free web hit counter Skocz do zawartości
Alexy34

Alexy34 3970grafow getfue MEMORIAL Turcja -8luty2013

Rekomendowane odpowiedzi

jest ok, tragedii nie ma z tym donorem. Można powiedzieć, że to kompromis pomiędzy niską ceną a przy ciut dłuższych włosach pewnie nie widać nic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
no niestety, ale okazuje się ze jednak poprawne pobranie graftów jest bardzo ważne

 

Ważne, ale przy włosach 1-2 cm nic nie będzie widać. Alexy goli się przy skórze, w takim wypadku zawsze "coś" będzie widać. Pewnie w wiodących klinikach przy manualnym pobraniu byłoby lepiej. Tylko różnica w cenie jest miażdżąca. Coś za coś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze ktos pokaze jak wyglada donor przy tak krotko scietych wlosach jak u Alexego po FUE w BHR 4x drozszym niz w getfue?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja z chęcią bym wrzucił ale miałem FUT i nie mogę się ścinać tak krótko, ale w następnym roku mam nadzieję że zrobię następne FUE i będę ścięty na łyso to wtedy wrzucę parę fotek. na zagraniczych stronach możesz znaleść foty ludzi po FUE przy krótkich włosach, nawet daleko nie musisz bo majette miał robione w indiach i są tu jego foty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na wstępie witam wszystkich gdyż jest to mój pierwszy post. Znalazłem relacje z GETFUE na zagranicznym forum. Tam też wszystko wydaje być się w porządku. Pewnie wielu z nas uważnie śledzi wątek Alexa i Bepak'a gdyż nie każdego stać na BHR a to jest jakaś alternatywa. Warto przyglądać się też temu poza granicami naszego kraju. Poniżej podaje linka do tematu. Pozdrawiam

 

http://www.hairrestorationnetwork.com/e ... linic.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciekawe sie zapowiada .....jak Tomek wspomnial....tez z mila checia zobaczylbym sztuke pobrania z donoru- 4 tys grafow , a przeciez zgolic na 2-3 mm tyl troche boczki skrocic i zobaczyc stan faktyczny nie jest trudno ...klika zdjec z klinik topowych cenowo i uznanych za najlepsze na swiecie ..czy jak Tadek nie to ktos inny ......

 

..pozatym skoro widac az tam miazdzaca roznice jak pierwsze posty ( folder : D )...ze jest to tak oczywiste ...no to wiec chyba mamy na tym forum jedna z tysiaca osob ktore rzeczywiscie mialy cos podobnego pobrane i moglyby ukazac ...REALNA operacje ..nie ulotki reklamowe ....naprawde sam jestem zainteresowany

 

....tak byloby najsprawiedliwiej

 

Aby potraktowac to forum , wátek calosciowo.. pokazuje postoperacyjne efekty glownie dla celow poznawczych ,skoro uczestniczylem w czyms z czym zwiazane sa pewne kontrowesje to dla dobra ogolu lepiej przedstawic taka sytuacje aby inni mogli skorzystac lub tez nie tracic...a naprawde cos co wiele wysilku nie kosztuje innym ludziom moze pomoc ,czy chocby ktos potrzebuje takiej informacji jak ja przed operacja i nic nie moglem konkretnego wyszukac ...jedynym rozsadnym rozwiazaniem byl dla mnie wybor Pragi po obejrzeniu zdjec z operacji 26 letniego mlodego bodajrze Pana Jerzego .. dlugich gangsterskich wloskow zaczesanych to tylu ,z galeri strony wygladalo ze wszczepienie 580 grafow daje szokujaco dobry efekt z niemal lysiny do pelnego owlosienia ......wiec mysle sobie on niemal lysy to jak sobie z 500 doczepie to beda przynajmniej zakola pokryte .....swoja droga ciekawy tamten przypadek 600 set grafami zlikwidowali niemal lysine ?

 

.....dlatego dobrze byloby postawic kropke nad i ....wyczerpac temat do cna

 

ukazac poprostu te roznice ......

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niech ktoś wrzuci foty donoru bez śladów proszę, albo po prostu lepiej wyglądającego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Donor.. bez blizn-white dots itd. super tylko czy o to nam chodzi? swoim skromnym zdaniem stwierdzam iż wole mieć "spaprany donor" i kilka mm dłuższe włosy za tą kasę niż golić go krótko po waszym wielbionym BHr, Pradze, Ferdiduni'm itd za pieniądze o których "zwykły Polaczek" marzy. Idąc do restauracji, teatru, kina, na dyskotekę, imprezę czy gdziekolwiek indziej nikt nie będzie przyglądał się naszemu "spapranemu" donorowi jak tylko NAM- ładnej, schludnej młodzieńczej linii. No chyba że któryś z was rozmawia stojąc tyłem. Jedynymi osobami które będą w stanie zauważyć ingerencję.. to osoby nam bliskie, żona, dziewczyna.. które powinny i w większości przypadków wiedzą o wszystkim a jeśli nie wiedzą to proponuje zmienić na takie które będą mogły wiedzieć:) ...zapomniałem o sąsiadce w warzywniaku;/ ona widzi i wie wszystko ajj... Panowie coś za coś. Dla 15% użytkowników tego forum polecam BHr bez white dots dla reszty Turcję ( niekoniecznie GetFue ). Pozdrawiam POLAK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale jakie white dots? jaki kompromis?, proszę żeby ktoś pokazał mi lepszy efekt na tak krótkich włosach (oczywiście kolor włosów powinien być taki sam, jasne włosy zawsze będą wyglądać lepiej)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poza tym jest kwestia ..jakosci, rozdzielczosci zdjec , naswietlenia ....na wszystkich ulotkach reklamowych ...nic a nic nie widac zadnych detali , rozdzielczosci sa niskie ...obrazy robione z dalekiej odleglosci itd.......ukazujac niby to "cudowne efekty" na ktorych potem buduje sie opinie ..

 

...ja nie czaruje i kombinuje, zblizam aparat- klikam- zdjecia sa 4096 na cos tam , flesz itd ....

 

........ jak mowie w realnym swiecie jesli nie staniesz za mna 20 cm i nie zaczniesz sie przygladac szczegolowo to zadnych sladow pobrania nie widac ,przynajmniej tak twierdza osoby, ktorych pytalem o zdanie

 

..dlatego wlasnie min chcialbym zobaczyc stan faktyczny donoru po ekstracji 4 tys grafow z topowych klinik ..... w jakosci zdjec porownywalnej z moimi

 

1. bliska odleglosc

2. rozdzielczosc

3. naswietlenie

 

a nie ze z odleglosci metra ,ciemno nic nie widac ...tylko jakis tam ogolny zarys calosci ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie widzę fotek tyłu ogolonego tak jak aleksy, tu włosy są dłuższe? efekt majette jest świetny, widziałem jego wątek już wcześniej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety Aleks chociaż zaraz pewnie napadną mnie zaklinacze rzeczywistości to na ten czas nie jest to dobry zabieg. Przód jak nie jest na tzw. "mokrą włoszkę" wygląda słabo widać przerzedzenia , ale jest to zapewne dla Ciebie ok bo nosisz takie fryzury czyli można zaakceptować. Wyobraż sobie gościa który nie podgala boków to przy takiej gęstości jaką masz na przodzie jest słabo. Tył jak wszyscy widzą , ale to akurat dla mnie bez znaczenia bo pewnie przy dłuższych.... nic nie byłoby widać Patrząc na swój zabieg i twój nie żałuje że wydałem 4 razy więcej. Możesz wierzyć lub nie ..... Czekam na ten 12 miesiąć u Ciebie ale porównując 7 mój i twój nie ma o czym gadać.....

 

 

 

To ty masz być zadowolony, a widzę że jesteś także jest ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rami ja Tobie rowniez gratuluje efektow

 

zdjecia donoru ..dodalem aby bylo jeszcze wyrazniej ...wzgledna ciemnie

 

taka forme proponuje przyjac jesli mowimy o ocenianiu czegokolwiek

SAM_0320.thumb.JPG.f2ce493cbe75f67d7b2c0f843f4dedd7.JPG

SAM_0311.thumb.JPG.49e3e21a6124a44ce65c37ced4f6a64f.JPG

SAM_0310.thumb.JPG.0e4957d0a2d22bca10f10055154a62a9.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.. jednak moglem zbierac kase na wyplatki dla "superfachowcow" ,spodziewam sie zalamania po obejrzeniu donoru z TOPkliniki

 

..tu widac wyraznie zbabrana robote ..donor jest nadmiernie wyeksplowatowany ,co rusz widac puste plamy white dots gdzie cebulki zostaly zniszczone przez mechaniczne FUE , a strupy sie nie zagoily..wstyd sie na ulicy pokazac

 

..jest jeszcze jedna opcja zamowic sobie wyciagniecie cebulek z jakiegos obszaru a pozniej na tym miejscu zrobic tatoo ....ja np na moj nastepny o ile by byl przeszczep poprosilbym o zupelne wyciagniecie cebulek tu z nad samego karku az do lini wlosow dolu ..caly taki trojkacik ile tam grafow moze sie znajdowac ...albo wogole moznaby ulozyc sobie wlasna linie tylu i to co niepotrzebne do przeszczepu

 

SAM_0297.thumb.JPG.90eda3cfee53dc806c5ac93e16b482aa.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Rami, a gdzie można obejrzeć twój HT?

 

Haha nie wierzę to znowu ten troll Rami. Nie zobaczysz, bo koleś boi się prywatności że ktoś go rozpozna, po jego pięknych włosach, a i nie daj boże ktoś na zawał padnie z zachwytu. Do tego zdjęć nie potrafi zrobić, miałem mu wysłać instrukcje aparatu ale zapomniałem ahh ten 21 wiek, ludzie przeszczepy robią a a przycisku nie umieją wcisnąć..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jesli juz podaliscie mi zdjecia majjette to tam praktycznie nic nie widac ,ta fotka jest jedyna ktora mozna by porownac odrobine ..no bo detale ciezko tam dostrzec...... wlosy sa zgolone na krotko, a czy nie ma zadnych plam pustych to niech kazdy sam oceni

 

dlatego dla samego dobra czyli poznania prawdziwego stanu pacjentow .po operacji.......powinno sie pokazac jak jest naprawde ...

 

no czy nie lepiej dokladnie sprawdzic i zamiast za operacje placic iles tam razy wiecej gdy roznic niema a kase przeznaczyc na lepsze wydatki niz i tak juz wypchane latami hossy po brzegi ich kiesy

 

efekt majette z donoru to wiadomo widac odrobine blizne i pobrania wyraznie, ale moim zdanie mimo to on sam wyglada bardzo dobrze

 

najlepiej aby wszystko wyjasnic za pomoca prostego uzycia aparatu , tymbardziej jesli kogos stac na transplant za iles tam nascie tys euro powinien z latwoscia zaopatrzyc sie w dobrej jakosci cyfrowke i niebyloby watpliwosci po sekundzie ....

majette.JPG.9b8868cc68d2ef3337c761f6b5dd5808.JPG

majette2.JPG.120998fd0a9925e8741c5924ddc2eb7a.JPG

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co za koleś, masakra

 

 

Zaklinaj nadal rzeczywistość . To jest moja opinia na podstawie obserwacji mojego zabiegu i aleksa .... w necie macie dziesiątki zabiegów dobrych klinik wystarczy porównać. Masakra to jest to całe forum. Pasuje tutaj słynne zdanie - Nigdy nie sądziłem,że na świecie jest tylu idiotów do momentu kiedy nie zacząłem korzystać z internetu. Bawcie się desperaci to moj ostatni tutaj post .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwne jest tylko jedno rami , znaczy ze robiles sobie fotki zeby porownac efekt czy jak czy to zupelnie Twoja ocena na podstawie lustra czy tez otoczenia ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co za koleś, masakra

 

 

Zaklinaj nadal rzeczywistość . To jest moja opinia na podstawie obserwacji mojego zabiegu i aleksa .... w necie macie dziesiątki zabiegów dobrych klinik wystarczy porównać. Masakra to jest to całe forum. Pasuje tutaj słynne zdanie - Nigdy nie sądziłem,że na świecie jest tylu idiotów do momentu kiedy nie zacząłem korzystać z internetu. Bawcie się desperaci to moj ostatni tutaj post .

Hmm, onanizm nad własnym przeszczepem bez poparcia jakimkolwiek dowodem, a potem nazywanie innych idiotami, ciekawe co miał z logiki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...