free web hit counter Skocz do zawartości
Alexy34

Alexy34 3970grafow getfue MEMORIAL Turcja -8luty2013

Rekomendowane odpowiedzi

 

Naprawdę Cię lubię

 

 

Spoko Aleks dokumentuj zabieg i walcz z zmową cenową "bo jak się wyda to nie będzie śmiesznie"

 

Życze efektów i sam skorzystam jak będę pewny nawet za 3500 a co bo łysienie za jednym zamachem chyba tylko nieliczni roztrzaskali....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopie ja nawet nie wiem jak się zdjęcia wkleja bo nigdy tego nie robiłem .... a ty mnie podejrzewasz o zmowe

 

 

Cenie sobie prywatność , a same włosy ciężko wstawić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To w tym sensie

 

 

Zdjęcia ??? Mam je w dup..... na typ etapie..... o twoje zdjęcia chodziło....

 

 

Podziel się ..... Co ty bierzesz???

 

Na cyklu takie halo???

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda twojego wątku i usunę wszystkie posty do godz. bo się śmietnik zrobił.

 

ooo nie można

 

Dobra teraz na pewno koniec.

 

 

Nie zaczepiaj !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak wlasnie bede walczyl ze zmowa cenowa , leniami , nieutrzciwymi monopolistami ,ktorzy tylko ze wzgledu na wlasna chciwosc i pazernosc zeruja na biedocie , czare goryczy przelal fakt, ze tak naprawde taki zabieg to nic skomplikowanego (w porownaniu do ceny jaka sie za niego rzada ) , gdzie za usluge ,ktora trwa 8-10 normalnych roboczogodzin licza sobie (jakby to bylo w moim przypadku ) 60 tys zlotych - 20 tys euro !!!!! ,moim prywatnym zdaniem to jest zwykly rabunek ,ktory bardzo bardzo szkodzi nawet calej gospodarce ,gdyz pieniadze sa nierownomiernie rozprowadzane w systemie gospodarczym , gdy jedna osoba zarabia dziennie 20 tys euro tylko ze wzgledu na to ze ma wylacznosc na dana usluge , a inne po niecale 30 - bo takich mozliwosci nie maja...ale juz mniejsza z tym

 

Liczy sie to , ze w koncu pojawili sie gracze na rynku ,ktorzy ten impas i uwstecznianie sie zmienia i sadze ,ze taka wlasnie jest MEMORIAL -supernowoczesny prywatny szpital ,ktory daje szanse wielu tym wlasnie szarym ludziom .....po rzeczywiscie w miare rozsadnych cenach ...i dlatego takim los bedzie szczescil , a pasozyty musza zniknac

 

a co do jakosci.......to po tym co widac , ze wlosy rosna z przeszczepionych cebulek i widac jak zostaly podczas przeszczepu ulozone ...to co tu sie jeszcze moze zmienic , moga nagle te cebulki obumrzec ?? a moze wlosy sie nagle zaczna wykrecac w druga strone???

 

Czy jest taka opcja , ze operacja zostala spaprana jak to u naszego slynnego specjalisty ????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukałem dzisiaj trochę w necie i .... kurde, niby klinika robi zabiegi od 7 lat, szmat czasu, do tego ekstremalnie tanio ale znaleźć jakikolwiek przypadek przeszczepu - Mission: Impossible. Na forach HT, kompletna cisza na temat GF. Wszystkie materiały na stronie dodane pod koniec 2012 roku, część uaktualniana w tym miesiącu. Teraz jak króliki z kapelusza pojawiają się osoby z kliniką związane. Jakieś opowieści dziwnej treści o norwegach narzekających na wysoki koszt zabiegu (nie oszukujmy się, przy cenie 3k euro za 4k graftów to dla Norwega jak splunąć, chyba, że ktoś chce nam wmówić, że Norwegia to kraj gdzie ludzie są kompletnie odcięci od świata i nie mają pojęcia o cenach HT) i oczywiście zarzut, że paljaki burżuje, nie doceniają poświęcenia. Jeszcze chwila i będą tu wymuszać cenzurowanie wątka, vide wczorajsza podwyżka w odwecie za nasze wątpliwości. No to sobie popisałem. Dziękuję za uwagę

 

PS. Wczorajsza akcja przedstawiciela (czy kto tam decydował) włącznie z poinformowaniem o tym ich rzekomego klienta mailem i pozwolenie na zamieszczenie tutaj prywatnej korespondencji to moim zdaniem piękny marketingowy strzał w stopę. Jeżeli klinika faktycznie "daje radę" to szefostwo powinno się chyba mocno zastanowić nad zatrudnieniem odrobinę bardziej powściągliwego przedstawiciela.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to se jedz gdzies indziej , nikt cie tu nie bedzie prosil

 

to co przedstawilem to moj zapis z wlasnej woli go wykonalem .....jestem bardzo szczesliwy ,ze mialem okazje na przeszczep wlosow , na 15 tys euro nie byloby mnie stac

 

dlatego jeszcze raz chcialbym podziekowac KLINICE MEMORIAL ,za to co mi uczynili , postaram sie odwdzieczyc prezentujac efekty ich pracy

 

Prawdziwi profesjonalisci nie szukaja rozglosu i nie krzycza TO MY TO MY JESTESMY NAJLEPSI !!!

 

A ty trolu sie nie interesuj ich managentem ,bo to nie twoje progi ,nie ta liga .Ja z tak dobrze zorganizowana ekipa ,ktora przyjela mnie jak rodzina i zalatwila moj problem od reki ...sie w zyciu nie spotkalem

 

Nie chce sie wiecej wypowiadac ani "dyskutowac" z trolami , mam tylko nadzieje ,ze pomoglem swoja relacja przynajmniej kilku osobom ,ktore juz ja czytaly i beda czytac w przyszlosci rozwiazac ich problem z lysina

 

i temu wylacznie ma sluzyc moj watek

 

 

Bylem tam osobiscie widzialem jak to wszystko wyglada , widze tez efekty pierwsze ich pracy

 

I GDYBYM NIE MIAL SILNEGO PRAGNIENIA UDERZENIA W ZDZIERCOW I OSZUSTOW ,NATYCHMIAST W TYM MOMENCIE USUNALBYM TEN WATEK ,WSZYSTKIE ZDJECIA I CALA RELACJE

 

moja ocena MEMORIAL

 

10/10 za caloksztalt , ABSOLUTNY PROFESJONALIZM

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alexy dlaczego dziękujesz klinice Memorial? Przyznam, że szukałem i ciężko znaleźć jakiekolwiek powiązanie Memorial z GetFUE. Poza jednym zdjęciem kliniki Memorial i dorobionym jakby w PS napisem getFUE na jednej ze ścian budynku.

Chodzi o to zdjęcie http://www.getfue.com/about

 

A w oryginale powinno być tak. http://www.medishifa.com/index/wp-conte ... 1/10/2.jpg

 

 

Co do profesjonalistów i ich zachowania wiem jedno, na pewno nie zachowują się tak jak rzekomy przedstawiciel Nick zachował się wczoraj.

 

Alexy i proszę Cię bardzo, ogarnij się i wyluzuj bo jesteś strasznie spięty i wyjątkowo agresywny.

 

Jeszcze jedno, przepraszam za to że jestem wścibski. Rozumiem, że ten numer telefonu DENMARK +45 78 77 21 14 to kontakt do Nicka. Czy więc ten nr UK

+44 20 33 93 65 09 to kontakt do Ciebie lub osoby w jakiś sposób z Tobą związanej ? Bo przyznam, że miałoby to ręce i nogi. Nick ogarnia skandynawię z Danii a Ty UK. Ale pewnie usłyszę, że to moje wymysły. No nic, poczekamy i obadamy sprawę.

 

Alexy gdybyś był tak miły i wrzucił na jakiś serwis typu rapidshare czy mega, paczkę .rar z oryginalnymi, nie obrabianymi fotkami dokumentującymi Twój przeszczep. Zawsze to jakaś droga weryfikacji, dodatkowa.

Pozdrawiam

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po co te spiny panowie?? Pozyjemy, przekonamy sie;] MaX rok i wszystko bedzie jasne, teraz tylko mozemy sie spierac a to do niczego nie prowadzi. Lepiej miec cicha nadzieje, ze okaze sie wszystko git niz w ogole takiej opcji mialo by nie byc. Ja tam sie ciesze, ze taka opcja i nadzieja jest, bo na pewno nie pojde tam zrobic ht przed przekonaniem sie, ze jest wszystko super cacy, a czekane nic mnie nie kosztuje a do ht nikt nie zmusi:)


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde!! Admini!!! Noz kurcze zrobice cos wreszcie z tym wątkiem... zamknijcie jeśli nie umiecie zrobic porządku!! Sorry, że dokładam tu swoje 3 grosze, ale piszę na priva, ale nic, zero odzewu... od kilku(nastu) stron brak dyskusji na temat tylko wymiana epitetów i generalnie jechanie po sobie.


1547 FUT - Styczeń 2011 - Medical Hair - dr Pietruszko
2930 FUT - Maj 2012 - BHR - dr Bisanga
1645 FUE, 356 BHT - Luty 2013 - BHR - dr Bevin
1237 FUE, 1350 BHT - Maj 2014 - BHR - dr Bisanga
1000 FUE, 370 BHT - Styczeń 2022 - BHR - dr. Bisanga / dr. Kovas
---

8359 graftów (FUE/FUT) + 2076 BHT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ty angel sie nie przekonasz ,bo specjalnie nie wrzuce zadnych fotek procz tej relacji ,ktora zdalem do tej pory

 

ew pokaze je osobom ,ktore znam i ktore tego naprawde potrzebuja , o ile mi sie zechce

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę życia w końcu

 

 

Aispo chłopie przestań się użalać nad swoja łysinką bo to już groteska się robi powoli. Tak niech wszyscy z chusteczkami i łzami w oczach będą przeżywać twój zabieg. Chłopie to zabieg jak każdy inny, a w obecnych czasach to prawie jak wizyta u dentysty a ty z tego robisz stype !!!!

 

Fajnie,że miałeś zabieg trzeci, ale daj swobodę wypowiedzi nawet jak czasem jest to ostra wymiana zdan to lepsze to niż te twoje ochhh achyyy jak to trzymali Cię za rączkę ....

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ostra wymiana zdań? a co na temat kultury wypowiedzi, kultury osobistej itp.?

 

Udzieliłem ostrzeżeń i są to ostatnie, takie zachowania nie będą tolerowane na tym forum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem o co ci chodzi? Staram sie pogodzic wszystko i jedynie prawde napisalem a ty skaczesz do mnie? Widze, ze z kazdym zaczynasz widocznie masz cos na sumieniu?? Nie chcesz nie wklejaj zadnych zdjec o ile to sa w ogole twoje? Skoro to jest taka super firma to w przeciagu roku pokaze sie w necie 1000 innych tematow! Jedynie mysle trzezwo i jak widze reszta tak samo, i dobrze, bo nie ma co sie napalac- wyglad i zdrowie ma sie jedno a kase da sie zarobic i odlozyc na cos pewnego!


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś tutaj zna niemiecki? Bo teraz jak mamy już cokolwiek to zapytałbym czy w materiale pada nazwa getFUE.

Z tego co widać w podpisie filmu to mowa jest o Memorial Antalya Hospital. Więc co to jest getFUE.com?

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie jest to super firma idz juz spac i idz se gdzie indziej a mnie daj swiety spokoj ,zadnych fotek i tak nie zobaczysz wiec szykuj sie na inna klinike i znikaj z mojego watku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja nie wiem w jakim świecie żyję i w jakim kraju bo włączam tv i tam jest dopiero kultura itd.

 

W życiu też tylko tak rozmawiacie??

 

 

Dobra, w każdym razie lepiej czyta mi się takie wypowiedzi czyli prawdziwych facetów niż te trzymanie za rączkę podczas zabiegu itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ty Aleks się nie wykręcaj tylko pisz do menedzera niech ci daje udokumentowane zabiegi.

 

Nie powinno być z tym problemu.

 

Niech ich przedstawiciel tutaj wrzuci kilka zabiegów+ video.

 

Jak chcą nowych klientów to trzeba udowodnić jakość !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

admin mnie starszy jakimis ostrzezeniami ...." kolesiu admin" jak cos ci nie pasi i nie chcesz mnie na tym forum , z wlasnej nieprzymuszonej woli wykasuje to wszystko i zaczne gdzies indziej , wiec swoje strachy zostaw dla siebie ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Czy ktoś tutaj zna niemiecki? Bo teraz jak mamy już cokolwiek to zapytałbym czy w materiale pada nazwa getFUE.

Z tego co widać w podpisie filmu to mowa jest o Memorial Antalya Hospital. Więc co to jest getFUE.com?

 

Pisalem o tym juz wczesniej,mozliwe ze w ramach szpitala stworzyli po prostu klinike/oddzial getfue i dlatego wszystkie info na tej stronie pochodza sprzed killku miesiecy.Po prostu nowy biznes/usluga w tym szpitalu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie bedziesz mi pisal co moge a czego nie, bo pisze bez wulgaryzmow i jedynie na temat. To, ze masz problemy z dyskusja na temat a jedynie potrafisz obrazac to juz nie moj problem. Akurat na tym forum jest wolnosc slowa, sprawdz sobie moje posty w tym temacie i zobaczysz, ze nikogo nie obrazam jedynie przemawia przeze mnie ciekawosc, jakos zaczynasz sie stresowac i denerwowac jezeli ktos nie piesze o super efekt- ide zrobic sobie tak samo za 12 tys zl a nie za 50. No sorry, ale przeszczep to nie pojscie do fryzjera- nie jeden zawiodl sie w slabej klinice na efektach i mial na glowie masakre i nie jeden sie jeszcze przekona. Chce tego uniknac stad moje i innych watpliwosci - a jaka jest klinika Memorial Turcja? Wlasnie o to chodzi, ze wielka niewiadoma!

Edytowane przez Gość

Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1300 odslon i juz chyba wystarczy , wiecej tu juz i tak nikt nie wchodzi , takze swoj cel osiagnalem

 

czesc ludzi sie dowiedziala o MEMORIAL

 

a ja jak mowie nikomu nie mam zamiaru nic udowadniac , ani nikogo do niczego namawiac , ile razy tym debilom trzeba powtarzac ,ze

 

TO JEST MOJA RELACJA Z ZABIEGU I MOJE PRYWATNE OPINIE O KLINICE MEMORIAL , - jak komus nie pasi ,albo ma jakies waty , niech wybierze sobie inna klinike i wogole odczepi sie od tego watku

 

a jak ktos ma watpliwosci i chce se szukac to niech se szuka , a jak nie znajdzie to niech jak wyzej opusci ten watek i poszuka sobie lepszej dla niego kliniki

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...