free web hit counter Skocz do zawartości
Alexy34

Alexy34 3970grafow getfue MEMORIAL Turcja -8luty2013

Rekomendowane odpowiedzi

a ty falban nie odstawiaj kichy , tylko rusz mozgiem .....

 

na cholere ci oszczedzac jakies 400 euro ,za zabieg i tak cena jest mega wypas ..... popros o maxymalna liczbe grafow i niech ci nawtykaja ile sie da ....bedziesz mial super gestosc, a nie jakas szczote na glowie ... a przedewszystkim wyslij zdjecia i zobacz co do powiedzenia na temat twojego stanu maja specjalisci , mnie tez sie wydawalo ,ze 500 grafow u kolasa mi pokryje zakola i bym sie ladnie przejechal ......

 

potem jeszcze chcialem kombinowac zeby te 3000 , a nie 4 wstawic .....i gdyby mnie Dr Teoman nie przekonal ,dzis bym sobie plul w brode ,ze jeszcze czegos tam brakuje , a za rok dwa znow bym musial kombinowac (bo chcialem oszczedzic 400 euro)

 

a juz wogole najlepsza opcja jest , przed wstawieniem sobie duzej ilosci grafow , chwilowe zwiekszenie DHT ,czy to beda anaboliki czy jakas inna forma nie ma roznicy , chodzi o to zeby to co najslabsze (co i tak ci poleci za rok dwa ) polecialo odrazu przed zabiegiem i wtedy idziesz i prosisz o maxymalna liczbe grafow i masz spokoj na kolejne dlugie lata

 

(to jest wylacznie moja indywidualna opinia ,tak jak zreszta wszystkie tutaj )

 

Wybacz szczerość, ale myślę, że nie powinieneś doradzać innym mając tak naprawdę skąpe pojęcie o temacie, bo ta konkretna rada dla wielu będzie wręcz szkodliwa. Liczba włosów w strefie dawczej jest ograniczona, także nie jest dobrym pomysłem przeszczepianie jak największej jej liczby tylko dlatego, że jest to możliwe.

Edytowane przez Gość

Jestem reprezentantem Dr. A's HRC, najlepszej na świecie kliniki transplantacji włosów wg #HairSite.com.

http://www.fusehairpolska.blogspot.com

 

Wszelkie opinie wygłaszane na tym profilu są prywatne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczekam jeszcze z 3 miesiace na efekty ale jak na ten czas pisze sie tez na zabieg po wakacjach, jesli ktos tez bylby zainteresowany mozna sie zgadac i zrobic zabieg ze znizka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybacz szczerość, ale myślę, że nie powinieneś doradzać innym mając tak naprawdę skąpe pojęcie o temacie, bo ta konkretna rada dla wielu będzie wręcz szkodliwa. Liczba włosów w strefie dawczej jest ograniczona, także nie jest dobrym pomysłem przeszczepianie jak największej jej liczby tylko dlatego, że jest to możliwe.

 

 

 

Skald owszem masz racje , ale tylko i wylacznie w tym jedynym wymienionym przypadku, ze chlopak nie ma "dobrej" gestej strefy biorczej , w kazdym innym oszczedzanie 400 euro moim zdaniem to beznadziejny pomysl ... za cene gestosci ... zreszta Dr Teoman sam mu powie ile mozna wziasc tak aby nie pozostawic sladow i ile ma byc uzyte ,zeby to wygladalo

 

a jesli przyjrzymy sie temu co napisal ,ze ma 31 lat i z tego co mowi ...niewielkie zakola to raczej strefa biorcza jest spora

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bobobo robisz HT po mikropigmentacji? Nie obawiasz się, że donor nie wydoi aby pokryć obszar zapigmentowanej skóry? Mineło sporo czasu od Twojej ostatniej relacji, jak wrażenia po tych kilku miesiącach? Mogłbyś wrzucić nowe zdjęcia, najlepiej w tamtym wątku? Wciąż biorę pod uwagę mikropigmentację, jednak oferta getFUE mnie zaciekawiła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wybacz szczerość, ale myślę, że nie powinieneś doradzać innym mając tak naprawdę skąpe pojęcie o temacie, bo ta konkretna rada dla wielu będzie wręcz szkodliwa. Liczba włosów w strefie dawczej jest ograniczona, także nie jest dobrym pomysłem przeszczepianie jak największej jej liczby tylko dlatego, że jest to możliwe.

 

 

 

Skald owszem masz racje , ale tylko i wylacznie w tym jedynym wymienionym przypadku, ze chlopak nie ma "dobrej" gestej strefy biorczej , w kazdym innym oszczedzanie 400 euro moim zdaniem to beznadziejny pomysl ... za cene gestosci ... zreszta Dr Teoman sam mu powie ile mozna wziasc tak aby nie pozostawic sladow i ile ma byc uzyte ,zeby to wygladalo

 

a jesli przyjrzymy sie temu co napisal ,ze ma 31 lat i z tego co mowi ...niewielkie zakola to raczej strefa biorcza jest spora

 

Wiesz może ile tobie zostało w zapasie donoru na przyszłość, jaką masz gęstość donoru i przewidywalne NW? Bo HT nie chodzi żeby napakować ile się da na przód a później płakać że nie ma czym pokryć środka i korony (nie mówię tu o twoim przypadku tylko ogólnie).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

alexy a ty ile lat masz? moj problem to nawet w polowie nie dorownuje twojemu (narazie!!) przed HT, ty z tego co widac bylo na fotach to miales takie NW3 z przezedzeniami na NW5, u mnie jest NW2 i rozwalona linia po RU, przerzedzenia jeszcze nie zauwazalne wiec na moj wiek 31 lat to chyba nie jest najgorzej. mysle ze 2000to bedzie nawet za duzo, ale nigdzie nie moge znalesc dobrego przeszczepu ponizej 10tysiecy.

 

Wogole to marzy mi sie taka linia:))) Chyba nie wymagam az tak duzo:)

 

Czekam na jakies nowe foty od ciebie, updejtuj w miare mozliwosci

aaaaaaaaaaaaaa.jpg.209b8b695ae53d6ad3864163493d7cd1.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

wiesz co falban tys chyba naprawde ... ...no takie piekne wlosy miec i o transplantacji myslec ...Ty to wogole nie masz tendencji i moim zdaniem nie bedziesz mial problemow z lysieniem

 

ojej sorki zle przeczytalem ......no ale wrzuc swoje foty

 

..niewiem zapytaj Dr Teomana czy jest to do zrobienia , ale mysle ze jest (taka linia)

 

a co to jest ten temat RU ?

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to nie moje!!! tylko mowie ze taki mam cel

 

moje foty są w temacie RU ostatnio dodawane

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Falban na tych zdjęciach chyba miałeś mokre włosy. Ale w sumie młodziak jesteś więc nie znasz dnia ani godziny kiedy może się posunąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
bobobo robisz HT po mikropigmentacji? Nie obawiasz się, że donor nie wydoi aby pokryć obszar zapigmentowanej skóry? Mineło sporo czasu od Twojej ostatniej relacji, jak wrażenia po tych kilku miesiącach? Mogłbyś wrzucić nowe zdjęcia, najlepiej w tamtym wątku? Wciąż biorę pod uwagę mikropigmentację, jednak oferta getFUE mnie zaciekawiła.

 

Tedzik wszystko ok, wyglada to dobrze choc wlosy wygladaly by na pewno lepiej a zdjecia wrzuce jak bede w Polsce;) jesli bede robil ht to na pewno nie taka linie jak mam po mikropigmentacji bo na penwo by mi donora nie starczylo. I rada dla Ciebie ze jesli nie masz ciemnych wlosow to zrob mikropigmentacje calej glowy ciemnym pigmentem na penwo bedzie lepiej to wygladac choc wiecej kosztowac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam czarne włosy nie bardzo wyobrażam sobie jak chcesz zrobic HT z inną linią jak po mikropigmentacji, przecież będzie widac róznice. Poza tym jesteś pewien ze nie starczy Ci donoru? Aż taką niską linie zrobili w HIS?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcialem niska i zrobili niska a linie zawsze mozna podniesc bo posiadaja urzadzenie do zlikwidowania tego pigmentu i jak bede sie wybieral na ht to podniose linie o jakies 1,5 - 2 cm;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bobobo takie laserowe usuwanie jest droższe aniżeli wykonanie mikro pigmentacji, poza tym jestem pewny ze nie usuwa tak świetnie jak się zarzekają i trzeba więcej aniżeli jeden zabieg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
bobobo takie laserowe usuwanie jest droższe aniżeli wykonanie mikro pigmentacji, poza tym jestem pewny ze nie usuwa tak świetnie jak się zarzekają i trzeba więcej aniżeli jeden zabieg

 

Ostatnio czytałem o usuwaniu tatuaży. Tak jak napisał ziom - potrzeba wielu zabiegów tego typu, w dodatku często zostają niewielkie, ale podobno widoczne, ślady.


Jestem reprezentantem Dr. A's HRC, najlepszej na świecie kliniki transplantacji włosów wg #HairSite.com.

http://www.fusehairpolska.blogspot.com

 

Wszelkie opinie wygłaszane na tym profilu są prywatne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skald ....zaczalem masowac juz po 2,5 tyg skore na glowie wpierw delikatnie , ..teraz juz mocniej zeby jak najlepsze krazenie zapewnic cebulkom , czesc wloskow wypadla juz do dzis sporo ,ale o to nie dbam ........aha ..strupki zeszly skora czysta tylko leciusienko obszar operacji jest zaczerwieniony ..jakby sie goil

 

....do tego zaczalem juz od tygodnia ostre treningi ...jeden mocny w ostatnim tyg , i dzis i przedwczoraj , czyli juz 3 tyg po operacji .... do tego dzis wskoczylem do steam roomu i tak.... na chwile do parowej masaz skory i za moment pod zimna wode i kilka takich krotkich sesji ....

 

...itd itd moze cos dopisze ...ale generalnie czy to jest ok ,czy nie bedzie lipy ...mnie sie wydaje ze juz po 10-12 dniach kiedy cebulki odbudowuja naczynka krwionosne juz mozna cisnac ile sie da i nic nie powinno sie stac .......ja pojechalem powoli i dopiero na 3 tydzien ciezej ...

 

Skald co myslisz dobra takak kuracja z witaminami , dobrym zywieniem, zarciem ,bialkiem ...nie powiem czym jeszcze : x : )....aminokwasami ale mowia ze animalpack jest najlepszy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to nie jest typowy tatuaz tylko taki kosmetyczny, gdzies cos 2 lata trzeba go poprawiac wiec na pewno latwiej jest go usunac. Za 9 dni bede w londynie to wpadne do nich sie zapytac jak to wyglada dokladnie. Jak nie bedzie dalo rady go usunac to i tak zrobie ht na tej lini z his i dowale ciemniejszym pigmentem i powinno dac to dobry efekt wizualny;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powaznie co 2 lata trzeba poprawiac? Wszedzie czytalem ze to jest trwale przynajmniej na kilka lat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak propo usuwania tatoo, to jest takie miejsce http://centrumterapiilaserowej.pl/ gdzie swego czasu pół polski jeździło usuwac tatuaże, w tym ja . ceny za sesje startowały od 200zł w zależności od wielkości obszaru. Ludzie byli zadowoleni, ja skończyłem na 6 zabiegu a miałem dziare czarną na blache więc wydaje mi sie że takie kropeczki to będzie 1 góra 2 sesje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiem ci Tedziek ze nie jestem pewny na 100% czy ta informacja jest prawdziwa ale na pewno czytalem gdzies na angielskim forrum ze trzeba to poprawiac co jakies 2-3 lata i koszt to jakies 200 funtow. Z Damonem sie umowilem na srode to bede wszystko wiedzial co i jak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wszystkiego najlepszego z okazji 3000 odslon tematu GET FUE !!! : )

 

..a swoja droga mowie ..wloski powypadaly ale juz po 3cim tyg zaczalem mocniej ochodzic sie , masowac skore ...dobrze wlasnie robie ..nikt nie odpowiedzial?? .....

 

...myslalem ,ze nie wrzuce ,no ale przemyslalem i dla celow forumowo badawczych sie poswiece i moze jutro zrobie widok(zdjecie) ...ciekawe czy poraz ostatni (stan faktyczny przed operacja ....plus odrobinka jakby sie trzyma )... czy jeszcze sie moze cos pochrzanic .....

 

Nick i hope they not make u too many trouble : )

 

pozdrowienia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oke, czekamy na foty w takim razie. sam jestem ciekaw ile % centowo tego przeszczepu ci wyrosnie na nowo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

troszke niedogolalem wlosow na zakolach ,zeby tam ten skorki nie draznic za mocno ...stad fryzjerskie nie dorobki : x

b1.thumb.jpg.e82f11031ecb888b7b8d289c9e6e0206.jpg

b2.thumb.jpg.b92f9e9bba0eecfe4c03fadcaea3915b.jpg

b3.thumb.jpg.70c1fbf14f2dca192654e48930939425.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czapa zgolona ...co myslicie jak na czwart tydzien po operacji , co z zaczerwieniami

 

zaczalem uzywac krem Diprobase , ponoc wlasnie na poniszczona skore pomaga

b7.thumb.jpg.72fef1f04d14fe32eeb517df71b34936.jpg

b8.thumb.jpg.1fd300b2389898d698e5a2338dfaa402.jpg

b9.thumb.jpg.c93a017e3d30eb1999e34bf44f0d4683.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...