free web hit counter Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, dużymi krokami zbliżam się do mojego 1 w życiu HT. Co radzilibyście kupić żeby być przygotowanym na pierwsze godziny/dni po zabiegu? Dmuchany rogal do spania? Jakis atomizer do"pryskania" głowy? Co było waszym zdaniem najważniejsze czy o czym ewentualnie nie wiedzieliście  a wraz z doswiadczeniem byłoby przydatne z waszej perespektywy?

Dziękuje za wszelkie porady

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, faketaxidriver napisał:

Witam, dużymi krokami zbliżam się do mojego 1 w życiu HT. Co radzilibyście kupić żeby być przygotowanym na pierwsze godziny/dni po zabiegu? Dmuchany rogal do spania? Jakis atomizer do"pryskania" głowy? Co było waszym zdaniem najważniejsze czy o czym ewentualnie nie wiedzieliście  a wraz z doswiadczeniem byłoby przydatne z waszej perespektywy?

Dziękuje za wszelkie porady

Rogal będzie pomocny, a tak to postępuj z zgodnie z zaleceniami kliniki. Każda sensowna klinika ma swój protokół i zestaw produktów które powinieneś dostać. Najwygodniej jest jeśli przez pierwsze 2 tygodnie nie musisz wychodzić z domu. Z doświadczenia nie warto się stresować że pogubi się grafty itd. Trzeba uważać szczególnie przez 1 tydzień. Ale jakbyś sobie przypadkiem wydrapał graft to będziesz tego świadomy bo będzie krwotok. Jakby się tak stało to się nie stresuj, pamiętaj że masz jeszcze kilka tysięcy innych. Nie jest tak że można sobie wydrapać 80% grafów bez konsekwencji i nikt tego nie zauważy jak sugerują niektórzy "spece" z polski

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam wygodny leżak do spania, aby utrzymać prawidłowy kąt i spać sobie spokojnie z rogalem na karku. Ja jeszcze wiązałem sobie sznurkiem ręce do kolan na czas snu, żeby przypadkiem niczego nie dotknąć.

Edytowane przez pacjent0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, lk19 napisał:

Czy po HT klinika kazała wam stosować minoxidil w miejsce przeszczepu? 

Nie. Sam musisz zdecydować lub zapytać o to klinikę co jest dla Ciebie najlepsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
52 minuty temu, czeka2 napisał:

Alkohol podrażnia skóre. Zdziwiłbym sie gdyby sie zgodzili.
Chyba że doustnie

Minoxidil bardziej :), z tego co wiem od dobrego trychologa to można tego rodzaju preparaty stosować od momentu zagojenia się skóry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...