free web hit counter Skocz do zawartości
Pawel1989

Topical fin 0,025% brak efektów

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Od maja tego roku stosuję topical fina o stężeniu 0,025% zakupionego w Farmacia Tristaina

Niestety zaczął się szósty miesiąc stosowania, a włosy nadal lecą. Ostatnio nawet zrobiło mi się jakieś puste miejsce na tzw. języku, gdzieś o powierzchni 1cm2 Widać, że włosy tam są grube, a tak jakby przestały po prostu rosnąć. Na koronie mam przerzedzenie i też kompletnie nic się tam nie dogęściło. Mam wrażenie, że włosy z przodu lecą jeszcze szybciej niż przed terapią, kiedy to nic nie stosowałem.

Na początku terapii były jakieś skutki uboczne typu, uderzenia gorąca, szybsza męczliwość, brak siły mięśniowej, które potem ustały.

Stosuję codziennie 1ml

Czy jest sens dalej to stosować czy odstawić ten specyfik i zainwestować w jakąś czapkę? Maszynkę już mam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam wrażenie, że albo po minoxidilu, albo po finasterydzie tych włosów leci i leci... i też zacząłem w maju, tyle że wersję doustną finasterydu 1mg dziennie.

Dermatolog i z tego co czytałem przekonują mnie trochę, że to wszystko musi się rozkręcić i potrzeba trochę czasu, że od maja to zdecydowanie za krótko. Poza tym finasteryd też może powodować wypadanie słabszych włosów - ciekawe tylko czy one w ogóle odrosną, bo u mnie już duże łysiny widać... może być tak, że za rok znowu będę mówił kurcze, na pewno zaraz odrosną mocniejsze, a tutaj lipa...

A stosujesz coś poza finasterydem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brałem jakieś witaminy typu biotyna, selen, cynk, msm, ale musiałem je odstawić jakieś 3 miesiące temu, bo już żołądek mnie bolał od nich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...