free web hit counter Skocz do zawartości
tommek86

Finasteryd, może dutasteryd - co można zrobić

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, mam pytanie. Biore Fina od półtora roku. W między czasie przeszedłem kurację izotekiem. Niestety włosy w ostatnim czasie straciły na jakości, nie wygląda to najlepiej. Jakich efektów można się spodziewać po dutasterydzie? Czy ma to w moim przypadku sens? Rozważałem jeszcze minox w wersji tabletek. Dodam że skóra głowy jest dosyć wrażliwa

IMG_20230219_114306.jpg

IMG_20230219_114245.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie dut zrobił różnice w porównaniu do fina. Spróbuj najwyżej odstawisz. Na minoxa możesz śmiało wbijać tylko ja bym ściął te włosy dla wygody aplikacji minoxa i tak aby jak najwięcej go dostało się do skóry a nie na włosy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można ale tabletki są w formie miękkiej więc trudno je podzielić i w zasadzie pozostaje stosowanie pełnej dawki 0,5 mg substancji czynnej. Wiąże się to oczywiście z większymi skutkami ubocznymi niestety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 19.02.2023 o 21:22, Hr_Junior napisał:

U mnie dut zrobił różnice w porównaniu do fina. Spróbuj najwyżej odstawisz. Na minoxa możesz śmiało wbijać tylko ja bym ściął te włosy dla wygody aplikacji minoxa i tak aby jak najwięcej go dostało się do skóry a nie na włosy

Jakie dawki dura stosujesz? Na ten moment jestem na topical Fin samoróbce o stężeniu 0,05% 3 miesiące, prędzej byłem na 0,025 też 3 miechy. Ponoć topical dut jest słabszy niż topical Fin więc w przyszłości bym się z tym nie bawił, czytałem i oglądałem filmiki na YT to mówili że dut najlepiej 3x w tygodniu 0,5mg.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka. Staram się trzymać srednia 3 piguły w tygodniu a jak nie zapominam to w sumie codziennie.

U mnie wręcz odwrotnie jeśli chodzi o fina i duta. Na finie jakieś tam skutki uboczne były za to na ducie chyba testo wywaliło tak, że żołnierz potrafi w ciągu dnia spontanicznie być gotowym do boju.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 19.02.2023 o 21:22, Hr_Junior napisał:

U mnie dut zrobił różnice w porównaniu do fina. Spróbuj najwyżej odstawisz. Na minoxa możesz śmiało wbijać tylko ja bym ściął te włosy dla wygody aplikacji minoxa i tak aby jak najwięcej go dostało się do skóry a nie na włosy

Po jakim czasie zauważyłeś różnice i w jakiej dawce stosujesz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...