free web hit counter Skocz do zawartości
m123456

Aestepool Dr. Ahmed Altan Turcja 3.10.2023 Prognozowane 4200 graftów

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, ad7 napisał:

Wygląda na to, że będą to już te docelowe. Efekt od stanu wyjściowego zaczyna robić wrażenie. Ale przyznać muszę, że shock loss miałeś dość konkretny jeśli chodzi o pierwsze miesiące.

Jak długo dokładnie bierzesz proscar? Masz/miałeś do tej pory jakieś nieciekawe efekty po nim?

Na zdjęciach widać też jakby jaśniejsze pojedyncze włosy. To efekt światła czy po prostu kolorytu nowego włosa? Czy może po zabiegu zaczęły ci one siwieć? Ciężko wywnioskować po fotkach :D 

Jestem świadom tego, że miałem duży ubytek i pewnie gęstość nie będzie mega zadowalająca. Ale na pewno jest duża poprawa wizualna. Człowiek od razu wygląda kilka lat młodziej nawet z mocno przerzedzonym przodem. Jest to 5 miesiąc więc jeszcze 6 i 7 może być delikatna poprawa na którą liczę. Zapewne potem już niewiele się zmieni... :(

Proscar biorę już jakieś 10 lat myślę, że mój organizm już się do niego przyzwyczaił i nie odczuwam jakiś mega skutków ubocznych. 

Co do pojedynczych jasnych włosów to efekt światła 

  • Like 1

Kuracja : Proscar 1/4 tabletki dziennie

Zabieg : Aestepool 4500 graftów 3.10.2023

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć, 

Dziś mija dokładnie 6 miesięcy od mojego zabiegu w Turcji. Wrzucam foto relację. Wydaje mi się, że wszystko co miało już wyrosnąć to wyrosło.  Nie spodziewam się już jakiejś większej różnicy w dalszych miesiącach. Włosy są trochę dzikie nie wiem jak je mam układać :) Tak jak już pisałem wielokrotnie włosy widać, że są przerzedzone ale miałem duży ubytek.

Podsumowując jestem zadowolony z zabiegu w tej cenie na pewno nikt nie zrobiłby mi tego lepiej. Poprawa wizualna oczywiście na duży plus. Sporo osób, które długo mnie nie widziały są pozytywnie zaskoczone rezultatem. Ogólnie dziwne uczucie bo np włosów na zakolach nie miałem od 20 lat. Poniżej zdjęcia z 6 miesiąca

20240403_144220.jpg

bok1.jpg

bok2.jpg

gora.jpg

gora2.jpg

przod.jpg

tylglowy.jpg

  • Like 1

Kuracja : Proscar 1/4 tabletki dziennie

Zabieg : Aestepool 4500 graftów 3.10.2023

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Wydaje mi się, że wszystko co miało już wyrosnąć to wyrosło. "

Nie :)

Wg "timeline" to dopiero 40-50% efektu :)

Zatem zrób prosze dokłądnie te same fotki za kolejne pół roku i porównaj :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również uważam, że przedwcześnie się hamujesz pod kątem efektów. Już jest dobrze, a za kilka miesięcy będzie jeszcze lepiej.

Super sprawa z donorem. Po zdjęciach kompletnie nic nie widać aby było tam coś robione.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście mam świadomość, że cały proces trwa rok ale po większości relacji nie widzę wielkich zmian między 6/7 miesiącem a 12 miesiącem ale obym się mylił i każdy progres będzie na duży + :)

Jeszcze fotki po wizycie u fryzjera :)

fryz1.jpg

fryz2.jpg


Kuracja : Proscar 1/4 tabletki dziennie

Zabieg : Aestepool 4500 graftów 3.10.2023

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4200 graftow to po prostu za mało, żeby pokryć tak duży obszar, więc tak to wygląda przy tej długości włosów. Jednakże za kilka miesięcy jak włosy podrosną, to iluzja gęstości się trochę poprawi. Tak czy siak, drugi przeszczep zrobiłby różnicę. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Za dwa miesiące Ci się to jeszcze dogęści. Dbaj o skórę głowy, mycie na dwa razy, peelingi, masaże, jakiś szampon z neutralnym ph, to wszystko może trochę pomóc :)

Edytowane przez pacjent0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, pacjent0 napisał:

Za dwa miesiące Ci się to jeszcze dogęści. Dbaj o skórę głowy, mycie na dwa razy, peelingi, masaże, jakiś szampon z neutralnym ph, to wszystko może trochę pomóc :)

polecasz jakiś konkretny szampon?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, dhttrash napisał:

polecasz jakiś konkretny szampon?

 

Z apteki z kategorii nawilżających. Ostatnio przesiadłem się z Radicala med nawilżającego na "Ziaja Med Kuracja Łagodząca szampon nawilżający do włosów i wrażliwej skóry głowy" i jestem zadowolony. Ja też wychodzę z założenia, że marketowe szampony są dla ludu niemającego za dużego pojęcia o włosach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, dhttrash napisał:

polecasz jakiś konkretny szampon?

 

Ja mogę od siebie polecić co polecił mi Damian z Aestopool - DS Lab Revita. Coś magicznego, może kosztuje swoje ale naprawdę przekłada się to jakość produktu i jest turbo wydajny. Wystarczy odrobina i pieni się na całą głowę. W życiu nie miałem lepszego szamponu.

Też polecam mycie na dwa razy - tzn. najpierw normalne mycie i spłukanie po czym ponownie i pozostawienie szamponu na 2-3 minuty. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 10.04.2024 o 15:11, pacjent0 napisał:

Za dwa miesiące Ci się to jeszcze dogęści. Dbaj o skórę głowy, mycie na dwa razy, peelingi, masaże, jakiś szampon z neutralnym ph, to wszystko może trochę pomóc :)

Robię peelingi raz w tygodniu używam so flow z Hebe. Szampon używam na ten moment bambino dla dzieci 

  • Like 1

Kuracja : Proscar 1/4 tabletki dziennie

Zabieg : Aestepool 4500 graftów 3.10.2023

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej jak dla mnie jest spoko poprawa dużo lepiej to wygląda jak przed zabiegiem. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...