free web hit counter Skocz do zawartości
Alexy34

Alexy34 3970grafow getfue MEMORIAL Turcja -8luty2013

Rekomendowane odpowiedzi

przelookałem i Twój wątek i Aleksa od góry do dołu, a trafiłem tu zupełnie przypadkiem. Tak samo jak Aleks pisał na początku, jak przeliczyłem ile mnie będzie wszystko kosztowało w Belgii za którą tak wszyscy piszczą i zachwalają ( po konsultacji z Janem ) to słabo mi się zrobiło i pomyślałem, że to by było na tyle.... niespodziewanie trafiłem tutaj, i po zapoznaniu się z wątkiem szczerze przyznam, że wali mnie czy to ściema czy nie. Wierzę w to co widzę, i decyzja już zapadła kwestia kilku miesięcy i będę miał swój wątek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też myślałem, że Alexy coś ściemnia, pisał chaotycznie itd ale spojrzałem na zdjęcia, porównałem ze zdjęciami ze strony, porozmawiałem z Nickiem, porozmawiałem z konsultantem pod polskim numerem telefonu i zaryzykowałem. Co jeszcze Nick mi podał propozycję, gdzie tanio można kupić bilet (SUNEXPRESS), leciałem przez Niemcy. Po długiej korespondencji mailowej stwierdziłem, że jak coś to się przelecę na majówkę do Turcji. No ale na miejscu czekał gościu z moim nazwiskiem i autem z nazwą szpitala (jak to wspominał Alexy). Sam szpital jest bardzo nowoczesny. Jak szedłem na zabieg to przy wejściu na blok zdjąłem swoje kapcie i założyłem inne, które mi pani podała z szafy, bardzo tam dbają o higienę. Po pierwszym zabiegu (pobranie) odwieźli mnie wózkiem inwalidzkim do drzwi bloku, pomogli wstać, zdjąć gumowe kapcie w których się poruszałem po bloku i założyć te moje. Wracając panie asystentki mnie się pytały "OK? OK? OK?" bo zasłabłem przy zastrzykach w obszar biorczy. Kazały trzymać głowę do góry. Generalnie obsługę w szpitalu i pobyt w Turcji bardzo mile wspominam

 

No i nie miałem bariery językowej, gadam po angielsku bez zająknięcia, więc jeden stres mniej.

 

Nie no ściema nie jest ni ma wafla we wsi jak to się mówi, szpital stoi, zobaczymy efekty, u Alexego to już ładnie zaczyna wyglądać, u mnie włoski wypadły właśnie ale widać linię itd Musi być dobrze!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie chcę "zaśmiecać" ale jestem właśnie po rozmowie z Nickiem, rozwiał resztę moich wątpliwości Nick powiedział, że mieli trzech Polaków, zastanawiam się gdzie ten trzeci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiś Maciej, który był przede mną, zapomniał kupić zestawu kosmetyków za 100Euro, Nick zapytał czy może przekazać mojego maila jemu, żeby się skontaktował ze mną. Ale nikt się ze mną nie kontaktował.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie trochę obok tematu, ale to chyba najlepsze miejsce - do Aleksego i bpeaka: proponowano Wam tez klinikę w Istambule? Abstrahując od obecnej sytuacji politycznej (werzę, że niedługo wszystko wróci do normy...), przelot do Istambułu jest ok. połowę niższy z większych lotnisk w Polsce. 200EUR tez piechota nie chodzi (roznica w cenie zabiegu). Niby koordynatorem jednej i drugiej kliniki jest Nick, ale nie wiem czy zdjęcia które mi podesłał sa z Antalyi czy z Istambulu... (+to co maja na stronie) Wyniki - Wasze - z Antalyi mozna ogladac tutaj, ale Istambul kusi.. oj kusi. Na locie i zabiegu to ponad 1000zł mniej (mimo, że i tak cena za FUE to bezcen...). Antalya nie jest zła (akurat dane mi było zwiedzic troszke tamten rejon w zeszlym roku), a Istambul to moglby byc dla mnie takze kolejny kierunek turystyczny...

Co myslicie - i (może wazniejsze) - co wiecie o tej drugiej klinice?

 

PS. Jesli decydujecie sie na wylot do Antalyi - zastanówcie się czy nie taniej by było wykupić wycieczkę (np. w GTI travel - biuro specjalizujace sie w Turcji i Egipcie - sprawdzone w zeszlym roku); za 1000zł mozna miec nie tylko przelot, ale tez ubezpieczenie, zabukowany hotel i śniadanie w tymże. Wycieczka np. na 7 dni - wiec 3 dni na zwiedzanie i 4 na leczenie... Dla wycieczek do Alanyi, Side - lądowanie jest własnie w Antalyi. Dodatkowo na terenie miasta Alanya (ok 150km od lotniska, ale w wyciewczkach jest tez transfer) - funkcjonuja dwa POLSKIE biura podróży, gdzie wycieczki fakultatywne kosztuja połowe tego, co oferują biura, z którymi się leci - to taka rada dla tych, ktorzy chcieliby polaczyc zabieg z turystyka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja poleciałem do Antalyi po relacji Alexego i weryfikacji, że taki szpital istnieje itd itp - nikt mi nie proponował Istanbułu. Z tego co wiem to szpital MEMORIAL jest właśnie również w Istanbule, w samolocie z Izmiru do Antalyi (leciałem z Warszawy przez Berlin do Antalyi z przesiadką w Izmirze) leciała jeszcze reklama estehair.com - dużo się tam tego robi skoro w samolocie lotów krajowych w telewizorku w samolocie lecą takie reklamy. Ja o drugiej klinice/szpitalu nie wiem wiele.

 

Ja dzwoniłem do biur podróży ale była majówka i panie mnie zbywały, że muszę czekać do końca, bo pierwszeństwo wykupienia biletów mają turyści kupujący cała wycieczkę. Nie miałem czasu czekać czy będzie bilet czy nie. W Alanyi byłem w 2007 roku na wycieczce w Turcji na wakacjach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez własnie tak myslałem że gdybym kiedys sie wybierał do getfue to z pewnoscią jesli mamy czas to chyba lepiej sie wybrac biorąc wycieczke z biura podroży na tydzien czy dwa i niewiem nawet czy to nie wyjdzie taniej niż kupując bilety w obie strony prywatnie

tylko niewiem jak bedą tam wygladały wakacje z taką łepetyna przeszczepioną w tym upale hehehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno kupując czarter na przelot wyjdzie taniej niż kombinować bilety samemu, ale ja nie miałem wyboru, chciałem to zrobić teraz w maju. Wakacje będą wyglądały normalnie, ale na głowie przez miesiąc w słońcu trzeba nosić chustę (tzw bandanę) - jest to zalecenie pooperacyjne. Ja tam się niczego nie wstydziłem, chodziłem po Antalyi w czarnej chustce i nikt mnie nie zaczepił ale nie wiem czy bym spędził nawet z chustą kilka godzin na plaży.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myslę, że jesli chodzi o cele turystyczne, to lepiej pozwiedzac sobie PRZED operacją. Wycieczki i grzanie w łepetyne (po 40 stopni w sierpniu, w czerwcu i lipcu nawet cieplej) po operacji to chyba nie jest dobry pomysł. Ale przed... przyjeżdża się jak normalny turysta i nikomu sie nie mowi ze sie przyjechalo na operacje, tylko ziu - do hotelu, pare dni na miejscu, potem do szpitala, po pobycie w klinice wraca sie do hotelu i transfer + przelot powrotny jak kazdy inny uczestnik. Ale to moje wymysły. Ja planuje przeszczep na koniec października, chyba ze wczesniej wpadnie jakas dodatkowa kasa... Wtedy sezonu wycieczkowego juz raczej nie ma. Do tego czasu bacznie obserwuję i wybieram... metodę i klinikę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Aleksy wrzuc nowe zdjecia,teraz z kazdym tygodniem powinno byc lepiej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no, efekt zagęszczenia zajebisty, a to dopiero 4. miesiąc. Aż się wierzyć nie chce

Szkoda tylko, że kropki wyszły z tyłu. Ciekawe, czy przy ciut dłuższych włosach byłyby widoczne...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alexy a możesz dać fotki z włosów suchych, lub nieposklejanych żelem? No i z tyłu masz króciutkie,ciekawe jakby było przy dłuższych...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

s**ć na kropki ja tam nie widzę, zresztą, gdyby nawet, można mieć dłuższe z tyłu. Ja lecę w sierpniu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrzuć zdjęcia ale nie z światłem z tyłu to zawsze przekłamuje. Wrzuć z światłem z przodu ( przodem do okna) lub przy sztucznym oświetleniu z góry z lampą. Wiem bo sam robiłem zdjęcia do kliniki i gdy robiłem przy 4 miechach z światłem z boku lub z tyłu był gąszcz jakby po 12 miesiącach No i dobrze jakby były zaczesane do góry czyli postawione.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co ma być po 4 miesiącach zadowolony . Ludzie

 

 

Jestem po 5,5 miesiąca i już jest ok . Najlepiej jest właśnie między 4 a 5 miesiącem . Teraz się cały czas zagęszcza.

 

 

Dajcie trochę czasu u alexa żeby ocenić efekty. To niezależnie od kliniki działa praktycznie tak samo.

 

 

pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyglada to calkiem przyzwoicie, zageszczenie moglo by byc lepsze ale nie ma tragedi, moze z czasem bedzie jeszcze lepiej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Lepsze zageszczenie po 4 miesiacach?Nie zartuj,jest dobre i standardowe.

Tyl ma sciety mega krotko,gdyby mial wlosy 0,5-0,7cm to o zadnych kropkach nie ma mowy,pomijajac juz fakt ze to widac na zdjeciach jak mocno chce sie ktos doszukac,w rzeczywistosci nikt tego nie widzi.

 

Aleksy jest dobrze,wrzuc kolejne zdjecia za miesiac.W kazdym razie juz teraz mozna powiedziec,ze warto bylo zaplacic te kilkanascie tysiecy bo jest dobrze i duzo lepiej niz przed zabiegiem,a bedzie jeszcze lepiej.

Dla mnie ta oferta cenowa getfue za taka jakosc jest bezkonkurencyjna.

 

 

P.S. Moglbys wrzucic takie same foto z suchymi wlosami?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...