free web hit counter Skocz do zawartości
Alexy34

Alexy34 3970grafow getfue MEMORIAL Turcja -8luty2013

Rekomendowane odpowiedzi

admin mnie starszy jakimis ostrzezeniami ...." kolesiu admin" jak cos ci nie pasi i nie chcesz mnie na tym forum , z wlasnej nieprzymuszonej woli wykasuje to wszystko i zaczne gdzies indziej , wiec swoje strachy zostaw dla siebie ....

 

Po pierwsze nie straszę, jedynie proszę o zachowanie kultury. Przez własnie taką postawę na starym forum powstało to, aby unikać takich sytuacji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alexy wyraźnie odcina się od getFUE.com a chwali Memorial. Może mam omamy ale coś mi się powoli układa. Może to tylko jakaś moja choroba psychiczna, kto wie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poziom kretynizmu co poniektorych osob na tym forum jest rzeczywiscie zastraszajacy , ale jak to powiedzial LEM

 

dopoki nie zetknalem sie z internetem , nie zdawalem sobie sprawy ilu jest na swiecie idiotow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
poziom kretynizmu co poniektorych osob na tym forum jest rzeczywiscie zastraszajacy , ale jak to powiedzial LEM

 

dopoki nie zetknalem sie z internetem , nie zdawalem sobie sprawy ilu jest na swiecie idiotow

 

Dziękuję przyjacielu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tylko z czego ty sie tak cieszysz ?

 

No teraz to już ewidentnie szukasz dymu. Napij się ciepłego mleka i idź spać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja rozumiem ,ze chcesz podjac ze mna walke intelektualna (a co jest w tym najbardziej odrazajace ,ze przez insynuacje ,takie wbijanie cwiekow ,klamstwa ,oszczerstwa) , ale odrazu ci mowie daj se siana nie ta liga , bede cie gasil jak dziecko , jedyne co mozesz zrobic to wkleic ten debilowaty rysuneczek , po kazdym zrownaniu cie z ziemia

 

nie tacy "inteligenci " jak ty juz probowali : ) , ty to raczej jestes zwyklym cwierc polglowkiem a to dla mnie zadne wyzwanie , jedyne co..to moge to popatrzec na ciebie z pogarda i politowaniem

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

intelektualną walkę? Rami miał rację, bierzesz coś dziwnego. Jak już koniecznie chcesz powalczyć spróbuj wziąć konkretny rozbieg i dalej już chyba wiesz co masz robić internetowy wojowniku .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widzisz twoja glupota polega na tym ze po 1 . sam albo nie czytasz tego co piszesz , albo tego nawet wogole nie rozumiesz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem o co Ci teraz konkretnie chodzi Aleksy ale prawdę mówiąc to i niewiele mnie to interesuje. Dobranoc i nie walcz już dzisiaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alexy nie odcina się od getFUE, bo getFUE faktycznie znajduje się w szpitalu Memorial. Na potwierdzenie http://www.getfue.com/galleries/hair-cl ... rettyPhoto - zdjęcie piąte.


Jestem reprezentantem Dr. A's HRC, najlepszej na świecie kliniki transplantacji włosów wg #HairSite.com.

http://www.fusehairpolska.blogspot.com

 

Wszelkie opinie wygłaszane na tym profilu są prywatne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ty mnie zarzucasz jakies teraz prochy debilu ??

 

Jak sie moze zachowac osoba , ktora ze szczerego serca z wlasnej woli przychodzi na forum zdac relacje , przyniesc ludziom dobra nowine , pocieszyc ich ze jest w koncu szansa ....

 

a tu...

 

...banda stado kompletnych kretynow odrazu - z totalnym atakiem - TY SZPIEGU , TY OSZUSCIE , TY PODSTAWIONY MANIPULATORZE , UDOWODNIJ NAM !!!! TY TAKI A TAKI , A TO MEMORIAL TO OSZUSTWO , A TO GETFUE TO OSZUSTWO , WSZEDZIE WESZYSZ JAKIES JAKIES SPISKI , PODEJRZENIA , a jeszcze mam ci tu udowadniac jakies pierdoly --- kon by sie usmial

 

CZLOWIEKU JA SIE PYTAM KTO TU MA SIE LECZYC !!!????

 

ty wez moze zapytaj NICKA czy tam na glowe nie maja czegos i przed transplantacja udaj sie na zabieg (najlepiej przeszczepu mozgu )

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skald ja tam nie wiem, wzrok mam dość dobry ale poza napisem Memorial nad wejściem nie widzę jak dotąd żadnego powiązania getFUE.com z Memorial poza tym, że na swojej stronie getFUE umieściło zdjęcia szpitala memorial. Nie twierdzę, że to musi mieć jakieś niebagatelne znaczenie ale lubię wszystko wiedzieć konkretnie. Pozdrawiam

 

Aleksy nie nazwałem Ciebie w tym wątku żadnym z wymienionych przez Ciebie epitetów.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak juz wspomnialem zeby nie to ze chce uderzyc w ZDZIERCOW i pomoc tym co naprawde potrzebuja, juz dawno skasowalbym ten caly watek i wszystkie zdjecia

 

MEMORIAL istnieje 7 lat ,robi transplantacje codziennie i poradzi sobie bez was tak czy inaczej , nikt tu was do niczego nie namawia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aleksy idę spać więc nie pogadamy już dzisiaj a widzę, że rozmowa nam się układa Prosiłbym Cię o to o czym wspomniałem wcześniej, wrzuć spakowane fotki bez obróbki na coś w stylu rapidshare i daj tu linka. Byłbym wdzięczny, pewnie nie tylko ja. Exif lubi gadać więc pewnie coś nam podpowie. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odrazu ci mowie ze zadnych fotek ci nie nie bede wysylac, ani na zadne twoje debilne pytania odpowiadac

 

ile razy mam powtarzac ze trolom to moge conajwyzej pojechac po glowie ?

 

zrozum ze z tepymi niedojrzalymi osobnikami nie ma o czym i nie ma najmniejszego sensu podejmowac jakiejkolwiek konwersacji ....to dlaczego to temat rzeka , ale uwierz mi na slowo,ze taka jest prawda ...czas totalnie bezkonstruktywnie zmarnowany ...prowadz sobie swoje "sledztwa" na wlasna reke , a tak czy inaczej ich wyniki mnie w najmniejszym stopniu wogole nie interesuja

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli jeszcze raz padnie tutaj jakieś niegrzeczne sfromułowanie i bedziecie sie nadal obrażać nawzajem wątek zostanie zamknięty a osobom uczestniczącym w dyskusji nie na poziomie natychmiast zablokowany bedzie dostep do forum na stałe,więcej ostrzeżeń nie będzie,także zarówno autorowi wątku jak i osobom biorącym udział w niegrzecznej miejscami dyskusji radzę rozważyć i zmienić jej ton,nie będzie tutaj tolerancji dla zachowań podobnych do tych jakie miały miejsce na starym forum ,dlatego własnie powstało nasze forum


moja kuracja: mezoterapia igłowa 1x tyg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja im wyslalem zapytanie co do mojego przypadku wczoraj, czekam na odpowiedz, jezeli bedzie sensowna zaryzykuje bo tez uwazam ze ceny przeszczepow są mocno przesadzone, rozumiem ze ktos kto spi na gotówce odwiedza top lekarzy na Harley Street ale rynek jest na tyle duzy by w europie mozna bylo zrobic przyzwoity zabieg za przyzwoitą kase. Prawdopodobnie w tym przypadku samo wykorzystanie robota jest juz powodem do obnizenia kosztow, dotego dochodzą mniejsze koszta utrzymania kliniki czy personelu w Turcji niz w krajach zachodnich wiec to niejako wplywa na sam koszt zabiegu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

falban powodzenia : )

 

xattic wiesz to nie chodzi o rebelie tylko ...no powiedz sam jak bys sie zachowal ..przychodzisz ludziom zdac relacje ze swojego zabiegu , a tu nagle atak furii , ze ja oszust ,ze podstawiony , ze wogole takiej kliniki nie ma , ze getfue itd .....zarzuty o drugie 3cie kategorie jakosci

 

...juz nawet nie wspominam ,ze to przeciez moj wátek , wiec jakim prawem sie pytam ktos podwaza , poddaje w watpliwosc moja wiarygodnosc ....

 

..ok zrozumialbym ,jesli jak ktos wczesniej napisal ....napisales swoja opinie ok , masz prawo wyrazic swoje zdanie .......no ale przepraszam ....w kolko podwazac cokolwiek bym nie powiedzial ...raz drugi trzeci w kolko to samo ......

 

to teraz pytanie do admina majette czy takie praktyki sa tu takze tolerowane ??? ze na wejde na czyis watek i bede kazda jego wypowiedz osmieszal i wywracal do gory nogami ??? ..to nie twoje wlosy , to ty mi to udowodnij , itd itd

 

jak tak mozna ....

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj Aleksy. Wrzuć te obiecane, spakowane fotki bez obróbki na jakiś serwer i rzuć linkiem. Dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rudi oczywiscie mialem robione za pomoca robota , wyciaganie cebulek i robienie otworow pod nowe , ale czy to ten artas to szczerze powiem nie mam pojecia co to wogole jest : x , najlepiej jakbys Nicka spytal

 

alibaba ja zadnych fotek nie obrabialem , jedynie co zrobilem to poprzez Infraview , zmniejszylem ich objetosc , bo oryginalne byly w rodzialce 4900x cos tam , a ja je zmniejszylem do 1440x900 ,zeby nie bylo problemow tu z serwerem i ich przegladaniem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...