free web hit counter Skocz do zawartości
Alexy34

Alexy34 3970grafow getfue MEMORIAL Turcja -8luty2013

Rekomendowane odpowiedzi

I skad mam teraz wiedziec, ze nie odwracasz kota ogonem? koniec offtopa

 

Wystarczy spojrzeć tutaj

 

Chopy idziemy spać bo jak nie to do rana ceny skoczą powyżej Bisangi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powinniscie sobie dac na wstrzymanie. podniecaja sie tutaj pewne osoby jakby same mialy tam przeszczep. pozyjemy, zobaczymy. jak beda dobre wyniki to pewnie ruszy wlosoturystyka do Turcji. z czasem pewnie i tak podniosa cene bo sam przedstawiciel napisal ze nie nadazaja z popytem. dla nas to moze byc tylko dobrze bo to ceny dla nas Polakow.

 

Hi Nick!

Just keep up good work. The more polish patients the better. Being suspicious is normal for us especially having so low FUE prices. I only hope that the results will speak for themselves. Some people here are rude and it doesnt help. They have nothing constructive to say but moaning. So once again we are looking forward to seeing the result

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wierze

 

Dobra już nic nie będę pisał

 

Pamiętajcie jak ktoś się zdecyduje na zabieg to w żadnym wypadku nie zadawać niezręcznych pytań lub nie okazywać wątpliwości bo za jajecznice na śniadanie zapłacicie z 100 euro

 

 

I do menedżera kliniki,

 

Nie chodzi o cenę bo można znależć tańsze zabiegi, a o jakość wykonanej usługi przy takiej cenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jakie to ty niby niezreczne pytanie zadales idioto ?? placzesz jak dziecko bo ci zal tylek sciska ze cie Bisanga wyrabal z kasy i tyle

 

slepy jestes zdjec nie widzisz , czy zdjecia tez sa podrobione ?

 

a najlepiej pokaz te swoja jakosc wpierw na lbie i wtedy porownamy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego, ale zajmij się cyklem lepiej i liż angielskie d.... tak jak to robiłeś do tej pory. Zdjęcia ??? Mam je ..... na tym etapie.Na stronie kliniki jest jak u Kolasa. A i jeszcze jedno wyspiarzu, mnie na to stać i nie muszę być królikiem doświadczalnym.

 

 

Nie wiesz jeszcze jaki będzie końcowy efekt, a wszystkim polecasz BO JEST TANIO Czy to prawda,że na wyspy wyjechali sami życiowi nieudacznicy i ofermy ??? Bo jakoś od tego czasu lepiej mi się oddycha w kraju.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to pokaz te zdjecia zobaczymy jaka ci szope skalpelem odwalil buehehehe .... no ktory to ty jestes?

?

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Pytanie do Adminow-czy user rami moze dostac bana na ten temat?Jego caly wklad w to forum to kilkanascie postow w tym temacie z czego wiekszosc to obrazanie i prowokowanie innych.Doceniam liberalnosc tego forum ale wczesniej nie bylo tu takiego chamstwa jak teraz,wiec moze jakas reakcja?Nie robmy z tego forum rynsztoka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale no czekam niech pokaze te swoje efekty , bo zaczynam myslec ze to jakis rzeczywiscie przydupas tego Bisangi ,ktoremu kopara lata... bo sie ludzie dowiedzieli ,ze mozna super jakosc zrobic za 8 razy mniejsza kase i bez zadnej laski

 

oho jak nagle zniknal

 

polecial sie poskarzyc

 

prosze bardzo niech pokaze swoje efekty , przed i po , ile za to zaplacil za przelot , za noclegi wyzywienie itd... ja z mila checia poslucham i zobacze ten cud natury

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co ty chcesz zobaczyć po dwóch miesiącach?? Po drugie już Ci powiedziałem,że nie udzielam się na forum( tu zrobiłem wyjątek). Większość czasu spędzam teraz w domu stąd moja obecność , TAK JAK I TWOJA .... Chcesz to wrzucaj fotki, ja cenie sobie anonimowość . Rok czasu zbierałem informacje zanim zdecydowałem się na zabieg. Ty robisz za królika, gratuluje odwagi.

 

Gdybyś nie pisał z takim nieuzasadnionym zachwytem na tym etapie to nie odezwałbym się na 100%. Szkoda mi ludzi po Kolasie i innych i to nie chodzi o kasę, a o donor który jest ograniczony !!! Ty natomiast wszystko mierzysz kasą !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pytanie do Adminow-czy user rami moze dostac bana na ten temat?Jego caly wklad w to forum to kilkanascie postow w tym temacie z czego wiekszosc to obrazanie i prowokowanie innych.Doceniam liberalnosc tego forum ale wczesniej nie bylo tu takiego chamstwa jak teraz,wiec moze jakas reakcja?Nie robmy z tego forum rynsztoka.

 

 

Pokaż mi kogo obraziłem pierwszy ??? Uprzejmie donoszę .... Szkoda słów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poraz kolejny :

 

pokaz te swoje efekty przed i po Bisandze , a pozniej ile cie to kosztowalo wszystko razem total , bo inaczej smiem twierdzic , ze jestes podstawionym przez niego trolem i naganiaczem dla oszusta cenowego

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wogole go powinni z tego forum usunac pajaca

 

ale no czekam niech pokaze te swoje efekty , bo zaczynam myslec ze to jakis rzeczywiscie przydupas tego Bisangi ,ktoremu kopara lata... bo sie ludzie dowiedzieli ,ze mozna super jakosc zrobic za 8 razy mniejsza kase i bez zadnej laski

 

oho jak nagle zniknal

 

polecial sie poskarzyc

 

prosze bardzo niech pokaze swoje efekty , przed i po , ile za to zaplacil za przelot , za noclegi wyzywienie itd... ja z mila checia poslucham i zobacze ten cud natury

 

 

To jest ok..... takie posty są naprawdę ok ..... prawda mex??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
poraz kolejny :

 

pokaz te swoje efekty przed i po Bisandze , a pozniej ile cie to kosztowalo wszystko razem total , bo inaczej smiem twierdzic , ze jestes podstawionym przez niego trolem i naganiaczem dla oszusta cenowego

 

 

Daj spokój jesteś żałosny, i jeżeli już to powinni ten twój wątek zamknąć za właśnie takie oszczerstwa do klinik które mają setki udokumentowanych dobrych zabiegów.

 

 

Koniec . Nara

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1.co nara czekam na ten twoj cud natury na lbie i na cene jaka za to zaplaciles

 

2. o to moje niecale 2 tygodnie po operacji - koszt- 3 tys euro

 

3. niech se zamykaja , pojde na inne fora jest ich mnostwo

SAM_0319.thumb.jpg.f9ac9419c2b157405fc7e4d00f3fc88c.jpg

SAM_0320.thumb.jpg.274b45226d878db1cc8dd8504fe4b900.jpg

SAM_0324.thumb.jpg.98bf0d94a6024eeacf8aa36c7d5fd755.jpg

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za ta cene to wyglada za dobrze, jezeli za 6-9 miesiecy okaze sie, ze rzeczywiscie taki stan super zostanie to klinika bedzie miala zapis ludzi jak inne topowe kliniki na kilka miesiecy plus ceny pojda w gore i wtedy dalej bedzie wybor Belgia/Indie/Turcja. Watpie, zeby ktos odwazyl sie w chwili obecnej zrobic jakies ht tam, za wiele watpliwosci a glowe ma sie jedna i za wielkie ryzyko, kazdy bedzie wolal poczekac, z pewnoscia ja poczekam i jak bedzie wszystko git wtedy pomysle o tej klinice, bo zakola nw 3 zapelnic tak ladnie jak Ty masz to pewnie w 10tys zl bym sie przy tej cenie wyrobil;]


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdybyś podchodził racjonalnie do kliniki na etapie w którym jesteś i stopniowo udowadniał dobrze wykonany zabieg bez nagonki na klinikę - nigdy bym Cię o nic nie podejrzewał. Niestety w twoim przypadku było zdecydowanie inaczej. Widziałem setki zabiegów, ale pierwszy raz spotkałem się z taką perfidną nagonką dlatego nie wierze w to że nie masz w tym interesu.Klinika i bez Ciebie się obroni, za chwilę powinno być takich przypadków od........ Życzę wszystkim, żeby to co nam tu sprzedaje Aleks okazało się prawdą !!! I nie będzie to masówka !

 

 

 

Ps.

 

Porównałem swoje zdjęcie 2 tyg. po i moim zdaniem u mnie jest lepiej, ale na pewno nie można powiedzieć, że na tym etapie masz skopany zabieg bo tak nie jest i nigdy tego nie napisałem.

 

Nie chce już się udzielać dlatego nie odpowiadaj .

 

Nara

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ty se mozesz porownywac dziecko ..pokaz powiedzialem konkrety oszuscie , klamczuchu , wklej swoje fotki i ile zaplaciles cwaniaczku , a nie trolujesz jakimis wirtualnymi filozofiami

 

(pozatym wydales sie kim jestes - skoro twoje foty sa na oficjalnej stronie Bisangi

 

mozesz swojemu Bisandze przekazac ,ze sie sielanka skonczyla

 

Teraz sie trzeba brac do utrzciwej pracy i im szybciej tym lepiej dla niego

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ty se mozesz porownywac dziecko pokaz , powiedzialem konkrety oszuscie , klamczuchu , wklej swoje fotki i ile zaplaciles cwaniaczku , a nie trolujesz jakimis wirtualnymi filozofiami

 

(pozatym wydales sie kim jestes - skoro twoje foty sa na oficjalnej stronie Bisangi

 

mozesz swojemu Bisandze przekazac ,ze sie sielanka skonczyla

 

Teraz sie trzeba brac do utrzciwej roboty

 

 

Ty jesteś po prostu chory zaczynam Cię lubieć

 

Cenie sobie anonimowość a nic mu nie przekaże bo angielski jest moją kulą u nogi, ale zawsze możesz sam do niego napisać. Moich zdjęć nie ma na tą chwilę na stronie kliniki bo po prostu nie ma co wklejać. Zresztą gdyby były tam wszytskich zdjęcia to serwer pewnie......

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak to anonimowosc klamczuchu , przed chwila pisales ,ze twoje foty sa na oficjalnej stronie

 

cos sie dlugo zastanawiasz , ktos ci musi podpowiadac ,bo se sam nie radzisz???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra Aleks będę obserwował twój przypadek pod względem przyszłych efektów jak i choroby...... bo interesujące zjawisko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak napisales oszuscie kiedy pierwszy raz spytalem o twoje efekty,

 

Zdjęcia ??? Mam je ..... na tym etapie.Na stronie kliniki jest jak u Kolasa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pozatym cenisz sobie swoja prywatnosc i sie boisz wlosow pokazac na glowie ....buahaha

 

zalosny jestes

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...