free web hit counter Skocz do zawartości
Alexy34

Alexy34 3970grafow getfue MEMORIAL Turcja -8luty2013

Rekomendowane odpowiedzi

bardzo ładnie to wygląda, jak wszystko odrośnie to będziesz bardzo zadowolony i kupe kasy zaoszczędzonej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale jak widze chlopaka co tam tysiac wiecej i jak go pocieli , poranili....za ile szmelcu...to wyobrazacie sobie jaka roznica ..???????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie brakuje tu ludzi z dystansem do życia. Łysinę co niektórzy traktują jak śmiertelną chorobę.Nie chcę się bawić w psychologa. Wiem, że jest to wynik obecnych czasów bo kiedyś nikt się nie przejmował łysieniem teraz wygląd zewnętrzny stał się ważny, ale bez przesady.Naprawdę, czytając niektórych to tak jakby nic w życiu nie istniało. Kolega od czerwonego napisał,że są ludzie którzy mają coś ważnego do przekazania . Pytam się co??? Ile razy będziecie to samo maglować. Czego jeszcze nie wiemy o zabiegach czy lekach na łysienie ?? Wcierki już co niektórzy robią z moczu Brakuje jeszcze takich opisów.....

 

Aleks powiem Ci, ze przez rok przeglądnąłem masę zabiegów i nic nie można na tą chwilę lekarzowi zarzucić. Masz naprawdę zrobione na wysokim poziomie. Jeżeli ktoś zaryzykuje i powtórzy się sytuacja to drzwiami i oknami będą..... Za chwilę to wszystko wypadnie tak między 3-4 tygodniem. Od tego czasu jest lipa czyli czerwony przód i łysy placek. Odpuść sobie siłownie jeszcze przez miesiąc bo nie ma za czy też przeciw, ale lepiej dmuchnij na zimne...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strip a fue w zdecydowanym stopniu zależy od stopnia łysienia. Tu akurat trzeba mądzre to przemyśleć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na tę chwilę wygląda to wszystko czysto i ładnie. Zobaczymy jak będzie z ostatecznym efektem. Co do stripa to Rami ma rację - to nie jest taki prosty wybór, czasem żeby efekt był przyzwoity trzeba zrobić 1-2 stripy, a dopiero potem efekt finalizować przy pomocy FUE.

 

Mógłbyś zapytać kogoś z kliniki z jakiego robota korzystają? Jedynym robotem do FUE jakiego znam jest ARTAS, a absolutnie nie ma możliwości żeby przy tej cenie oferować zabiegi z jego pomocą, bo do końca świata by go nie spłacili, a każdy zabieg przynosiłby straty ze względu na opłatę licencyjną. Może chodzi po prostu o mechaniczne narzędzia?

Edytowane przez Gość

Jestem reprezentantem Dr. A's HRC, najlepszej na świecie kliniki transplantacji włosów wg #HairSite.com.

http://www.fusehairpolska.blogspot.com

 

Wszelkie opinie wygłaszane na tym profilu są prywatne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rami porozmawiam jeszcze spytam Dr Teomana ,ale gdy spytalem to mowiel Alex 10 -do 12 dni delikatnie .....wogole najwazniejszy okres jest ten zaraz po zabiegu

...pierwsze dni .....krytycznie wazny jest pierwszy i ...jak najmniejsze rany ----noc nie dotykac nawet ..niech to sie ostygnie.....(i tu moim osobistym zdaniem wczesniej powinny byc podawane anaboliki ....powodujace maxymalne przyspieszenie gojenia sie ran -to moje zdanie : ) ) ....wowczas jest ogromna szansa na prawidlowe sie przyjecie cebulek Dr Teoman mowil ,ze niemal 100 % klinika daje ...

 

...pozniej 10 dni bardzo bardzo uwazac aby nie stuknac mechanicznie w glowe ,bo cebulki nie maja odbudowanych naczynek krwionosnych ..

 

...a pozniej juz pomalutku moge na silownie , ale spokojnie .......do 30 dni

a3.thumb.jpg.ee61b500d6cfae7a20b5a9f95e81e5be.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Właśnie brakuje tu ludzi z dystansem do życia. Łysinę co niektórzy traktują jak śmiertelną chorobę.Nie chcę się bawić w psychologa. Wiem, że jest to wynik obecnych czasów bo kiedyś nikt się nie przejmował łysieniem teraz wygląd zewnętrzny stał się ważny, ale bez przesady.Naprawdę, czytając niektórych to tak jakby nic w życiu nie istniało. Kolega od czerwonego napisał,że są ludzie którzy mają coś ważnego do przekazania . Pytam się co??? Ile razy będziecie to samo maglować. Czego jeszcze nie wiemy o zabiegach czy lekach na łysienie ?? Wcierki już co niektórzy robią z moczu Brakuje jeszcze takich opisów.....

 

Masz rację, to wynik obecnych czasów.

 

Co do drugiej części. Zdajesz się przekonywać, że to bez sensu, a jednak tu jesteś i sam robiłeś zabieg.

Też nie chcę bawić się w psychologa, tym bardziej nie chcę byś odebrał mój post jako złośliwość, ale nie dostrzegasz tu niespójności osobowościowej ? A takie rzeczy stety/niestety w psychologii jak najbardziej istnieją i są na porządku dziennym.

 

Bo widzisz osób, które się nie przejmują włosami, tu po prostu nie ma. Sam mam takich znajomych i byli zdziwieni, że wogóle istnieją takie fora, no i "gdzie ja te fora znajduję ?"

A są to osoby inteligentne, które dobrze posługują się Internetem.

W czym więc problem ? Po prostu nikomu nie przyszło do głowy, że można przekopywać Internet, żeby coś robić z włosami, tym bardziej wydawać dziesiątki tysięcy zł na zabiegi z nimi związane. No bo gdzie wtedy mieszkanie, samochód, zakładanie rodziny, itp.?

 

Więc może to Ty sobie sam zrób psychoanalizę osobowościową. No chyba, że jesteś milionerem i po prostu wydajesz pieniądze na kaprysy, wtedy zwracam honor.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak zalecają mycie obszaru biorczego i dawczego?

 

Mi wszystkie przeszcepione włosy zaczeły rosnąć w drugim tygodniu i jak już myślałem,że jestem wybrańcem to w 3 tygodniu poleciało prawie wszystko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skald te wloski beda juz pomalutki sie lamac i odchodzic coraz wiecej juz ponad 2 tygodnie po operacji ........za ile powinienem totalnie wylysiec : ) ......i czy juz moge masowac ...juz pomalu masuje skore na glowie ...z wlosem oczywiscie

 

...czy przypadkiem teraz jeszcze nie jest szansa na ich ostateczne ulozenie ,przed calkowitym wrosnieciem cebulek......

 

 

..takie wiesz glaskanie z wlosem ...dociskanie

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Właśnie brakuje tu ludzi z dystansem do życia. Łysinę co niektórzy traktują jak śmiertelną chorobę.Nie chcę się bawić w psychologa. Wiem, że jest to wynik obecnych czasów bo kiedyś nikt się nie przejmował łysieniem teraz wygląd zewnętrzny stał się ważny, ale bez przesady.Naprawdę, czytając niektórych to tak jakby nic w życiu nie istniało. Kolega od czerwonego napisał,że są ludzie którzy mają coś ważnego do przekazania . Pytam się co??? Ile razy będziecie to samo maglować. Czego jeszcze nie wiemy o zabiegach czy lekach na łysienie ?? Wcierki już co niektórzy robią z moczu Brakuje jeszcze takich opisów.....

 

Masz rację, to wynik obecnych czasów.

 

Co do drugiej części. Zdajesz się przekonywać, że to bez sensu, a jednak tu jesteś i sam robiłeś zabieg.

Też nie chcę bawić się w psychologa, tym bardziej nie chcę byś odebrał mój post jako złośliwość, ale nie dostrzegasz tu niespójności osobowościowej ? A takie rzeczy stety/niestety w psychologii jak najbardziej istnieją i są na porządku dziennym.

 

Bo widzisz osób, które się nie przejmują włosami, tu po prostu nie ma. Sam mam takich znajomych i byli zdziwieni, że wogóle istnieją takie fora, no i "gdzie ja te fora znajduję ?"

A są to osoby inteligentne, które dobrze posługują się Internetem.

W czym więc problem ? Po prostu nikomu nie przyszło do głowy, że można przekopywać Internet, żeby coś robić z włosami, tym bardziej wydawać dziesiątki tysięcy zł na zabiegi z nimi związane. No bo gdzie wtedy mieszkanie, samochód, zakładanie rodziny, itp.

 

Więc może to Ty sobie sam zrób psychoanalizę osobowościową. No chyba, że jesteś milionerem i po prostu wydajesz pieniądze na kaprysy, wtedy zwracam honor.

 

Jestem po zabiegu i jestem tutaj bo nudzę się przesiadując 80% dnia w domu. Pracuje zdalnie. Nigdy się nie udzielałem i nie udzielam po forach. Wiem,że brak włosów jest problemem z czym się zgadzamy, ale nie można tylko w ten sposób podchodzić do życia(prawie choroba). Wątek Aleksa w pierwszej fazie potraktowałem jako nagonkę bo w pewnym sesnie tak było i może nie było to co mu zarzuciłem,ale na tym etapie, nie powinien w ten sposób pisać o klinice bo po prostu nie zna efektu końcowego, a klinika nie ma dobrze udokumentowanych zabiegów.

 

Reasumując - gdybym ja nie miał kasy i zobaczył taki wątek jak Aleksa i miał te 3 tys euro(pożyczył) to pewnie bym zaryzykował i takich jak ja po prostu ostrzegłem. Tak się w życiu złożyło,że kasa nie była dla mnie problemem, a to pozwoliło mi nie popełnić błędu , który można bardzo łatwo w takim przypadku popełnić. Klinika odpicowana za 3 tys euro zabieg, który Aleks ma zrobiony jak za te pieniądze na tą chwilę - Bajer ! Widziałem ludzi po kolasie i innych bohaterach i to jest z deszczu pod rynnę, ludzie zdesperowani nie myślą. Wierzą w to co chcą wierzyć i każdy dobry marketingowiec może im sprzedać wszystko.... uderzając w słaby punkt w tym przypadku łysinę.

 

Trochę odbiegłem od twojej wypowiedzi,ale to taki post wyjaśniający moją wcześniejszą postawę.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
skald te wloski beda juz pomalutki sie lamac i odchodzic coraz wiecej juz ponad 2 tygodnie po operacji ........za ile powinienem totalnie wylysiec : ) ......i czy juz moge masowac ...juz pomalu masuje skore na glowie ...z wlosem oczywiscie

 

...czy przypadkiem teraz jeszcze nie jest szansa na ich ostateczne ulozenie ,przed calkowitym wrosnieciem cebulek......

 

Jeżeli jesteś 10-11 dni po zabiegu to spokojnie możesz już masować podczas mycia włosów, wtedy strupki szybciej odejdą co zadziała na włosy tylko korzystnie. Co do ich ułożenia - nie musisz się martwić, zagnieździły się już.


Jestem reprezentantem Dr. A's HRC, najlepszej na świecie kliniki transplantacji włosów wg #HairSite.com.

http://www.fusehairpolska.blogspot.com

 

Wszelkie opinie wygłaszane na tym profilu są prywatne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a takie wiesz glaskanie z wlosem to juz nic nie daje ..z dociskiem ???

 

a do rami :

 

wlosy byly po zabiegu w specjalnym po zabiegu komplecie pielegnowane kosmetykami ...dostajesz antybiotyki cos tam jeszcze ,niewiem po co ...i balsam ..do tego poduszeczke specjalna do spania ...ta juz sie pomalu rozlatuje po ponad dwoch tygodniach uzywania....

 

(pierwsze dni po zabiegu) -- pierwsze mycie wykonuje Doktor uczac jak ma sie to robic

 

krostki wpierw smarujesz balsamem czekasz 30-45 min i delikatnie dotykajac tylko plaska dlonia szamponem pozniej ,bardzo bardzo ostroznie splukujac delikatnie ...nie bandazuja , bo najlepeiej sie goja rany naturalnie majac dostep do powietrza ,tylko do tego jest specjalna czarna chusta ...do owijania glowy ,ktora dostajemy

a5.thumb.jpg.78b77a66ba1d0fb7c44748210aa64809.jpg

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak już zaczniesz myć z masowaniem to będą Ci włosy zostawać na rękach. Po tygodniu może trochę dłużej takiego mycia pozbędziesz się prawie wszystkich przeszczepionych włosów i od tego czasu jest dupa Po 14 dniach możesz już zacząć używać szamponu dla dzieciaków

 

Moim zdaniem skoro rosną przed wypadnięciem tzn. że się przyjely ale to moja .........

 

 

Dobranoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i jak z tym robotem bo ja juz sie pogubiłem,pytałem sie ich ale odpowiedzieli ze nic takiego nie stosuja

Chat started on 22 Feb 2013, 04:38 PM

 

 

(04:38:27) *** Nick joined the chat ***

(04:38:27) *** tomek joined the chat ***

(04:38:33) Nick: Hi Tomek

(04:38:41) Nick: We use a micromotor

(04:38:51) Nick: Usually 0.7 to 0.9mm

(04:39:01) Nick: sometimes we use 0.3mm

(04:39:13) Nick: but that is slow and only for 1-hair follicules

(04:42:30) tomek: I still didnt get photos of you. How long it is gonna take?

(04:43:12) Nick: we're waiting for some new pictures now

(04:43:17) Nick: ill let you know when we get them

(04:45:53) tomek: Do you use ARTAS system(robot)?

(04:46:33) Nick: NO! we do not use any robots, we use a doctor and her team

(04:47:20) Nick: the only official source of information about our clinic is our website

(04:47:29) Nick: not forums online

(04:49:09) tomek: Ok thanks for your help, I will be in touch

(04:49:50) Nick: no problem, if you have any more questions, please ask here.

(04:53:23) *** Nick left the chat ***

(05:26:11) *** tomek left the chat ***

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja niewiem czy to robot ,ale to bylo cos takiego jakby taka strzykaweczka podlaczona pod przewodzik ,i tym sie samemu wybiera ,bo z poczatku czulem jak sa wyciagane ..ah dzwine uczucie ..... mowilem , ze to maszyna ....w sumie to ja sie wooogole na tym sprzecie robotach...nieznam : ) ...moze to jest ten micromotor.....ale mi sie wydaje ,ze to cos jest spoczko.........

 

mowie jak ja zobaczylem cene i przeczytalem na stronie glownej o tym ..to mi sie wierzyc nie chcialo ...mnie sie wydawalo ze 2500 grafow jak uslyszalem w polskich klinikjach ....policzylem ...o ....zalamka .......a tam szook 4000 cebulek za 3tysiaki ! ....i takie techniki jak opisuja ...to pojechalem w ciemno i o nic , o nic nie pytalem ....sprawdzilem tylko te certyfikaty ,ze rzeczywiscie sa i na goglach na mapie widac bylo budynek

 

 

...pozniej pobrane cebulki druga asystentka zanurza w specjalnym roztworze sa sprawdzane czy zdrowe ....leza jakis czas i po pol h wraca sie na zabieg ich wlozenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

robot to robot, pobiera maszyna nie człowiek byłeś pod narkozą?

 

dla mnie problemem w chwili obecnej jest dogadanie sie z kliniką, według mojej oceny potrzebuje okolo 1500graftow zeby uzypelnic moje zakola, niestety getfue nie chce mi udzielic informacji na temat ceny za taką ilosc graftow, oferują mi 2500 w cenie 3tys euro, co jesli nie zmieszcza az tyle na zakola?

 

Wychodzi na to iz myslenie kliniki jest takie: niezaleznie od wielkosci łysiny bierzemy od kazdego pacjenta 3000euro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
robot to robot, pobiera maszyna nie człowiek byłeś pod narkozą?

 

dla mnie problemem w chwili obecnej jest dogadanie sie z kliniką, według mojej oceny potrzebuje okolo 1500graftow zeby uzypelnic moje zakola, niestety getfue nie chce mi udzielic informacji na temat ceny za taką ilosc graftow, oferują mi 2500 w cenie 3tys euro, co jesli nie zmieszcza az tyle na zakola?

 

Wychodzi na to iz myslenie kliniki jest takie: niezaleznie od wielkosci łysiny bierzemy od kazdego pacjenta 3000euro

 

Z tego co się wiem to klinika ma minimum za HT czyli 3000 euro. W Bhr jest 2000 euro. inne kliniki inne ceny minimalne za operację.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
z ta mala roznica tadziu , ze to nie klinika a prywatny szpital : )

Rozumem że to szpital ale po HT nie musisz mieć opieki 24 na dobę. Miałem 3 przeszczepy do tej pory i żaden z nich tego nie wymagał. Co może się najgorszego stać po takiej operacji? Uderzenie w głowę i wypadną parę graftów, i co ? co zrobi lekarz czy ty w tej sytuacji? Należy przyłoży jałowy gazik żeby zatrzymać krwawienie i po kłopocie. Większe powikłania i wstrząs anafilaktyczny może nastąpić po podaniu leku np: środki uspakajające lub znieczulające (wtedy pomoc medyczna wskazana) co rzadko się zdarza. Co do kliniki, przepraszam szpitala mają minimalną kwotę którą muszą zarobić żeby utrzymać personel i koszta związane z operacją, co uważam oczywiste. To jest normalne że nie opłaca im się robić małych zabiegów, ale cena i tak jest konkurencyja moim zdaniem. Co do robota to już się wyjaśniło że używają mechanicznego puncha, dlatego tyle są wstanie pobrać przy jednej wizycie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alibaba ... mam 31 lat !

 

Oke troche juz wiem mniej i więcej, dostałem propozycje 2000graftow za 2600euro. To chyba powinno zalatwic moj problem, ewentualnie gdyby sie okazalo na miejscu ze jednak przydalo by sie te 1000graftow wiecej zawsze mozna doplacic. Brzmi dobrze, podobno oferują też zniżki gdy przyprowadzi się kogos ze sobą, wtedy obie osoby dostają zniżke.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Alibaba ... mam 31 lat !

 

Oke troche juz wiem mniej i więcej, dostałem propozycje 2000graftow za 2600euro. To chyba powinno zalatwic moj problem, ewentualnie gdyby sie okazalo na miejscu ze jednak przydalo by sie te 1000graftow wiecej zawsze mozna doplacic. Brzmi dobrze, podobno oferują też zniżki gdy przyprowadzi się kogos ze sobą, wtedy obie osoby dostają zniżke.

 

No to wszystko wyglada coraz ciekawiej. Wiadomo, ze we 2 najlepiej z kumplem leciec i jeszcze do tego znizki kolejne. Hmm wszystko tak pieknie i cudownie wyglada, ze naprawde ciezko uwierzyc, ale nie ma co sie dziwic, jezeli ktos jeszcze sie zdecyduje na zabieg tam, i zrobia tak dobrze jak zolozycielowi tematu to bedzie mega opcja z ta Turcja za rozsadne pieniadze.


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto chętny na zabieg w październiku?Bo ja jestem zdecydowany i wszystko będę załatwiał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ty falban nie odstawiaj kichy , tylko rusz mozgiem .....

 

na cholere ci oszczedzac jakies 400 euro ,za zabieg i tak cena jest mega wypas ..... popros o maxymalna liczbe grafow i niech ci nawtykaja ile sie da ....bedziesz mial super gestosc, a nie jakas szczote na glowie ... a przedewszystkim wyslij zdjecia i zobacz co do powiedzenia na temat twojego stanu maja specjalisci , mnie tez sie wydawalo ,ze 500 grafow u kolasa mi pokryje zakola i bym sie ladnie przejechal ......

 

potem jeszcze chcialem kombinowac zeby te 3000 , a nie 4 wstawic .....i gdyby mnie Dr Teoman nie przekonal ,dzis bym sobie plul w brode ,ze jeszcze czegos tam brakuje , a za rok dwa znow bym musial kombinowac (bo chcialem oszczedzic 400 euro)

 

a juz wogole najlepsza opcja jest , przed wstawieniem sobie duzej ilosci grafow , chwilowe zwiekszenie DHT ,czy to beda anaboliki czy jakas inna forma nie ma roznicy , chodzi o to zeby to co najslabsze (co i tak ci poleci za rok dwa ) polecialo odrazu przed zabiegiem i wtedy idziesz i prosisz o maxymalna liczbe grafow i masz spokoj na kolejne dlugie lata

 

(to jest wylacznie moja indywidualna opinia ,tak jak zreszta wszystkie tutaj )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...