free web hit counter Skocz do zawartości
majette

POSZUKUJE CHĘTNYCH DO TERAPII EKSPERYMENTALNEJ

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam chętnej osoby z Warszawy lub okolic do nowatorskiej terapii za pomocą IGF-1 ,wg patentu efekty są niesamowite,a ja juz wiem niemal wszystko w temacie, na spółkę taniej wyjdzie

Chętnych zapraszam na priv


moja kuracja: mezoterapia igłowa 1x tyg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To IGF-1 jest wykorzystywane w niektórych kosmetykach. Rozumiem, że chodzi o większą (dużo większą) dawkę. Jeśli wiesz wszystko na ten temat to podziel się. Mnie interesuje zwłaszcza kwestia skutków ubocznych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Szukam chętnej osoby z Warszawy lub okolic do nowatorskiej terapii za pomocą IGF-1 ,wg patentu efekty są niesamowite,a ja juz wiem niemal wszystko w temacie, na spółkę taniej wyjdzie

Chętnych zapraszam na priv

 

To podaj tutaj przyblizone koszty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To hormon wzrostu z tego co na szybko sprawdziłem. A skąd wiadomo że ma jakiś wpływ na włosy? To zupełny eksperyment??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zaleznie od liczby chetnych osób, nie wliczając sprzętu i akcesoriów około 230zł w dół /im więcej osób tym taniej/

niebawem zamieszcze foty po miesiącu ,zrobiłem przed startem i zrobie pomiesiącu


moja kuracja: mezoterapia igłowa 1x tyg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na czym polega stosowanie? Skąd bierzesz ten środek, to jest normalnie dostępne na rynku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

srodek nie jest absolutnie dostepny na polskim rynku,mozna go kupic np. w usa w dodatku jest ryzyko zatrzymania na cle ,natomiast koszty na kilka osob bylyby smieszne w stosunku do niesamowitych efektow


moja kuracja: mezoterapia igłowa 1x tyg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

majette po twoich wypowiedziach nie mogę się doczekać na zdjęcia A zamówiłeś już kolejną partię igfu, czy czekasz na konkretne osoby?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ma skutkow ubocznych przy tych dawkach zwlaszcza przy wersji des , gdyby byly pewnie bym je mial

No chyba, że nie występują u wszystkich, lub nie występują od razu.

 

Ziom kiedyś zapowiadał, że zrobi sobie taką kurację. Ostatecznie chyba zrezygnował. Zastanawia mnie dlaczego.

 

Oczywiście jestem jak najbardziej za tym, żeby to przetestować. Z zachowaniem ostrożności.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jaki jest koszt sprzętu do iniekcji i czy można takową iniekcję robić samemu, czy musi ktoś wykwalifikowany?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

igiełka regulowana do mezoterapii igłowej kosztuje 50zł na allegro za 10szt, mozna ja uzywac kilka razy tylko trzeba dezynfekowac ,pudlo strzykawek bez igly 1ml kosztuje ok 40 zl z wysylka, problem jest jedynie w ryzyku importu ale pracuje nad tym ,znalazlem dobry sklep w unii ,a wlasciwie ziom mi zapodal linka,koszt 1000mcg jest ok 300zl z wysylka a zauwazcie nam trzeba tygodniowo 12mcg , dzialanie po rozpuszczeniu jest do miesiaca ,wiec poprostu jesli ktos nie daje na miesnie to 1000mcg to zbyt duzo ,bo reszta sie marnuje ,dlatego warto poprostu rozpuscic i podzielic na porcje 50mcg ,ktora starczy na miesiac /iniekcje 2 x tyg po 6mcg/ ,trzeba doliczyc ok 80zl za wode bac oraz sol fizjologiczna ,myslę,że moze ja skoncze miesiac i zrobie porownanie fot tutaj ,wtedy pomyslimy o zamowieniu ,wazne ,ze po rozpuszczeniu musi byc w lodowce dlatego warto sie zorganizowac ze swojej okolicy i ew. przewiezc szybko do siebie dawke w suchym lodzie albo podrecznej lodowce, wg mnie po betha i cb i minox sulphate jest to jedna z niewielu rzeczy ,ktore naprawde dzialaja


moja kuracja: mezoterapia igłowa 1x tyg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super, że w Unii jest jakiś sklep Ja się piszę na ten eksperyment. I z niecierpliwością czekam na zdjęcia efektów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem coś na temat trwałości igf

Liofilizowany IGF-1 LR3 jest stabilny w temperaturze pokojowej przez 90 dni, należy jednak przechowywać w zamrażarce poniżej-8C przez dłuższy okres czasu. Po odtworzeniu IGF-1 LR3 należy przechowywać w lodówce w temperaturze nie przekraczającej 36 F.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poki co podstawą mojej kuracji jest igf, retin w zelu i emu oil z dodatkiem hinoki i thyme oil, po przymusowym gwaltownym odstawieniu betha byla masakra ,polecialo to co uzyskalem albo nawet wiecej, po miesiacu kuracji igf zapodam fotki i pomyslimy wtedy juz konkretnie o zamowieniu,w kazdym razie poprawa jest ,ubokow nie ma, wiec kuracja super


moja kuracja: mezoterapia igłowa 1x tyg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

majette

 

Skąd bierzesz te peptydy biomimetyczne? Mnie się marzy serum Dermaheal lyb ich ampułki do mezoterapii, gdzie kupujesz te peptydy, powiedz proszę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Majette jak należy postrzegać IGF, jako stymulator czy bloker bo jeżeli stymulator to bez blokera to można to tak samo jak minox ...

Druga sprawa to czy można na własną rękę robić zastrzyki podskórne bo to tak samo jakby wstrzykiwać sobie kwas hialuronowy, a wiadomo że są od tego specjaliści którym trzeba słono zapłacić za prawidłowo wykonany zabieg.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...