free web hit counter Skocz do zawartości
Alexy34

Alexy34 3970grafow getfue MEMORIAL Turcja -8luty2013

Rekomendowane odpowiedzi

To jeszcze kontur zaczerwienienia. Po 3 miesiącach to nie ma szału na pewno Tak za 2-3 tygodnie zacznie się zagęszczać . Znajomi jak ściągam czapeczkę po 4,5 miesiąca są w szoku, ale dla mnie to jeszcze nie to . Korona tylko się strasznie ciągnie tam jakby nic się nie działo. Pisałem w tej sprawie z przedstawicieliem kliniki to ponoć tak jest że korona ma do dwóch miesięcy opóznienia. Po 4,5 miesiącach na upartego można już coś z tym zrobić ale włosy są jeszcze rzadkie i cienkie . Znajomi uważają,że jest rewelacja to nie wiem co po roku będą mówić

 

 

Sledzę twój wątek iu jak na 3 miesiące z wcześniejszych zdjęć u Ciebie jest ok . Coś tam już kiełkuje . U mnie było też tak. Za 1,5 miesiąca będziesz już mógł oceniać pierwsze skromne efekty.

 

Pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no tak tylko u mnie juz jest mnostwo wlosow juz niemal niewidac lysiny , zadnych zaczerwien nie ma : ) jest tylko ich troszke mniej tu w obrebie zakoli ...ale jesli to rzeczywiscie ......tylko 30 % odrostu to bedzie jazda , no zobaczymy .....

 

...a co do drugiej sprawy no to widzisz ..... tak chwaliles super te klinike, ze tak koniecznie duuuuzo za extra jakosc zabiegu ...najlepiej abys pokazal zdjecia i opisal swoj przypadek ,przeciez twarzy nie trzeba

 

u mnie na koronie to momentalnie wyrosly ...juz tak sobie mowie ze nawet tak jak teraz gdyby zostalo to od biedy i tak jest o wiele lepiej ............

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no tak tylko u mnie juz jest mnostwo wlosow juz niemal niewidac lysiny , zadnych zaczerwien nie ma : ) jest tylko ich troszke mniej tu w obrebie zakoli ...ale jesli to rzeczywiscie ......tylko 30 % odrostu to bedzie jazda , no zobaczymy .....

 

...a co do drugiej sprawy no to widzisz ..... tak chwaliles super te klinike, ze tak koniecznie duuuuzo za extra jakosc zabiegu ...najlepiej abys pokazal zdjecia i opisal swoj przypadek ,przeciez twarzy nie trzeba

 

u mnie na koronie to momentalnie wyrosly ...juz tak sobie mowie ze nawet tak jak teraz gdyby zostalo to od biedy i tak jest o wiele lepiej ............

 

Gdybyś zastosował dodatkowo EMU oil to jeszcze byś przyspieszył proces + zmniejszył prawdopodobieństwo nieprzyjęcia

 

Boje się w Twoim przypadku "white dots", bo wydaje mi się że nie uniknie się tego w przypadku mechanicznego FUE, przynajmniej do momentu aż wprowadzą bardziej zaawansowane narzędzia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no tak tylko u mnie juz jest mnostwo wlosow juz niemal niewidac lysiny , zadnych zaczerwien nie ma : ) jest tylko ich troszke mniej tu w obrebie zakoli ...ale jesli to rzeczywiscie ......tylko 30 % odrostu to bedzie jazda , no zobaczymy .....

 

...a co do drugiej sprawy no to widzisz ..... tak chwaliles super te klinike, ze tak koniecznie duuuuzo za extra jakosc zabiegu ...najlepiej abys pokazal zdjecia i opisal swoj przypadek ,przeciez twarzy nie trzeba

 

u mnie na koronie to momentalnie wyrosly ...juz tak sobie mowie ze nawet tak jak teraz gdyby zostalo to od biedy i tak jest o wiele lepiej ............

 

 

To wrzuć foty z bliska . Chyba że niewiele się różnią od tych co były parę dni temu a tam ja nie widzę szaleńczego wzrostu. Zakola miałeś puste jak ja i jakbym miał porównać to do 3 miesiąca miałem podobnie no może trochę więcej . Korona też u mnie nie była łysa dlatego ciężko mi ocenić .Na pewno korona ma jeszcze na tym etapie dużo do życzenia ale zakola są już git mogę ułożyć fryzurę z linią zaczesaną do góry i jest fajnie a to dopiero 4,5 miesiąca. Najlepszym dowodem są moi znajomi którzy jak ściągam czapeczkę żeby im pokazać to są w szoku czyli jest ok. Według BHR na 4,5 miesiąca jest 35-40% a to jest rewelacyjna dla mnie wiadomość . Korona -zobaczymy narazie nie wypowiadam się bo za wcześnie. Fotek nie wrzucam -raz że nie potrafię a dwa że nie chcę. Możesz być pewny że moja opinia będzie w 100% prawdą,ale to za parę miesięcy kiedy będzie efekt końcowy czyli styczeń 2014.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no tak tylko u mnie juz jest mnostwo wlosow juz niemal niewidac lysiny , zadnych zaczerwien nie ma : ) jest tylko ich troszke mniej tu w obrebie zakoli ...ale jesli to rzeczywiscie ......tylko 30 % odrostu to bedzie jazda , no zobaczymy .....

 

...a co do drugiej sprawy no to widzisz ..... tak chwaliles super te klinike, ze tak koniecznie duuuuzo za extra jakosc zabiegu ...najlepiej abys pokazal zdjecia i opisal swoj przypadek ,przeciez twarzy nie trzeba

 

u mnie na koronie to momentalnie wyrosly ...juz tak sobie mowie ze nawet tak jak teraz gdyby zostalo to od biedy i tak jest o wiele lepiej ............

 

Gdybyś zastosował dodatkowo EMU oil to jeszcze byś przyspieszył proces + zmniejszył prawdopodobieństwo nieprzyjęcia

 

Boje się w Twoim przypadku "white dots", bo wydaje mi się że nie uniknie się tego w przypadku mechanicznego FUE, przynajmniej do momentu aż wprowadzą bardziej zaawansowane narzędzia

 

 

A ja uważam że to nie ma żadnego wpływu z tym EMU oli . Gdyby tak było jak piszesz to każda klinika by to polecała. Ja nie stosuje nic i tego się będę trzymał. Z tego co widzę to osoby które nic nie stosowały mają najlepsze efekty ale to tylko moje spostrzeżenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

no to wrzuc te fotki do cholery : )

 

skoro tak mowisz to nie jest tragicznie ...opisales ze po 3 miesiaqcach nic sie nie dzieje ...i ze chcesz zglosic do kliniki

 

a tu moje totalnie lyse zakola , czerwona linia i obszar poranienia oraz pusta korona : )

SAM_0047.thumb.JPG.6c12e85c84d9c482712c9e83ccf11d5d.JPG

SAM_0048.thumb.JPG.c706e69e651e292a2586683a120505a6.JPG

SAM_0043.thumb.JPG.cc79c87f59857268aa125b1b64dd1bd6.JPG

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no to wrzuc te fotki do cholery : )

 

skoro tak mowisz to nie jest tragicznie ...opisales ze po 3 miesiaqcach nic sie nie dzieje ...i ze chcesz zglosic do kliniki

 

 

Aleks kiedy tak pisałem??

 

Kurde znowu na kacu piszesz??

 

Pisałem że kiełkują na etapie 3 miesięcy.

 

Nic do kliniki nie chciałem zgłaszać po 3 miesiącach

 

Nie wiem jak u Ciebie ale np umnie lewe zakole jest gorsze od prawego ale wiem że odrost może być nieregularny co i tak na tym etapie jest ok.

 

Jak już to wrzucę foty na stań końcowy czyli przed i po zabiegu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korona fajnie chociaż muszę wrócić do zdjęć przed.

 

Ps. na koronie też nie byłeś łysy także cięzko na tą chwilę stwierdzić

 

Zakole to ciężko powiedzieć ale na tym etapie jest ok (według mnie) . Odrost u każdego przebiega inaczej to indywidualna sprawa dlatego nie bardzo można porównywać . Jedni mają największy wzrost od 3-5 miesiąca inni od 5-7 itp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

A ja uważam że to nie ma żadnego wpływu z tym EMU oli . Gdyby tak było jak piszesz to każda klinika by to polecała. Ja nie stosuje nic i tego się będę trzymał. Z tego co widzę to osoby które nic nie stosowały mają najlepsze efekty ale to tylko moje spostrzeżenie.

 

Zobacz przypadek Skald'a on używa sporo rzeczy przeciwko stanom zapalnym oaz fibriozie i według mnie efekt ma sporo lepszy niż inni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem Wam stan na ponad 4,5 miesiąca . Chyba najdziwniejszy z tego całego etapu bo włosy już są i jakby człowiek zapomina że to dopiero 4miesiące i 3tygodnie bo jest już co ukłądać . Włosy są jeszcze mizerne ale jest ich sporo i daje to już efekt. Nie do końca można jeszcze stawiać na żel bo widać różnice są po pierwsze krótsze a po drugie cienkie ale jak leżą to już jest spoko. Dziwny etap

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

A ja uważam że to nie ma żadnego wpływu z tym EMU oli . Gdyby tak było jak piszesz to każda klinika by to polecała. Ja nie stosuje nic i tego się będę trzymał. Z tego co widzę to osoby które nic nie stosowały mają najlepsze efekty ale to tylko moje spostrzeżenie.

 

Zobacz przypadek Skald'a on używa sporo rzeczy przeciwko stanom zapalnym oaz fibriozie i według mnie efekt ma sporo lepszy niż inni

 

 

Prócz włosów jest jeszcze życie Wcierki duperki i inne badziewieczyli chwilowa poprawa tudzież maskowanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Powiem Wam stan na ponad 4,5 miesiąca . Chyba najdziwniejszy z tego całego etapu bo włosy już są i jakby człowiek zapomina że to dopiero 4miesiące i 3tygodnie bo jest już co ukłądać . Włosy są jeszcze mizerne ale jest ich sporo i daje to już efekt. Nie do końca można jeszcze stawiać na żel bo widać różnice są po pierwsze krótsze a po drugie cienkie ale jak leżą to już jest spoko. Dziwny etap

 

Haha gratuluję nie widziałem twoich fot, ale sam się nie mogę doczekać, moje włoski chyba zaczynają wypadać po 2 tygodniach, ale Alexy34 mówi, że będzie dobrze. No musi być!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alexy , bpeak - jesli wasze przeszczepy wypalą to będzie oznaczac nowy kierunek dla wielu polaków szukających transplantacji za naprawde przyzwoitą kase , byc moze otwieracie nowy rozdział

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Alexy , bpeak (...) byc moze otwieracie nowy rozdział

 

Dokładnie. Jeśli to wypali, przeszczepy będą zadowalającej jakości, będzie to najbardziej przełomowe wydarzenia na polskich forach o łysieniu od początku ich istnienia, czyli od 11 lat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagadam do Nicka może zostanę ich przedstawicielem na Polskę albo Europę Wschodnią, za 5 lat sklonują włosy i będę miał od getfue fryzurę 15-latka hahahaha

 

U mnie jak wypali to nie oczekuję szczoty szczególnie na koronie, ale nawet nie licząc graftów, będę wiedział czy wypali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Zagadam do Nicka może zostanę ich przedstawicielem na Polskę albo Europę Wschodnią

 

Zagadaj. Nie będziesz pierwszym naganiaczem na tym forum, będzie konkurencja. Moim zdaniem w naganianiu nie ma nic nagannego, o ile klinika, czy produkt bronią się efektami. Gorzej jak naganiasz na polskie "najlepsze kliniki" lub szampon Revita i inne takie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzis pn 20 maj - zdjecia z ostatniego piatku

 

3 miesiace i poltora tygodnia po operacji

SAM_0052.thumb.JPG.8756834b3c29e660672dce2e9efa59a5.JPG

SAM_0057.thumb.JPG.9c95575ef95ae48a2717cbcff2acb2e7.JPG

SAM_0059.thumb.JPG.d4fecb5e1889df83d8970271bd3b9458.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci Alexy ze patrzac na wszystkie zdjecia ktore dodajesz wyglada to na prawde coraz lepiej. Ja sam wyslalem swoje zdjecia do Getfue (kiedy wszedlem na strone w poszukiwaniu maila, napisal do mnie na online chat Nick). Dzisiaj otrzymałem odpowiedz ze mam szanse na przeszczep i napisal mi dwie mozliwosci na jakie moge sie zdecydowac a mianowicie poczekac jeszcze rok, dwa i zobaczyc jak łysienie postąpi albo zdecydowac sie juz teraz, oni zrobia mi linie wlosow i wypelnia czubek glowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Aleksy bedzie gitara Swietna linia i juz teraz,zaledwie 3 miesiace po zabiegu,pod niektorym katem wyglada to dobrze,a jak wyrosnie wszystko za 3-5 miesiecy to bedzie zajebiscie.Imho mozesz juz otwierac wodeczke i oblewac,bo juz teraz wygladasz duzo lepiej niz przed zabiegiem a to dopiero poczatek.

Gratuluje decyzji i dzieki ze sie z nami dzielisz zdjeciami,Ty wygrales i wiele osob dzieki Tobie tez wygra nowe wlosy w uczciwej cenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hahaha Aleksy piknie to wygląda! Ja to z tyłu tak krótko nie będę się golił jak Ty. No ale Ty też chyba miałeś mniejszy ubytek niż ja i 200 więcej graftów. Moje włoski zaczynają wypadać może dziś jutro zamieszczę foty w swoim wątku. Nie no super. To i u mnie musi być dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mysle Tomek ,ze Svetlana i inni bardzo dobrze wiedzieli co robia i czego sie podejmuja ; ) ( zapewne podobnych przypadkow mieli multum), dlatego tez sam jestem ciekaw efektow koncowych u nas obu .Wiadomo rozne byly to sytuacje ,ale jak pisalem wczesniej jesli za 3 tys euro sa w stanie doprowadzic do stanu, w ktorym rzeczywiscie bedziesz posiadal ladne wlosy (swoja droga ktory miales NW ? ) to bylaby rewelacja : ) (a czuje podswiadomie ,ze tak wlasnie bedzie )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też zaufałem ludziom, niby ryzyko bo nie Polska i nie można się sądzić o 98% gwarancji.

 

Tutaj zdjęcia przed operacją (NW5?):

 

111.jpg

 

112.jpg

 

Tak to wygląda 3 tygodnie i 4 dni po HT:

 

fot_006.jpg

 

Linia wygląda dobrze, jak Wodecki wyglądał nie będę, ale nie myślę o tym, kolega w pracy zauważył, że mi się włosy przerzedziły, czyli wypadają z przeszczepionych cebulek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trochę Wam zazdroszczę chciałbym taż już być po. Niestety musze jeszcze trochę pozbierać mamony ale nie ukrywam, że będzie mi również potrzbna Wasza pomoc trzymam kciukale Panowie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja trzymam za każdego kto się odważy. Normalnie można pomyśleć, ściema jakaś? 12 000 PLN za 4000 graftów? W Turcji jest mnóstwo szpitali, klinik które robią operacje plastyczne. Wielu lekarzy specjalistów na świecie pochodzi z krajów arabskich, z Chin. Jak mówię, tak nowatorska operacja to zawsze ryzyko w pewnym stopniu. Ale zawsze istnieje ryzyko, że 98% przeszczepionych graftów się przyjmie

 

No i takie duchowe wsparcie bardzo pomaga! Jak zawsze!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...