free web hit counter Skocz do zawartości
Alexy34

Alexy34 3970grafow getfue MEMORIAL Turcja -8luty2013

Rekomendowane odpowiedzi

Alexy zaginął w akcji. Uczcijmy to minutą ciszy.

 

Zaginął albo nie zaginął. Póki co wszystkie włosy wypadły i na tym etapie jeszcze zapewne nie zaczęły odrastać, więc co ma wrzucać?


Jestem reprezentantem Dr. A's HRC, najlepszej na świecie kliniki transplantacji włosów wg #HairSite.com.

http://www.fusehairpolska.blogspot.com

 

Wszelkie opinie wygłaszane na tym profilu są prywatne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

^^^ Zdjecia glowy zeby mozna bylo zobaczyc czy sie ladnie zagoila skora i czy nie ma jakichs widocznych blizn chociazby.A na zdjecia wlosow przyjdzie czas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Minelo 2,5 miesiaca wiec nawet majac zdjecia nie mozna powiedziec ze cos poszlo nie tak.A nawet nie ma zdjec,wiec takie pytania sa bez sensu.

Za pare miesiecy,widzac zdjecia mozna sie wypowiedziec.Poza tym na fotach do tej pory wszystko wygladalo bardzo dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, właśnie przywróciłeś mi wiarę w lepsze jutro czy mógłbym się z Tobą skontaktować przez maila ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

narazie zbytnio sie nie dzieje ,niecale 3 miesiace po operacji ,conieco sie pojawilo w miejscach wczesniej golych ....ale rewelacji niema : )

 

co sadzicie szpece ,jak to wyglada ? na moje oko slabizna , choc tez w tym wypadku mamy do czynienia z pokryciem strefy kompletnie lysej

SAM_0003.thumb.JPG.ed467789dc7f348e13314a0d343137f5.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wrzuc jak mozesz fote drugiego zakola tez. Rzeczywiscie szału niema ale moze niech sie wypowiedza osoby ktore juz przez to przeszly

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wrzuc jak mozesz fote drugiego zakola tez. Rzeczywiscie szału niema ale moze niech sie wypowiedza osoby ktore juz przez to przeszly

 

Nie ma sensu się na tym etapie stresować, bo to po prostu może tak wyglądać i nic w tym dziwnego nie ma. Potrzeba trochę cierpliwości.


Jestem reprezentantem Dr. A's HRC, najlepszej na świecie kliniki transplantacji włosów wg #HairSite.com.

http://www.fusehairpolska.blogspot.com

 

Wszelkie opinie wygłaszane na tym profilu są prywatne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Śledzę ten wątek z wielkim zainteresowanie. Pożegnać łysienie za 16 000 zł to byłoby coś. W moim przypadku 4000 gr załatwia sprawę na lata (może na zawsze). Brak widma impotencji po finie/ducie, dożywotniej mordęgi z wcierkami, stosowania coraz to nowych środków eksperymentalnych z mizernym skutkiem, testowania scamów jak Neogenic, jest bardzo kuszące.

 

Galeria przed i po na stronie getfue jest jednak wyjątkowo żenująca. Nic nie wnosi. Jak można mieć wieloletnie niby doświadczenie, zabiegać o klientów i umieszczać takie coś?

 

Tak czy siak, kibicuje koledze z odrostem. Oby się udało, będzie to wtedy przełom. Pod koniec roku będziemy wszyscy mądrzejsi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Pierwsze,ostrozne oceny to bedzie mozna wydawac w sierpniu,a ostateczne na poczatku przyszlego roku. TO ledwie niecale 3 miesiace wiec nie boj nic Aleksy bedzie git

Jakbys mogl to zrob dobrze oswietlone foto donoru bo jestem ciekaw jak wyglada w tej chwili tyl.Czy wszystko zagojone i czy nie ma widocznych white dots albo zbyt duzego przerzedzenia w jakims miejscu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

orlando

 

z tego co widac ,to oni chyba o klientow ,az tak bardzo nie zabiegaja ....jak pisalem Antalya to kurort wypoczynkowy mnostwo tam niemieckiego kapitalu widac juz od samego lotniska(salony Porsche ,Audi ,Bmw , banki itd...) ...... i podobnie chyba z Memorialem ....

cos bylo chyba o tym filmiku z yt

 

ale jak mowie ani mnie nikt nie namawial ,ani ja naklaniac nikogo nie mam zamiaru , jest to poporostu kolejna opcja (ktora jest szansa sprawdzic na mojej wlasnej skorze) ...a tych zawsze lepiej miec wachlarz

 

mnie nikt nawet z nich nie prosil .....to ja sam zaproponowalem ,zeby opowiedziec u nas w kraju ...... bo jak cen szukalem gdzie indziej to byl szok ,a przeciez na 3 tys euro to jak ktos sie sprezy i chce to da sie zarobic i odlozyc (nie u Tuska)

 

Memorial ma moim zdaniem o tyle przewage ,ze nie jest to na zasadzie - kolezka sobie wynajal pomieszczenie w bejsmencie i robi przeszczepy,

 

tylko profesjonalnie wyposazony potezny prywatny szpital ,gdzie juz na zewnatrz widac ile siana zostalo w to wpompowane

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Wszystko gra. Ja nie wierzę, ja co niektórzy, że naganiasz, dlatego szczerze Ci kibicuje. Widziałem dobre przeszczepy na tym i na starym forum. Najlepsze kręcą się jednak koło 100 000 zł (vide majette). Dla 95% łysiejących, poza zasięgiem. Łykają ludziska proscar, psikają minoksa, myją głowę nizoralem i czekają na cudowny lek. No bo co mają zrobić. Iść do polskich rzeźników, żeby wydać resztkę kasy i jeszcze wstydzić się wyjść na ulicę bez nanogenu. To, że Ferudini, czy inny Bisanga zrobi mi dobry HT za 50-60 tysi to ja od dawna wiem. Masz rację, trzeba szukać różnych opcji. Oferta getfue cenowo jest bardzo atrakcyjna. Czy będziesz miał satysfakcjonujący efekt, nie wiadomo, zobaczymy. Swoim wątkiem realnie pomagasz innym i za to szacunek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Powtorze sie

 

Jakbys mogl to zrob dobrze oswietlone foto donoru bo jestem ciekaw jak wyglada w tej chwili tyl.Czy wszystko zagojone i czy nie ma widocznych white dots albo zbyt duzego przerzedzenia w jakims miejscu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedno pytanie chodzi mi po glowie wciaz

 

.....widzimy zdjecia po przeszczepie cebulek i jak rosly ,powiedzmy dwa tyg po operacji

 

pytanie kieruje do tych ktorzy przez zabieg przeszli .... czy to wlasnie pozniej jest tak ,ze np mimo tego cebulki w pierwszych tygodniach ow wlos tworzyly ...to czy pozniej po shocku i wypadnieciu ,moga sie poprostu jakos "nie obudzic" lub np zaczac dziac sie inne dziwne anomalia ?

 

a jesli tak , to co jest tego przyczyna (ze to wtedy wina jest przeszczepiajacego fachowca ,czy bardziej juz komplikacji w organizmie zainteresowanego

 

no i czy zawsze jest tak ,ze jest roznica pomiedzy tym "co bylo zaraz po a bedzie" na minus ... a moze na odwrot ......

 

mex wiem wiem sorki jutro pstrykne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alexy , Ty miałeś fue mechaniczne które nie jest jeszcze dobrze sprawdzone , wydaje mi sie że to w jakim procencie sie te włoski odrodzą zależy od tego czy te mechaniczne urządzenie które pobierało grafty czy nie uszkadzało ich przy okazji . Wiec podstawowe pytanie czy ta mechaniczna i szybsza metoda która pozwala wykonac 4000 graftów w zaledwie kilka godzin i znacznie obniżyc koszty , czy nie odbywa sie to kosztem jakosci . Liczy sie tutaj chyba tez kąt wszczepienia włosa . Życze Ci zeby było tak jak zapewniają ( 98 % odrostu ) i sam zastanawiam sie nad odwiedzeniem tej kliniki , tez mnie czeka 4000 gratów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ale znow to co piszesz o uszkodzeniu cebulki , to skoro zostalaby mechanicznie uszkodzona podczas pobierania to czy roslaby 2 czy tam 3 tygodnie po przeszczepie wydajac silny mocny wlos ......

 

to jak to jest ?

 

kat wszczepienia to racja (chodzi tu o slynny efekt "szczoty na glowie" uzyskiwany przez naszych coniektorych wybitnych specjalistow ? : )

 

jednak to co wyzej ,ciekaw jestem innych glosow , mnie sie wydaje ,ze mozna wykluczyc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby co to jest jeszcze inna klinika w Turcji oferująca zabiegi w podobnej cenie - szczegóły w temacie "Hair Transplants Turkey".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Niemcy przyjeżdżają do polskich dentystów, chirurgów plastycznych, okulistów, itd. Nic nie stoi na przeszkodzie, żeby Polacy latali do Turcji na FUE. I tak oferta Turków robiona jest głównie "pod Niemców", dla których ceny HT w Turcji to absolutne grosze i śmiech na sali. Ważna jest oczywiście jakość, z tego co można zobaczyć na zachodnich forach jest ona o niebo lepsza od polskiej rzeźni. Ryzyko jest niewielkie, w myśl zasady "gorzej niż w Polsce nie zrobią ci nigdzie" Zapewne wiodący chirurdzy w Europie robią lepsze FUE (pytanie, o ile lepsze...) ale za cenę x5.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ceny HT w Turcji to absolutne grosze i śmiech na sali. Ważna jest oczywiście jakość, z tego co można zobaczyć na zachodnich forach jest ona o niebo lepsza od polskiej rzeźni

 

gdzie masz na zagranicznych forach relecje z mechanichnego fue w Turcji ? podrzuc linki jak możesz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na czym polega to mechaniczne FUE... czym sie rozni od tradycyjnego?


1547 FUT - Styczeń 2011 - Medical Hair - dr Pietruszko
2930 FUT - Maj 2012 - BHR - dr Bisanga
1645 FUE, 356 BHT - Luty 2013 - BHR - dr Bevin
1237 FUE, 1350 BHT - Maj 2014 - BHR - dr Bisanga
1000 FUE, 370 BHT - Styczeń 2022 - BHR - dr. Bisanga / dr. Kovas
---

8359 graftów (FUE/FUT) + 2076 BHT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na czym polega to mechaniczne FUE... czym sie rozni od tradycyjnego?

 

grafty pobiera i wszczepia sie przy pomoc jakiegos urządzenia ( micromotor) pozwala to wykonac zabieg znacznie szybciej ( 4000 graftów w kilka godzin ) i znacznie obniżyc koszty .

przy manualnym tradycyjnym fue jest wiecej recznej pracy trudniejszej dla chirurga czy jakos tak i wychodzi drożej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...