free web hit counter Skocz do zawartości
tadek

1300MH+2206BHR+2900FUE+BHT

Rekomendowane odpowiedzi

Tadek jak postępy? Czy wychodzisz już z odkrytą głową miedzy ludzi?


1547 FUT - Styczeń 2011 - Medical Hair - dr Pietruszko
2930 FUT - Maj 2012 - BHR - dr Bisanga
1645 FUE, 356 BHT - Luty 2013 - BHR - dr Bevin
1237 FUE, 1350 BHT - Maj 2014 - BHR - dr Bisanga
1000 FUE, 370 BHT - Styczeń 2022 - BHR - dr. Bisanga / dr. Kovas
---

8359 graftów (FUE/FUT) + 2076 BHT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tadek jak postępy? Czy wychodzisz już z odkrytą głową miedzy ludzi?

Jeszcze nie bo wciąż widać bliznę po stripie. Jestem 2 tyg od HT i mogę powiedzieć że prawie się wygoiły dziurki FUE i BHT. jednak blizna po FUT wciąż widoczna. W piątek idę pierwszy raz do pracy, więc będę musiał śmigać w czapce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy to oznacza ze tak szybko wypadly ci juz przeszczepione wlosy z blizny... reszta tez?


1547 FUT - Styczeń 2011 - Medical Hair - dr Pietruszko
2930 FUT - Maj 2012 - BHR - dr Bisanga
1645 FUE, 356 BHT - Luty 2013 - BHR - dr Bevin
1237 FUE, 1350 BHT - Maj 2014 - BHR - dr Bisanga
1000 FUE, 370 BHT - Styczeń 2022 - BHR - dr. Bisanga / dr. Kovas
---

8359 graftów (FUE/FUT) + 2076 BHT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy to oznacza ze tak szybko wypadly ci juz przeszczepione wlosy z blizny... reszta tez?

 

Jeszcze za bardzo to nic nie wypadło ale jak widzisz na zdjęciach to i tak widać różnicę w kolorze włosów i widać gdzie idzie strip, mimo tego że nie ma już gołych miejsc na bliznię które są pokryte BHT. Myślę że za tydzień albo 2 włosy te zmieszają się z naturalnymi i nic nie będzie widać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz pokazac na birzącym zdjęciu jak bardzo widoczna jest teraz twoja blizna?.. to dosc wazne dla mnie, bo sam bede mial bardzo podobny zabieg i musze zaplanowac dalszy czas - po jakim czasie moge sie pojawiac miedzy ludzmi.


1547 FUT - Styczeń 2011 - Medical Hair - dr Pietruszko
2930 FUT - Maj 2012 - BHR - dr Bisanga
1645 FUE, 356 BHT - Luty 2013 - BHR - dr Bevin
1237 FUE, 1350 BHT - Maj 2014 - BHR - dr Bisanga
1000 FUE, 370 BHT - Styczeń 2022 - BHR - dr. Bisanga / dr. Kovas
---

8359 graftów (FUE/FUT) + 2076 BHT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Możesz pokazac na birzącym zdjęciu jak bardzo widoczna jest teraz twoja blizna?.. to dosc wazne dla mnie, bo sam bede mial bardzo podobny zabieg i musze zaplanowac dalszy czas - po jakim czasie moge sie pojawiac miedzy ludzmi.

20 dni po HT blizna wciąż widoczna, część graftów już wypadła z blizny i z głowy.

bokprawy.thumb.jpg.979de564c4e333fec4af95d6db1e5f28.jpg

bok.thumb.jpg.3143085353d61e7c87393d248369d6e4.jpg

tyl.thumb.jpg.aeba94c546b148c4880204c9dfebdc01.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie ja nie jestem do konca obiektywny.. ale specjalnie nie zgadłbym, że masz tam blizne widząc cie tak teraz. Może zdjęcia oddają to inaczej niż jest naprawdę.


1547 FUT - Styczeń 2011 - Medical Hair - dr Pietruszko
2930 FUT - Maj 2012 - BHR - dr Bisanga
1645 FUE, 356 BHT - Luty 2013 - BHR - dr Bevin
1237 FUE, 1350 BHT - Maj 2014 - BHR - dr Bisanga
1000 FUE, 370 BHT - Styczeń 2022 - BHR - dr. Bisanga / dr. Kovas
---

8359 graftów (FUE/FUT) + 2076 BHT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z dnia na dzień jest lepiej i blizna staje się coraz bardziej niewidoczna. Parę osób widziało mnie bez czapki i nic nie powiedzieli, dopiero jak im powiedziałem że miałem przeszczep i mam bliznę z tyłu to dopiero zwrócili na nią uwagę i powiedzieli że na pierwszy rzut oka to nic nie zauważyli oprócz tego że ściąłem się na krótko. Zdjęcia są z lampą. Nawet po paru dniach od HT blizny nie było widać tylko ciemniejsze włosy z BHT na bliźnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

miesiąc po HT . Prawie wszystkie przeszczepione grafty wypadły, te z blizny również. załączam jak wygląda broda po pierwszym goleniu miesiąc od HT. Z bliska widać wciąż zaczerwienienie, ale z biegiem czasu mam nadzieję że dopasuje się do koloru skóry

br1.thumb.jpg.7526ce4c20e9bed6febf55e889bcd78c.jpg

br2.thumb.jpg.f3afe98d7418a609918d4c1e430b5df8.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widac jeszcze blizne? mozesz pokazac obszary na które były robione przeszczepy?


1547 FUT - Styczeń 2011 - Medical Hair - dr Pietruszko
2930 FUT - Maj 2012 - BHR - dr Bisanga
1645 FUE, 356 BHT - Luty 2013 - BHR - dr Bevin
1237 FUE, 1350 BHT - Maj 2014 - BHR - dr Bisanga
1000 FUE, 370 BHT - Styczeń 2022 - BHR - dr. Bisanga / dr. Kovas
---

8359 graftów (FUE/FUT) + 2076 BHT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Widac jeszcze blizne? mozesz pokazac obszary na które były robione przeszczepy?

 

Mimo tego że większość(jak nie wszystkie) garftów już wypadła w tym z blizny to i tak blizna jest o wiele mniej widoczna bo natywne włosy urosły, jedynie w miejscach gdzie ona (blizna) się porozłaziła są prześwity. Mam lekką załamkę widząc jak wiele korony zostało mi do pokrycia, jak również stopień mojego łysienia. wrzucę jutro zdjęcia to zobaczysz stan.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

No niestety przy takim obszarze lysienie roboty i kasy jeszcze sporo pojdzie.

Ewentualnie jakims wyjsciem byloby zrobienie sobie mikropigmentacji w lysych miejscach i noszenie wlosow scietych na 1-2mm,przod masz zrobiony na swoich wlosach wiec calosc imho wygladalaby calkiem niezle,tym bardziej ze masz ciemne wlosy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No niestety przy takim obszarze lysienie roboty i kasy jeszcze sporo pojdzie.

Ewentualnie jakims wyjsciem byloby zrobienie sobie mikropigmentacji w lysych miejscach i noszenie wlosow scietych na 1-2mm,przod masz zrobiony na swoich wlosach wiec calosc imho wygladalaby calkiem niezle,tym bardziej ze masz ciemne wlosy.

Do pokrycia zostało to co zaznaczyłem, przeszczepione włosy wypadły. Także myślę że do 2000 graftów powinno załatwić sprawę. Nawet 1500 bo korony już takiej gęstej to nie muszę mieć.

DSC_0063.thumb.JPG.476a5a2ee84abd1685c0f7af628f8a5d.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

A to nie tak zle,myslalem ze wiecej.

Na taki obszar lysienia to wychodzi ze minimum 7k graftow trzeba wsadzic,a mozliwe i ze 9k,w zaleznosci od tego jaka kto chce gestosc i linie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 6400 graftów i jeszcze nie mam całego terenu pokrytego, został jak na zdjęciu tył korony i sam środek. Czyli myślę że w sumie 8-8,5tys powinno wystarczyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
i chcesz zageścić wszystko?? czyli to ok 8k?? czy tylko tyl korony??

został mi do pokrycia tył korony 1500-2000 graftów.Zalaczam zdjeia terenu ju pokrytego przez okoo 6000 graftow. na stan dzisiejszy grafty wypadly.

ter.jpg.cec625db2d50216df8ff08af413a0c12.jpg

tyl.thumb.JPG.8b94fbcea897ed2e86accb6cf1508e16.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Tadek liczyles moze +/- jaki obszar pokryles+jeszcze pokryjesz?Ciekawi mnie ile to moze byc mniej wiecej cm2 przy takim lysieniu.Dobrze zakladam ze to NW6 czy jeszcze NW5?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tadek liczyles moze +/- jaki obszar pokryles+jeszcze pokryjesz?Ciekawi mnie ile to moze byc mniej wiecej cm2 przy takim lysieniu.Dobrze zakladam ze to NW6 czy jeszcze NW5?

Nie jestem matematykiem ale z moich obliczeń wyszło że pokrytych zostało około 150 cm2, co by dawało średnią 42 grafty na cm2 i zostało do pokrycia około 50 cm2 korony. Myślę że to jest NW 6.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

masakra, gratuluje wytrwalosci ! Efektow oczywiscie zycze jak najlepszych. Chcialem tylko powiedziec ze takie przypadki jak Twoje motywuja mnie do dalszego dzialania. Sam mam 23 lata. Stan wlosow bardzo kiepski. Zaczalem juz zbierac na przeszczep, mam nadzieje ze osiagne kiedys sukces tak jak Ty. Gratuluje jeszcze raz i czekam na efekty jakie beda w przyszlosci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiem Ci ,ze Ty to jestes HArdcorowiec Tadek ..naprawde w walce z lysieniem ,iles Ty przeszedl cierpienia ,ale i zadziwia mnie determinacja ...niemal z takiego stanu jednak zes doprowadzil niemal bedzie jak full .....natura chciala Ci zabrac ........a Tys na przekor ..albo moze tez dla ciebie bylo sie golic na lyso lepiej : D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
powiem Ci ,ze Ty to jestes HArdcorowiec Tadek ..naprawde w walce z lysieniem ,iles Ty przeszedl cierpienia ,ale i zadziwia mnie determinacja ...niemal z takiego stanu jednak zes doprowadzil niemal bedzie jak full .....natura chciala Ci zabrac ........a Tys na przekor ..albo moze tez dla ciebie bylo sie golic na lyso lepiej : D

Jak miałem 26 lat to miałem NW3 i chciałem golić się na łyso albo zrobić HT. Wybrałem niestety drugą opcję. Po pierwszym HT u polskich specjalistów miałem 0,8 cm bliznę więc nie miałem wyboru golić się na łyso i zostało mi tylko robić następne HT. Jeszcze czeka mnie jeden HT w następnym roku. Co do cierpienia to myślę że HT to bułka z masłem, parę dni pielęgnacji i po robocie, a bólu to nie zawile przy HT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...