free web hit counter Skocz do zawartości
Alexy34

Alexy34 3970grafow getfue MEMORIAL Turcja -8luty2013

Rekomendowane odpowiedzi

to be continued ....

 

Good job Dr Birgul : ) and all team

SAM_0114.thumb.JPG.b48610814a88e1765258a7ea6c8e196c.JPG

SAM_0115.thumb.JPG.43c671c7ba8ab5443400d373a4b00620.JPG

SAM_0116.thumb.JPG.c4fee28da05515d959f2a24e98e89457.JPG

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie jest zle : )

 

.. ciekawe jakbym wygladal z ta "képka" wloskow po przeszczepie w Pradze za 12 tys zl skalpelami

 

 

...no i bym sie wky.... ostro jakby pozniej sie okazalo ,ze mozna zrobic to 4 razy ! lepiej za te sama kase ....... .........

 

..a juz cala tajemnica tkwila w tym , ( juz na samym koncu jak w sumie myslalem ,iz sobie ow zabieg odpuszcze jednak )......aby zajrzec w google

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mozesz dac na sucho?


1547 FUT - Styczeń 2011 - Medical Hair - dr Pietruszko
2930 FUT - Maj 2012 - BHR - dr Bisanga
1645 FUE, 356 BHT - Luty 2013 - BHR - dr Bevin
1237 FUE, 1350 BHT - Maj 2014 - BHR - dr Bisanga
1000 FUE, 370 BHT - Styczeń 2022 - BHR - dr. Bisanga / dr. Kovas
---

8359 graftów (FUE/FUT) + 2076 BHT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niestety ale blizny z tyłu głowy po wyciąganiu graftów są bardzo widoczne... Póki co widać znaczną różnicę pomiędzy oszczędnością a jakością

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdzie ty widzisz blizny z tylu glowy : D ?

 

..masz tu chlopie fotki w wysokiej rozdzialce do tego z bliska i z fleszem , gdzie przy fleszu kazda niedoskonalosc nawet kawalka skorki jest uwypaklana

 

..i nawet w takim wypadku ciezko sie tam czegokolwiek doszukac

 

..w realu musialbys z lupa sie przygladac aby to zobaczyc ..no i chetnie zobaczyl bym fotki ,podobnej jakosci ,skali ,dlugosci wlosa itd z fleszem od tych niby to "specjalistow" ,ale jakos do tej pory ani jednego zem nie ujrzal , wszystko slysze tylko w teorii jaka to jakosc i wogole o matko .....

 

..(patrz -rami -najdrozszy fachowiec , wiec efekty powinny byc piorunujace ,a jakos pojedynczej fotki sie doczekac nie mozna ,nie wspominajac juz o fleszach, wysokich rozdzialkach itd )

 

 

...w praktyce sa to zazwyczaj dwa zdjecia... (bez mocnego naswietlenia,zazwyczaj rozmyte i z dalekiej odleglosci) .....jedno przed drugie po ...(w rozdzialce 300 na 200 pixeli).... gdzie taki efekt to mozna.." photoszopem w kilka minut uzyskac "...

 

..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może mu chodzi o te zaczerwienienie? które z daleka może wygląda jak blizna?? A i fajnie jak byś mógł wrzucić fotki gdy włosy są suche.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zaczerwienienie lekkie to od opaski plastikowej ,ktora musze nosic na glowie w robocie : D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
gdzie ty widzisz blizny z tylu glowy : D ?

 

..masz tu chlopie fotki w wysokiej rozdzialce do tego z bliska i z fleszem , gdzie przy fleszu kazda niedoskonalosc nawet kawalka skorki jest uwypaklana

 

..i nawet w takim wypadku ciezko sie tam czegokolwiek doszukac

 

..w realu musialbys z lupa sie przygladac aby to zobaczyc ..no i chetnie zobaczyl bym fotki ,podobnej jakosci ,skali ,dlugosci wlosa itd z fleszem od tych niby to "specjalistow" ,ale jakos do tej pory ani jednego zem nie ujrzal , wszystko slysze tylko w teorii jaka to jakosc i wogole o matko .....

 

..(patrz -rami -najdrozszy fachowiec , wiec efekty powinny byc piorunujace ,a jakos pojedynczej fotki sie doczekac nie mozna ,nie wspominajac juz o fleszach, wysokich rozdzialkach itd )

 

 

...w praktyce sa to zazwyczaj dwa zdjecia... (bez mocnego naswietlenia,zazwyczaj rozmyte i z dalekiej odleglosci) .....jedno przed drugie po ...(w rozdzialce 300 na 200 pixeli).... gdzie taki efekt to mozna.." photoszopem w kilka minut uzyskac "...

 

..

 

 

Efekty są u mnie piorunujące . Nie masz pojęcia jaka jest różnica . Zycze tobie żebyś miał taki efekt jak ja po 6- miesiącach. Fotek nie wrzucam bo raz że nie potrafie a dwa - prywatność. Powiem Ci że ciężko u Ciebie ocenić efekt. Chyba Ci pasuje taki fryz z prześwitami czy coś w tym stylu . Wrzuć suche bez żelu z lampą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rami

 

jeden moj kolega zrobil w Pradze 100 grafow probny przeszczep ..co sie pozniej okazalo sie ze cebulki sie cudownie rozmnozyly i ze stu zdobilo sie 5 tys (slynna metoda gho) ...na nasze nieszczescie niestety nie potrafi on obsugiwac aparatu , bo ponoc instrukcji brakowalo w pudelku ,ale mowie wam

 

... z nw6 na nw 1 a to dopiero 3 miesiace po przeszczepie !!!

.....

 

 

 

pozatym rami z tego co opisujesz to naprawde rowniez i sam jestem pod wrazeniem , takiej lini, gestosci lepsze niz naturalna tylko pozazdroscic i az ciezko uwierzyc ....do tego kompletny brak jakichkolwiek sladow po ekstrakcji , a to dopiero 6 miesiac

 

nastepnym razem w ciemno jade na Bisange ¬efekty sa poprostu rewelacyjne!!

 

czy moglbym juz zaproponowac Ci fryzure ? : )

SAM_0122.thumb.JPG.29327091efec16f86968c78716d3cc22.JPG

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rami nie kompromituj sie takimi tekstami. uzyj mozgu i wrzuc swoje fotki. jesli chodzi o prywatnosc... no comment.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Efekty są u mnie piorunujące . Nie masz pojęcia jaka jest różnica . Zycze tobie żebyś miał taki efekt jak ja po 6- miesiącach. Fotek nie wrzucam bo raz że nie potrafie a dwa - prywatność. Powiem Ci że ciężko u Ciebie ocenić efekt. Chyba Ci pasuje taki fryz z prześwitami czy coś w tym stylu . Wrzuć suche bez żelu z lampą.

 

Prywatność?? a co za problem obciąć w paincie twarz, tło, zostawić trochę czoła?? kto cię po czole pozna?? haha. Czy może specjalnie dla ciebie zrobić tutorial do wrzucania fotek?? Ty żartujesz czy to na serio, bo takich kitów to dawno nie czytałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dlatego nie wrzucam swoich fotek, ani nie pisze gdzie robiłem, bo taki jeden z drugim tylko mi dokopie, oskarży o bycie agentem i generalnie zdołuje, Aleksy super efekt, ja nie nadaje się do Turcji z moim nw7, ale dla mnie efekt twojego zabiegu to rewelka. Szlag mnie trafia jak niektórzy na takich forach besztają niezłą robotę, a komplementują gówniane wyniki tylko dlatego że klinika ma odpowiednią nazwę - nie ma to jak grzywka i łysy tył . Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrób zdjęcie z lampą z przodu i przypomnij ile miałeś wszczepiane na przód a ile na tył, i nie przejmuj się tymi który widzą spierdolona robotę, nawet Jezus był diabłem wcielonym dla połowy ludzkości, czasem wystarczy że powiesz 1 Euro za graft -Turcja żeby w niektórych ograniczonych umysłach odpalił się program - spierdolona robota, zbyt wyeksploatowany donor, zbyt duży pobierak, zbyt mało odrosło, dupy nie urywa, piękne to to nie jest, są lepsi fachowcy i wiele innych zbędnych programów pokazujących jak to jesteśmy lepsi i mądrzejsi kiedy komuś udowodnimy że nie ma racji:)

 

A wystarczy wejść do tematu Nowości i dyskusje ogólne, pooglądać niesamowite efekty na zdjęciach z kuracji przyszłości dostępnych na naszym forum już dziś albo że tak powiem od dawna żeby stwierdzić że wolimy żyć iluzją niż przyznać rację innym, tym którzy są prawdziwi i nie boją się o tym mówić otwarcie:)

 

Wielki szacun Alexy, za to że jesteś i za to że się nie przejmujesz:)

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Aleksy daj wiecej zdjec z suchymi wlosami,z przodu,z tylu i z bokow.Na tym jednym z suchymi ktore wstawiles,wyglada spoko jak na te pare miesiecy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Aleksy daj wiecej zdjec z suchymi wlosami,z przodu,z tylu i z bokow.Na tym jednym z suchymi ktore wstawiles,wyglada spoko jak na te pare miesiecy.

WYGLĄDA ZAJE***** sam jestem dopiero niecałe 2 m-ce po getfue, ale efekt alexego mnie napawa optymizmem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
niestety ale blizny z tyłu głowy po wyciąganiu graftów są bardzo widoczne... Póki co widać znaczną różnicę pomiędzy oszczędnością a jakością

Święte słowa. Ale nie wymagaj by każdy na tym forum miał dobry wzrok. Niektórzy jak już będą się potykali o przeszkody na drodze będą twierdzić, że jest idealny. Za dużo podniecenia Panowie. Fajnie, że tanio ale tanio to nie wszystko. Na fotach wyraźnie widać nieciekawie przeorany obszar pobrania graftów. Do tego bardzo widoczne ślady po pobraniu. Polecam obejrzeć foty jeszcze raz i jeszcze raz i jeszcze raz . Oczywiście życzę Alexemu, mojemu najlepszemu przyjacielowi jak najlepiej. Mnie by w sumie spokojnie te grafty starczyły by mieć już spoko włosy tylko mimo fajnej ceny getfue jakoś nie do końca przekonuje. Niby odrost ok ale niepokojące jednak są zdjęcia tyłu. Alexy gdybyś był tak miły, sympatyczny kolego, zrób fotki tyłu z większej odległości. No i fotki przodu na sucho.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Aleksy nosi z tylu wlosy sciete na 2-3 mm,jak ktos ma wlosy dluzsze niz powiedzmy +7mm,to nie bedzie nic widac.

Poza tym to takie gadanie ludzi sfiksowanych na punkcie wlosow i przeszczepow,pisalem o tym juz wiele razy. W zyciu codziennym nikt nie wgapia sie innym we wlosy i nikt nie zauwazy ze cokolwiek bylo robione wiec takie teksty o tym jak to niby jest dramatycznie zrobione i ze w ogole masakra sa bez sensu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

No dokładnie. Ja prawie zawsze noszę włosy długości 5 cm, więc dla mnie to bez znaczenia.

 

Widzę, ze niektórzy nie mogą tutaj przełknąć tej kliniki i tej ceny. Cóż, ich problem. Lepiej chyba wydać 12-15 k jednorazowo i mieć spokój na wiele lat, niż wcierać proszki za 3 k rocznie bez gwarancji sukcesu i z mizernym skutkiem. Zresztą, przestajesz wcierać proszki, włosy wypadają, tak mają wszystkie środki na łysienie, to chyba oczywiste.

 

Zawsze pozostaje pytanie, wolisz mieć przeszczep "idealny" za 70 k u Bisangi, czy taki "nieudany" za 12 k? Każdy sam wybierze podług portfela i preferencji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...