free web hit counter Skocz do zawartości
antydhtor

Pytanie o przeszczep włosów z karku. Moje rozważania takiego HT.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie po dłuższej nieobecności na forum. Zakładam ten wątek, bo rozważam właśnie taki przeszczep włosów jak w tytule, tzn. aby wszystkie włosy (czy większość) które rosną mi na karku pod linią włosów i te za uszami łączące się brodą jak widać na fotce, przerzucić do przodu i powszczepiać je w linię i nieco w głąb linii wypełniając małe ubytki - tak aby zaspokoić moje potrzeby co do linii i gęstości na obszarze bezrecesyjnym.  Stan mam cały czas bardzo dobry, czuję jedynie lekki niedosyt i do pełni szczęścia brakuje mi właśnie tej konkretnej wisienki na torcie, która ma być też nagrodą dla mnie dla mojego zadowolenia za wiele wyrzeczeń aby osiągnąć mistrzostwo świata w odzyskiwaniu włosów i pozyskiwaniu nowych - co zostało potwierdzone przez wielu ludzi z całego świata oczywiście tak na marginesie i dla jasności nie chwaląc się, tylko żeby było wiadomo o co chodzi dla tych którzy mnie nie znają i są tu zupełnie nowi.

 

A rozważam właśnie taką opcję dlatego, aby nie golić donoru ani nie wydawać stu czy więcej tysięcy na LHT-FUE u mistrza w tym konkretnym fachu. Obawiam się też trochę STRIP'a bo wcześniej też go rozważałem, ale wymyśliłem, że w chwili obecnej tak właśnie rozwiązanie być może będzie akurat najlepszym rozwiązaniem aby osiągnąć tę wisienkę na torcie i zaspokoić niedosyt. Może wystarczyło by tych graftów aby dogęścić małe obszary'' bezrecesyjne'', i nawet jeśli to nie są w pełni wartościowe włosy i nie mają takiej fazy wzrostu jak te na głowie to pod względem ich struktury i tak są lepsze niż te z brody, a na pewno w moim przypadku bo te z brody znacznie się różnią od tych na głowie u mnie i nie chciał bym mieć takich na głowie.

 

Upraszam też aby głosu nie zabierali osoby które mnie nienawidzą na tym forum i robili tu śmietnika tak jak ja nie robię i nie wpie***am się w ich i cudze wątki ludzi, którzy sobie tego nie życzą.  

 

I niech będą pozdrowione mieszki włosowe moich fanów. Wszystkiego dobrego dla Waszych mieszków i owoców ich żywota!

 

Oto fotka

 

 

DSC05126.JPG


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze tak sobie pomyślałem, że dla lepszego uzupełnienia obszaru biorczego (zaznaczone obszary do dogęszczenia kolorem zielonym na drugim zdjęciu) i dla uzyskania wyższej gęstości oraz po to aby dodać tam normalnych włosów z głowy i z normalną fazą wzrostu, można by pobrać te kąty dolne z tyłu z linii - zaznaczyłem kolorem czerwonym na pierwszym zdjęciu (tak zarówno z prawej jak i z lewej strony oczywiście, zaznaczona jedna storna bo jedna jest widoczna, ale wiadomo o co chodzi). Efekt wtedy był by na pewno lepszy pod każdym względem zarówno gęstości jak fazy wzrostu przeszczepionych włosów, i może jakoś wystarczyło by tych graftów żeby osiągnąć cel i na razie nic więcej nie robić?

Aby osiągnąć choć taki efekt jak ma gitarzysta w tym clipie:  https://www.youtube.com/watch?v=6dclccMi9tk  

 

DSC05126.JPG

DSC03516.JPG


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj przyjacielu, pisałeś już z klinikami o tym?


Fin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do konkretnie takiego przeszczepu tych trójkątów z karku i ogólnie tych cieńszych włosów pod linią to nie, ale napominałem o tym podczas konsultacji kiedyś aby dodać takie cieńsze włosy do linii przy przeszczepie dla większej naturalności takiej linii. A to żeby tak zrobić to teraz dopiero tak sobie to wymyśliłem, ale to jest opcja na brak funduszy, a jak fundusze mi pozwolą to niewykluczone, że będę sobie robił normalnie z donoru LH-FUE i ze spokojem choćby po 200-300 graftów na sesję (max robią do 1000 ale w praktyce 500-600), bo tutaj też wymyśliłem że takie rozłożenie na kilka malutkich zabiegów ma same plusy, a m.in:

Rozkład dość potężnych kosztów - tak jakby na raty, bo zapłacę każdorazowo za mniejszą ilość graftów

Mniejsze zabiegi - większa staranność i dokładność roboty czy to lekarza czy techników, a jest to żmudna praca więc to rozumiem, oraz mniejsze zmęczenie

Mniejsze zabiegi - to też proporcjonalne rozłożenie roboty po trochu czyli brak dużej zmiany stanu linii dla oka otoczenia i efekt uzyskiwany stopniowo

Nie jeden zabieg tylko ze trzy albo kilka - zaleta taka, że zawsze można coś poprawić lub dogęścić albo poprzestać na tym a nie wydłubać od razu 3000 graftów

Mniejsze podrażnienie donoru też jest zaletą niż by narobić dużo dziur od razu (przy dużych zabiegach nieraz ludzie mają przecież zaś problemy z donorem a tak jedno zdąży się dobrze zagoić) i mniejsze ryzyko, że posypie się trochę włosów z donoru poprzez szok, a dla mnie to ważne.

 

Mam taki stan, że mogę sobie na to pozwolić aby powoli ze spokojem robić i nie potrzebuję jakiegoś efektu wow dużej ilości graftów przeszczepionych od razu, i tak jakby nigdy nic - tak jak baby nieraz sobie coś delikatnie poprawiają, albo aktorzy, celebryci itd.

 

Ale zastanawiam się jeszcze, bo to jednak spora kasa - choć wtedy pokusił bym się o lekkie obniżenie linii też (o max 1 cm)

Przypomnę też, że szacowano mi ok. 2500 graftów wraz z lekkim obniżeniem linii i DP, tak DR. Bisanga jak i DR. Armani. 

I jeśli wybiorę tę tańszą opcję dla zaspokojenia to prawdopodobnie będzie to robione w Tajlandii albo w Hiszpanii tam gdzie mają największe doświadczenie przy tego typu liniach. A jeśli będzie mnie stać to będzie LH-FUE. 

 

Pytaniem natomiast jest czy w przypadku tej tańszej opcji wystarczy tych włosów z karku aby szczelnie dogęścić wskazany obszar ? Co sądzisz ?

 

 


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest mój odwieczny najlepszy szympans, mam antek jak coś troche na dupie to moge cie poratować :D

A tak w ogóle zamumifikowany jesteś jak lenin gdzie chcesz włosy jeszcze :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
Godzinę temu, ElChapoGuzman napisał:

Jest mój odwieczny najlepszy szympans, mam antek jak coś troche na dupie to moge cie poratować :D

A tak w ogóle zamumifikowany jesteś jak lenin gdzie chcesz włosy jeszcze :D

Dzięki ale nie, bo z twojej dupy to się najwyżej nadają komuś na NW5  he he

Jak zdechnę kiedyś to też ma być zrobiona mumia i będę stać jako eksponat w muzeum w Columbii. 

Będzie to wszystko ujęte w testamencie, nie bój nic. Pomnik musi pozostać zawsze.

Edytowane przez antydhtor
zjadłem literkę ''z''

Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie są wszystkie mądrale od przeszczepów i wielcy znawcy co mieli już 15 razy przeszczep?

Ja się nie znam na HT więc pytam.

Odpowie mi ktoś ze znawców tematu, ile maksymalnie z tych trójkącików oraz z całego karku można by mniej więcej wydobyć graftów, ze 100, 150, 300 ile ?

 


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze jedno tak na marginesie chcę tu powiedzieć ponieważ kiedyś zarzucano klinice Armani, że robią tylko dla kasy i brak jakiegoś profesjonalizmu w sztuce HT, tyle, że sztuka HT jest inna dla ludzi z NW7 i dla niełysiejących, i chcę załączyć opinie właśnie z tej kliniki jako ciekawostkę. Otóż podczas konsultacji nie odczułem braku profesjonalizmu tylko wręcz przeciwnie, miałem wrażenie profesjonalizmu na najwyższym poziomie i odpowiedniego podejścia do każdego przypadku indywidualnie.

Po wnikliwej analizie mojego przypadku, po obejrzeniu wielu zdjęć oraz po wytłumaczeniu wszystkiego w kilkunastu chyba stronach doktor wydał opinię twierdzącą, że jestem idealnym kandydatem aby wykonać skrajne obniżenie i linię typu-U-shape, odpowiedział na każde moje pytanie, i m.in. odniósł się też odnośnie bardzo ważnej kwestii w przypadku tego typu linii - kątów, kierunku wzrostu , stanu, i obszaru donoru. Dodam, że przedstawiłem też doktorowi fotki przykładowe ludzi (mężczyzn), którzy mają takie linie z natury i aby miał dla porównania z moim przypadkiem - także pełen profesjonalizm bo zarówno doktor jak i konsultantka zresztą bardzo miła pani Rosalyn, poświęcili mi na prawdę bardzo dużo czasu i przekazali też i trochę wiedzy.

Załączam fotkę ekranu oryginalnej wiadomości.

 

 

 

 

DSC06109.JPG


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć jak znajdę trochę czasu to podrzucę ci linka do gościa co przeszczepiał właśnie te miejsca o ktorych piszesz. Dodatkowo też przenosił grafty z klaty, łydek w miejsca pobrabych graftów z donoru i powim szczeże że efekt super

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ummm Super, i to nawet u Mwamby było robione. I choć ja nie będę raczej potrzebował w ten sposób dogęszczać donor, ale do mojego celu też byłoby ok.

 

Dzięki.  To z 20-go roku, możliwe zatem, że gdzieś mi się to rzuciło już w oczy, ale i tak dzięki.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, looksmatters napisał:

A gdzie miałeś robiony przeszczep?

Nigdzie. Sama natura jest na fotce, nie było u mnie jeszcze nigdy żadnej ingerencji chirurgicznej, zwyczajnie mam tak.  Takie efekty zostały osiągnięte przeze mnie, pisząc o mistrzostwie świata to nie były puste słowa, a ten tytuł został mi nadany przez innych ludzi. 

  • Like 1

Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...