free web hit counter Skocz do zawartości
Alexy34

Alexy34 3970grafow getfue MEMORIAL Turcja -8luty2013

Rekomendowane odpowiedzi

Co za koleś, masakra

 

 

Zaklinaj nadal rzeczywistość . To jest moja opinia na podstawie obserwacji mojego zabiegu i aleksa .... w necie macie dziesiątki zabiegów dobrych klinik wystarczy porównać. Masakra to jest to całe forum. Pasuje tutaj słynne zdanie - Nigdy nie sądziłem,że na świecie jest tylu idiotów do momentu kiedy nie zacząłem korzystać z internetu. Bawcie się desperaci to moj ostatni tutaj post .

 

A kto tu zaklina rzeczywistość, po prostu po co się chwalić, jak to pięknie masz włosy zrobione. Albo porównujesz siebie i Alexa podobnymi zdjęciami, i nie widzimy problemu. A nie jak ty wyskakujesz z takim tekstem to skąd mamy wiedzieć że nie koloryzujesz?? Więc nie dziw się że ludzie tak do twojego rzekomego przeszczepu podchodzą. Również chciał bym zobaczyć lepszą robotę popartą prawdziwymi zdjęciami w dobrej jakości. Wrzuć kilka zdjęć z neta to chyba nie jest dla ciebie problemem?? Czy też obsługa myszki przerasta twoje umiejętności, sorry ale musiałem to napisać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dziwne jest tylko jedno rami , znaczy ze robiles sobie fotki zeby porownac efekt czy jak czy to zupelnie Twoja ocena na podstawie lustra czy tez otoczenia ??

 

 

Tak mam fotki na suchych, mokrych , zaczesanych , na żelu itp. U mnie np na suchych zero przerzedzeń u Ciebie są widoczne. Ja zauważam u siebie różnice w mocnym oświetleniu np winda lub przymierzalnia. Widać wtedy że to nie jest to samo co natura . W normalnym oświetleniu nie odróżnisz.

 

 

Do reszty .... w necie macie setki zdjęć dobrych klinik .... wystarczy porównać. Tutaj też na forum macie przykłady takich zabiegów. Nikt mi nie wciśnie że jest tak samo.... NIE JEST .... i dlatego masę osób które miały zabieg milczy bo tragedii nie ma ale fajerwerków również.

 

 

Aleks nie mówię, że zabieg jest skopany po prostu jest różnica ale np Ciebie zadawala taki stan ....... Wszystko zależy od oczekiwań . Dla mnie jest zbyt rzadko ale to jeszcze nie jest końcowy efekt ....

 

Nie będę się więcej udzielał ....skoro uważacie że jest ok macie do tego prawo .... Wasze włosy wasze życie etc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alexy na ostatnich fotkach (włosy dłuższe niż przysłowiowe "zero") nie widać żadnych "white dots", no tu np:

 

ssss.jpg

 

oczywiście, znajdą się masochiści, którzy i tu dopatrzą się spapranej roboty, ale na ulicy przy takiej "długości" włosów z tyłu głowy nic nie widać, co do fotek majjette to tam są włosy długości ok 1cm u Ciebie 1~2mm

 

p.s. wrzuciłem do mojego wątku zdjęcia donora po 3 miesiącach, długość włosów z tyłu ok 8mm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rami ja tez cudow nie oczekiwalem , dla mnie sytuacja jest ok .....byc moze z powodu tego,ze dla mnie temat przeszczepow to nowosc

 

dlatego wlasnie prosilem o zwyklych kilka fotek , bo jesli roznice sa az tak wyrazne ,znaczace to czemuz by tego nie ukazac .....juz nie mowie dla mnie , ale dla innych zeby wiedzieli ....i wlasnie na tej fotce powyzej widac to co jest obiektem zainteresowania , WYRAZNIE KAZDA POJEDYNCZA CEBULKE ,owe white dots , wczesniej mialem miec do tego niezagajalne strupy i caly obszar ponoc byl zmasakrowany

 

no bo to jest tak jak sie przyjrzysz i wiesz to rzeczywiscie zaczniesz zauwazac roznice i wtedy juz automatycznie wyszukujesz kazde pobranie ,ale spontaniczne spojrzenie po dluzszym okresie i w pierwszej chwili zero pojecia

 

...ciekawi mnie wiec jak to jest te tzw "cudowne reczne" ekstraktowanie grafow ....no bo z tego co slychac to nie taka prosta sprawa ot tak sobie pobrac cebulke ..niesadze.......do tego ich 4 tysiace ...tak aby nic nie uszkodzic.... o czym sie przekonali amatorzy przeszczepow w Polsce i nie tylko zreszta ....

 

...lub byc moze zobacze jak idealnie reka czlowieka wybrala kazdy graf tak ze totalnie sladu nie ma w donorze jest perfect...tak jak mowia u mnie jest schrzaniony ...jesli tak bedzie to to rzeczywiscie uznam i bede zazdraszczal efektow , bo narazie nie mam czego ......i tak sie sklada rami ze Ty wlasnie wybrancze : ) mozesz ten dylemat rozwiazac skoro twierdzisz o sporej roznicy w jakosci zabiegu ..o donorze narazie cisza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie pamiętam w którym poście ktoś wrzucił zdjęcia prawdziwych white dots i fotki donorów po zabiegach u różnych chirurgów, jeżeli tu jest prosimy o linka , pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie pamiętam w którym poście ktoś wrzucił zdjęcia prawdziwych white dots i fotki donorów po zabiegach u różnych chirurgów, jeżeli tu jest prosimy o linka , pozdrawiam

 

http://www.hairlossexperiences.com/atta ... hp?id=2452

Tutaj masz prawdziwe white dots.. I jeszcze znalazłem komplikacje donoru ale nie wiem czy to jest ta o którą ci chodzi http://www.hairsite.com/hair-loss/forum ... 39326.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie bardzo ale to też jest dobre, dzięki, chodzi o pokazanie, że ślady będą i tyle. Ja mam wybrane 2000 (3 miesiące temu) i golę się na zero, oczywiście blizny są ale nikt ich nie zauważa, tzn poza ludźmi którzy mieli HT. Mimo wszystko po wybraniu jeszcze 2000, bo na tyle pozwala mi donor planuję mikropigmentację na bliźnie. Moim zdaniem Aleksy wygląda naprawdę dobrze, a krytykowanie bez pokazania dowodów i odsyłanie na zagraniczne fora uważam za kpinę i chęć podkopania samooceny. pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tyle ze z tymi white dots a tak naprawde sa to plamy(chyba) i kazdy je bedzie mial na poczatku dlatego ze tam skorka jest wrazliwa dookola i po wejsciu igly rozstaje rana ,ktora kolorem sie odroznia jest jasniejsza ..a potem to albo laczy sie znow ,ze roznicy niema albo niewiem....tak zostaje ale watpie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu omawialiśmy "White Dots"

 

viewtopic.php?f=23&t=564&start=50

 

Nie doszukujcie się spierdzielonej roboty u Alexa bo nie znam chirurga działającego manualnie który pobrał w jednym zabiegu 4000 graftów i pozostawił taki donor żeby pacjent nie wstydził się go obciąć niemalże na zero tak jak Alex:)

 

Trzeba zwrócić uwagę dodatkowo na fakt że manualne czy motorowe pobieranie nie odgrywa kluczowej roli w jakości pozostawionego donoru ale wielkość pobieraka.

Pobierak 0,7 mm pozostawi mniejsze ślady niż 0.9 czy 1,1 bez względu na to czy pobieramy manualnie czy motorowo. GHO pobiera motorowo i po jego FUE nie zostają ślady a przy pobieraniu manualnym np. w technologii CIT - FIT pobiera się grafty tylko wielowłosowe tym samym stosuje się większe pobieraki.

Jak mi ktoś pokaże ogoloną głowę pacjenta dr. Cole'a (Oczywiście zanim zaczął stosować motor), dr.Mwamby czy innego fachowca który stosuje technologię CIT manualnie bez śladów podobnych do tych u Alexa to mu stawiam flaszkę:)

 

Pozdrawiam, trzymam kciuki za dalszy odrost i dziękuje za tak rewelacyjną relację z zabiegu:)

 

Masz chłopie jaja:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Powtorze po raz kolejny:

1) przy wlosach dluzszych niz 5mm zadnych white dots u Aleksa nie bedzie widac

2) nie wszyscy gola wlosy tak krotko jak Aleksy

3) 99,99% ludzi nawet na tak zgolonych wlosach jak ma Aleksy nie zauwazy zadnych white dots

4) 99,99% ludzi nie ma pojecia o HT,nikt z nich nie wie ze Akeksy mial HT i sie nad tym nie zastanawia wpatrujac mu sie w glowe z roznych pozycji

5) ze wzgledu na specyfike forum,kazdy z nas inaczej patrzy na zdjecia i ocenia stan wlosow-to jest anomalia i pewnego rodzaju zboczenie

6) finalny efekt jest taki,ze dla 99,99% ludzi Aleksy nie jest traktowany jako lysy/lysiejacy/majacy problem z wlosami. Do tego Aleksy jest zadowolony- cel zostal osiagniety,o to w HT chodzi.

 

Oczywiscie mozna sie teraz onanizowac i wyszukiwac white dots z lupa,przy odpowiednim oswietleniu,przy odpowiedniej dlugosci wlosow etc. ale to juz swiadczy o powaznym problemie,i nie z wlosami ale pod nimi.Jak ktos chce to zrobi w getfue,jak ktos nie chce to nie zrobi-proste.

 

A rami to jakis pajac i troll ktory nigdy nie mial HT,a teraz wcina sie w ten watek (tylko w tym pisze) i pisze jakies bzdury.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alexy to jest dopiero 6 miesięcy po zabiegu czyli to chyba zdaje sie dopiero połowa finalnego efektu ? , następnym razem wrzuc fotki donoru na troche dłuższych włosach jesli możemy prosic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i o to chodziło Panowie i pytanie do bardziej doświadczonych - czy blizny po FUE zmniejszają się z czasem czy to co mam po trzech miesiącach jest już ostateczne? i gdzie ewentualnie zrobić mikropigmentację najlepiej w okolicach śląska? (wybacz Alexy, że tak w Twoim wątku )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Alexy.Na ostatnich zdjęciach donor wygląda o wiele lepiej niż na poprzednich twoich zdjęciach. To zależy pewnie od światła. Jeżeli ludzie nie widzą ingerencji chirurgicznej przy tak krótkich włosach to bardzo dobrze. Sam jestem ciekaw jak to u mnie wygląda i moja blizna po BHT. Następnym razem wrzuć zdjęcia przy trochę dłuższych włosach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanko - do Alexego i ewetualnie innych po FUE - jak tak "gmeracie" po skórze głowy, czuc w dotyku różnicę między powierzchnią skóry głowy a donorem? I między powierzchnią skóry a przeszczepionym obszarem?

I ile czasu po zabiegu można było użyć grzebienia? Tak, zeby nie bać się, że rozdrapie się nim coś na głowie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Tak mam fotki na suchych, mokrych , zaczesanych , na żelu itp. U mnie np na suchych zero przerzedzeń u Ciebie są widoczne.

 

Patrząc zupełnie z boku, to wygląda trochę jak kabaret. Kolega wkleił zdjęcia, ale ja mam lepsze.... mam, ale nie pokażę.

 

Zaraz mi się Smoleń przypomina jak grali w pokera w szpitalu:

 

....

- Haha, wygrałem, mam pokera, mam pokera

- A właśnie że nie, bo ja mam mocniejszą kartę

- Pan mnie nie rozśmiesza, nie ma mocniejszej karty od pokera

- Możliwe że nie ma, ale ja akurat mam...

- Ciekawe, to niech Pan pokaże...

- Pokazywałem jak byłem mały. A teraz jestem duży i sobie nie pozwolę zaglądać w karty.

....

 

Pamiętacie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alexy a miałeś do wyboru miejsce pobrania graftów, czy była możliwość pobrania z boków bo tam wydaje mi się było mniej widoczne ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pytanko - do Alexego i ewetualnie innych po FUE - jak tak "gmeracie" po skórze głowy, czuc w dotyku różnicę między powierzchnią skóry głowy a donorem? I między powierzchnią skóry a przeszczepionym obszarem?

I ile czasu po zabiegu można było użyć grzebienia? Tak, zeby nie bać się, że rozdrapie się nim coś na głowie...

A moje pytania przeleciały razem z poprzednią stroną... że tak o sobie przypomnę niesmiało

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Alexy a miałeś do wyboru miejsce pobrania graftów, czy była możliwość pobrania z boków bo tam wydaje mi się było mniej widoczne ?

 

Nie możesz wybierać. Donor na bokach jest mniej gęsty w większości przypadków, poza tym jakby mu 4000 wzieli z samych boków to by dopiero to dziwnie wyglądało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Omnomnom juz po ktoryms miesiacu sie nie czuje niemal zadnej roznicy w skorze na glowie ,donor zreszta tez ...tzn wszystko sie zagoilo jak ma byc

 

...co do grzebienia to pewnie mozesz ...po 5-6 jak Ci juz wlosy wyrosna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Omnomnom juz po ktoryms miesiacu sie nie czuje niemal zadnej roznicy w skorze na glowie ,donor zreszta tez ...tzn wszystko sie zagoilo jak ma byc

 

...co do grzebienia to pewnie mozesz ...po 5-6 jak Ci juz wlosy wyrosna

hah, tylko nie wszyscy sie golą na zero przy FUE, ja zamierzam byc jedna z tych osob

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czemu sie boisz golenia , kazdy facet wpierw przed transplantacja powinien ostatecznie zdecydowac obcinajac sie na lyso zupelnie i pochodzic tak ze 2-3 tygodnie ...czasem dobrze to wyglada , nie trzeba przeszczepu robic ...i wogole ciekawe jest to uczucie ...niemal wyzwolenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem polega na tym, że nie jestem facetem A włosy to jakby nie patrzeć jeden z atrybutów kobiecości...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o ciekawe ciekawe a co dokladnie chcesz zrobic ... ile grafow i zdjecia jakies beda ? : ) ..

 

...kobiecego przypadku jeszcze tu nie bylo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...