free web hit counter Skocz do zawartości

czeka2

Members
 • Liczba zawartości

  16
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

1 Neutral

O czeka2

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Odrost był dobry. Przy dłuższych włosach widać brak w gęstości, szczególnie jak włosy są czymś przygniecione długo. Z obliczen wynika że gęstość sadzenia była na poziomie ok 45 gr/ccm Na oko front ma podobną powierzchnie, co można szacować że gęstość sadzenia jest na 70 gr/ccm. Należałoby to pomnożyć jeszcze przez procent odrostu. Wiec na pewno jest mniej. Zobaczymy czy bedzie różnica
 2. Patrzac na zdjęcie tuż po HT a na obecne przy tej samej dlugosci jak oceniacie % odrostu korony?
 3. Jesli zgolisz na 0 maszynką to widać białe punkty przy 5 mm się maskują. Sam się zdziwiłem jak przy okazji drugiego HT zobaczyłem strefe dawczą przy zgoleniu na 0.
 4. @mglath 3,5k to już jest jakaść konretna ilość Mógłbyś na tych zdjęciach uchwycić stan przed/ tuż po zabiegu i ten ostateczny wynik?
 5. Ten argument ciężko byłoby obronić. Na pewno przed zabiegem była rysowana linia włosów i pytali o zgode. Sam miałem niedawno zabieg i wolałbym mieć troszke większe zakola, natomiast odtworzona została linia naturalna. Są na forum osoby jak antydhtor który toczył boje żeby mieć U sahpe. Więc to kwestia gustu. Kluczowe jest czy pokazali Ci przed zabiegem co chcą zrobic
 6. Wydaje mi się , że jest troche lepiej tj. włosy stały sie grubsze. Jak na 2.8k i taki obszar, efekt powinien być lepszy. Masz jakies zdjęcia obszaru biorczego jak zeszły strupy?
 7. Alkohol podrażnia skóre. Zdziwiłbym sie gdyby sie zgodzili. Chyba że doustnie
 8. To zbyt duże uproszczenie. Gdzie w takim razie 4250 które miał posadzone.Tam niewiele zostało a jesli juz to zminaturyzowane. Prędzej bym powiedzial że zaczął brać fina przed HT który dobrze na niego podziałał. Po HT niewiele grafów odrosło natomiast efekt był po finie. Przestał brac i wrócił do stanu początkowego. Ta relacja jest ciekawa ale niepełna, nie widzielismy jak wygladał przed HT ani jak jego donor wylądał po tym jak wyłysial drugi raz. Dalej uważam że takich przypadków powinno byc duzo wiecej biorąc pod uwage ilosc HT jaka sie przewinęla przez to forum od 2016
 9. Czytaj posty. To samo badanie opisywałem wcześniej. Co do drugiego badania to jest to opinia kliniki a wiec stronnicze. W tym pierwszym badaniu zauwazono spadek gestosci 55%(umiarkowany) + 8%(duzy) = 63% Na tym forum przewinęlo się juz bardzo duzo relacji od których upłyneło grubo 5lat. Ludzie po rozwiązaniu problemu nie logują sie tu już raczej. Jesli mieliby spadek gestości byłby tu wysyp takich tematów.
 10. No ciekawe... Argumenty z tymi eksperymentami w przeszczepionych włosach na mysze do mnie nie trafiają. To jest całkowicie inny układ, chociażby DHT. Ale fajnie że podnosi ten temat bo opieranie sie na zapewnieniach klinik które na tym zarabiają też jest słabe. Tu są badania o ktorych typ w filmiku mówił https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC8061642/ Na minus jest to że tylko jedną nacje wzięli pod uwage. Także do oceny tych zdjęc moznaby się doczepić. Np to: Zdjęcie J to rok po HT Zdjęcie O to 4 lata po HT Ocena: Lekka redukcja w gęstości. Ja bym ocenil troche inaczej. Moze to na żywo inaczej wygladało. Może gość zrobił mikropigmentacje. Np ja, robilem 5 lat temu. Najlepiej byloby zapytać o opinie lub zdjęcia ludzi którzy byli całkowicie łysi w miejscu biorczym i nie stosowali farmakologi.
 11. Generalnie to narracja jest taka że włosy przeszczepione w nowym miejscu, zachowują sie w taki sam sposób jakby były w miejscu początkowym. Cala idea przeszczepu bazuje na tym że w przypadku łysienia androgenowego włosy na potylicy są odporniejsze (lub nawet całkowice odporne) na tego typu łysienie. To każdy wiedzial. Jakie zatem rewelacje masz tu na myśli? :
 12. W mojej ocenie najwiekszy odrost byl między 4/6 msc. Ale sam oceń. Wrzucilem zdjecia do swojego tematu żeby Ci nie zaśmiecać
 13. Oba na Cyprze. Na prośbe @saymenq wrzucam etapy odrostu korony.
 14. Zobacz moją relacje gdzie robilem korone pare lat temu. 2,65k grafow, stan gorszy od Twojego. Odrost lepszy. Niemniej jednak zgodziłbym się z tezą (biorąc swój przypadek pod uwage)
×
×
 • Dodaj nową pozycję...