free web hit counter Skocz do zawartości
Patro1995

Czy dawka Fina topical 0,005 może działać?

Rekomendowane odpowiedzi

Siema czytałem na zagranicznym forum że ludzie robią własnego Fina topical w 60 ml minoxa wrzucają 2,4 mg tabletki i ponoć to najlepsza alternatywa bo w ogóle nie przenika do organizmu a na głowie działa, czy ta dawka nie wydaje się za mała? Szukam jak najmniej inwazyjnej terapii bo miałem uboki nawet i po 0,025, jakie jest wasze zdanie? 

Edytowane przez Patro1995

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o Finasterid, jest to lek stosowany w leczeniu łysienia u mężczyzn. Dawka, jaką powinno się przyjmować, zależy od wielu czynników, takich jak indywidualna sytuacja zdrowotna i zalecenia lekarza. Dawkowanie finasterydu jest często ustalane przez specjalistę i dostosowane do potrzeb pacjenta. Jeśli chodzi o tworzenie własnych preparatów do stosowania miejscowego, takich jak Finasterid topical, ważne jest, aby zasięgnąć porady lekarza lub farmaceuty przed rozpoczęciem takiego działania. Samodzielne tworzenie i stosowanie takich produktów niesie ryzyko nieprawidłowego dawkowania lub potencjalnych skutków ubocznych. Najlepiej skonsultować się z dermatologiem lub trichologiem, specjalistą zajmującym się leczeniem chorób włosów i skóry głowy. Taki specjalista będzie mógł dokładnie ocenić Twoją sytuację, zasugerować najbardziej odpowiednie metody leczenia i omówić wszelkie obawy lub pytania, które masz dotyczące Twojej terapii. Pamiętaj, że każda terapia jest indywidualna, a skuteczność różnych metod może się różnić w zależności od osoby. Skonsultuj się z odpowiednimi specjalistami, którzy będą mogli Ci pomóc w doborze najlepszych rozwiązań dla Twojego przypadku.

 

 

 

____________________________
https://zdrowypakiet.pl/blog/ile-kosztuje-prywatne-ubezpieczenie-zdrowotne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

olej leki jak masz uboki i zrob  kolejny przeszczep tylko w jakiejs normalnie klinice za 50k i bedziesz jakos wygladal... albo olej temat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 14.06.2023 o 19:45, Patro1995 napisał:

Siema czytałem na zagranicznym forum że ludzie robią własnego Fina topical w 60 ml minoxa wrzucają 2,4 mg tabletki i ponoć to najlepsza alternatywa bo w ogóle nie przenika do organizmu a na głowie działa, czy ta dawka nie wydaje się za mała? Szukam jak najmniej inwazyjnej terapii bo miałem uboki nawet i po 0,025, jakie jest wasze zdanie? 

Nasze zdanie może być tylko jedno. Wypróbuj na sobie i opisz dokładnie to w tym wątku. Każdy ma inną tolerancję organizmu i to, co dla jednego jest dużą dawką, dla drugiego jest małą. Nie chcę absolutnie Ciebie obrazić, ale wydaje mi się, że Twoje uboki mogą być wyimaginowane. Czy słyszałeś o efekcie nocebo? Ten efekt, to negatywne nastawienie pacjenta do terapii. Ludzie łysiejący często mają depresyjne nastawienie i doszukują się efektów ubocznych w czymkolwiek. Nie wiem czy tak jest w Twoim przypadku, ale to jest całkowicie możliwe. Może warto dać sobie trochę więcej czasu i pozwolić, aby organizm się przystosował do dawki. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, Andrew3 napisał:

 Każdy ma inną tolerancję organizmu i to, co dla jednego jest dużą dawką, dla drugiego jest małą.

 

To jest jeden fakt. A drugi to taki, że każdy ma też inną tolerancję psychiczną (serio i jest to bardzo ważne - odgrywa większą rolę niż się komu może wydawać i od tego zależy też podatność na nocebo), ale żeby tego było mało, to są też tacy co mają psychozę odnośnie uboków. Czytałem na zagranicznych forach nawet o tym jakie to uboki (włącznie z obumarciem dydka), dosłownie całe litanie najgorszych (nie będę tu wymieniał bo już nawet i nie pamiętam...) od jednorazowego przyjęcia jednej tabletki fina... 

A są też i trole na zagranicznych forach, którym bardzo zależy aby obrzydzić fina innym oraz zniechęcić do tego leku. Tego nie można wykluczyć, bo skoro ktoś pisze kilka takich samych płaczliwych postów w różnych miejscach a zaś znika to o czym to świadczy...

  • Like 1

Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, antydhtor napisał:

 

 Tego nie można wykluczyć, bo skoro ktoś pisze kilka takich samych płaczliwych postów w różnych miejscach a zaś znika to o czym to świadczy...

Świadczy to o tym, że jest sprzedawcą innego specyfiku, lub nagania do leczenia chirurgicznego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...