free web hit counter Skocz do zawartości
Alexy34

Alexy34 3970grafow getfue MEMORIAL Turcja -8luty2013

Rekomendowane odpowiedzi

Rami z tego co kojarzę to kilka stron temu wielce oglosiles sie ze to Twój ost post..wiec po co te Twoje dalsze wypociny? Panie perfekcyjne wlosy..

 

 

O jak mi dopiekłeś bystrzacho Nie mogłem się powstrzymać i co zadasz mi śmiertelne pytanie kung fu

 

Sorry za offtop. Takich niewnoszacych nic do forum ludzi, ktorzy tylko potrafia dowalac innym, smiac sie itd, czyli trolowac, zasmiecac powinno byc jakies glosowanie i usuwac, bo szkoda tematow, ktore sa bardzo wazne, a przez takie cos ludziom pewnie odechciewa sie czytac polowe tematu, bo klotnie itd;/ Kazdy chce sie jak najwiecej dowiedziec i wyrazic swoje opinie, ale rami to przesada kompletna...


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O czym ty piszesz dzieciaku internetu offftoppp trolować ... Co to za tragedia !

 

A jak się nazywa głupota ludzka w waszym internetowym świecie ??

 

 

Narty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

To fakt. Rami odpuść sobie wycieczki osobiste i obrażanie ludzi typu "zabiegi w Biedronce". Gdyby nawet dosłownie Biedronka robiła zabiegi, ale przyzwoite, za przyzwoitą cenę, to sam bym zrobił bezpośrednio u nich w sklepie.

Nawet u kominiarza bym zrobił, gdyby ten potrafił zapewnić mi dostatecznie dobry efekt końcowy. Jaką wartość więc mają tego typu argumenty ? Dla mnie żadną.

 

Choć sam nie rozważałem nawet getFUE, to rozumiem, że ludzie nie zawsze mają pieniądze lub nie zawsze mogą sobie pozwolić na wydanie ich na zabieg (np mają rodzinę i inne priorytety).

Na forum pisują ludzie o różnym statusie materialnym, z różną sytuacją życiową i różną sytuacją na głowie.

Obrażanie ich z tego powodu, nie będzie tu tolerowane. Wogóle wycieczki osobiste to coś, czego tutaj nie może i nie miało być.

Pamiętaj o tym, bo ja nie mam czasu ani ochoty o tym ciągle przypominać.

 

PS.

Jeśli temat uważasz za bzdurny lub jeśli cię nie interesuje, to nie wypowiadaj się tu - po prostu i zostaw go tym, dla których jest ważny. Albo powiedz co masz do powiedzenia, ale merytorycznie i bez podtekstów osobistych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybacz ale nie potrafię przejść obojętnie obok ludzkiej głupoty. A z biedronką to prawda i widzisz już sam rezultaty. Nie ma na tym świecie nic za darmo przy standardach jakie obowiązują. Czasami można w ten sposób komuś pomóc uniknąć życiowej tragedii. Dokumentowanie zabiegów przez grę światłem to najgorsze sku..... jakie może być . Niestety Ci mniej ................ się na to łapią, a póżniej deprecha i załamka życiowa. W ten sposób powinno działać to forum. A tak to takie poklepywanie się po ramieniu i pisanie w kółko tego samego. Jak nie ma ktoś pieniędzy to niech sobie daruje zabieg bo sam wiesz jakie są tego skutki. Może z czasem będzie to tańsze ale trzeba wybierać sprawdzonych zaufanych lekarzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rami czy zostałeś kiedyś skrzywdzony w życiu? nieładnie zaglądać ludziom do kieszeni, każdy wydaje na co chce. mój rezultat nie jest taki jaki bym chciał, ale miałem duży ubytek, poza tym odrost to indywidualna sprawa każdego organizmu. mimo wszystko się nie załamuję i nie mam żadnej deprechy, wiem że włosy to nie wszystko, miałem zbyteczne 15tys to poleciałem do Turcji, będę miał kiedyś więcej to się zastanowię co z tym zrobić. a tak jak się ścinam na 3mm (teraz może krócej) to jestem zadowolony. osobiście muszę porównać efekt ze zdjęciami po zgoleniu na sero w getFUE, bo tych zdjęć nie widziałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co jesli komuś tak jak tobie nie pasuje na 3mm i po to robi zabieg?? Twoje wypowiedzi mogą mu zrobić masakrę ahhh ochhh najtaniej itd. itp . To nie indywidualna sprawa a skopany zabieg. Aleks też nie ma żadnej rewelacji tylko jemu pasuje mokra włoszka . Patrzysz na świat dwukolorowo. Mógłbym pisać i pisać ale to i tak bez sensu bo i tak nie dotrze. Ludziska już takie są.

 

Idę o zakład, że gdybyś zrobił w porządnej klinice dziś nie musiałbyś sobie tego tłumaczyć na setki sposobów. Nie ma co się usprawiedliwiać zrobiłeś głupotę i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skopany zabieg czy indywidualna reakcja organizmu? Udowodnij doktorze nauk medycznych

 

Haha śmieszny jesteś Głupotę zrobiłem? Miałem do wydania 15tys to wydałem. Nie zbierałem się 10 lat do przeszczepu jak Ty Nie śledziłem miliona wątków. Pojechałem do Turcji, założyłem wątek i tyle. Nie mam szczotki jak 15 latek, ale leje mnie to z góry do dołu, jakbyś się nie spinał nie wpadnę z powodu włosów w depresję. Jeśli łysiejesz i z tego powodu masz koszmary senne i zachwiania nastroju to kiepsko. Poza włosami ludzie mają wiele innych zalet. Jednak życzę ci "udanego", nieskopanego wręcza "ramiastego" zabiegu nawet za 20 lat - tylko bądź honorowy i pokaż fotki

 

Używając określeń "skopany", "zrobiłeś głupotę" dajesz do zrozumienia, że twoje włosy to wszystko... boisz się "skopać", "zrobić głupotę". Kiepskie to, jeśli uważasz, że włosami możesz wszystko a bez nich nic

 

Dobra bo offtop się robi, rami jeśli chcesz załóż wątek nienawiści Pogadamy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dokumentowanie zabiegów przez grę światłem to najgorsze sku..... jakie może być .

 

To fakt i robią to czasem nawet te bardziej znane kliniki, a czasem sami forumowicze chcą lepiej wypaść w "konkursie piękności".

Jednak trzeba to piętnować. Dokumentacja przed i po, powinna być w tych samych warunkach (nie tylko światło, ale długość włosów, nachylenie głowy, fryzura, włosy suche).

Bo tylko taka dokumentacja ma wartość w kontekście realnej oceny efektów zabiegu. A trzeba znać realny efekt, żeby móc podejmować decyzje w swoim przypadku - czy warto robić przeszczep i jaki (ile graftów na jaki obszar).

 

A co jesli komuś tak jak tobie nie pasuje na 3mm i po to robi zabieg??

 

Pytanie nie do mnie, ale odpowiem. Po to dyskutuje się na forum o różnych klinikach i różnych opcjach walki, żeby ludzie mieli wybór.

bpeak zrobił dobrą robotę publikując co można uzyskać za taką cenę. Jeśli komuś to nie pasuje, to wybiera inną klinikę albo, jak pisałeś, nie robi zabiegu. Po prostu.

Jesteśmy dorosłymi ludźmi i każdy może już decydować sam za siebie.

 

Idę o zakład, że gdybyś zrobił w porządnej klinice dziś nie musiałbyś sobie tego tłumaczyć na setki sposobów. Nie ma co się usprawiedliwiać zrobiłeś głupotę i tyle.

 

3700 graftów na taki obszar do pokrycia jaki miał bpeak ? Żadna klinika nie zdziałałaby cudów w takich warunkach. Przegrałbyś ten zakład.

 

U bpeak'a już bezpośrednio po zabiegu widać, że to jest rzadko pokryte, a odległości pomiędzy graftami są dość wyraźne. Strupki też są trochę większe niż przy desne pack'u w renomowanych klinikach. Wygląda to raczej podobnie jak w polskich klinikach lub w czeskiej. Być może taki miał cel żeby tylko jakieś włosy były, nie moja sprawa.

Ale jeśli ktoś liczył na afro, to powinien zrewidować swoje poglądy na temat tego co można uzyskać, przy pomocy jakiej ilości graftów i w mniej znanej klinice, która prawdopodobnie nie ma jakichś super-wyrafinowanych technik i narzędzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
U bpeak'a już bezpośrednio po zabiegu widać, że to jest rzadko pokryte, a odległości pomiędzy graftami są dość wyraźne. Strupki też są trochę większe niż przy desne pack'u w renomowanych klinikach. Wygląda to raczej podobnie jak w polskich klinikach lub w czeskiej. Być może taki miał cel żeby tylko jakieś włosy były, nie moja sprawa.

Ale jeśli ktoś liczył na afro, to powinien zrewidować swoje poglądy na temat tego co można uzyskać, przy pomocy jakiej ilości graftów i w mniej znanej klinice, która prawdopodobnie nie ma jakichś super-wyrafinowanych technik i narzędzi.

 

Mimo wszystko prawdą jest, że na tę chwilę u bpeaka % odrostu jest niestety słaby i jeżeli taki się utrzyma to nie owijając w bawełnę trzeba będzie powiedzieć, że materiał został po prostu zmarnowany. Oczywiście na afro nie mógł liczyć i to niezależnie od kliniki, ale na lepszy efekt jak najbardziej.

 

Tak czy inaczej, niezależnie od tego co napisałem powyżej - poczekajmy do 12 miesiąca, bo tempo wzrostu bywa różne i być może tym razem okaże się (trzymam kciuki), że po tym okresie będzie to wyglądało już bardziej akceptowalnie


Jestem reprezentantem Dr. A's HRC, najlepszej na świecie kliniki transplantacji włosów wg #HairSite.com.

http://www.fusehairpolska.blogspot.com

 

Wszelkie opinie wygłaszane na tym profilu są prywatne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie tylko u Tomka zastanowilo , poniewaz zdjecia z pierwszych 2 tygodni pokazywaly ze cebulki sie przyjely i odrost na tamten czas byl dosyc spory .......czy to przypadkiem nie byl problem z przypieczeniem ,wrazliwej na slonce skóry zaraz po operacji ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Mimo wszystko prawdą jest, że na tę chwilę u bpeaka % odrostu jest niestety słaby i jeżeli taki się utrzyma to nie owijając w bawełnę trzeba będzie powiedzieć, że materiał został po prostu zmarnowany. Oczywiście na afro nie mógł liczyć i to niezależnie od kliniki, ale na lepszy efekt jak najbardziej.

 

Tak czy inaczej, niezależnie od tego co napisałem powyżej - poczekajmy do 12 miesiąca, bo tempo wzrostu bywa różne i być może tym razem okaże się (trzymam kciuki), że po tym okresie będzie to wyglądało już bardziej akceptowalnie

 

Tak, masz rację. Na tą chwilę (zdjęcia po 5 miesiącach), jest to nie to co powinno być. Trzeba zobaczyć co się stanie po tych 12 miesiącach. O ile oczywiście autor zda relację.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja z kolei mam prośbą Liona i Skalda o opinię na temat obszaru donoru jaki pozostawia getfue, czy wg was taka różnica jaka jest widoczna po 3 miesiącach między donorem a włosami nietknietymi powyżej to normalny widok bo wg raczej nieestetycznie to wygląda no chyba że z czasem się "zrośnie". Czy to cena jaką trzeba zapłacić za mechaniczne fue ?

 

Zdjęcie grishy

q59z.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czekam na zdjecia pbeak-a bo zaczynam się martwić getfue i jak źle bedzie to zostają mi indie jedynie strip

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jak tu nie lać po pyskach

 

Najgorsi są Ci co liczą na królików doświadczalnych a nawet ich podkręcają tfuuu

 

 

Biedrona jest nastawiona na głupich turystów co im się plakaty sprzedaje to ten sam chłam . Tłum kupuje to co się świeci tak było i będzie. Psychologia tłumu się kłania tak jak przeważnie większość nie ma racji tak już ten świat jest poukładany. Wystarczy spojrzeć na ten całe getfue żeby wiedzieć że to świecidełko i sprzedawanie produktu ładnie opakowanego jak z biur turystycznych ....Wakacje dla tłumu ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rami czlowieku idz se naciagaj gdzie indziej na ta bisange za 4 euro graft .... nawet jednego zdjecia nie pokazales a ludziom wode robisz z mozgu ..... to ze u Tomka nie ma efektow to bardzo dziwne dlatego , ze 2 tygodnie po operacji wloski wyrastaly i widac bylo ze grafy sa dobrze przeszczepione . Dlaczego stalo sie jak sie stalo to inna kwestia ..czy slonce czy predyspozycje organizmu ...ja mowielm od poczatku "lecz sie tesciem" no ale nie posluchal .

 

Zobaczymy przypadki Grishy ..tyle ze Grisha tez widze sie chwali ,ze mu slonce skore na glowie spieklo ..no to niewiem jak wy chcecie miec efekty .....tymbardziej ze trabi sie ....SLONCE NAJWIEKSZY WROG MIESZKOW WLOSOWYCH PO OPERACJI [ i nie tylko zreszta ]

 

Uwazam ze kwestia kluczowa sa 2 tygodnie ....jesli zabieg jest spi3r .... odrazu bedzie widac ,ze cebulki byly uszkodzone przy przeszczepie i nic nie ruszy . Lecz jesli komus normalnie wlosy wyrastaja -tzn ze cebuli zyja- ...a potem nagle cos sie dzieje ze nie ma odrostu .....to juz raczej moim zdaniem nie ma nic do jakosci wykonania zabiegu , ale niech sie eksperci wypowiedza .

 

-- 17 sty 2014, 16:27 --

 

no bo np to zdjecie to ma byc " zepsuty zabieg w biedronce " ? jak to mowi naciagacz bisangi -> rami [zdziwilbys sie gdybys zobaczyl ile szmalu ktos w te "biedronke" wpompowal ]

tomek.thumb.jpg.f580d5e85e3b4c166bff7a4876f969b9.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak wpompowano kasę w hotele z plakatów z pięknymi plażami i cudowną wodą z biur turystycznych i inny syf dla tłumu. Byłeś kiedyś na takich wakacjach? To jest własnie to co kupuje tłum i ten cały twój getcostam to ten sam badziew.

 

Jeszcze raz Ci powtórzę że twój zabieg jest żle udokumentowany. Raz wstawiłeś zdjęcia z odpowiednim światłem i widać to co widać. Po drugie stan wyjściowy nie był zły u Ciebie tylko dużo krótsze włosy bez żelu . Jesteś zadowolony to ok ale właśnie oglądasz to co pisałem kilka miesięcy temu czyli ludzi którzy polecieli na to świecidełko, a efekty sam widzisz. Będzie ich więcej za chwilę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najsmieszniejsze jest , ze on mi zarzuca ze ja na biedronke ludzi naciagam ..dobre .....

 

Po pierwsze to on caly czas opisuje swoj "spektakularny efekt bisangi" ktory przypomina troche historie z komarzymi jajami , o ktorych kazdy slyszal ale nikt nie widzial .

W kolko probuje zdyskredytowac getfue ...chorobliwa wrecz zazdrosc i zlosc na kazdym kroku . [ przekaz od niego brzmi ... getfue partacze , bisanga "niesamowite efekty" ] --jeszcze nawet przed tym jak moje zdjecia z zabiegu sie pojawily ......

 

Tyle ze ten naciagacz nie rozumie , iz ja w przeciwienstwie do niego nikogo tu na operacje w getfue nie namawialem...jedyne co przyszedlem to zdac solidna relacje z zabiegu i pokazac ze taka opcja tez istnieje .

 

Uwierzcie mi ze do Grishy ani Bpeaka ani Omnomomn nawet slowem nie wspomnialem ani sie oni mnie o zdanie nie pytali .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żałosny kłamca z Ciebie tyle w temacie....

 

 

Narty.

 

Nie namawiałeś to poczytaj jeszcze raz swoje posty ludzie za darmo leć nie zastanawiaj się.....ITD

 

 

KŁAMCA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czlowieku ty sie nawet odzywac tu nie powinienes .. naciagaczu na bisange [bez jednego zdjecia] ....... zarzuty ze moj zabieg jest zle udokumentowany ? chlopie lecz ty sie na glowe, jak ci juz kilka miesiecy wczesniej napisalem .

 

A jedynym oszustem jakiego tu widze jestes ty

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki bisanga !!! są indie jest koray jest bisanga jest feriduni czy jakoś tak ..... TO SĄ LEKARZE !!

 

Narty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kazdy ma wlasny rozum ..forum do tego sluzy aby zaprezentowac jak najwiecej ofert ...chcesz wybieraj se bisange , koraja , chcesz z lysa glaca -nic mi do tego

 

Jeszcze moze bajeczki bedziesz opowiadac ze to get fue u bpeaka zabieg popsulo ...widac tylko jakie pojecie masz o temacie .... nacigaczu na oszustow cenowych

 

-- 17 sty 2014, 17:02 --

 

Zobaczymy co u Grishy i Omnomoa wyjdzie ...... tyle ze mowie Grisha dwa miesiace po operacji chwali sie podobnie jak Tomek spieczona skora na glowie ... no to sorry .....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze rzeżników z Polski poleć

 

Nie mam zamairu się tu przepychać . Fajnie że może komuś otworzyłem oczy pozostałych mam daleko gdzieś

 

Narazie !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...