free web hit counter Skocz do zawartości

dhttrash

Members
 • Liczba zawartości

  33
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  1

Ostatnia wygrana dhttrash w dniu 23 Marca

Użytkownicy przyznają dhttrash punkty reputacji!

Reputacja

3 Neutral

O dhttrash

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. łykanie 4 tabletek dziennie? czyli inne leki na Twoje przewlekłe choroby? Jeżeli tak to sprawdź, czy są w głównej mierze metabolizowane przez wątrobę. Wątpliwości z tym związane zawsze możesz rozwiać regularnie badając panel wątrobowy z krwi żylnej (ALT, AST)
 2. trycholog wypisze skierowanie? jest to uznawane w Trucji? Czy może dermatolog?
 3. a jak wygląda Twoja kuracja? tylko fin?
 4. dosyć poważne efekty uboczne przy tak zdawałoby się niskiej dawce. Robiłeś może badania hormonów we krwi przed kuracją? Możesz spróbować w K&B 2%. Zawiera on tylko 40% alkoholu w roztworze. Patryk na forum właśnie w K&B sporządza Topicala.
 5. Czytałem, że Trichosol co prawda nie drażni tak skóry głowy jak alkohol, ale Fin, czy Dut lepiej zachowują swoje właściowści właśnie w alko. 3 miesiące to rzeczywiście krótko, ale potem zostaje zwiększenie stężenie Fina, albo przejście na doustną drogę podania, jeżeli nie będzie widać efektów.
 6. a ile czasu dokładnie stosujesz topical fina, w jakim stężeniu i jak często?
 7. Nie ma problemu, gdy już wyschnie nie powinien drażnić skóry głowy, trzeba chwilę odczekać, sam czas działania napisany jest na opakowaniu producenta, zazwyczaj 30-60 sekund.
 8. Dokładnie, ten medyczny, skinsept, medisept. najlepiej bez dodatków np. Gliceryny.
 9. dezynfekcja alkoholem salicylowym jest bez sensu. Najlepiej użyć roztworu alkoholu 70% stężeniu. Odczekać aż wyschnie.
 10. Występuje tak wzmożony shedding na linii włosów i jest widoczny, zazwyczaj te włosy odrastają po kilku cyklach, ale niektórzy mówią, że nie odrosły wszystkie i stan jest gorszy niż przed kuracją. Zazwyczaj chyba częściej narzekają na to zjawisko, gdy przechodzą z fina na duta.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...