free web hit counter Skocz do zawartości
Alexy34

Alexy34 3970grafow getfue MEMORIAL Turcja -8luty2013

Rekomendowane odpowiedzi

na drugm forum też jest taki irytujący ktoś z ksywką.... RAMIrez, jaki dziwny zbieg okoliczności

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ramirez hehe ...juz se pomyslalem , ze to sam Bisanga sie polskiego nauczyl i na forum troluje : D

 

ja bym sie spytal - bisanga nie wydaje sie panu ze ceny zabiegu przeszczepu wlosow powinny juz deka spac po tylu latach ...jeszczes sie pan nie nachapal ? za malo ?? ................a kiedy kowalski x ..pracujacy u tuska na zielonej wyspie za 1500 pln ....bedzie mogl sobie pozwolic na zabieg ...obliczyc to panu ?

 

 

Jeszcze jedna sprawa ...gdybym mial taka maszyne ...i na jakiejs "probnej glowie" nauczyl sie ->robic dziurki pod nowe grafy i ekstraktowac cebylki -> celowac w odpowiedni punkt [gracz komputerowy] ...to powaga przyjrzalby sie tylko profesjonalista czy dobrze robie ....i nie byloby problemu ..........................................nie chodzi nawet o to zeby totalnie niszczyc konkurencje ale o naprawde brak jakies szczegolnej skomplikowanosci ...[zupelnie co innego operacje wewnatrz ciala , to dopiero wymaga i rzeczywiscie pochlania koszty ].....to ukazuje ze MOZNA TAK JAK GETFUE ..ZAOFEROWAC NAPRAWDE FULL WYPAS PRODUKT WRAZ OPIEKA,POBYTEM ,TAKSOWKAMI ,ZABIEGIEM POD OKIEM PROFESJONALISTOW W SZPITALU ....za cene 3 tysiecy euro .....

 

.....a nie lupic tych biednych ludzi , ktorzy i tak ledwo przeda koniec z koncem I mowic o sredniej cenie przeszczepu w granicach minimum 10 tys eu ...tak jak chocbym ja zaplacil za 4 tys grafow ...ile by mnie kosztowala suma sumarum totalnie ta wyprawa ...???

 

-- 18 sty 2014, 22:52 --

 

Nie mam pretensji ...niech sobie bogaci placa 4 razy wiecej za usluge u hiperspecjalistow ...moim zdaniem to tez kompletna glupota i marnotrastwo dobrobytu ......... nie zapominajmy jednak , ze istnieja cale rzesze ludzi ,ktorzy no niestety czesciowo i kosztem tych bogatych kumulujacych pieniadze .......majatkow nie posiadaja tylko musza rekoma zasuwac za nedzne grosze w tym "PlatfOrmowym (telewizyjnym) dobrobycie"....................rozumiem ze tacy ludzie nawet o przeszczepie nie mysla ,ale tak czy inaczej ...ceny naszych tu "specjalistow od recznej roboty" raczej skreslaja szanse wykonania zabiegu do zera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oczywiście że łupią ludzi w biały dzień ale umiejętności kosztują, a spier.... każdy umie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem tak myślałem o zabiegu lecz patrząc na wyniki z getfue mówię tu o obszarze dawczym, i czytając kilka artykułów na temat blizn. Nie jest niestety możliwe pobranie włosów aby nie powstała tam mała blizna. I powiedzmy 3 tysiące takich małych blizn jeśli z czasem musiał bym zgolić włosy na 0 głowa wyglądała by trochę nieestetycznie, bo tak naprawdę nie wiem jak daleko posunie się łysienie. Mówię tu o wynikach z getfue bo osoby, które dokonały tam zabiegu najlepiej udokumentowali wygląd obszaru dawczego goląc włosy bardzo krótko. Jak przyjdzie ten czas aby zgolić się na 0 i naprawdę nie będę potrafił się zaakceptować wtedy pomyśle o przeszczepie. Póki co to kasa , masa i klata marynarza;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu nie chodzi o to ze zostaja jakies blizny ..tylko poprostu jesli z tylu glowy wyciagasz powiedzmy 4 tys grafow ..to wiadomo ze nie da sie zrobic czary mary aby wygladalo to lepiej niz przez zabiegiem .....zostaja poprostu mikroskopijne miejsca w ktorych widac ze cebulka byla pobierana ...........u mnie zadnych blizn nie ma, ani pustych miejsc niewidac [chyba ze z bliska staniesz i bedziesz wyszukiwac ..wtedy przy scieciu na zero mozna wypatrzec ]

 

... kazdy ma swoj rozum i niech sam decyduje co mu najlepiej pasuje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"zostają porostu mikroskopijne miejsca, w których widać ze cebulka była pobierana" ok, więc jak nazwiesz tą skórę, która uzupełniła te dziurki po pobraniu grafu?? To jest taka mikroskopijna blizna. Blizny powstają nawet po szczepionkach i trądziku. Podobno, z czym dłużej goi się uszkodzenie skóry tym mniej blizna różni się od skóry. "Blizna wytwarza się na skórze, gdy ubytek sięga do skóry właściwej i do dalszych warstw skóry. Jest stanem zejściowym po zagojeniu się ubytku tkanki. Stan zejściowy polega na bliznowaceniu, czyli wytworzeniu się zbitej, słabo unaczynionej tkanki łącznej." Aby rozwiać wątpliwości dobrze by było gdyby ktoś po takim przeszczepie poświęcił się i zgolił głowę na 0. Z resztą widzę, że wszystkie kliniki mało mówią o strefie biorczej. Powinni organizować jakieś spotkania z pacjentami, którzy przeszli takie zabiegi, aby można było obejrzeć rezultaty na żywo.

Alexy najważniejsze, że jesteś zadowolony. Chodzi o to, aby poznać wszystkie za i przeciw przeszczepowi. A osoba, która się na niego decyduje, wiedziała czym ewentualnie ryzykuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alexy jak mozesz wrzucilys jakas fotke robiona na zewnątrz, nie w pomieszczeniu przy sztucznym swietle, Bo takiej w twojej relacji nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te mikroblizny jeżeli są zrobione w miarę równych odstępach mozna przebulić, ważniejsza jest jakość odrostu. U Alexa dość fajnie to wygląda ale ciążko powiedzieć ile procent odrosło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko nie rozumiem jak to moze byc niby lepiej recznie wyciagac grafy ..podejrzewam znacznie wieksze prawdopodobienstwo zniszczenia cebulek i skory [oraz pobranie-wbicia z wlasciwych miejsc] ,niz w przypadku gdy podjezdzasz z urzadzeniem o odpowiednio ustawionej igle [grubosc] ...celujesz ..docisk ..reszta dzieje sie automatycznie , wbicie na odpowiednia glebokosc i pobranie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obaj Panowie macie racje po części tzn. Aleksy ,Rami. Zabieg zabiegowy nierówny. To jest jak z zatrudnieniem fachowca do np, położenia płytek. Jeden zrobi dobrą robotę drugi tym samym sposobem spartoli. W polsce przeszczepy powinny być zakazane Z drugiej strony Pan Bisanga może i jest dobrym fachowcem ale kiepskim lekarzem z cenami baaardzo przesadza. Ceny zabiegów które proponuje są mocno przesadzone.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jasne , wszystko dzieje sie automatycznie , wystarczy troszeczke podpatrzyć , pocwiczyc lub zrobić kurs i już można wymiatac za 1000 euro gdzies juz nawet widziałem nieograniczoną ilosc graftów w Turcji.. czyli już nawet wybierając getfue sie sporo przepłaca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alexy wstawisz z włosami zaczesanymi do góry ? zaczynam się matrwić tym getfue

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja licze na to ze Alexy wrzuci fotke robiona na zewnątrz..Alexy zrob to dla wszystkich forumowiczow żyjących cena z oferowana przez getfue !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No pewnie ze wrzuce : D chyba nawet mam tylko starsze troche to bylo mniejwiecej po wakacjach tamtego roku ..w swietle dziennym ...let me look ; )

 

Co do getfue ...ostatni raz z Nikiem gadalem chyba ze dwa tyg temu pytalem co z tym Tomkiem naszym ..a wczesniej moze z pol roku ...

 

Mowie mi tam nie zalezy panowie .. jak wspominalem na samym poczatku to wszystko co tu sie wydarzylo to wylacznie moja wlasna wola ...poprostu zwykla relacja

 

[tylko i wylacznie ....i to nie zeby sie tamtym z Turcji podlizac ....[ bo mam gdzies czyjes wzgledy ] ... dlatego by pomoc chlopakom ,ktorzy tez maja problem , a kasa nie sr.ja za przeproszeniem ...jak co poniektorzy z nudow .

 

Komus cos wadzi to niech nawet nie czyta ......no bo wynika z tego ze zdajacy relacje jest jednoczesnie naganiaczem

 

 

 

bzbe no przeciez byly zaczesane do gory ...caaala seria zdjec

 

-- 20 sty 2014, 21:55 --

 

..takie np [ do pshemasa]

 

-- 20 sty 2014, 22:55 --

 

......dobry pomysl w sumie pshemas , bo mailem wiecej fotek , ale poprostu swoich ot tak pstryknietych : D ......te do forum robilem specjalnie w ultra wyraziscie ekstremalnych warunkach/b.wysoka rozdzielczosc/naswietlenie ... pod katem widocznosci wykonanego zabiegu -->zeby sciemy nie bylo

ziutek.thumb.jpg.34e4d1889e5928c7d0cb76c225bbb2b7.jpg

franek.jpg.3b71463683177cd7c49190c1f92d48c2.jpg

jozek.thumb.jpg.54bbdd3630e7b305c2da88d88b6dbbda.jpg

zdenek.jpg.ba57aeb4c9899e2b6d91c6ea3fe2247e.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiem że były ale nie zadowalały mnie one za bardzo ale ok , te zdjęcia wyglądają spoko co teraz wrzuciłeś ciekawe jak na zywo mógłbyś nagrać krótki filmik i przejechać powoli po całej głowie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co jak co.. Ale na lysiejacego to Alexy nie wyglądasz na tych fotkach.Napisz czy odczuwasz jakieś skutki po zabiegu, jakieś dretwienie skory Np na mrozie, bole czy inne..?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swiatło z boku i z tyłu ....chyba sobie jaja robisz ...... wyjdz na zewnątrz i zrób z góry lub do okna i z światłem na czoło (lekko z góry) . ehhhh

 

 

Nawet z 5 włosami na krzyż z światłem z tyłu lub z boku bedzie elegancko

 

Naświetlone tło następna iluzja ..... ale po komentarzach to ja się już nie zastanawiam, że mamy taki cyrk w naszym kraju.

 

Niestety w Katyniu po wojnie wymordowano masę kumatych gości a pokolenia mamy jakie mamy( zaprogramowano w systemie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok rami widziałeś ilość wszczepionych graftów zaraz po operacji, czy w przypadku manualnego ht w tej samej ilości gęstość byłaby dużo lepsza ?

Na pewno wszelkie wątpliwości rozwiałoby gdyby Alex ściął się na 3 lub 5 mm i wtedy byłoby widac jak na tacy ile wykiełkowało z tego co zasadzili...

A tak na marginesie szkoda że bpeak i Omnomnom przestali pokazywać efekty, albo taka lipa albo tak dobrze że sobie darowali

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Niestety w Katyniu po wojnie wymordowano masę kumatych gości a pokolenia mamy jakie mamy( zaprogramowano w systemie)

 

Co nie zmienia faktu, że lepiej mieć 100 relacji niekumatych gości bez ani jednego komentarza (tylko zdjęcia i suche fakty), niż mieć 100 komentarzy kumatych gości, ale bez relacji i zdjęć.

 

Jakość zabiegu nie ma znaczenia! Każda relacja jest wartościowa: spartolona, średnia, dobra, super. Bo to podnosi naszą wiedzę i uzmysławia nam na czym stoimy: co, gdzie i za ile można osiągnąć.

Uważam, że ludziom którym się chce takie relacje prowadzić (to zawsze kosztuje czas i wysiłek), należy się bezwzględny szacunek. Za to, że im się chce coś pożytecznego dla naszej społeczności zrobić, że się dzielą z innymi w podobnej sytuacji, a nie olewają tematu, skupiając się tylko na sobie.

 

To co ty preferujesz rami: mam, ale nie pokażę, to jest typowy polski egoizm. Tych szlachetnych, którzy myśleli społecznie, dalej niż własna tylko kant własnej dupy, niestety wymordowali w Katyniu i mamy pokolenia jakie mamy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Efekt Alexego jest poprostu dobry i tutaj nie są potrzebne żadne mikrozdjęcia żeby to przyznać . Pytanie tylko jest nastepujące , ile pacjentów getfue osiąga taki efekt ? 20% , 30 % ? ? , być może poprostu jest tak że u czesci osob z mocniejszymi włosami grafty przetrwają ekstrakcje mechaniczną , a włoski innych ( przy tak samo przepowadzonym zabiegu ) poprostu zostaną uszkodzone i po kilku miesiącach wyjdzie lipa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lion zgadza się, ale powiedz mi po jaką cholerę mam wrzucać zdjęcia skoro takich zabiegów jest setki w necie i nikt nie ma wątpliwości że w tych znanych klinikach jest ok. Zdarzają się też nieudane zabiegi ale jest to margines i i wtedy można się zastanawiać czy to predyspozycje organizmu czy słońce, czy nie zachowanie wytycznych po zabiegu itp. (uszanuj moją prywatność) Ja też szanuje takich ludzi co się dzielą takimi efektami.

 

 

Tutaj w przypadku Aleksa jest to żle udokumentowane i z tym walczę bo masę gości którzy wchodzą na taki wątek widzą super efekt, a tak nie jest . Nie ma na tym świecie nic za darmo co nie zmienia faktu, że każdy może wybrać klinikę wedle własnego uznania tylko żeby ten wybór był na faktycznych przesłankach a nie iluzji. Biedrona jak już wcześniej pisałem jest nastawiona na tłum z biur podróży a efekty są loterią . Od początku to wiedziałem a brak wyników w necie był jednoznacznym dowodem moich podejrzeń, dlatego dziwię się ludziom że się rzucili na ten badziew turystyczny.

 

 

Pozdr

 

-- 25 sty 2014, 10:30 --

 

ok rami widziałeś ilość wszczepionych graftów zaraz po operacji, czy w przypadku manualnego ht w tej samej ilości gęstość byłaby dużo lepsza ?

Na pewno wszelkie wątpliwości rozwiałoby gdyby Alex ściął się na 3 lub 5 mm i wtedy byłoby widac jak na tacy ile wykiełkowało z tego co zasadzili...

A tak na marginesie szkoda że bpeak i Omnomnom przestali pokazywać efekty, albo taka lipa albo tak dobrze że sobie darowali

 

 

Podejrzewam że tak, ale myślę że odrost jest dużo słabszy od faktycznie przeszczepionych graftów. To właśnie świadczy o klinice i dlatego jak to Aleks piszę nie można tego robić samemu bo to takie łatwe. Możliwe, że to ten robot czy coś tam niszczy grafty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rami ja ci powiem dlaczego ludzie się napalili bo poprostu jest niska cena. Ja też po cichu rozpatruję tam zabieg choć cały czas sie wacham ze względu na niepewne efekty odnośnie odrostu. Chciałbym zachować włosy ale poprostu szkoda mi ładować tyle kasy jak można ponad 2 razy taniej.

 

Co do efektów to wystawili galerię, efekty można samemu ocenić.

http://www.getfue.com/galleries

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...