free web hit counter Skocz do zawartości
Boldi

Zabieg dr. Serkan Aygin Clinic 11.03.2024

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich w niedzielę wylatuje do Turcji na  HT(o ile się nie rozmyślę do tego czasu😅😱) do doktora Serkana. Oszacował on zabieg na 4200 graftów 3600 będzie pobrane z głowy +600 z brody. Stadium mojego łysiena to jakieś NW 5-6, wiek 42 lata. Z  wypadaniem włosów borykam się już od około 28 roku życia. Zawsze miałem ochotę na przeszczep ale jakoś nie było odwagi. W pewnym momencie nawet olałem to i pogodziłem się z tym.. Temat wrócił przd paroma tygodniami gdy zobaczyłem znajomego po przeszczepie w tej właśnie klinice do tego trzej moi znajomi z pracy też sie poddali HT. Dlatego pomyślałem teraz albo nigdy. Szybka wiadomość ze zdjęciami  do kliniki, odpowiedź że sie nadaję na zabieg bilety kupione i lecę 😱Im bliżej wylotu tym bardziej sie zastanawiam czy to wszystko warte jest tego. Dodam również że mój donor też nie jest jakiś super mega gęsty i to mnie trochę przeraża że będzie to wygladało trochę lipnie.Takiego stresu jeszcze nigdy nie miałem😅Do tych co byli w Turcji  macie jakieś podpowiedzi  tipy gdzie kupić kartę do tel i jakiej sieci, czy na miejscu jest jakiś kantor gdzie mozna wymienić euro na liry, kartą revolut mozna płacić w sklepach restauracjach? Ok to tyle mam nadzieję że z podjętej decyzji będę zadowolony, a rezultatem się podzielę nawet jak będzie do d.. y😜Pozdrawiam i wszystkim życzę bujnych czupryn. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej. Wrzuć fotki ze stanu obecnego do oceny i aby było co potem porównywać. 

Dlatego pomyślałem teraz albo nigdy. - po zabiegu będziesz żałować, że zdecydowałeś się na zabieg tak późno ;)

Im bliżej wylotu tym bardziej sie zastanawiam czy to wszystko warte jest tego, takiego stresu jeszcze nigdy nie miałem Jest warte, ale stres jest niesamowity. Zarówno w dniu wylotu jak i w dniu zabiegu. Ja się mocno przeliczyłem ze swoją pewnością i odwagą. Ale głowa do góry jest to do przezwyciężenia, po zabiegu duża ulga.

Dodam również że mój donor też nie jest jakiś super mega gęsty i to mnie trochę przeraża że będzie to wygladało trochę lipnie. - u mnie nie było z donorem tak źle, ale tutaj uważaj z tym. Niech dobrze ci to rozplanują.

Co do karty SIM jeśli masz eSim w telefonie to jest to najlepsza opcja. Jeśli nie masz to na lotnisku w strefie przylotów wychodząc na lewo będziesz miał punkty tureckich sieci komórkowych obok siebie. Wybór jest bez znaczenia, oferty podobne, zasięg też. 

Ja na lotnisku walut to bym nie wymieniał ze względu na złodziejskie kursy. Z revolutem poradzisz sobie w większości miejsc bez problemu.

Jestem ciekaw twojej relacji z flymedica. Była moim drugim wyborem ale nie zdecydowałem się na nią ze względu na marketing, cenę, to że przeszczepiają trochę graftów z brody i kilka innych jeszcze aspektów.

Powodzenia i czekamy na relację :)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Szału nie ma😉

IMG_20240309_183203.jpg

IMG_20240309_183321.jpg

Edytowane przez Boldi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do karty sim to jest pakiet euroatlantycki w plusie, ale inni operatorzy też mają fajne oferty. Mam telefon z dual simem, po prostu wyłączyłem swoją kartę sim i włączyłem z plusa, wszystko bez problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim jestem już po zabiegu. Nie będę się rozpisywał na temat całej organizacji bo to akurat jest na najwyższym poziomie. Klinika robi wrażenie. Ludzi przewija się tu z całego świata. Podczas pobytu rozmawiałem z facetami z Los Angeles, Chicago, South Africa, Francja... dosłownie cały świat😉Widać też że klinika jest nastawiona na masowe zabiegi bo jednego dnia pracuje nawet ponad 10 ekip. Sam dr. Serkan  chyba nie wykonuje już zabiegów.Mam nadzieję tylko że ma dobrze wyszkoloną kadre. Linię, skąd i gdzie mają być sadzone grafty nakreśla sam doktor. Po konsultacji stwierdził że prawdopodobnie nie będę potrzebował drugiego przeszczepu jeżeli zacznę stosować finasteryd ale dla mnie to takie wróżenie z kart 😄.Nie do końca też mi pasowało przeszczepienie tych 200 graftów w okolice skroni bo i tak w tych okolicach zawszę jadę maszynką jak najkrócej. No ale zaufałem doktorowi.Chyba tyle jak na razie pozostaje czekać odrost i modlić się o dobry rezultat😆Pozdro pany 

P. S Organiziwałem wszystko przez stronę dr. Sarkana nie przez flymedica. 

 

IMG_20240312_154529.jpg

IMG_20240312_154532.jpg

IMG_20240312_154538.jpg

IMG_20240312_154541.jpg

IMG_20240312_154728.jpg

IMG_20240312_154813.jpg

IMG_20240312_154817.jpg

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doktor robi jedynie za wizytówkę. Ja właśnie nie wyobrażałem sobie iść na taką masówkę, i do tego te przeszczepy z brody.... laser po zabiegu to też pic na wodę.

Nie mniej, wygląda to dobrze i życzę jak najlepszych efektów :)

Ile kosztowo wyszedł zabieg bez pośrednika PL? Jest duża różnica w cenie w porównaniu z udziałem flymedica?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za wszystko 3300€ all inclusive nie wiem ile z flymedica😆Co do gratów z brody jak się nie ma bujnego donoru to trzeba się posiłkować czym się da.. No może wszystkim z d.. p chyba bym sobie nie przeszczepił😆

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Flymedica też chciała ode mnie coś około 3k więc wygląda na to, że bez różnicy. Co do brody to właśnie nie - oni z automatu jadą na graftach z brody. Idealnym przykładem takich działań jest znany aktor, który robił tam sobie... zakola. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Z ciekawości sprawdziłem i na ich stronie podana cena to 3620€Ktory to ten znany aktor? 

Edytowane przez Boldi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Boldi napisał:

Z ciekawości sprawdziłem i na ich stronie podana cena to 3620€Ktory to ten znany aktor? 

https://youtu.be/HlRGL3PqLY0?si=sLSLjQfLKi8o92y_&t=302

Ustawiłem na moment wątpliwości pacjenta o pobranie z brody. Donor bogaty jak cholera a oni na zakola biorą po części z brody...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mineło miesiąc od mojego zabiegu.Wszystko się pogoiło. Okolica dawcza i biorcza jeszcze swędzą. Przeszczepie włosy zaczęły wypadać. 

IMG_20240412_133550.jpg

IMG_20240412_133624.jpg

IMG_20240412_133119.jpg

IMG_20240412_133558.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...