free web hit counter Skocz do zawartości
asdator

allegro - sprawdzeni sprzedawcy

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym zaproponować aby stworzyć listę tzw. "pewnych sprzedawców" na allegro. Jeżeli ktoś jest pewny że dany sprzedawca sprzedaje prawdziwy towar mógłby podać nick allegro i towar który kupował u niego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Tylko pytanie co na allegro jest warto kupować. Bo ja np. kupuję tylko szampon Ketoxin, a tu raczej trudno o wtopę.

 

Resztę kupuję w sklepach internetowych z tematu ADRESY SKLEPÓW INTERNETOWYCH

 

Teraz zaktualizowałem swoją listę, inni też dodali swoje źródła. Więc wydaje mi się, że jest tam chyba prawie wszystko co trzeba.

 

No ale jak znasz coś jeszcze, to możesz dodać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tylko pytanie co na allegro jest warto kupować. Bo ja np. kupuję tylko szampon Ketoxin, a tu raczej trudno o wtopę.

 

Resztę kupuję w sklepach internetowych z tematu ADRESY SKLEPÓW INTERNETOWYCH

 

Teraz zaktualizowałem swoją listę, inni też dodali swoje źródła. Więc wydaje mi się, że jest tam chyba prawie wszystko co trzeba.

 

No ale jak znasz coś jeszcze, to możesz dodać.

 

Czyli wierzysz w ten cały octopirox?


Jestem reprezentantem Dr. A's HRC, najlepszej na świecie kliniki transplantacji włosów wg #HairSite.com.

http://www.fusehairpolska.blogspot.com

 

Wszelkie opinie wygłaszane na tym profilu są prywatne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
były badania i efekty jego stosowania były lepsze aniżeli 1% keto

 

Obiło mi się coś o uszy, ale do dzisiaj tych badań nie widziałem (w przeciwieństwie do keto), więc traktuję to jako rzuconą przez kogoś "kaczkę".


Jestem reprezentantem Dr. A's HRC, najlepszej na świecie kliniki transplantacji włosów wg #HairSite.com.

http://www.fusehairpolska.blogspot.com

 

Wszelkie opinie wygłaszane na tym profilu są prywatne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Tutaj macie coś na temat piroktonu olaminy (ang. piroctone olamine), znanego także jako Octopirox lub skrótowo PTO.

 

October 2002, 24:5 > Nudging hair shedding by antidandruff... < Previous | Next >

ARTICLE LINKS:

Fulltext | PDF (197 K)

Nudging hair shedding by antidandruff shampoos. A comparison of 1% ketoconazole, 1% piroctone olamine and 1% zinc pyrithione formulations.

 

Original Articles

 

International Journal of Cosmetic Science. 24(5):249-256, October 2002.

Pierard-Franchimont, C.; Goffin, V.; Henry, F.; Uhoda, I.; Braham, C.; Pierard, G. E.

Abstract:

Synopsis: Hair shedding and hair thinning have been reported to be affected by dandruff and seborrhoeic dermatitis. The present study was conducted in 150 men presenting with telogen effluvium related to androgenic alopecia associated with dandruff. They were randomly allocated to three groups receiving each one of the three shampoos in the market containing either 1% ketoconazole (KTZ), 1% piroctone olamine (PTO) or 1% zinc pyrithione (ZPT). Shampoos had to be used 2-3 times a week for 6 months. Hair shedding during shampoo was evaluated semiquantitatively. Hair density on the vertex was evaluated on photographs using a Dermaphot. Trichograms were used for determining the anagen hair percentage and the mean proximal hair shaft diameter using computerized image analysis. The sebum excretion rate (SER, [mu]g cm-2 h-1) was also measured using a Sebumeter®.

 

The three treatments cleared pruritus and dandruff rapidly. At end point, hair density was unchanged, although hair shedding was decreased (KTZ: -17.3%, PTO: -16.5%, ZPT: -10.1%) and the anagen hair percentage was increased (KTZ: 4.9%, PTO: 7.9%, ZPT: 6.8%). The effect on the mean hair shaft diameter was contrasted between the three groups of volunteers (KTZ: 5.4%, PTO: 7.7%, ZPT: -2.2%). In conclusion, telogen effluvium was controlled by KTZ, PTO and ZPT shampoos at 1% concentration. In addition, KTZ and PTO increased the mean hair shaft thickness while discretely decreasing the sebum output at the skin surface.

 

© 2002 Blackwell Science Ltd.

 

Ja stosuję Ketoxin (octopirox / pirokton olaminy) na przemian z Nizoral'em (ketokonazol 2%).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przestrzegam w każdym razie przed topvit, on jest na allegro jakos J. Blochowiak , szampon mialem ewidentnie rozcieńczany też


moja kuracja: mezoterapia igłowa 1x tyg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
przestrzegam w każdym razie przed topvit, on jest na allegro jakos J. Blochowiak , szampon mialem ewidentnie rozcieńczany też

 

On jest na allegro pod nick'iem firsthair

Ponadto prowadzi sklep topvit.pl

Natomiast jego firma to: TopVit Wiesław Błochowiak, os. Dąbrowszczaków 25/4, 62-020 Swarzędz.

 

Ja od niego nigdy nic nie kupowałem, więc się nie wypowiem. Wiem tylko, że istnieje i od dawna się reklamuje na starym forum.

Najpierw próbował to robić jako użytkownik, za co kasowałem go jako ówczesny moderator, a później zaczął to robić w bardziej pożądany do tego sposób - dogadał się z adminem co do bannerów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zamawiałem od nich swego czasu folligen w sprayu. Nie wiem jaki jest oryginalny wiec nie moge sie odnieść. Natomiast ostatnio zamówiłem hair signals w kremie z podobnego sklepu i był cholernie rozcieńczony- taka forma kremu, ze sie wylewał z butelki. A jak mówi majette, który kupował oryginalne z USA tak nie powinno być


Aktualna Kuracja (data rozpoczęcia)

RU 5% w KB 2 ml dziennie ( 9.08.12)

Biotyna 10 mg (22.01.14)

MSM 1.5g (15.01.18)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
...Natomiast ostatnio zamówiłem hair signals w kremie z podobnego sklepu i był cholernie rozcieńczony...

 

Tzn. z jakiego ? Bo temat służy chyba temu, żebyśmy jednak dawali sobie konkretne informacje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

uzytkownik na allegro ma nick hairspa- nie wiem jaka jest oficjalna jego stronka.


Aktualna Kuracja (data rozpoczęcia)

RU 5% w KB 2 ml dziennie ( 9.08.12)

Biotyna 10 mg (22.01.14)

MSM 1.5g (15.01.18)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
uzytkownik na allegro ma nick hairspa- nie wiem jaka jest oficjalna jego stronka.

 

No to już mamy konkret: http://allegro.pl/my_page.php?uid=17547556

Firma: HAIR LOOK s.c. M.i R. Bartusik, ul. Lewakowskiego 15/34, 35-125 Rzeszów

Strony internetowej prawdopodobnie nie ma i sprzedaje tylko na allegro.

 

Swoją drogą to mnie to nawet nie dziwi. Allegro zawsze było siedliskiem oszustów jeśli chodzi o łysienie - wystarczy poczytać niektóre opisy, jak np. te obiecujące bujne odrosty po Saw Palmetto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też od niego kupiłem, szampon Revivogen, ale wydawał mi się ok, chociaż sam nie wiem, bo po paru razach odstawiłem na rzecz nizoralu. Jak ktoś chce mogę oddać za darmo na próbę, może komuś przypadnie do gustu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm... Skoro za darmo to ja chętnie się skuszę. Właśnie skończyłem przygodę z Revitą i poszukuję nowego.


Aktualna Kuracja (data rozpoczęcia)

RU 5% w KB 2 ml dziennie ( 9.08.12)

Biotyna 10 mg (22.01.14)

MSM 1.5g (15.01.18)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no tylko wiadomo że koszty wysyłki pokrywasz sam napisz do mnie na maila

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
przestrzegam w każdym razie przed topvit, on jest na allegro jakos J. Blochowiak , szampon mialem ewidentnie rozcieńczany też

 

On jest na allegro pod nick'iem firsthair

Ponadto prowadzi sklep topvit.pl

Natomiast jego firma to: TopVit Wiesław Błochowiak, os. Dąbrowszczaków 25/4, 62-020 Swarzędz.

 

Ja od niego nigdy nic nie kupowałem, więc się nie wypowiem. Wiem tylko, że istnieje i od dawna się reklamuje na starym forum.

Najpierw próbował to robić jako użytkownik, za co kasowałem go jako ówczesny moderator, a później zaczął to robić w bardziej pożądany do tego sposób - dogadał się z adminem co do bannerów.

 

 

nie jest moim celem oczywiście psuć komuś interes ale ja miałem jasny i czytelny dowód na niego, kupiłem od niego folligen cream bo czekałem na oryginalny, jak doszedł oryginalny to wyrtaźnie widać ,że jego jest o połowę rzadszy,wylewa się wręcz z buteleczki ,natomiast oryginalny o wiele gęstszy jak krem,tak więc na pewno kantuje,a kto mu coś udowodni? nikt


moja kuracja: mezoterapia igłowa 1x tyg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
przestrzegam w każdym razie przed topvit, on jest na allegro jakos J. Blochowiak , szampon mialem ewidentnie rozcieńczany też

 

On jest na allegro pod nick'iem firsthair

Ponadto prowadzi sklep topvit.pl

Natomiast jego firma to: TopVit Wiesław Błochowiak, os. Dąbrowszczaków 25/4, 62-020 Swarzędz.

 

Ja od niego nigdy nic nie kupowałem, więc się nie wypowiem. Wiem tylko, że istnieje i od dawna się reklamuje na starym forum.

Najpierw próbował to robić jako użytkownik, za co kasowałem go jako ówczesny moderator, a później zaczął to robić w bardziej pożądany do tego sposób - dogadał się z adminem co do bannerów.

 

 

ja miałem jasny i czytelny dowód na niego, kupiłem od niego folligen cream bo czekałem na oryginalny, jak doszedł oryginalny to wyrtaźnie widać ,że jego jest o połowę rzadszy,wylewa się wręcz z buteleczki ,natomiast oryginalny o wiele gęstszy jak krem,tak więc na pewno kantuje,a kto mu coś udowodni? nikt

 

W takim razie trzeba to jakoś nagłośnić, to się nawet kwalifikuje do zgłoszenia na policję, dla mnie sprawa absolutnie skandaliczna...


Jestem reprezentantem Dr. A's HRC, najlepszej na świecie kliniki transplantacji włosów wg #HairSite.com.

http://www.fusehairpolska.blogspot.com

 

Wszelkie opinie wygłaszane na tym profilu są prywatne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ale jak udowodnisz kolesiowi ,że to on rozcieńczył ,przecież powie ci /co mi zresztą napisał w mailu/ ,że taki dostał z USA taka partia,hahaha


moja kuracja: mezoterapia igłowa 1x tyg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja otrzymałem swego czasu ze sklepu TopVit.pl próbki (jednorazowe saszetki) 2 szamponów - Revigen oraz Repensil (ten drugi do włosów zniszczonych, taki bardziej regenerujący). O ile Revigen bardzo przypadł mi do gustu po pierwszym użyciu (chociaż skład INCI nie jest do końca jasny jak dla mnie), to Repensil był mega wodnisty (a producent podkreśla, że ten szampon nie zawiera wody!) i praktycznie nie dało się nim umyć włosów, nie dało się go spienić... Wątpię aby ktoś rozrzedzał próbkę w saszetce, ale konsystencja tego szamponu bardzo mnie zastanowiła.

 

Swoją drogą wie ktoś z Was gdzie nabyć wspomniany szampon Revigen w 100% oryginalny? Chodzi mi o polskie źródła, bo trochę cykam się zakupów zagranicą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam mam teraz problem, zamawiam z allegro właśnie od topvit vinifolin. I zastanawiam się czy z nim tez coś jest nie tak. Cena jest dość niska, używam tego tylko jako bazy do innych składników.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Sam mam teraz problem, zamawiam z allegro właśnie od topvit vinifolin. I zastanawiam się czy z nim tez coś jest nie tak. Cena jest dość niska, używam tego tylko jako bazy do innych składników.

 

Spirytus z monopolowego + woda oczyszczona (z apteki) lub destylowana (ze stacji benzynowej) + glikol propylenowy (np. z mazidla.com) - mieszasz razem w proporcjach 50% + 30% + 20% i masz bazę do wcierek za jakieś 10 zł od sztuki.

Ważne jest tylko, żebyś liczył wagowo, a nie objętościowo. Np. alkohol etylowy (spirytus) ma gęstość 0,8 g/ml, co znaczy, że trzeba lać go więcej objętościowo, żeby mieć tyle samo wagowo co wody i glikolu (woda i glikol mają gęstość po 1 g/ml).

Więc albo sobie przeliczysz, albo będziesz lał do zlewki stojącej na wadze, aż do uzyskania pożądanej ilości w gramach.

 

Vinifolin to koszt 100 zł (10x więcej). Zaś jeśli już miałbym kupować procyjanidynę B2, to też wolałbym znaleźć pewnego dostawcę substancji bazowej.

Niestety w przypadku rozmaitych ekstraktów, problemy z jakością są jeszcze wyższe, niż problemy z czystością substancji farmakologicznych, które sprowadzamy z Chin.

Przypominam, że rynek kosmetyków de facto nie podlega żadnej kontroli jakościowej - więc producent może nam obiecywać i oszukiwać do woli. Jedynie za bezpieczeństwo produktu odpowiada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja używam vinifolinu dokładnie od czterech miesięcy. I generalnie nie widzę, żeby zahamował choćby wypadanie włosów. Jedyny plus od momentu używania to to, że nie swędzi mnie już skóra głowy i nie ma łojotoku. Ale to chyba są tańsze zamienniki na tego typu objawy. Kończy mi się ostatnia buteleczka i sam nie wiem co dalej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

daruj sobie vinifolin,to jedna wielka ściema, tez używałem jako bazy ale zastąpiłem kremami z emu a w przyszłości niektóre np. RU zastąpie k&B solution jako bazą


moja kuracja: mezoterapia igłowa 1x tyg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...