free web hit counter Skocz do zawartości

Razor17111

Members
 • Liczba zawartości

  20
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutral

O Razor17111

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Panowie, a zaraz po nakłuwaniu- nakładacie minoxa? Ja np tak robię- nie wiem czy są jakieś przeciwskazania. Teoretycznie, lepiej się pewnie absorbuje.
 2. Na razie nie, tylko to zależy kto czego oczekuje. Ja oczekuje, że pomoże mi w odroscie. Bo stabilizacje to zauważyłem już po finie. Fina biorę równe 2 lata.
 3. NIe no fina biore nieprzerwalnie 1,25 mg dziennie, natomiast Duta co miesiąc dokładałem po jednej tabletce w tygodniu. Obecnie duta biorę 5x 2 tygodniu i fina codziennie. Fina odstawiam za jakiś czas.
 4. Biorę jedno i drugie od pół roku, ale do końca miesiąca planuje odstawić fina
 5. Ja np mam wyjściowy lepszy stan włosów. Biorę duta od 5 miesięcy 4 razy w tygodniu i jakoś nie widzę poprawy. Takze patrząc na zdjęcia autora zastanawiam się nad dołożeniem ru do swojej kuracji.
 6. Masakra, jak wlosy zyskały na jakości.
 7. Dociera już do mnie, że gęstości nie odzyskam w inny sposób niż wykonanie przeszczepu. Dziś mijają dwa lata od stosowania fina i 5 miesięcy od stosowania duta. Pytanie, na którą klinikę się zdecydować i jaka ilość graftów na taki obszar byłaby dobra (chyba nw 4-5)? Zależy mi na gęstości więc chciałbym jak najwięcej- ale czy tak się da? Czy wgl przy takim stanie włosów jest już możliwy przeszczep? Na ostatnich czerwcowych zdjęciach stan wygląda na pewno lepiej niż stan faktyczny na żywo. Włosy są cienkie i rzadkie czego nie zawsze jest w stanie uchwycić aparat.
 8. Tylko pytanie, czy przy bokach na zero te blizny nie będą jeszcze bardziej widoczne czasami? Ja np boki często mam na 0,5 i się zastanawiam czy po przeszczepie nadal będę mogł tak golić.
 9. Wyżej Ci pisali, że skoro stan Ci się pogarszał to powinieneś zacząć stosować duta. Tyle lat jesteś w temacie, ale...
 10. Przez ostatnie pół roku mam problem z zasypianiem natomiast minoxa stosuje 4 lata. Co z tym zrobić? Jakieś tabletki nasenne?
 11. A kiedy stosujecie ten żel? Ja nakładam minoxa i zaraz po nim wcieram żel.
 12. Nie potrzeba zbytnio lekarza. Przejrzyj forum. Fin/dut to podstawa w stopniu minimalnym.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...