free web hit counter Skocz do zawartości
majette

POSZUKUJE CHĘTNYCH DO TERAPII EKSPERYMENTALNEJ

Rekomendowane odpowiedzi

Czy zabieg z tym preparatame można wykonać w jakimś gabinecie dermatologicznym? Jak to jest przy ŁZS. Kiedy chodziłem do jednej dermy miałęm robić mezo dermaheal, ale odradziała, bo obawiała się, że może to pogorszyć stan skóry głowy (podrażnienia) plus nie czytałem jeszcze opini, że mezoterapia igłowa głowy jest skuteczna przy MBP, nawet cholernie drogie zastrzyki z płytkami krwi.

Chyba oczywistą sprawą jest to że musisz się pozbyć ŁZS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdaje sobie z tego sprawę sam długooo walczyłem z łojotokiem aż w końcu się udało znaleźć złoty środek,dlatego szukaj,czytaj.

Z tego co pamiętam jest opisana kuracja przeciw ŁZS na forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To moze sie nim pochwalisz?

W zasadzie to dzięki tobie ja1922 za co Ci jestem ogromnie wdzięczny,a co mi pomogło?

Witamina b5 2g dziennie oraz gold vit B taka kuracja działa znakomicie,ale jak wiadomo to zależy od

cech indywidualnych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To moze sie nim pochwalisz?

W zasadzie to dzięki tobie ja1922 za co Ci jestem ogromnie wdzięczny,a co mi pomogło?

Witamina b5 2g dziennie oraz gold vit B taka kuracja działa znakomicie,ale jak wiadomo to zależy od

cech indywidualnych.

 

mam podobny problem. Jak mozesz to napisz dokladnie co i jakie dawki brales. Po jakim czasie ci to pomoglo? i jak problem z lojotokiem wygladal przed i po braniu tych witamin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś może dokładnie napisać jak wygląda terapia. Tzn. Na jakiej zasadzie działa ten koktajl do mezoterapii czy coś jak minox czy też jak bloker zapobiegając dalejszej miniaturyzacji.

 

Kusząca alternatywa sabagel + to 2 x na tydzień. Z kim można się skontaktować żeby móc to spróbować. Coś czytałem o IGF i że może to sprzyjać rozwoju nowotworów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Postanowiłem odkopać temat ponieważ widzę ze zarówno w tym jak i w dziale o lekach dyskusja zamarła.

 

Jak wyglądają obecne efekty osób które to stosują? Jak z ubokami?

 

Możliwe że miałbym dostęp do gabinetu i zaprzyjaźnionego specjalisty który mógłby mi robić zastrzyki, bo przyznam że sam za bardzo nie mam warunków ani odwagi.

 

Jak cenowo na miesiąc wychodzi ta terapia i skąd wszystko wziąć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pisałem z użytkownikiem IGF koszty to około:

200 zł za sam IGF na miesiąc

130-300 zł ampułki do mezoterapii

plus koszta igieł i strzykawek

 

Zrezygnowałem ze względu na jedną rzecz. IGF jest gorsze niż jajko. Trzeba się z tym obchodzić strasznie ostrożnie. Raczej odpada wzięcie na np. wakache małej ampułki, bo wstrząsy wpływają chemicznie na mieszankę. DO tego trzeba trzymać w lodówce.

 

Jeśli się mylę niech mnie ktoś poprawi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdybym już miał to i o przechowywanie bym się zatroszczyl, ale jednak cena około 500,- na mc może nie tyle mnie przerasta co wolałbym odkładać na przeszczep.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gdybym już miał to i o przechowywanie bym się zatroszczyl, ale jednak cena około 500,- na mc może nie tyle mnie przerasta co wolałbym odkładać na przeszczep.

 

dokładnie. Nie ma co ładować kasy w kurację za dużą kasę, lepiej odłożyć na zabieg i mieć spokój.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu się mylisz . Żaden przeszczep nie jest w stanie odtworzyć tego co było . Lepiej stosować kurację i ratować to co jest aktualnie , a przeszczep tylko w miejsca gdzie kuracja nie pomoże np. zakola .

Ja również byłem naiwny i myślałem , że przeszczep załatwi sprawę . Jest jednak inaczej . Każdy z Was jak zrobi sobie pierwszy przeszczep to zrozumie o czym teraz piszę .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

suugar, czy to znaczy ze widać rożnicę między przeszczepionymi włosami a naturalnymi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak z ubokami? Ponoć jest to rakotwórcze?

 

Ja mam obecnie NW2 i zależy mi głównie na zakolach - jest tam mnóstwo miniaturowych włosów. Czy da radę je aktywizowac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A jak z ubokami? Ponoć jest to rakotwórcze?

 

Ja mam obecnie NW2 i zależy mi głównie na zakolach - jest tam mnóstwo miniaturowych włosów. Czy da radę je aktywizowac?

Gdzie znalazłeś takie informację że jest rakotwórcze?

 

Ja jestem w podobnej sytuacji co ty,zamierzam wypróbować ahk który podobno odwraca fibrozę i po kilku miesiącach chcę rozpocząć kurację igf-em.

Dużo czytałem na temat ahk-cu i wydaje mi się że właśnie usunięcie zwyrodniałej tkanki wokół mieszka włosowego może mieć duże znaczenie.

Niestety ale Ru na mnie nie działa wydaję mi się że z powodu opisanego powyżej.

Owszem tom555 kuracja wystarczy na 2-3 miesiące ale termin ważności igf-u zależy od pojazdu w jakim go używasz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze każda chemia w jakimś stopniu działa rakotwórczo. Tutaj stosuje się bardzo małe dawki w porównaniu z tymi co kulturyści, więc ryzyko wydaje mi się że jest znikome. Jak dla mnie jest to do tej pory najlepsza kuracja. Góra ładnie się zagęszcza. Niestety zakola gorzej, ale widzę poprawę i jestem dobrej myśli. Dodałem tydzień temu minoxa w żelu na zakola żeby przyspieszyć efekt i zobaczymy jak to wyjdzie. Wiem że u majette w parę miesięcy była mega poprawa po igfie. Więc też zależy od organizmu, albo ja coś nie tak używałem.

AKH-cu używałem jest to dobry środek, na poprawę stanu skóry ale nie za taką cenę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomie555 w jakim pojeździe używałeś ahk-cu?

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie to można zdobyć i podstawowe pytanie.

 

Czy można stosować np. kilka miesięcy w celu regenracji mieszków, a potem tylko RU albo fin?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy może się ktoś pochwalić jak wygląda sytuacja na zakolach po tej terapii? Czy rzeczywiście jest to fontanna młodości i cuda na kiju?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Największy problem tym jest taki, że użytkownicy mają gdzieś forum ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...