free web hit counter Skocz do zawartości

Razor17111

Members
 • Liczba zawartości

  28
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutral

O Razor17111

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Słyszałem opinie aby nakłuwać głowę raz na dwa tygodnie a Ty natomiast robisz to codziennie.
 2. I co taki zabieg daje oprócz zahamowania łysienia jak w formie stosowania duta doustnego?
 3. Choć się nie znam, to według mnie lepiej mieć zaorany donor niż pustki na czubku.
 4. Niskim budżecie to znaczy jakim? Ciężko jest mi określić ile graftów potrzebuję ponieważ potrzebuję dogęszczenia na pól głowy (w moim temacie są zdjęcia), Zakładając 5k graftów to jest 15k euro czytając powyższe komentarze. Jest to kwota do przebolenia, ale jeśli można taniej a równie dobrze to czemu nie.
 5. Czyli co. Myślę o przeszczepie i wgl nie jestem zorientowany którą klinike wybrac. Czyli brać pod uwagę tylko powyższe nazwiska?
 6. A jak to wygląda z porostem owłosienia na ciele po takich tabletkach? Mi na rękach np pociemniało sporo po samym topicalu.
 7. Panowie, a zaraz po nakłuwaniu- nakładacie minoxa? Ja np tak robię- nie wiem czy są jakieś przeciwskazania. Teoretycznie, lepiej się pewnie absorbuje.
 8. Na razie nie, tylko to zależy kto czego oczekuje. Ja oczekuje, że pomoże mi w odroscie. Bo stabilizacje to zauważyłem już po finie. Fina biorę równe 2 lata.
 9. NIe no fina biore nieprzerwalnie 1,25 mg dziennie, natomiast Duta co miesiąc dokładałem po jednej tabletce w tygodniu. Obecnie duta biorę 5x 2 tygodniu i fina codziennie. Fina odstawiam za jakiś czas.
 10. Biorę jedno i drugie od pół roku, ale do końca miesiąca planuje odstawić fina
 11. Ja np mam wyjściowy lepszy stan włosów. Biorę duta od 5 miesięcy 4 razy w tygodniu i jakoś nie widzę poprawy. Takze patrząc na zdjęcia autora zastanawiam się nad dołożeniem ru do swojej kuracji.
 12. Masakra, jak wlosy zyskały na jakości.
 13. Dociera już do mnie, że gęstości nie odzyskam w inny sposób niż wykonanie przeszczepu. Dziś mijają dwa lata od stosowania fina i 5 miesięcy od stosowania duta. Pytanie, na którą klinikę się zdecydować i jaka ilość graftów na taki obszar byłaby dobra (chyba nw 4-5)? Zależy mi na gęstości więc chciałbym jak najwięcej- ale czy tak się da? Czy wgl przy takim stanie włosów jest już możliwy przeszczep? Na ostatnich czerwcowych zdjęciach stan wygląda na pewno lepiej niż stan faktyczny na żywo. Włosy są cienkie i rzadkie czego nie zawsze jest w stanie uchwycić aparat.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...