free web hit counter Skocz do zawartości
m123456

Aestepool Dr. Ahmed Altan Turcja 3.10.2023 Prognozowane 4200 graftów

Rekomendowane odpowiedzi

Po wielu latach zdecydowałem się na przeszczep włosów w Turcji w Aestepool u Dr Ahmeda ze względu na profesjonalne podejście do klienta oraz zadowalające w dużym stopniu wyniki osób po zabiegu.

Zabieg mam umówiony na 3.10.2023r prognozowane 4200 graftów jak na zdjęciu ( możliwe, że jeszcze coś się zmieni ale na pewno nie dużo )

Będę wrzucać postępy oraz relacje pozabiegowe.

Pozdrawiam.

 

zdjecie4.jpg

zdjecie2.jpg

zdjecie3.jpg

zdjecie1.jpg

  • Like 1

Kuracja : Proscar 1/4 tabletki dziennie

Zabieg : Aestepool 4500 graftów 3.10.2023

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, roosvelt1984 napisał:

Cześć, jaki był (będzie) w Twoim przypadku czas oczekiwania na zabieg?

Cześć terminy były nawet i za 2-3tyg od podjęcia decyzji ale termin na październik najbardziej mi pasował


Kuracja : Proscar 1/4 tabletki dziennie

Zabieg : Aestepool 4500 graftów 3.10.2023

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@m123456
A kto i gdzie Ci rysował te linię? Bo czytam na ich stronie że najpierw trzeba wysłać zdjęcia. A potem można do nich pojechać gdzieś w Polsce i rysują przykładową linię i wyliczają grafty przed wylotem do Turcji? Jak to jest

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Rafson95 napisał:

@m123456
A kto i gdzie Ci rysował te linię? Bo czytam na ich stronie że najpierw trzeba wysłać zdjęcia. A potem można do nich pojechać gdzieś w Polsce i rysują przykładową linię i wyliczają grafty przed wylotem do Turcji? Jak to jest

 

 

Linie wstępną rysowaliśmy z Damianem w punkcie aestepool w Warszawie. Wylicza on grafty i proponuję linię włosów. Oczywiście wszystko będzie jeszcze konsultowane z dr przed zabiegiem w samej Turcji


Kuracja : Proscar 1/4 tabletki dziennie

Zabieg : Aestepool 4500 graftów 3.10.2023

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za konsultacje w Warszawie coś płaciłeś, czy jest to raczej w ramach pakietu gdy się decydujesz na zabieg? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 29.08.2023 o 10:38, m123456 napisał:

Cześć terminy były nawet i za 2-3tyg od podjęcia decyzji ale termin na październik najbardziej mi pasował

Podjąłeś już decyzję - którego dnia października lecisz, może dołącze :) ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, waajchaa napisał:

Za konsultacje w Warszawie coś płaciłeś, czy jest to raczej w ramach pakietu gdy się decydujesz na zabieg? 

Konsultacja jest darmowa

 

7 godzin temu, przemek89k napisał:

Podjąłeś już decyzję - którego dnia października lecisz, może dołącze :) ?

Tak termin jak w tytule postu. We wtorek mam zabieg


Kuracja : Proscar 1/4 tabletki dziennie

Zabieg : Aestepool 4500 graftów 3.10.2023

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

Jestem już po zabiegu przeszczepione zostało ostatecznie 4500 graftów. Poniżej krótka relacja jeśli macie jakieś dodatkowe pytania to śmiało.

1) Przylot - Lot trwał jakieś 2g 30min kierowca odebrał mnie z lotniska ( mnie i kolegę który też miał zabieg następnego dnia jak ja ). Po około 40 min byliśmy już w hotelu. Hotel bardzo fajny 5 gwiazdek apartament na oko z 60m2 aż za bogato ;)

2) Dzień zabiegu - Śniadanie w hotelu o 7 rano na wypasie. Po 8 odebrała nas z hotelu Dominika z kierowcą, która była z nami cały czas podczas zabiegu udzielając wszelkiej pomocy. W klinice podpisaliśmy formularze badanie krwi krótki opis zabiegu płatność. Pierwszy etap pobieranie graftów przez asystentki doktora u mnie trwał jakieś 2.5g najgorszy etap wytrzymać znieczulenie z tyłu głowy samo pobieranie już bez problemu miejscami tylko czuć gdzie znieczulenie gorzej się rozeszło. Po tym etapie przerwa na obiad i skorzystanie z toalety. Etap 2 doktor osobiście robi otwory pod grafty trwało to około 1g. Trzeci ostatni etap znieczulenie ( dużo mniej bolesne jest na przodzie głowy więc dużo przyjemniejszy etap ) i wkładanie graftów również przez asystentki doktora w otwory. Dziewczyny działały naprawdę szybko i sprawnie widać że robią to codziennie. Ten etap u mnie trwał też około 2.5g z racji dużej ilości graftów 4500szt. Po wszystkim otrzymałem wszelkie instrukcje od Dominiki pozabiegowe wraz z lekami i specjalistycznym szamponem.

3) Dzień powrotu - Mało spałem bo wylot miałem już o 7 czasu Tureckiego spanie na ręczniku zwiniętym pod szyją niestety mi nie służy udało mi się przespać może z 2 godziny :) . Po powrocie z racji tego, że nie zdążyłem pojechać do kliniki ze względu na wczesny lot udałem się prosto z lotniska do Domiana z aestepool przy metrze wilanowska. Damian zrobił mi kompleksowe mycie oraz zdjęcie opatrunku. Zarówno Damian jak i Doktor po przesłanych przez niego zdjęciach na Whatsupie do Dr potwierdzilli, że wszystko wygląda bardzo dobrze i czekamy mam nadzieję na super efekty :)

 

Poniżej troche zdjęc zarówno hotelu kliniki obiadu i oczywiście głowy po umyciu

 

 

 

 

aste1.jpg

aste2.jpg

aste3.jpg

hotel2.jpg

hotel3.jpg

hotel5.jpg

obiad1.jpg

zabieg1.jpg

zabieg2.jpg

  • Like 1

Kuracja : Proscar 1/4 tabletki dziennie

Zabieg : Aestepool 4500 graftów 3.10.2023

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, czeka2 napisał:

Bierzesz, będziesz brał blokera?

Tak biorę finasteryd od wielu lat dokładnie proscar i zalecane jest dalsze stosowanie 


Kuracja : Proscar 1/4 tabletki dziennie

Zabieg : Aestepool 4500 graftów 3.10.2023

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
58 minut temu, przemek89k napisał:

Czy włosy na finasterydzie w dalszym ciągu Ci wypadają, czy się coś ustabilizowało?

od kilku lat sytuacja się ustabilizowała dlatego zdecydowałem się na przeszczep


Kuracja : Proscar 1/4 tabletki dziennie

Zabieg : Aestepool 4500 graftów 3.10.2023

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W jakiej dawce bierzesz finasteryd? Minoxidil też bierzesz, albo będziesz brał po przeszczepie (topical, czy doustnie)? Jeżeli można wiedzieć to w jakim wieku jesteś? Na mnie chyba finasteryd źle działa, albo zabawa z minoxidilem - odkąd zacząłem to mam wrażenie, że tylko pogorszyłem sytuację na głowie... finasteryd biorę 5 miesięcy a włosy nadal lecą...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, przemek89k napisał:

W jakiej dawce bierzesz finasteryd? Minoxidil też bierzesz, albo będziesz brał po przeszczepie (topical, czy doustnie)? Jeżeli można wiedzieć to w jakim wieku jesteś? Na mnie chyba finasteryd źle działa, albo zabawa z minoxidilem - odkąd zacząłem to mam wrażenie, że tylko pogorszyłem sytuację na głowie... finasteryd biorę 5 miesięcy a włosy nadal lecą...

Biorę tylko finasteryd okolo 1.25mg dziennie proscar ma 5 dziele tabletkę na 4 części na oko i biorę 1/4 tabletki codziennie o ile nie zapomnę ktoregos dnia 😄


Kuracja : Proscar 1/4 tabletki dziennie

Zabieg : Aestepool 4500 graftów 3.10.2023

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, pacjent0 napisał:

Porządna robota, gratulacje :)

Dzięki na ten moment wszystko wygląda bardzo dobrze nic tylko czekać na efekty :)

  • Like 1

Kuracja : Proscar 1/4 tabletki dziennie

Zabieg : Aestepool 4500 graftów 3.10.2023

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, waajchaa napisał:

Czy w klinice wspominali coś jak wygląda sprawa z obcinaniem włosów po zabiegu? 

Tak przez pierwsze 4 miesiące przeszczepione włosy tylko nożyczkami


Kuracja : Proscar 1/4 tabletki dziennie

Zabieg : Aestepool 4500 graftów 3.10.2023

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, przemek89k napisał:

A miejsce, z którego były pobierane można maszynką czy też nożyczkami?

Według zaleceń cytuje:

" Nie zaleca się golenia włosów w obszarze dawczym żyletką lub brzytwą przez 4 miesiące, można używać maszynki do włosów tylko w tym obszarze. "

" Nie zaleca się ścinania włosów w obszarze biorczym maszynką do włosów wcześniej niż po upływie 4 miesięcy, w tym czasie pacjent może ścinać włosy ostrymi nożyczkami"


Kuracja : Proscar 1/4 tabletki dziennie

Zabieg : Aestepool 4500 graftów 3.10.2023

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaka reakcji bliskich i znajomych na Twój przeszczep, spotkałeś się może z krytyką osób nierozumiejących problemu? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, waajchaa napisał:

Jaka reakcji bliskich i znajomych na Twój przeszczep, spotkałeś się może z krytyką osób nierozumiejących problemu? 

Większość osób raczej z tekstem " A po co Ci to " ale teraz po zabiegu bardziej są zainteresowani co z tego będzie

  • Like 1

Kuracja : Proscar 1/4 tabletki dziennie

Zabieg : Aestepool 4500 graftów 3.10.2023

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aktualizacja 10 Dni po zabiegu

głowa1.jpg

głowa2.jpg

głowa3.jpg

głowa4.jpg


Kuracja : Proscar 1/4 tabletki dziennie

Zabieg : Aestepool 4500 graftów 3.10.2023

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...