free web hit counter Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,
Mam dosyć niski poziom DHT przed wejściem na fina 370 ng/l (norma to 250-990 ng/l), więc myślę że branie doustnie może zbić mój poziom poniżej normy. Zastanawiam się w tym momencie czy po prostu brać mniejszą dawkę niż 1mg dziennie doustnie, czy zacząć od topicala 0,25%, który obniży mi DHT we krwi o jakieś 25%?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt Ci nie powie jak Twój organizm zareaguje (nawet lekarz), natomiast jest część ludzi którym skutki uboczne nie ustępują nawet po odstawieniu środków obniżających poziom DHT (zgoogluj post finasteride syndrome) i borykają się z zaburzeniami libido, erekcji czy też depresją co ma podłoże w tym wypadku właśnie hormonalne. Mając na start niskie DHT na pewno jesteś w grupie podwyższonego ryzyka i biorąc to pod uwagę, rozsądnym zdaje się zacząć od jak najniższych dawek topical i co miesiąc albo dwa badać hormony i też empirycznie obserwować jak organizm reaguje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli byłbyś zainteresowany topicalem mam dostępny


Mam dostępne RU58841/ FIN topical

t.me/haircarepatryk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio widziałem jakiś komentarz na yt, że topical rzekomo obniża dht we krwi o 25%, a w skalpie o jakieś 50% z tymże badania były robione po tygodniu używania. Zastanawiam się tutaj czy na dłuższa metę taki topical - koniec końców po dłuższym stosowaniu nie obniża dht we krwi jak doustny czyli o jakieś 70%?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na swoim przykladzie moge powiedziec ze nie, we krwi spada ale nie jakos znacznie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, Caraos napisał:

wg mnie topical skutezniejszy ale to moja opinia, kupuje gotowy.

Witaj , z tego co pamiętam to używałeś topical'a w żelu liposomalny ? - używałeś może innej wersji z trichosolem ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej, bez trichosolu, to fin robiony aptecznie na zamowienie, nie sprzedawany jako gotowy specyfik przez jakas marke.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...