free web hit counter Skocz do zawartości
tadek

1300MH+2206BHR+2900FUE+BHT

Rekomendowane odpowiedzi

I co z koroną?... ja mam termin w maju. Mam zamiar tym samym zakończyć tą trudną historie.


1547 FUT - Styczeń 2011 - Medical Hair - dr Pietruszko
2930 FUT - Maj 2012 - BHR - dr Bisanga
1645 FUE, 356 BHT - Luty 2013 - BHR - dr Bevin
1237 FUE, 1350 BHT - Maj 2014 - BHR - dr Bisanga
1000 FUE, 370 BHT - Styczeń 2022 - BHR - dr. Bisanga / dr. Kovas
---

8359 graftów (FUE/FUT) + 2076 BHT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
I co z koroną?... ja mam termin w maju. Mam zamiar tym samym zakończyć tą trudną historie.

A ja mam termin w marcu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
I co z koroną?... ja mam termin w maju. Mam zamiar tym samym zakończyć tą trudną historie.

A ja mam termin w marcu.

 

hehehe ... jak zwykle mam lekki poślizg za Tobą


1547 FUT - Styczeń 2011 - Medical Hair - dr Pietruszko
2930 FUT - Maj 2012 - BHR - dr Bisanga
1645 FUE, 356 BHT - Luty 2013 - BHR - dr Bevin
1237 FUE, 1350 BHT - Maj 2014 - BHR - dr Bisanga
1000 FUE, 370 BHT - Styczeń 2022 - BHR - dr. Bisanga / dr. Kovas
---

8359 graftów (FUE/FUT) + 2076 BHT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to był taki żart bo wiedziałem że napiszesz że znowu jestem przed tobą. Jeszcze terminu nie zarezerwowałem bo nie wiem jak będę stał z kasą. wszystko wyjaśni się pod koniec stycznia albo lutego i wtedy coś pomyślę.powodzenia z następnym HT, u kogo będziesz robić? mnie ocenili na 2500 graftów a u ciebie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

broda po BHT 554 grafty po 12 miesiacach. Pierwsze dwa zdjecia zrobione z naciagnieta skora (glowa do tylu) zeby bardziej uwidocznic miejsca pobrania.zdjecia z lampa.

jeden.thumb.jpg.99cbec3e0941775f2080249e9320debd.jpg

dwa.thumb.jpg.836046a5a338ec679c5e892b54edbf51.jpg

DSC_0042.thumb.JPG.f9358b1b41786f17065f0671d99c0814.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tadku ja mam do Ciebie takie pytania. Jak sądzisz, czy gdyby nie ten feralny zabieg w Medical Hair, udałoby Ci się uzyskać ten sam efekt przy pomocy mniejszej liczby graftów? Jak oceniasz, Twoja obecna linia to NW1,NW2, NW3?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tadku ja mam do Ciebie takie pytania. Jak sądzisz, czy gdyby nie ten feralny zabieg w Medical Hair, udałoby Ci się uzyskać ten sam efekt przy pomocy mniejszej liczby graftów? Jak oceniasz, Twoja obecna linia to NW1,NW2, NW3?

 

Co do HT w MH to napewno bym mial teraz wiecej graftow na glowie. przypuszczam ze z 2 stripow uzyskalbym okolo 1000 graftow wiecej. Osdrost byl dobry w MH ale zly kat wszczeprien, slaba gestosc, duza blizna.co do lini to zostawilbym i tak jaka jest teraz czyli moim zdaniem NW 1 - NW 2 . taka mi pasuje, bo nawet takiej lini nie mialem jak mialem 22 lata. Takiego efektu nie uzyskalbym przy mniejszej ilosci graftow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć Panowie . Właśnie znowu siedzę w Cataloni w Belgi i przygotowuje się do wyjścia do BHR-u. Czeka mnie dwu dniowa sesja 3/4 listopada 3000 graftów FUE+BHT. Mam nadzieję że zakończę to co zacząłem(Trochę mnie męczy robienie HT co roku). Planem jest pokrycie całej korony dotkniętej łysieniem i sprawdzenie blizny czy dobrze została pokryta przez BHT ostatnim razem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powodzenia Tadek, patrzac na twoje na twoje wczesniejesze zabiegi u Bisangi to napewno i ten bedzie swietny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy przy 3000 graftów FUE+BHT mają w BHR jakikolwiek rabat dla pacjenta , czy dalej płacisz 3,65 e za graft ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A czy przy 3000 graftów FUE+BHT mają w BHR jakikolwiek rabat dla pacjenta , czy dalej płacisz 3,65 e za graft ?

 

BHT mają wyższą cenne za graft od FUE.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja czekam na zdjęcia, jak wygląda u Ciebie przeszczepiony obszar po obcięciu na krótko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to po wszystkiemu. Plan niestety nie zrealizowany. W przyszłości będę musiał wrócić do BHR na pokrycie miejsca dotkniętego miniaturyzacją. Włosy tam jeszcze mam ale one i tak kiedyś wypadną, Za rok dwa może trzy nikt nie wie.

Liczba graftów

2000 FUE

1włosowe-374

2włosowe 906

3włosowe 585

4włosowe 135

BHT z brody 743.

 

Donor z głowy prawie cały wyczerpany. Dokror B powiedział że jakieś 1000 graftów może wyciągnąć + Broda i na upartego klata.

Zdjęcia dodam jak dostane od kliniki, część mam zrobione aparatem z kom i nie są zbyt świetne, ale jak coś to po przyjeździe wrzucę.

Chyba założę oddzielny wątek z tego zabiegu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy mógłbyś dać rozpiskę graftów z samej brody ? Ile 1,2,3 włosowych ?

Bardzo mnie ten temat interesuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A czy mógłbyś dać rozpiskę graftów z samej brody ? Ile 1,2,3 włosowych ?

Bardzo mnie ten temat interesuje.

tym razem nie policzyli. ostatnio miałem 3 i 4 włosowe . Jednakże w większości są to jedno lub dwu włosowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...