free web hit counter Skocz do zawartości
BHR Clinic

Dr.Bisanga + Dr.Kostis, BHR Clinic, 2410 FUE 0 - 12 Miesięcy

Rekomendowane odpowiedzi

Przedstawiamy rezultat zabiegu pacjenta który zgłosił się do nas po szeroko zakrojonych poszukiwaniach odpowiedniej kliniki. Pacjent chciał zaradzić recesji swojej linii włosów którą skrzętnie kamuflował. Z poniższych zdjęć widać jak głęboko sięgały ubytki w linii włosów. Rezultatem zabiegu jest bardzo naturalna i gęsta linia włosów, po której ciężko ocenić że jest to wynik przeszczepu włosów.Bardzo dziękujemy pacjentowi za podzielenie się swoim przypadkiem.

Cytat pacjenta:

„Przed wyborem dr. Bisangi i BHR,  przeprowadziłem konsultacje online z doktorami: McGrath, Feridunim, Bicerem, Marasem, Freitasem, HLC i Pekinerem. Zawęziłem wybór między Freitasem a Bisangą, ale ostatecznie wybrałem dr. Bisangę ze względu na jego reputację, przypadki podobne do moich ze znakomitymi rezultatami oraz fakt, że nieco ponad rok temu udało mi się odbyć z nim osobistą konsultację w Atenach.”

 

Wiek: 38

Stosowane leki: finasteryd i doustny minoxidil

Gęstość obszaru kawczego: 77 graftów/cm2

Użyte grafty:

1 włosowe: 415

2 włsowe: 945

3 włosowe: 752

4 włsowe: 298

TOTAL:  2410

 

Przed zabiegiem:

img


img

img

 

Zabieg: 
img

img

img

 

12 Miesięcy:

img

img

img

img

img

img

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

„Przed wyborem dr. Prandeckiego,  przeprowadziłem konsultacje online z doktorami: Juliuszem Prandeckim, Turkowskim, Osteomedem w Krakowie, Marasem, Freitasem, HLC i Pekinerem. Zawęziłem wybór między Prandeckim a Turkowskim, ale ostatecznie wybrałem dr. Prandeckiego ze względu na jego reputację, przypadki podobne do moich ze znakomitymi rezultatami oraz fakt, że nieco ponad rok temu udało mi się odbyć z nim osobistą konsultację w Atenach.”

No BHR tutaj fajny rezultat. 

Edytowane przez ElChapoGuzman
  • Haha 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, ElChapoGuzman napisał:

„Przed wyborem dr. Prandeckiego,  przeprowadziłem konsultacje online z doktorami: Juliuszem Prandeckim, Turkowskim, Osteomedem w Krakowie, Marasem, Freitasem, HLC i Pekinerem. Zawęziłem wybór między Prandeckim a Turkowskim, ale ostatecznie wybrałem dr. Prandeckiego ze względu na jego reputację, przypadki podobne do moich ze znakomitymi rezultatami oraz fakt, że nieco ponad rok temu udało mi się odbyć z nim osobistą konsultację w Atenach.”

 🤣 

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...