zagranicznym forum to FUE kosztuje u niego 3 euro jak narazie, poznałem go rok temu. Ma praktyki w BHR od chyba 1,5 roku a teraz wykonuje sam zabiegi od stycznia. Co do efektów jego pacjentów to trzeba poczekać z pół roku, jednakże klinika daję gwarancję usług przez niego wykonanych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...